mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 maja 2010, 19:01 
Cytuj  
Nie wiem czy ktoś już pisał, ale z tego co czytam, to beta o tydzień przedłużona (do 7 czerwca).

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2010, 19:04 
Cytuj  
Ktos was moze gra 2v2 ze znajomym? Ja gram z moim ale jest tak 2 ligi nizej i nie wytrzymuje psychicznie z nim ;D vs 2 zergow gralismy, mowie mu buduj stat defence bo zrushuja nas na pewno. Ladnie sie rozbudowalem z 2ma zanonami miedzy proby, zealoty bronia jedynego wejscia na proby, nagle rush leci a ja patrze co ma znajomy. 1 crowler i fast exp :D

I ogolnie co gre to takie przygody;D

P.s Jeszcze chwile gralem wlacznie z dojechaniem zerga 2ch expow, spire u jednego, u kolejnego dron w expie. No ale jednak zerg to zerg a x2 to poprostu nie ma szans z taka masa ;/


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 09:18 
Cytuj  
no, w końcu placement po paczu zrobiłem :P
diamond/diamond
Zauważyłem że (przynajmniej w 1v1, przy ciągłym wygrywaniu):
3 mecz jest z silver
4 mecz z gold
5 z platinum
4 i 5 poszły mi najszybciej bo kolesie nie lamowali się w bazie =d


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 17:47 
Cytuj  
A mi z jakiegoś powodu zresetowało wszystkie laddery. I jak byłem w gold 2v2 to mam teraz 4 placement mecze do grania. Gram te mecze i nic się nie zmienia. Ktoś jeszcze tak ma, czy tylko moje konto jebło?


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 17:47 
Cytuj  
To beta jednak nie skończyła się w maju?

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 17:51 
Cytuj  
Whiteman: Spróbuj się przelogować albo poczekaj parę godzin, czasem wisi im coś i się odzyskuje dane po jakimś czasie, też tak miałem.

Oyciec:
Robo napisał(a):
Nie wiem czy ktoś już pisał, ale z tego co czytam, to beta o tydzień przedłużona (do 7 czerwca).


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 17:52 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Dobra wiadomość:
Cytuj:
Originally set to end on Monday, May 31, Blizzard is extending the StarCraft II beta test until Monday, June 7, in order to prepare for the final round of beta testing. Whatever, more StarCraft II!

Źródło.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 18:31 
Cytuj  
Chciałbym tylko zauwazyć ze map publish kompletnie posysa. Podobnie jak przegladarka map. Nie wiem co za debil wymyslil zeby pokazywac tylko top 10 played. Musial byc niezle zjarany.

Nie wspomianajc o tym ze nie da sie uaktualniac map i ludzie , czesto graja w zabugowane wersjem dalczego / dlatego ze sa kurwa na dolegdzie nikt nie zaglada. Obłęd.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 18:41 
Cytuj  
"Say that blizzard is a restaurant, Starcraft 2 is the food they serve and battlenet 2.0 is the waiter that brings you the food.

Now the food is hands down awesome, it's the best thing you've ever ate, in fact it's so good your mouth orgasms when your tongue touches that culinary delight.

How ever the waiter is a dick.

He doesn't allow you to talk to any one else at the table, but you can whisper to some one close to you as long as no one else hears what you're saying (no chat channels).
When you see some friends of yours at the next table he doesn't allow you to get up and go to them unless you order the exact same thing you've ordered at your table once you reach their table (no xrealm)
If you want salt on your food you have to pay extra, if you want pepper you have to pay extra, if you want to use the napkin, you have to pay extra, if you want a tooth pick, you have to pay extra, if you want to go to the bathroom you have to pay extra (map marketplace).
While you order the waiter places a microphone under your table in order to gather personal information about you, information that he will use to make statistics and sell to other restauranats.
Sharing food between you and your loved one is completly forbidden since there have been case where people would eat for free by doing this (no lan)
The plates, knives, forks and the dinner table are filled with adds.
At the end of the lunch you can't see the whole bill, just the first 2 items you've baught and how much the overall price is, but not the price for the individual items (no world wide ranking)

Now would you WANT to go again to the same restaurant? Even if the food is good?

Would you really be surprised if some one would say "let's not go here anymore until they fire that waiter?" "

http://www.youtube.com/watch?v=M-r_uCaFxg8

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 22:25 
Cytuj  
Nie wiem co to za narzekanie.

Przeciez lada chwila bedzie cross game chat na BN 2.0; Bedzie mozna zobaczyc kto gra w wowa, a kto gdzie cisnie na SC2.
Fakt ze chatroomy by sie przydaly, ale to jest rozwojowa rzecz.

Placenie za content, ktory ktos zrobil - well, duh. Ktos siedzial zeby zrobic dote, chce za to kase, czemu mu tego nie umozliwic? Dobry produkt sie sprzeda, a slaby nie.

Brak lanu, well, do SC1 tez trzeba bylo miec valid cdkey zeby grac, chyba ze crack. Teraz trzeba grac przez net, ale ciezko chyba znalezc lanparty, ktore jest odciete od netu.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 22:27 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Nie wiem co to za narzekanie.

Przeciez lada chwila bedzie cross game chat na BN 2.0; Bedzie mozna zobaczyc kto gra w wowa, a kto gdzie cisnie na SC2.
Fakt ze chatroomy by sie przydaly, ale to jest rozwojowa rzecz.

Placenie za content, ktory ktos zrobil - well, duh. Ktos siedzial zeby zrobic dote, chce za to kase, czemu mu tego nie umozliwic? Dobry produkt sie sprzeda, a slaby nie.

Brak lanu, well, do SC1 tez trzeba bylo miec valid cdkey zeby grac, chyba ze crack. Teraz trzeba grac przez net, ale ciezko chyba znalezc lanparty, ktore jest odciete od netu.

Szczerze mowiac wszystkie te rzeczy wogole mnie nie obchodza. Domaga sie powrotu normalnej listy custom games. To co jest teraz to jest smiech. nie wiem w jakim przeblysku geniuszu ktos na to wpadl, ale powinno sie go powiesic za jaja.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 22:35 
Cytuj  
Niestety BN2.0 ssie "paukę" i to mocno. Menu nie powinno męczyć a właśnie to robi - jest mało intuicyjne, zbędnie przesadzone świecidełkami, słabo zoptymalizowane. Brak chata, bzdurna nie działająca friend lista, do tego dodawanie po emailu, sprzęganie z facebookiem, info o tobie (imię i nazwisko) wyłączane dopiero po wysłaniu meila do blizza, custom games to jakiś żal w ogóle itp itd.

Cytuj:
Fakt ze chatroomy by sie przydaly, ale to jest rozwojowa rzecz.
- niestety nie koniecznie - siakiś typo z Blizza gdzieś w wywiadzie powiedział, że na chwilę obecną nie planują ani chata ani cross-realmow (US,Asia,EU) - chcesz pograć z kimś z innego kontynentu - buy another copy.

Gra świetna - menu do dupy - jakoś to przeżyję.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 00:12 
Cytuj  
egroM napisał(a):
Niestety BN2.0 ssie "paukę" i to mocno. Menu nie powinno męczyć a właśnie to robi - jest mało intuicyjne, zbędnie przesadzone świecidełkami, słabo zoptymalizowane. Brak chata, bzdurna nie działająca friend lista, do tego dodawanie po emailu, sprzęganie z facebookiem, info o tobie (imię i nazwisko) wyłączane dopiero po wysłaniu meila do blizza, custom games to jakiś żal w ogóle itp itd.


/signed

Cały interfejs jest jak na konsole, mnóstwo klikania i zakładek a mało sensu i treści. Nawet głupie acziwmenty są tak zrobione, że niewiem co za co i jak. Tysiąc zakładek i podgrup.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 10:30 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Nie wiem co to za narzekanie.

Przeciez lada chwila bedzie cross game chat na BN 2.0; Bedzie mozna zobaczyc kto gra w wowa, a kto gdzie cisnie na SC2.
Fakt ze chatroomy by sie przydaly, ale to jest rozwojowa rzecz.

Placenie za content, ktory ktos zrobil - well, duh. Ktos siedzial zeby zrobic dote, chce za to kase, czemu mu tego nie umozliwic? Dobry produkt sie sprzeda, a slaby nie.

Brak lanu, well, do SC1 tez trzeba bylo miec valid cdkey zeby grac, chyba ze crack. Teraz trzeba grac przez net, ale ciezko chyba znalezc lanparty, ktore jest odciete od netu.

Nestor, chodzi o to że rezygnacja z pewnych rzeczy jest powiązana z kuriozalnym jej tłumaczeniem. W skrócie można to opisać tak:
- Dlaczego nie będzie czat roomów?
- W sumie nigdy nie miało być w BN 2.0, poza tym ludzie będą ich używać żeby spamować.

- Dlaczego nie będzie LAN?
- Gra będzie tak fajna że nikt nie będzie potrzebował LAN.

- A co z Australijczykami w takim razie? Bez chat roomów, w Asia realmie 99% gier będą grać z ludźmi nie mówiącymi po angielsku.
- Ups. Nie pomyśleliśmy.

Noi jedną liczbą rzec - 95% społeczności TL.net nie podoba się kierunek w którym podąża BN 2.0. W takim razie pytanie po cholerę Blizz idzie w tą stronę w ogóle i dla kogo? Robimy coś nowego? OK, ale niech się podoba.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 11:10 
Cytuj  
egroM napisał(a):
Niestety BN2.0 ssie "paukę" i to mocno. Menu nie powinno męczyć a właśnie to robi - jest mało intuicyjne, zbędnie przesadzone świecidełkami, słabo zoptymalizowane. Brak chata, bzdurna nie działająca friend lista, do tego dodawanie po emailu, sprzęganie z facebookiem, info o tobie (imię i nazwisko) wyłączane dopiero po wysłaniu meila do blizza, custom games to jakiś żal w ogóle itp itd.

Cytuj:
Fakt ze chatroomy by sie przydaly, ale to jest rozwojowa rzecz.
- niestety nie koniecznie - siakiś typo z Blizza gdzieś w wywiadzie powiedział, że na chwilę obecną nie planują ani chata ani cross-realmow (US,Asia,EU) - chcesz pograć z kimś z innego kontynentu - buy another copy.

Gra świetna - menu do dupy - jakoś to przeżyję.
Wyłącz ambient Occlusion to troche przyspieszy (o ile masz włączone).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 16:11 
Cytuj  
Znowu mi sie cos zjebalo w tym BN. Nie radza sobie chlopaki z Blizza tym ich nowym dzieckiem. Teraz zamiast wyswietlac mi pozycje w lidze na ekranie Multi to mam caly czas wyswietlone 4 placement matches, heh. To juz chyba 5 czy 6 raz ze spierdolilo mi sie to wyswietlanie.

*

Posty: 147
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 18:27 
Cytuj  
mam to samo od 3-4 dni...


_________________
Lumi ud rogue BL

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 19:20 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Noi jedną liczbą rzec - 95% społeczności TL.net nie podoba się kierunek w którym podąża BN 2.0. W takim razie pytanie po cholerę Blizz idzie w tą stronę w ogóle i dla kogo? Robimy coś nowego? OK, ale niech się podoba.


Mysle ze dla Blizzarda TL to jakis maly pewnie nawet nie promil osob ktore kupia gre;] Naprawde wystarczy siasc po 2giej stronie barykady zeby zauwazyc jak malo wazna dla firmy jest opinia tak malej ilosci klientow.

Oczywiscie mozesz sie z tym niezgodzic i wyobrazac sobie ze pro playerzy SC to kilka % osob ktore kupia gre... :wink:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 19:41 
Cytuj  
Sou napisał(a):
pooma napisał(a):
Noi jedną liczbą rzec - 95% społeczności TL.net nie podoba się kierunek w którym podąża BN 2.0. W takim razie pytanie po cholerę Blizz idzie w tą stronę w ogóle i dla kogo? Robimy coś nowego? OK, ale niech się podoba.


Mysle ze dla Blizzarda TL to jakis maly pewnie nawet nie promil osob ktore kupia gre;] Naprawde wystarczy siasc po 2giej stronie barykady zeby zauwazyc jak malo wazna dla firmy jest opinia tak malej ilosci klientow.

Oczywiscie mozesz sie z tym niezgodzic i wyobrazac sobie ze pro playerzy SC to kilka % osob ktore kupia gre... :wink:

Nie wiem co to TL, gram w SC2 na razie casualowo i pooma ma racje. GUI SC2 i sam BN2.0 jest totalnie zjebany. O ile Sam BN2. O ile przy BN moga sobie grzebac do woli i absolutnie mnie nie nie obchodzi o tyle prezentacja efektow tych pracy juz mnie przyprawia o skrajne niezadowolenie. Nie wiem kto to projektował, ale wiem ze napewno nigdy nie slyszal o czyms takim jak usability,


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 20:06 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Mysle ze dla Blizzarda TL to jakis maly pewnie nawet nie promil osob ktore kupia gre;] Naprawde wystarczy siasc po 2giej stronie barykady zeby zauwazyc jak malo wazna dla firmy jest opinia tak malej ilosci klientow.

Oczywiscie mozesz sie z tym niezgodzic i wyobrazac sobie ze pro playerzy SC to kilka % osob ktore kupia gre... :wink:

Po prostu sądzę że portal z 37000 zarejestrowanych userów (samych graczy sc i sc2) i 18000 dziennych wizyt jest reprezentatywną grupą jeśli chodzi o dawanie opinii w tej kwestii.
Oczywiście czy Blizz wie o tych ocenach i na ile go one obchodzą to inna rzecz.

Btw.
<3 takie analizy:
http://www.teamliquid.net/forum/viewmes ... _id=129010


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.