mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2010, 20:50 
Cytuj  
Speedhack w sc1 (czasy wersji 1.03 - nie wiem jak później) polegał na lagowaniu wszystkich graczy, ale wszelakie budowle, produkcje czy upgrady używającego SH miały około 15% boosta.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2010, 21:05 
Cytuj  
W tej chwili sa takie lagi na BNie, ze sie grac nie da... also awansowalem do platinum ;)


_________________
Obrazek


Posty: 47
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 5 sie 2010, 21:27 
Cytuj  
Ja to chyba miałem pecha przy pierwszych 5 meczach ponieważ wrzuciło mnie do platynowej a sam oceniam swoje siły nie wyżej niż srebrna.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2010, 22:21 
Cytuj  
Ano, lagi straszne - ale z informacji na ekranie logowania wynika, że coś tam naprawiają. Oby do jutra przeszło.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2010, 22:28 
Cytuj  
No ja też mam zamiar jutro wreszcie w multi pograć. Czas najwyższy ;P

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2010, 23:16 
Cytuj  
Ja caly czas mecze kampanie.

Bardzo podoba mi sie zroznicowanie misji.

Na hardzie gra sie naprawde ciezko, i przejscie kazdej misji to jest droga przez meke. Z kolei na normalu po doswiadczeniach z hardem, jest za latwo.
"Welcome to the Jungle" robilem ze 3 razy na hardzie, i w koncu skonczyla mi sie kasa, a na normalu zrobilem feat of strength i zniszczylem glowna baze tossow.

Achievementy daja to ze chce sie wracac do misji pozniej. Ta gra robi sie takim troche puzzlem pomieszanym ze zrecznosciowka. Jak calosc zakrecic zeby dobrze wyszlo.

Na BN narazie nie mam czasu.


_________________
Nestor#1522

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2010, 23:29 
Cytuj  
Na hardzie jest ok chociaz misje niektore sa nawet bardzo proste o_O W jednej trzeba bylo leciec "na lewo" az do konca mapy i rozwalic artefakt;] Zanim sie cokolwiek zaczelo ( nie zebym czekal i budowal armie statkow bo misje w 12 minut zrobilem ) ominalem cala mape i battlecuruserami rozwalilem ten artefakt;p Podobnie misje "herosami" sa na hardzie tez proste.

Aktualnie jestem chyba w jednej z ostatnich misji jak nie ostatniej i ciezko: / Troche sie chyba bede musial pomeczyc bo od poczatku juz raz zaczynalem i ciagle nie wyrabia: <


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2010, 23:42 
Cytuj  
Te ciężkie misje, są bardzo wymagające i wymagają bardzo dużej ilości upgradów w zbrojowni.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 00:14 
Cytuj  
No ale jednak na hardzie ja je uznaje za poprostu OK. Na zadnej do tej pory sie nie zatrzymalem ( moze z 2x przez prawie 30 misji robilem load). Trzeba sie spiac i grac a nie zamulac;)

Na najtrudniejszym probowaliscie grac? Ja 3 misje pierwsze jakies przeszedlem i podziekowalem na misji z pociagami ;p


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 01:48 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Na najtrudniejszym probowaliscie grac? Ja 3 misje pierwsze jakies przeszedlem i podziekowalem na misji z pociagami ;p

Same, olałem bo chciałem popchnąć fabułę i lecę na hardzie ale nieporównanie łatwiej niż na brutalu mi się wydaje. Pewnie powtórka każdej misji na brutal będzie prosta =d

Anyway, dzisiaj mp rozdziewiczyłem w release :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 08:09 
Cytuj  
Niektóre achievementy na hardie są proste jak konstrukcja cepa np Upadek Haven, po cholerę mi vikingi jak mam banshee :]
Inne natomiast są "niewykonalne" np Dig (misja z wiertłem) ale wtedy jak robiłem tą misję nie miałem thorów i goliatów


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 08:36 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Niektóre achievementy na hardie są proste jak konstrukcja cepa np Upadek Haven, po cholerę mi vikingi jak mam banshee :]
Inne natomiast są "niewykonalne" np Dig (misja z wiertłem) ale wtedy jak robiłem tą misję nie miałem thorów i goliatów


No ale jak się cofiniesz do tyłu, to będziesz miał upgrady wszystkie w zbrojowni? nie zastanawiałem się nad tym.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 08:40 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
MagPS napisał(a):
Niektóre achievementy na hardie są proste jak konstrukcja cepa np Upadek Haven, po cholerę mi vikingi jak mam banshee :]
Inne natomiast są "niewykonalne" np Dig (misja z wiertłem) ale wtedy jak robiłem tą misję nie miałem thorów i goliatów


No ale jak się cofiniesz do tyłu, to będziesz miał upgrady wszystkie w zbrojowni? nie zastanawiałem się nad tym.


No, ba "cofanie do tyłu" delivers.

W każdym razie nie - dałem continue campaign i chciałem sobie machnąć jedną mapkę, a tu ups - factories nie wydobywają same gazu. :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 08:42 
Cytuj  
No właśnie też były jazdy u mnie. A jak się cofam do tych 1-szych misji to nie mam wszystkiego. Za dużo zamotali imho w tym cofaniu się i z savami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 08:43 
Cytuj  
Może lepiej odpalić save przed ostatnią misją? Wówczas cofnięcie się do jakiejś misji pozwoli na korzystanie z upgrades?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 08:45 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Może lepiej odpalić save przed ostatnią misją? Wówczas cofnięcie się do jakiejś misji pozwoli na korzystanie z upgrades?


Dokładnie, najlepsze wyjście z tego będzie.

A tak w ogóle, to namieszało mi się to wszystko jak się cofnąłem żeby tą tajemną misję zrobić :). Teraz mam 25/26 a przecież przeszedłem grę. Dupa tam, zostawie 25/26 dopóki nie zrobię wszystkich achievementów ;P.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 09:15 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
MagPS napisał(a):
Niektóre achievementy na hardie są proste jak konstrukcja cepa np Upadek Haven, po cholerę mi vikingi jak mam banshee :]
Inne natomiast są "niewykonalne" np Dig (misja z wiertłem) ale wtedy jak robiłem tą misję nie miałem thorów i goliatów


No ale jak się cofiniesz do tyłu, to będziesz miał upgrady wszystkie w zbrojowni? nie zastanawiałem się nad tym.


robiłem != zrobiłem :P
misja sama w sobie dość prosta, ale ten achievement jest przegięty


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 09:18 
Cytuj  
The Dig? Nie można po prostu wysłać Ghosta/skanować, żeby pokazywało trochę bazy i po kolei rozwalać budynki działem? Niech nad bazą czuwają siege tanki w dużej ilości i wieżyczki przeciwlotnicze.
Tak bawiłem się na normalu i wyczyściłem jedną bazę praktycznie bez użycia jednostek - na hardzie nie zadziała?


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 09:22 
Cytuj  
Keii napisał(a):
The Dig? Nie można po prostu wysłać Ghosta/skanować, żeby pokazywało trochę bazy i po kolei rozwalać budynki działem? Niech nad bazą czuwają siege tanki w dużej ilości i wieżyczki przeciwlotnicze.
Tak bawiłem się na normalu i wyczyściłem jedną bazę praktycznie bez użycia jednostek - na hardzie nie zadziała?


Ghosty to ja mam teraz, jakieś 5 misji po tym jak próbowałem zrobić The Dig


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 6 sie 2010, 09:26 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 09:24 
Cytuj  
To wiele wyjaśnia - ja po prostu zostawiłem sobie misje ze storyline'u z artefaktem na koniec i wcześniej robiłem te Tosha/kolonistów.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.