mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2010, 19:12 
Cytuj  
wlasnie skonczylem kampanie, moje uwagi:

1) cala gra jest jak dla mnie swietna (kwestia gustu, ale mnie sie podoba)
2) skonczylem na hard i przy ostatniej misji myslalem ze sobie wlosy z klaty bede wyrywal z nerwow. gra na hard jest jak dla mnie trudna. od razu mowie ze staralem sie robic achievementy wiec ostatnia misja byla hard bo chcialem zrobic (i zrobilem) Aces High.
3) zakonczenie tej gry jest tak zjebane ze glowa mala. nie wiem czy to juz pora na rozmowy o fabule czy nie, bo pewnie ludzie jeszcze graja, ale GOD DAMN.

byly dwa scenariusze wg mnie ktorymi blizzard mogl pojsc zeby zjebac fabule starcrafta, wybral akurat jeden z nich. ale fail.

4) multiplayer jest imo na tyle zajebiaszczy ze pewnie na ~rok mi ta gra wystarczy.

no dobra, to jak ktos chce 2v2 albo 3v3 pograc to msgujcie mnie - dane w sigu.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2010, 19:13 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
a co ma dziecko i wiek do tego ? SC2 to gra casualowa przeciez.

A co ma casualowosc do wieku? ;d

Zreszta SC2 swietnie sie sprawdzi w e-sporcie.

Ash- nie zapominaj, ze fabula sie jeszcze pociągnie. A dla mnie ta gra to taki "pewniak", wiedzialem, ze bede sie przy tym dobrze bawil.


_________________
.


Ostatnio edytowano 1 sie 2010, 19:15 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2010, 19:14 
Cytuj  
Huragan napisał(a):

a co ma dziecko i wiek do tego ? SC2 to gra casualowa przeciez.


Mowi to gosc grajacy w bronze lidze :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2010, 19:59 
Cytuj  
Ash napisał(a):
wlasnie skonczylem kampanie, moje uwagi:

1) cala gra jest jak dla mnie swietna (kwestia gustu, ale mnie sie podoba)
2) skonczylem na hard i przy ostatniej misji myslalem ze sobie wlosy z klaty bede wyrywal z nerwow. gra na hard jest jak dla mnie trudna. od razu mowie ze staralem sie robic achievementy wiec ostatnia misja byla hard bo chcialem zrobic (i zrobilem) Aces High.
3) zakonczenie tej gry jest tak zjebane ze glowa mala. nie wiem czy to juz pora na rozmowy o fabule czy nie, bo pewnie ludzie jeszcze graja, ale GOD DAMN.

byly dwa scenariusze wg mnie ktorymi blizzard mogl pojsc zeby zjebac fabule starcrafta, wybral akurat jeden z nich. ale fail.

4) multiplayer jest imo na tyle zajebiaszczy ze pewnie na ~rok mi ta gra wystarczy.

no dobra, to jak ktos chce 2v2 albo 3v3 pograc to msgujcie mnie - dane w sigu.


Fabula to zawsze bedzie kwestia gustu, mi sie na przyklad zakonczenie generalnie podobalo. Otwiera calkiem ciekawe mozliwosci i fabularne zakrety do czesci 2.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2010, 22:07 
Cytuj  
no to spoilery;


co to ma byc ze blizzard ma happy end w fabule swojej gry? pojebalo ich czy co? :( zadna ich gra sie tak nie konczyla. oddawac moja kerrigan. myslalem juz ze ja zabije tychus, i bedzie wtedy wiadomo ze jest przejebane, i do heart of the swarm sie siedzi na szpilkach, a tu takie cos.
nie rozumiem o co im chodzi :(


_________________
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2010, 22:43 
Cytuj  
Mam podobne odczucia jak Ash jeśli chodzi o końcówkę.
Inna rzecz, która mnie dla odmiany rozbawiła we wszystkich ostatnich filmikach to bohaterowie biegający po powierzchni planety z podniesionymi zasłonami hełmów, kiedy w jednej z poprzednich scenek wspomniane jest, że atmosfera może spalić człowieka, czy coś w tym guście.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2010, 23:11 
Cytuj  
damn, przegralem prot vs prot, 34 minuty ale kurna koles byl lepszy ode mnie ale jakos dawalem rade. Spory fun.

oczywiscie wyladowalem w bronze ;d ktos poleci aktualne guidsy?


_________________
.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 00:17 
Cytuj  
Przeszedlem na srednim !
SC2 to pierwszy RTS po Generals ktory mi sie podobal w 1000%

Kupowac Orginal !

MP nie gralem jeszcze ! ale jak ktos chce jakies male 1v1/2v2 pisac PM !
Na Bank zagram

StarCraft 2 Mistrzostwo !
Tak jak BadCompany2 Łamie MP FPsy tak SC2 Łamie RTSy

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 07:30 
Cytuj  
Moje wrażenia po SCII są cokolwiek mieszane:

na plus:

- bardzo dopracowana gra w każdym szczególe
- Motyw z rozwojem jednostek/badaniami czy życiem na statku miedzy misjami genialny.
- Fajna historia fabularna


na minus:

- jak przychodzi rozgrywka to nic więcej jak kolejny RTS znudził mi się ten gatunek.
- nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to odświeżony kotlet nic więcej :(
- przechodzę misję dla fabuły...


Oczywiście oceniam tylko singla.

Moim zdaniem oczywiście warto zagrać ale czy za tą cenę!!?? Ta gra powinna kosztować 99 zł nie więcej imo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 07:38 
Cytuj  
Ja wczoraj przeszedłem challenges. Postanowiłem sobie, że nie będę savować, niestety z misją gdzie psionicznymi jednostkami tylko operujemy musiałem savnąć żeby nic nie spitolić :).

Generalnie najtrudniejsze misje to właśnie z jednostkami psionicznymi i rozbudowa bazy terran czyli 30 marinesów/8 ghostów i 8 tanków. Reszta w miarę easy.

Co do multi. Będę klepał zergiem, jako że najwięcej kłopotów w becie z tą rasą miałem żeby ją opanować. Myślę, że w miarę ogarniam, na razie teoretyzuje filmy zergowe żeby nauczyć się kliku możliwości i nie wtapiać bezsensu. Z drugiej strony, mam 2v2 i 3v3 partnerów z którymi grałem w becie i nie wiem czy ujadę w 1v1, za dużo nudy i esportu imho.

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 08:03 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
nie wiem czy ujadę w 1v1, za dużo nudy i esportu imho.


nudy w 1v1? : OOO przeciez to jest 100 razy bardziej dynamiczne niz XvX gdzie X>1 : O

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 08:07 
Cytuj  
Randalf napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
nie wiem czy ujadę w 1v1, za dużo nudy i esportu imho.


nudy w 1v1? : OOO przeciez to jest 100 razy bardziej dynamiczne niz XvX gdzie X>1 : O


No właśnie. Więcej tam zręcznościówki niż strategii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 08:09 
Cytuj  
No właśnie o to chodzi. Mnie nudzi zakładanie słuchawek i ciśnięcie każdej sekundy, żeby nic nie spierdol&#. W 2v2 czy 3v3 jest większy looz, nie musisz się spinać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 08:33 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No właśnie o to chodzi. Mnie nudzi zakładanie słuchawek i ciśnięcie każdej sekundy, żeby nic nie spierdol&#. W 2v2 czy 3v3 jest większy looz, nie musisz się spinać.

To moze lepiej w FPS graj ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 08:41 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
No właśnie o to chodzi. Mnie nudzi zakładanie słuchawek i ciśnięcie każdej sekundy, żeby nic nie spierdol&#. W 2v2 czy 3v3 jest większy looz, nie musisz się spinać.

To moze lepiej w FPS graj ?


Majster, zagrałem około 300 meczy w 1v1 w becie, więc nie mów mi co ja mam robić. A najlepiej by było jakbyś poszedł do ogólnych, albo darmowych tam gdzie lubisz siedzieć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 09:02 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
iniside napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
No właśnie o to chodzi. Mnie nudzi zakładanie słuchawek i ciśnięcie każdej sekundy, żeby nic nie spierdol&#. W 2v2 czy 3v3 jest większy looz, nie musisz się spinać.

To moze lepiej w FPS graj ?


Majster, zagrałem około 300 meczy w 1v1 w becie, więc nie mów mi co ja mam robić. A najlepiej by było jakbyś poszedł do ogólnych, albo darmowych tam gdzie lubisz siedzieć.

Oh wielki ekspercie /bow.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 09:18 
Cytuj  
*iniside przechodzi do defensywy*

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 09:51 
Cytuj  
No przecież tych jego intelektualnych wszechwiedzących postów to już nie idzie słuchać, w każdym topixie gość próbuje wtrącić swoje zdanie przy czym w 80% nie ma pojęcia o czym pisze, a jak już ma to i tak nikt tego nie czyta.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 09:58 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No przecież tych jego intelektualnych wszechwiedzących postów to już nie idzie słuchać, w każdym topixie gość próbuje wtrącić swoje zdanie przy czym w 80% nie ma pojęcia o czym pisze, a jak już ma to i tak nikt tego nie czyta.

Zeby tylko na tym forum... :)

box za 149zl + 7zl priorytet -> http://allegro.pl/item1172441308_starcr ... _nowa.html


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 10:03 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No przecież tych moich intelektualnych wszechwiedzących postów to już nie idzie czytać, w każdym topixie próbuje wtrącić swoje zdanie przy czym w 99% nie mam pojęcia o czym pisze, i tak nikt tego nie czyta.


fix'd :lol:


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.