mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 539 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 14:44 
Cytuj  
nie wiem czy to taki bonus... 8)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 18:39 
Cytuj  
Bonus, bonus - łatwiej było zrobić pure white tendency.
Bez tego, w tych światach gdzie chcesz ją mieć na 100%, musiałbyś wszystkich bossów robić solo w soul form bo 1 śmierć w body form może Ci pokrzyżować plany i trzeba czekać do NG.

Poza tym nic nie daje takiego dreszczyka jak invazja BP :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 22:24 
Cytuj  
czyli Karol66 przy odpowiedniej ilości black phantomów: zebrać 2 blue phantomów do pomocy i czekać na ataki invanderów - godzinka i powinien być pure white? Działa?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 22:52 
Cytuj  
Prościej jest się ustawic z kimś, że on Cie zinvaduje.
Zawsze (poza światami 1-x) między ostatnim a przedostanim bosem jest taki mały korytarz (np. ten za flamelurker archstone ale przed mgłą do dragon god'a)
Normalnie każdy gracz go przechodzi w 5-10 sek bo jest krótki i nie ma tam żadnych mobów. Tyle czasu to za mało na rozpoczęcie inwazji więc jak tam staniesz a ktoś w tym samym miejscu użyje black stona to masz 99% szans że trafi na Ciebie.
Invadujący nic nie straci (dusze wyda przed atakiem a character tendency spada tylko jak kogoś zabijesz - za samo próbowanie nie ma kar) a Ty zabijąc go zyskasz character i world tendency w danym świecie.
Ale jak już pozabijałeś wszystkie bossy w danym świecie to dupa.
Podobnie mozna się ustawić z czarem resurection tyle, że duzo wolniej idzie (mniej więcej 4-5 uzycia resurection = 1 zabicie BP) ale jeśli ten kolega którego ściągasz jako blue fantoma chce gdzies sobie zrobic pure black to można wtedy to stukać dla dobra obu postaci (Ty resujesz, on wraca do swojego świata, idzie tam gdzie chce zrobić pure black, pada, wraca do Ciebie i tak aż osiągnie pure black).

Jest też jeszcze jeden sposób który powinien zadziałać bez pomocy innych graczy.
Powiedzmy że tak jak ja, padłeś 2x w body form na tower knight - szans na pure white już nie ma bo zabicie penetratora i false kinga mogą nie styknąć.
Zabijam się wtedy parę razy aż do osiągnięcia pure black w świecie pierwszym, ide do 1-3 i tam zabijam primaveal demona. Potem NIE WRACAJĄĆ DO NEXUSA, "pieszo" wracam do 1-1. Mam otwarte wejście do miraldy i zabijam ja.
Po powrocie do nexusa status świata 1 zmienia mi się z pure black na "o jeden krok od pure white". Zabijam penetratora w soul form i mam pure white.
Generalnie w każdym świecie jest zawsze 1 primaveal demon i 1 "black fantom named NPC" - zabicie każdego z nim przesuwa znacznie wskażnik w kierunku white.
Zmiana tendencji świata nastepuje tylko po powrocie do nexusa - o tym trzeba pamiętać. Dlatego np. jak zrobiłeś sobie gdzies pure black tendency to wyloguj się zawsze w tym świecie - krótki powrót do nexusa "na reset mobów" Ci nie powinien nic zrobić (jesli nei zabiłeś primaveal demona albo tego specjalnego NPC) ale wylogowanie się w nexusie już tak - "globalna" world tendency (średnia z tendencji wszystkich graczy) wpłynie wtedy na tendencję Twojego świata przesuwająć ją w stronę white (taką ma większość ludzi).

Podobne patenty są na character tendency.
Masz rewardy za osiągnięcie pure black i pure white character tendency - ringi dodające +20% dmg w formie blue fantoma albo black fantoma.
Jak masz np. pure white character tendency to oprócz tego ringa "sam z siebie" jesteś dużo mocniejszy jako blue fantom (w swoim świecie w soul form masz tylko większe HP z character tendency ale jak Cie ktoś summonuje jako blue fantoma to dodatkowo walisz też duzo mocniej).
Pamiętam że jak grałem z takim gościem z danii to ściągał mnie żebym mu gekony zabijał (zestackkoane dmg z morion blade, cleaver rat ring i friend ring plus bonus do dmg z character tendency w soul form powodowało że waliłem z łuku po 1500-2000 dmg i wszystko padało od 1 strzału w NG).

Oczywiście to wszystko mozna nazwać "wykorzystywaniem mechaniki gry do maksimum" i olac to grając na żywioł (i tez się przy tym dobrze bawić).
Mi się jednak zawsze podobały gry, które pozornie są proste (na pierwszy rzut oka DS to zwykły H&S) ale mają "głębię" :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 08:14 
Cytuj  
No bonus , szczególnie jak wpada BP i wale we mnie fireballami jak z karabinu maszynowego ;) Ja na razie odłożyłem DS i czekam na wersje EU :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 18:35 
Cytuj  
no to oficjalnie stane sie posiadaczem dwoch wersji tej samej gry, zamowilem EU.

kto jeszcze bedzie gral w EU jak wyjdzie? moze zupdatowac thread z lista kontaktowa jakas, albo zrobic nowy? :F


_________________
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 19:00 
Cytuj  
Ja jak kupowalem znaczy sie wymienialem gta 4 episody na DS'a kolo mowil ze to wersja EU, wsumie to ja juz nie wiem jaka mam ta wersje da sie to jakos sprawdzic czy kolo w chujka nie polecial?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 19:03 
Cytuj  
Wersja EU ma premiere 25 czerwca, Zavvi preordery wysyla 18 czerwca, wiec to co dostales napewno nie jest wersja EU.

Ash, ja mam zlozonego pre-ordera, gre kupie, a jak juz kupie, to pewnie bede tez i grac ;).


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 19:05 
Cytuj  
Ja kupuję EU, chętnie zagram razem.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 19:37 
Cytuj  
ja mam zamowiona BPE edition w ultimie i zamowienia juz nie canceluje, 25tego po egzaminie bede gral :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 20:17 
Cytuj  
roball napisał(a):
Na dniach kupuje PS3 i DS wiec tez chetnie pogram.

do ds'a jeszcze prawie trzy tygodnie,wiec nie ma sie co spieszyc ;d


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 17:28 
Cytuj  
Czy granie w offline coś zmienia? Są jakieś negatywy?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 17:31 
Cytuj  
Nie ma inwazji/nie możesz przyzwać graczy do pomocy/nie ma rad od innych. Jeśli chodzi o zawartość, to chyba nie.


_________________
Obrazek

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 17:32 
Cytuj  
Nie musisz sie bac ze ktos cie napadnie , no i nie ma tych napisow na podlodze ostrzegawczych oraz duchow innych graczy chyba tyle.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2010, 10:37 
Cytuj  
Fajna ta cena DS

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1248


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2010, 11:03 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):

10zl taniej jeszcze mozna kupic od cenegi jak sie jakis tam kod podaje.

btw: ten poradnik strategiczny jest wart kupna BPE?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2010, 12:59 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
btw: ten poradnik strategiczny jest wart kupna BPE?


podobno jest zrobiony na podstawie
http://demonssouls.wikidot.com/

Anyway wygodniej mieć to na papierze jeśli grasz na TV a kompa masz w drugim pokoju


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2010, 17:02 
Cytuj  
to samo pisalem na poprzedniej stronie. chce sie komus thread odswiezyc albo zalozyc nowy? bo ja cba...


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2010, 17:03 
Cytuj  
mendol zalozyl topic - niech updatuje liste :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2010, 18:52 
Cytuj  
TBH to ja rozdzieliłem topic bo się robił crap w ps3, a moderatorzy jak zwykle mają to w pipce.

Gra faktycznie warta uwagi to mogę założyć thread z listą grających.

EDIT:

viewtopic.php?p=788316#788316

Jak się nie przyjmie to usunę.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 539 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.