mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 cze 2010, 13:00 
 
OMG Nowy Dungeon Keeper!!!!!!!!!!!!

Niestety tylko po chinsku i narazie tylko beta, ale moze bedzie wersja english:

http://dk.91.com/index/

Obrazek

Translator w akcji:

"Witamy w świecie najgłębsze podziemia!

O słońce z ziemi różne od świata, nie trzeba ukryć ciemne pragnienie, najważniejsze w świecie finansów, gdzie konkurencja o zasoby staną się wieczne temat. Teraz, podziemne miasto nazywa się ryzykiem takers najbliższych - czy masz złe strony, lub włóczni sprawiedliwości, który zaczął się noga na dobrej drodze twego pana zamku, wszystko to dopiero początek!


“It's good to be bad!” "Dobrze jest być złym!"

Jest to motto Mozu, jeśli ktoś z was czują show śladu litości czy sumienia, będzie on natychmiast się do podobnego śliny był podły. Tak, tylko zło jest najbardziej najwyższej władzy - nie mówiąc, nie ma ciemności biologicznych chcą służyć tęsknota facet dla słońca.

Wszystkie ciemne panów pragnących stać się tyranem, co oznacza większą ciemność, aby wysłać bio:

Nie obwiniaj się na skromne uszy duże (goblin) uprzejmy, ich duże uszy, bez wątpienia dla wygody możesz zawsze Lindao; Aifalaosao mały diabeł zawsze prowadzenia rudy ho, przeklinając strony, nadmierne pocenie się obficie na krawędzi wydobywa się złoto i rudy, oraz czarne charaktery (Rogae) jest z natury zły liścieni bez akwizycji, będą one miały inicjatywę w kłopoty, nie zapomnij ciemności żony (Mistress) budowa Xing Shi, w Queen's bicze wroga Pikairouzhan, zanim pojawi się z okrutnego narzędzia tortur była podekscytowana i przyjemność w tym, Vampire (Wampir) jest prawdopodobnie jedną z najbardziej przerażających stworzeń, ale trick, gdzie projekt, może pozwolić na budowę takiego nadużycia gracza w kasynie, kiedy po utracie wynagrodzenia odarte z gołą ... ...

Ze względu na długi poszukiwania czarnej magii, panów Mozu stopniowo budzi śpiącego w cieniu otchłani. Tak długo, jak masz wystarczającej ilości złotych monet i dźwięk budynków, władca ciemności będą przyciągać coraz więcej potężnych istot, które obejmuje złego smoka (Dragon), a nawet Fallen Angel of Darkness (Dark Angel). Oczywiście, chcesz zaspokoić ich apetyt nie jest to łatwe zadanie - magia lasu światło, w dół i obecnie ze względu na złe zarządzanie Pana wszędzie, snobistycznych gospodyni dziecko może być przerwany w dowolnym momencie, ubóstwa i znaleźć nowy właściciel mógł utrzymać. Sprawdzić, w rzeczywistości na taki okrutny, nawet w spokojnej i harmonijnego terytorium człowieka, ta scena jest często nie wystawił Dlaczego?

W pieniądze i chęć do zdobycia podwójnego wykluczenia bat, Czarnego Pana w każdej chwili zażądać ekspansji i grabieży - bohater będzie się ludzką twarz z najpotężniejszych wroga, którzy twierdzą, że sprawiedliwość i dobre chłopaki około pobieranie zasobów, jak w nocy w jak świetliki, jak pokazać.Nazwać w Holy Light Paladin jest cholernie przed prędkość ich zabić, o nie!Być może można zrozumieć rodzaj bohatera w niektórych tortur próba w studiu ... ...

Złych facetów, to robi to!
Więcej wyścigu wprowadzone już wkrótce! "


Ostatnio edytowano 12 cze 2010, 13:19 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2010, 13:14 
 
Nie chcę Cię smucić, ale to nie wiele będzie miało wspólnego z Dungeon Keeperem, ponieważ ma to być zwykły mumurpeger. I nie ma narazie w planach wersji na rynek zachodni.

A o tym projekcie wiadomo już od circa about 2 lat :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2010, 13:30 
 
Ile ja bym dał za nowego keeperka. Do dziś śmiech rogacza świdruje mi w głowie. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 cze 2010, 13:56 
 
Dana napisał(a):
Nie chcę Cię smucić, ale to nie wiele będzie miało wspólnego z Dungeon Keeperem, ponieważ ma to być zwykły mumurpeger.


Nie szkodzi, a moze nawet i lepiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2010, 15:05 
 
http://www.gametrailers.com/episode/gam ... =1&sd=1_hd

Polecam obejrzec. Mnostwo nowych trailerow i sneak peakow.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2010, 17:33 
 
Grał ktoś w Wizardry 8?? Ja grałem ostatnio w VII ale rzucilo mi si w empiku w koszu ze starociami i kupiłem - jakieś opinię :)??


BTW jaka jest najnowsza odsłona Might & Magic?? I nie chodzi mi tutaj o Hirołsów :P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2010, 17:38 
 
Wizardry 8? Zajebista gra, nie zestarzala sie ani o dzien. Jesli nie grales to kupowac i bawic sie na calego, jeden z najlepszych crpgow ever. Sam go zreszta przechodzilem pierwszy raz dopiero jakies 3-4 miesiace temu. Szkoda ze juz takich gier nie robia :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 cze 2010, 17:49 
 
zaboleq napisał(a):
Grał ktoś w Wizardry 8?? Ja grałem ostatnio w VII ale rzucilo mi si w empiku w koszu ze starociami i kupiłem - jakieś opinię :)??




Znowu kogos na kablu wyruchales, ze cie stac?

raggnarok napisał(a):
http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/95?ch=1&sd=1_hd

Polecam obejrzec. Mnostwo nowych trailerow i sneak peakow.


Chyba sie starzeje, ale o malo nie zasnalem przy ogladaniu tego materialu (chyba tylko dlugonogie panie nie daly mi zasnac). Jakos wszystko do bolu wtorne mi sie wydaje. Kolejne czesci znanych tytulow, bez jakiekolwiek pomyslu na to, zeby zaskoczyc czyms graczy. Wiadomo, ze sie sprzeda, ale zadnej rewolucji nie ma i moze juz nigdy nie bedzie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2010, 18:17 
 
mrynar napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Grał ktoś w Wizardry 8?? Ja grałem ostatnio w VII ale rzucilo mi si w empiku w koszu ze starociami i kupiłem - jakieś opinię :)??




Znowu kogos na kablu wyruchales, ze cie stac?



Nie tyle na kablu co na grafie, którą sprzedawałem. Serio - koleś powinien się poczuć ostro wyruchany ale pewnie jeszcze paczka do niego nie doszła. Kabel to przy tym pikuś.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 cze 2010, 18:21 
 
mrynar zaczniesz sie starzec jak nawet dlugonogie panie cie nie beda ruszac :)

Wizardry 8 piekna gra , grafika nie razi i jest tyle zajebistych mozliwosci tworzenia druzyny , nie mowiac o ich voiceover's ktorych mozna sluchac bez konca

teraz wszystko takie fast paced dla nastolatkow z ADHD :/ , nie ma gier gdzie mozna pociagnac browara miedzy turami i pomyslec jak zrobic zeby bylo dobrze


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2010, 11:54 
 
Aldatha napisał(a):
mrynar zaczniesz sie starzec jak nawet dlugonogie panie cie nie beda ruszac :)

Wizardry 8 piekna gra , grafika nie razi i jest tyle zajebistych mozliwosci tworzenia druzyny , nie mowiac o ich voiceover's ktorych mozna sluchac bez konca

teraz wszystko takie fast paced dla nastolatkow z ADHD :/ , nie ma gier gdzie mozna pociagnac browara miedzy turami i pomyslec jak zrobic zeby bylo dobrze


Wczorajsza sesja z Wiz8 zakończyła się o 6 rano :D. Potem ruszam do Arcanum z klasyki cRPG.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2010, 12:19 
 
zaboleq napisał(a):
BTW jaka jest najnowsza odsłona Might & Magic?? I nie chodzi mi tutaj o Hirołsów :P

"Najnowsza" to kiepskie okreslenie, ale IX to ostatnia czesc.
VI i VII byly najlepsze.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2010, 16:13 
 
Nieco informacji o grze Brink:

So out of all the FPS games of 2010 that look promising I just want to say Brink looks to be the most original and coolest.

Pros.
1.class based team combat
2.objective based multilayer
3.RPG elements
4.Not made by IW or Activision
5.SMART (Smooth Movement Across Random Terrain) Freerunning System (think mirror's edge style movement)
6.story mode which can be played cooperatively online in missions with up to 8 players
7.Made by slash damage (Wolfienstien: Enemy territory)
8.Not set in WW2 or Modern Times
9.Game is balanced for lean
10.All game types are story driven even multiplayer vs mode
11.interactive levels
12.Art style looks like TF2 characters meets Crysis
13.Character creation for multiplayer with hundreds of looks
14.Unlockable player skins

Cons
1.ETA Fall 2010

Some gameplay videos
http://www.youtube.com/user/dohfOs#p/u/4/euOH3-7NLbw
http://www.youtube.com/watch?v=0wd25zYJtLY
http://www.youtube.com/user/dohfOs#p/u/0/MP2SIn-hY5Q


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2010, 16:22 
 
No Brink to dla mnie must-buy pod jednym warunkiem - fajna fabula.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 09:31 
 
http://tale-of-tales.com/TheEndlessForest/
You are a deer.
rofl.


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 09:58 
 
Highlander napisał(a):
http://tale-of-tales.com/TheEndlessForest/
You are a deer.
rofl.


Jesli jest pvp przy lizawce to instabuy for me :lol: ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 10:24 
 
Krotka recka Disciples 3:
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,10265 ... epsze.html

Nie wyglada tak zle. Jako fan serii jednak sie skusze. Zmiany sa ale raczej sensowne i nie ma tragedii jak sie rozpisywali ludzie od dluzszego czasu.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 11:16 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Krotka recka Disciples 3:
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,10265 ... epsze.html

Nie wyglada tak zle. Jako fan serii jednak sie skusze. Zmiany sa ale raczej sensowne i nie ma tragedii jak sie rozpisywali ludzie od dluzszego czasu.


W ogole to ten disciples wyszedl np. w jezyku angielskim?? jak po necie szukałem to tylko z jakimś amatorski tłumaczeniem - w sklepach tez mi sie w oczy nie rzuciło... A czekać do lipca to trochę długo :/


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 11:24 
 
Wyszedl w Rosji tylko. Premiera w Polsce 24.06 ponoc.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2010, 11:28 
 
Hmm w tej recenzji jest ze niby polowa lipca. Poczekamy.

Nowe wizardry :F

http://www.valhalla.pl/news19029-Pierws ... Souls.html


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.