mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 539 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 19:51 
Cytuj  
nie mam jeszcze wjazdu do 1-4 Yogi ;p

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 19:54 
Cytuj  
Ubilem niedawno bossa Armor Spider dosc latwy bossik ;) a co do tych 2 gosci ucieklem winda i nagle dostalem 4k souli nie wiem co sie stalo :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 20:14 
Cytuj  
To nie byli gracze, tylko podstawione przez grę Black Phantomy (pojawiają się w paru miejscach, po zabiciu już ich nie spotkasz). Ogólnie chyba są głównie po to, żeby można było zdobyć kamienie do inwazji itp.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 23:41 
Cytuj  
A tak btw "szukam itemów" to chętnie wymienię Ancient King set (male only) za Binded set (female only) albo 5 chunk of dragonstone.
ATM mam 31 lev na postaci więc moge handlować z ludźmi do ~43-44 lev,


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 4 cze 2010, 09:49 
Cytuj  
Karol66 widze ze jestes obeznany co do DS'a powiedz mi gdzie znajde jakis ciezki armor godny uwagi ;)?


A i jeszcze jedno jak moge wkroczyc do swiata innego gracza zeby go zabic i byc znowu zywym:D?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 cze 2010, 16:19 
Cytuj  
Jesli ktos planuje zakup Demon's Souls w zwyklej, ordynarnej wersji, od Cenegi, to zamawiajac u nich moze wykorzystac kod: DSBPE-KOMPANIA-10 i w ten sposob kupic gre za 149,99PLN (czyli o 30 zlotych taniej).


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 cze 2010, 16:40 
Cytuj  
V napisał(a):
Karol66 widze ze jestes obeznany co do DS'a powiedz mi gdzie znajde jakis ciezki armor godny uwagi ;)?


A i jeszcze jedno jak moge wkroczyc do swiata innego gracza zeby go zabic i byc znowu zywym:D?



Zwykły ciężki armor (flute) jest jako startowy knighta albo w 3-1 (treasure na samym parterze)

W 3-2 znajdziesz gościa w czarnym armorku a "rogami" - wypuść go z klatki, zabij i zlotuj.
Uważaj tylko bo on uzywa broni która przebija tarczę bardzo konkretnie (przyda sie warding bo nie za bardzo jest tam gdzie uciekać).

Lepszy (pod katem tłumienia obrażeń fizycznych) jest jeszcze Dark Silver armor (z NPC broniącego bossa w 5-3) i Brushwood armor (z NPC Bior'a albo w treasure 1-1 za Miraldą - potrzeba pure black albo pure white tendency żeby tam wejść).


A co do wchodzenia do świata innego gracza to musisz użyć black stone (dostajesz go jako loot po zabiciu pierwszego NPC black fantoma - np. w 2-2, 3-1, 5-2 i jeszcze w kilku innych miejscach).
Uzywasz go w soul form i on wyszukuje ludzi w Twoim przedziale levelowym na danym obszarze (tym w którym jesteś w danej chwili).
Jeśli Ci napisze invasion failed to szukaj w innym miejscu. To wymaga trochę oblatania żeby skumać gdzie w danej chwili są najlepsze spoty na inwazję dla Ciebie. Np. jak masz 50 lev to ciężko Ci będzie namierzyć kogoś w świecie 1-2 albo 2-1 bo tam raczej bywaja ludzie <30 lev albo >70 (Ci co przeszli cała grę i zaczynaja od nowa).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2010, 20:48 
Cytuj  
hmm. pomagałem komuś jako blue phantom w 5-1 i po pomyślnym zabiciu boss-a dostałem trophy - Old King's Trophy. Jakiś bug?

Btw. bardzo prosty boss - padł po dosłownie kilku nakłuciach moją kopią.

Stormking - drugi bardzo łatwy boss - padł mi za pierwszym razem, nawet nie musiałem uciekać się do żadnych pomocy z youtube.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 cze 2010, 21:37 
Cytuj  
hmm. pomagałem komuś jako blue phantom w 5-1 i po pomyślnym zabiciu boss-a dostałem trophy - Old King's Trophy. Jakiś bug?

raczej tak - o ile pamiętam to trophy za Dorana

Btw. bardzo prosty boss - padł po dosłownie kilku nakłuciach moją kopią.

Jak masz lava bow albo senswony (+6) compund long bow to nie trzeba nawet do niego schodzić tylko walić od wejścia przełamując jego heal.
Za drugim razem jest trudniejszy bo juz na bazowych statsach pod łuk tego nie zrobisz.

Stormking - drugi bardzo łatwy boss - padł mi za pierwszym razem, nawet nie musiałem uciekać się do żadnych pomocy z youtube.

A uzywałeś Stormrulera czy z łuku waliłeś?
Jeśli nie używałeś tego miecza to wybierz się tam ponownie i użyj go na mantach (są tam ciągle, nawet po zabiciu bossa - przy okazji to też bardzo dobry farming spot na soule) - zarąbisty efekt ma ten sword "który potrafi dosięgnąć nieba" ale ten efekt działa tylko w 4-3.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2010, 22:08 
Cytuj  
To trophy z Doranem w ogóle jest zabugowane. Ja zginąłem w 1-1 w drodze do mauzoleum, zrobiłem inwazję w 2-1, zabiłem jakiegoś gracza, parę sekund potem sam zginąłem (obaj spadliśmy ze skarpy) i kiedy chwilę później odrodziłem się w formie cielesnej w 1-1 otrzymałem komunikat, że mam trofeum, a króla nie było w mauzoleum (na szczęście miecz został).


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2010, 11:17 
Cytuj  
Jest na xboxa jakis odpowiednik DS?
Badz gra chociaz troche podobna?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2010, 12:42 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Jest na xboxa jakis odpowiednik DS?
Badz gra chociaz troche podobna?


Niestety, tak fajna gra jest dostępna tylko na PS3.

A tak srsly to wrong topic.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2010, 13:53 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Jest na xboxa jakis odpowiednik DS?
Badz gra chociaz troche podobna?


Nie ma. Ani na X360 ani na PC. Choć sam pomysł na sposób prowadzenia walk jest podobny do Obliviona i Gothic'a ale pierwowzory się nie umywają do DS. Ja dla tej gry kupiłem PS'a i nie żałuje choć nic innego (poza może jeszcze MAG'iem) mnie nie przykuło do tej konsoli na dłużej niż parę godzin.
Jedynym poważnym failem jest, że ten tytuł nie jest rozwijany (zero DLC choć chyba się przymierzałi do tego bo np. zostawili miejsce na wejście do innych krain) a po 200+ godzinach gry można ją juz przechodzić z zamkniętymi oczyma.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2010, 14:00 
Cytuj  
Na szczęście na pewno doczekamy się sequela, From Software nie przepuści takiej okazji.


_________________
Obrazek

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 5 cze 2010, 14:08 
Cytuj  
W 3-2 znajdziesz gościa w czarnym armorku a "rogami" - wypuść go z klatki, zabij i zlotuj.
Uważaj tylko bo on uzywa broni która przebija tarczę bardzo konkretnie (przyda sie warding bo nie za bardzo jest tam gdzie uciekać).


ziomus spad mi na dol czyli to znaczy ze lot szlak trafil nie?:D

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2010, 14:27 
Cytuj  
V napisał(a):
ziomus spad mi na dol czyli to znaczy ze lot szlak trafil nie?:D


Niekoniecznie.
Log out, log in (albo jeśli polazłeś już to wróc tam) i szukaj takiego małego ognika.
Yurt'a i Miraldę poprawiali mocno w patchach żeby uniknąć takich sytuacji - loot się powinien pojawić mniej więcej w okolicy tego miejsca gdzie spadł (nie gdzie uderzył ale tam gdzie sie ześlizgnął).
Przypomnij sobie tylko czy dostałeś duszę (nawet kilka sztuk) po tym jak spadł.
Jesli nie to szukaj go w nexusie (chyba gdzieś na piętrze) bo może skubany przeżył :).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 5 cze 2010, 14:32 
Cytuj  
Ok juz mam padl i lot zostal tak jak mowisz , a ja zjechalem na dol i szukalem jak glupi :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2010, 15:37 
Cytuj  
Karol66 - a jakieś tipy co do 5-2 i wyżej? No cholera - co 1min mam poisoned, nie można biec, nie można się turlać (a mam postać która bazuje na szybkości w unikach). Mam pierścień przeciwko truciznom i poison resistance (z ringiem) na poziomie 400+ ale mimo wszystko kwiatki odtruwające idą jak woda.

W sumie to tak sobie myślę, że jak tam nie można i tak robić uników to mogę założyć cięższą zbroję...

No i jakiś tip co do 2x MenEater... Albo pomoc by mi się przydałaby by pokoać tego boss-a bo na razię w walce z nim nie widzę nawet światełka nadzieji ;)

btw. Ostrava jednak przeżył, dał mi pure kamyk i krząta się teraz po 4-3 :)

*

Posty: 124
Dołączył(a): 24.09.2008
Offline
PostNapisane: 5 cze 2010, 16:06 
Cytuj  
To Demon's Soul za 149zł od Cenegi z Kompanii graczy to jaka to jest wersja ? US, inna ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2010, 16:08 
Cytuj  
Marek, w 5-2 polecam założyć pierścionek regenerujący HP, starata przy truciźnie jest na tyle mała, że bardziej się opłaca wcinać itemy regenerujące hp, bo łatwiej o nie niż o kwiatki.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 539 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.