mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 12:27 
Cytuj  
no duzo zalezy w jakiej kolejnosci sie misje robi, niektore achi sa banalne jezeli sa dostepne niektore jednostki, ale b. dobrze i tak ze upgrady i nowe jednostki nie pojawiaja sie w starych misjach przy wracaniu do nich, bez sensu by byly thory w 3-4 misji, za łatwo.


Posty: 24
Dołączył(a): 27.07.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 16:34 
Cytuj  
------------ SPOILERY-------------

Ja generalnie jestem rozczarowany kampanią:( W porównaniu do tego, co Blizz zrobił w Warcraft 3 i dodatku, Starcraft 2 wydaje się krokiem wstecz (tak, jakby się cofnęli o 5-8 lat...)... Fabuła cienka, mnóstwo niedociągnięć, i przede wszystkim postacie, stylizowane prawie na te z serii nowszych Civilisation, czy Simsów... Nawet jak są złe, to się uśmiechają i mają te irytujące gejowskie ruchy... Masakra:( Czy ktoś ma podobne odczucia, czy też jestem w tym odosbniony?

Takie machające skrzydłami w próżni mutaliski, gadanie z otwartym hełmem na planecie Char, o której wyraźnie mówią wcześniej, że atmosfera zabija człowieka w kilka sekund (no bo cutsecnki muszą fajnie wyglądać...). Nie wspominając o Kerrigan w "szpilkach" i coś w rodzaju magii... Kurna, magia w starcrafcie? Protoss owszem technoligia ktora wydaje się być czymś nad naturalnym, ale ktoś mi wyjaśni jak Kerrigan posiadła umiejętność strzelania kulami jakiejś energii z ręki??? Może się czepiam, ale bez jaj, mogli przynajmniej zatuszować to jakoś...

Ps: Nie neguję oczywiście boskiego multi, w który się zagrywam od pierwszej bety;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 124
Dołączył(a): 24.09.2008
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 17:08 
Cytuj  
Kerrigan ma ogromny potencjał psioniczny, większy niż przeciętny templar Protossów dlatego wytworzenie dla niej kulki energii to pestka nie wspominając o tym, że potrafi tworzyć psioniczne burze (podobne do tych wytwarzanych przez wspomnianych high templarów tylko kilkakrotnie potężniejsze) Nie widzę, żadnego problemu. Magia była też w pierwszej części.

Co to szpilek Kerrigan, racja nie podobały mi się podobnie jak i te jej skrzydełka, ale z tego co się orientuję miała je też w poprzedniej części.

A co do trującej atmosfery Char... cóż taki urok wielu filmów i gier sci-fi. Też nie wiem jak Obi-Wan i Anakin mogli walczyć nad rzeką lawy. Rozumiem, że byli Jedi ale i tak musiało im być gorąco :/

No i co to są gejowskie ruchy ? :/ Jakie tam były niedociągnięcia ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 17:16 
Cytuj  
Bio-szpilki są zajebiste.

A magia to Psi, które jak wytłumaczył już Makaan, było w pierwszej części.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 18:03 
Cytuj  
Czy ja wiem, czy kampania była gorsza od tej Warcraftowej...
Tak się składa, że W3 i TFT przeszedłem 2-3 miesiące temu i szczerze przyznam, w podstawce część misji była po prostu nudna, a fabuła równie, jeśli nie mniej naiwna niż ta w SC2, szczególnie "epicka końcówka" w W3 wydała mi się wręcz zabawna. Dodatek zaś o ile gameplayowo o wiele bardziej dopracowany, miał historię, której w sumie brakowało tego "czegoś".
Ogólnie SC2 wychodzi na plus, chociażby dzięki Hyperionowi.
Uprzedzając ewentualny flame - to powyżej to tylko moje wrażenia i nie ma sensu, żeby ktokolwiek przekonywał mnie, że odniosłem "złe" wrażenie.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 19:01 
Cytuj  
SPOILERS?

Tak w kwestii fabuły w SC1 fajne było to że przechodziliśmy misję i np. okazywało się że ktoś nas zrobił porządnie w konia (vide intrygi Durana przeciwko Stukovowi albo Kerrigan przeciwko wszystkiemu, np. za pośrednictwem Raszagal). Po prostu nie było aż tak cukierkowo. Nie skończyłem jeszcze kampy w SC2, została mi do zrobienia Char ale sądzę że będzie podobnie do końca.

SPOILERS END

Btw z nudów zacząłem robić sig generator z sc2, chcę go zrobić na styl tego z HoN'a - http://honarmory.com/hon-sig-creator-si ... generator/ (w kwestii ilości kustomizacji).
Już wyciągam wszystkie dane z profilu na BN (szkoda że tak mało statystyk udostępniają, mogliby np. APM dawać, średni game time, itd.), mam jeden layoucik gotowy tak w 80%, jak przygotuję ich kilka to pokażę wstępnie ;-) Potem w kolejce możliwość robienia własnych layoutów z użyciem wszystkich dostępnych zmiennych.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 19:12 
Cytuj  
zagralem w craftcupie i po wygranej (2-1) okazalo sie, ze turniej odwolano z powodu niedzialajacej/sypiacej sie strony. :C
mieli moj mecz streamowac na glhf.tv, ale za bardzo sie grzebalismy z rozpoczeciem 8)

flexik - 4th w diamond dzisiaj bylem :>


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 19:22 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
zagralem w craftcupie i po wygranej (2-1) okazalo sie, ze turniej odwolano z powodu niedzialajacej/sypiacej sie strony. :C

przeciez to wlasnie streamuja z tego co widze :F

mieli moj mecz streamowac na glhf.tv, ale za bardzo sie grzebalismy z rozpoczeciem 8)
gufnowapnjasz napisał(a):
flexik - 4th w diamond dzisiaj bylem :>


gz ja proboje wbic top1 u siebie ale gosciu ktory zajmuje to miejsce wpedza mnie w kompleksy :F - 723 punkty 52-25

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 19:36 
Cytuj  
jest kilku wymiataczy, btw jak komus odpisac z gry?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 19:39 
Cytuj  
enter + /r


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 21:16 
Cytuj  
Ktoś wklejał kiedyś w tym temacie wiki i ten system rankingowy Blizzarda w StarCrafcie. Możecie podać jeszcze raz linka?

P.S
Plat ;( chyba muszę poczytać taktyk trochę bo szkoda by stracić ta ligę.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 21:27 
Cytuj  
chodzi ci o system ELO?

btw. platynka - gold z 1szej fazy bety. w ogole te nowe ikonki platyny/diamond sa takie pedalskie i paskudne :<


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2010, 23:18 
Cytuj  
Ja się cieszę dalej kampanią na hardzie - ale nie jestm achie whores, wiec gram na hardzie a potem brutalu o ile dam radę.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2010, 10:43 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
chodzi ci o system ELO?


Tak, dzięki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2010, 11:38 
Cytuj  
http://www.wow-europe.com/rf10/ - całkiem niezła gra trwa w tym momencie, live feed.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2010, 11:55 
Cytuj  
Btw polecam pooglądać sobie gry koreańczyków, na przykład na HD starcraft na youtube. Koncentracja na micro, mało macro, ciągły harras po prostu miód i orzeszki takie gry.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2010, 12:02 
Cytuj  
daj linka

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2010, 12:03 
Cytuj  
http://www.youtube.com/user/HDstarcraft?feature=chclk


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2010, 12:20 
Cytuj  
Check i Painkiller na samej górze listy z powtórkami. Na prawdę super mi się oglądało i czekam na więcej.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2010, 14:40 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=bQsumSJN ... r_embedded - niezła koreańska reklama ligi SC.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.