mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 18:49 
Cytuj  
Ehh.. Bo FF13 bardzo wolno się rozkręca. Jakieś dodatkowe możliwości i skille w czasie walki dostałem bodajże po 7h gry. Dużo recenzji pewnie zostało napisanych po 3-4h gry - stąd łatka "gra łatwa - wystarczy mashować A". A imho wcale tak nie jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 19:34 
Cytuj  
Każda część byłą na początku banalna.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 20:12 
Cytuj  
Jak FFXIII jest latwa, to ja jestem swiety. Trzeba poprostu dojsc w tej grze troche dalej niz do polowy tutoriala.
Na niektore misje w Gran Pulse trzeba poswiecic cale godziny, a celu zabic sie nie udaje. Czlowiek rzuca PSem po scianach z bezsilnej wscieklosci, tak trudne sa niektore walki. Wystarczy tylko skonczyc watek fabularny, ktory jest niejako preludium, ktore ma na celu nauczenie gracza podstaw walki.
Potem zaczyna sie mordega i droga przez pieklo.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 20:26 
Cytuj  
trudna jest jak cholera , przedewszystkim z powodu ze zgon glownej postaci=game over , pozniej niektore mobiki potrafia zgwalcic ostro jak adamantoise , to jest bardzo dynamiczny i trudny final


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 20:32 
Cytuj  
hm to moze warto odswiezyc i pograc w tego finalka.

*

Posty: 124
Dołączył(a): 24.09.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 20:39 
Cytuj  
Co do gier z ps1, pamiętam że za czasów PSone dużo czasu poświęciłem wszystkim Crashom (Crash Bandicoot, Crash Team Racing), zakupiłem parę dni temu CTR i przyznam, że pomimo starej, kanciastej grafiki to nadal gra się w to bardzo przyjemnie. Gry są utrzymane w takiej kreskówkowej stylistyce ale jak to komuś nie przeszkadza...

Zatem, Rufen, polecam Crashe :) Dodam jeszcze, że grę robił Naughty Dog (Uncharted)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 22:31 
Cytuj  
Jak już o crashach itp. to ja polecę serię Ratchet&Clank-a. W sumie grałem tylko w Crack in Time ale to imho jedna z lepszych platformówek na PS3. Świetna grafika i animacja, gra z jajem a do tego trudna jak cholera (ostatniej walki nie przeszedłem chlip). Całość się przechodzi w około 20h więc gra do krótkich nie należy.
Do wad (może dla niektórych zalet) to infantylna, bardzo kolorowa grafika.
Imho największa zaleta to "puzzle" i zabawy z czasem - dziwię się, że nie wydano jeszcze gry tylko o tym.

Uhh - zamówiłem sobie 3D Dot Game Heroes :)

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 22:46 
Cytuj  
Po raz to troche kultury. Po dwa skonczylem ta gre z 22h na liczniku. Po bodajze 4 chapterze omijalem walki jak tylko sie dalo bo mialem juz dosyc wszechobecnej nudy. Jedyny trudniejszy boss to bartheneleus (czy jak on tam sie zwal) w wiosce Fang i Vanille tuz przed powrotem do Cocoon. W misjach dodatkowych mialem 70% kiedy dalem sobie spokoj na rzecz Alan Wake. Sry ale jak do kazdego bossa podchodzisz max 3 razy to to nawet kolo trudnej gry nie lezalo. Trudny to byl ff9 gdzie przy 20 negatywnych statusach trzeba bylo wiedziec ktory item jest do czego a nie automatyczne wybieranie najlepszej akcji nieno sorry porazka.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 07:46 
Cytuj  
Pfff...Pierwsza nocka z PS3 zarwana.. Na pewnym etapie (dość szybko) skończył mi się słownik brzydkich wyrazów gdy próbowałem opanować sterowanie padem. Pełen szacun dla tych co mają to już w małym palcu. Ja jestem ciężko upośledzony, przyznaję bez bicia.

W oczekiwaniu na Demon Souls pościągałem sobie parę demek i na nich próbuję się edukować w ujarzmianiu pada. I teraz małe pytanie natury technicznej - konsola podłączona jest przez Wi-Fi do netu ale download dem odbywa się z pewnością dużo wolniej niż na PC, czy mogę to jakość obejść w sensie np. ściągnąć te pliki na stacjonarnym i przenieść np. na pendrive'ie?


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 08:12 
Cytuj  
Sprobuj zagrac we Flower. Na PSN powinien kosztowac pare groszy, a gra jest mila i przyjemna, pozatym poduczysz sie troche pada grajac w nia.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 10:28 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
konsola podłączona jest przez Wi-Fi do netu ale download dem odbywa się z pewnością dużo wolniej niż na PC, czy mogę to jakość obejść w sensie np. ściągnąć te pliki na stacjonarnym i przenieść np. na pendrive'ie?


Nawiązując jeszcze do tego pytania - ściągnąłem programik Media Go i przy jego pomocy pobrałem ze 2 dema, wrzuciłem je na pendrive'a i podłączyłem go do ps3 - konsola widzi nośnik ale nie widzi już plików (w tym 2 swoich dem). Da się to jakoś włączyć czy ten typ przerzucania danych skazany jest na porażkę?


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 12:06 
Cytuj  
Media Go jest przeznaczony dla PSP. Na PS3 nic nim nie zrobisz.
PS3 mam od niedawna i pewnie sie nie znam, ale mysle, ze programy dla PS3 trzeba pobierac bezposrednio przez PS3.
Jak WiFi dziala dziwnie wolno, podlacz konsole kablem i sprawdz roznice.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 14:31 
Cytuj  
ewentualnie zostawiaj na noc ;d

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 18:10 
Cytuj  
Czy da sie skonfigurowac klawiature i mysz pod usb aby dzialaly w grach? Jezeli tak to prosze jakis tutorial.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 18:46 
Cytuj  
yabaddi - download powinien być na wifi identyczny z maksymalną przepustowością łaczą w danej chwili ale tylko jeżeli do routera nie jest podłączony inny sprzęt. Podobno PS3 dostaje niski priorytet w większości routerów i stąd czasami niższy download. Nie mam pojęcia czy problem dotyczy tylko wifi czy połączenia przez kabel też. Da się to ponoć jakoś przestawić - ja nie mam z tym żadnych problemów, albo więc mam dobry router, albo porządne łącze.

Zangetsukun - na szczęście nie. KOnsola z zasady to kanapa i duży TV, a kilku nerdów grających przy biurku i 19" monitorku psułoby tylko zabawę całej reszcie w fps-ach online ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 18:53 
Cytuj  
Teaser Killzone 3 - http://www.youtube.com/watch?v=YDOs2Vrj4rc


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 19:12 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Zangetsukun - na szczęście nie. KOnsola z zasady to kanapa i duży TV, a kilku nerdów grających przy biurku i 19" monitorku psułoby tylko zabawę całej reszcie w fps-ach online ;)

A co by przeszkadzało granie na klawiaturze i myszy przed ścianą, na której jest 60" z projektora? W FF14 też będziesz grać i rozmawiać na padzie? :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 19:17 
Cytuj  
szczerze mówiąc nie rozumiem tego hypu wokół Killzone. Znów będzie rok czasu ohh, ahh, a po premierze narzekanie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 20:30 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
yabaddi - download powinien być na wifi identyczny z maksymalną przepustowością łaczą w danej chwili ale tylko jeżeli do routera nie jest podłączony inny sprzęt. Podobno PS3 dostaje niski priorytet w większości routerów i stąd czasami niższy download. Nie mam pojęcia czy problem dotyczy tylko wifi czy połączenia przez kabel też. Da się to ponoć jakoś przestawić - ja nie mam z tym żadnych problemów, albo więc mam dobry router, albo porządne łącze.


Gdy pobierałem demo na PS3 komputer i notebook akurat nie były włączone więc nie było dodatkowego obciążenia sieci. Łącze jest dobrej jakości - 25Mb UPC Chello, na którym normalnie pobieram pliki z prędkościami ~3MB/s ale z pomocą download managerów takich jak GetRight więc prędkość, która jest na PS3 wydaje mi się mała. Może kiedyś podłączę PS3 bezpośrednio kablem do modemu kablowego i zobaczę czy będzie różnica w prędkości transferu, na razie ustawiłem kilka dem w kolejkę do sciągania na noc.


_________________
For the pony!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 21:09 
Cytuj  
Jak polaczenie zestawilo sie w 11b zamiast G, to moga byc problemy, do tego kanal wifi moze kolidowac z innymi APkami w okolicy, etc etc etc.

Moj PS3 jest na kablu, i zazwyczaj smiga. Fakt ze zdarzaja sie dni, kiedy download jest dosyc powolny, ale to raczej kwestia obciazenia PSN.


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.