mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 20:59 
 
Gokulo napisał(a):
http://kotaku.com/5607451/bioshock-infinite-goes-beyond-the-sea--into-the-skies


Zaje, kurwa, bioza. Proper steampunk fuck yeah !

2012 trochę szkoda, ale przynajmniej zdąże do piermiery kupić nowy komputer :D

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 21:03 
 
Tak jak napisał ash RDR > Mafia 2.

W jedynkę nie grałem, ale po pięciu minutach grania miałem już wyrobioną opinię - zwalony model jazdy, celowanie (ps3), grafika oraz fizyka.

Ja nie widzę najmniejszego powodu by wydawać kasę na coś, w co gra się i wygląda jak gra z przed 4 lat.


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 21:04 
 
Dana napisał(a):

Zaje, kurwa, bioza. Proper steampunk fuck yeah !


Ja mam mieszane odczucia ale głównie dlatego, że na słowo Bioshock przychodzi mi na myśl - Rapture.

Tak czy siak czekam na dalsze info.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 21:11 
 
No rzeczyście, po pierwszym obejrzeniu nadszedł moment refleksji. Mamy znowu big daddi, mamy znowu ukochaną etc.

zobaczymy co z tego wyjdzie.

Ale zawsze myślałem że byłoby fajnie wynieść Rapture na powierzchnię.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 21:30 
 
Eleeist napisał(a):
Tak jak napisał ash RDR > Mafia 2.

W jedynkę nie grałem, ale po pięciu minutach grania miałem już wyrobioną opinię - zwalony model jazdy, celowanie (ps3), grafika oraz fizyka.

Ja nie widzę najmniejszego powodu by wydawać kasę na coś, w co gra się i wygląda jak gra z przed 4 lat.


czekalem tylko na takie smutne pierdolenie ...gra wyglada imo lepiej niz wieszosc szitu ktory wypelzlo ostatnio ...z gta4 na czele , no i nie jest jebanym system hog , za co czesi plusuja w ch..

myslalem ze bez apex gra bedzie wygladac jak mokra rozjechana kupa , milo sie zaskoczylem , goty 2010 murowane


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 21:34 
 
Z mojego punktu widzenia wygląda to tak.

Pierwszy Bioshock był powiewem świeżości, "strasznawy" survival horror (no ale niestety tylko do pewnego momentu aka dr. Steinman).

Specyficzny klimat wielkiego psychiatryka pod postacią podwodnego miasta podobał mi się niesamowicie. Odkrywanie historii Rapture, fabuła, combat - wszystko grało i buczało.

Dwójka - na pierwszy rzut oka ciekawe rozwiązanie czyli gra Big Daddym, no ale trafiamy znowu do tego samego miasta, wiemy dokładnie co się dzieje i na czym mniej więcej stoimy, więc już tego "shocku" jest niestety mniej.

Więc z jednej strony żal trochę podwodnego miasta ale z drugiej - na prawdę nie mam za bardzo pomysłu co mogliby zrobić devsi aby przyciągnąć nas do tego miejsca po raz trzeci. Latający odpowiednik wygląda kusząco ale mam nadzieję, że będziemy mieli okazję obserwować to miasto o każdej porze dnia i nocy (preferuję więcej nocy/zachodu ;) ) by nie było za bardzo cyrkowo-cukierkowo.

No i nie znamy w sumie jeszcze za bardzo fabuły, więc nie ma co oceniać przed czasem.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 22:11 
 
Cytuj:
by nie było za bardzo cyrkowo-cukierkowo.


Wręcz przeciwnie, jest to dobry setting dla horroru i groteski poprzez kontrast.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 22:13 
 
To było czysto subiektywne z mojej strony, bo ja nie nawidzę cyrków, jebniętych klaunów itd. ;)

Ale to już będzie trzeba zobaczyć w grze.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 22:24 
 
Aldatha napisał(a):
czekalem tylko na takie smutne pierdolenie ...gra wyglada imo lepiej niz wieszosc szitu ktory wypelzlo ostatnio ...z gta4 na czele , no i nie jest jebanym system hog , za co czesi plusuja w ch..

myslalem ze bez apex gra bedzie wygladac jak mokra rozjechana kupa , milo sie zaskoczylem , goty 2010 murowane


GOTY Bo co? Bo gra wyglada lepiej niz GTA4? Nigga plz......
Moze zaczekaj chociaz jak zagrasz w full wersje. Ja po demku PC to tak srednio zachwycony jestem a wersja na konsole (w szczegolnosci PS3) to juz wogole fail na maxa. A APEX na ktorym opieralo sie 3/4 trailerow to taki fail i przereklamowany, nic nie robiacy syf ze wogole bym sie bal to do gry wstawiac i jeszcze robic z tego pierdyliard trailerow a potem i tak sie okazuje ze gra jest z tym niegrywalna na wlasciwie kazdym sprzecie a kazdy efekt moznaby spokojnie osiagnac zwyklym havokiem.
Imho RDR>GTA4>Mafia i GOTY niestety nie bedzie (bedzie mial SC2 bo wiekszosc ludzi nie ma gustu i mozgu). :)

PS. Nie uzywa sie spacji przez przecinkiem. :) Dziwnie sie to czyta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 22:28 
 
Dana napisał(a):
Gokulo napisał(a):
http://kotaku.com/5607451/bioshock-infinite-goes-beyond-the-sea--into-the-skies


Zaje, kurwa, bioza. Proper steampunk fuck yeah !

2012 trochę szkoda, ale przynajmniej zdąże do piermiery kupić nowy komputer :D

Z tym steampunk to ja bym sie jeszcze wstrzymał ;p.

Cytuj:
Specyficzny klimat wielkiego psychiatryka pod postacią podwodnego miasta podobał mi się niesamowicie. Odkrywanie historii Rapture, fabuła, combat - wszystko grało i buczało.

Dwójka - na pierwszy rzut oka ciekawe rozwiązanie czyli gra Big Daddym, no ale trafiamy znowu do tego samego miasta, wiemy dokładnie co się dzieje i na czym mniej więcej stoimy, więc już tego "shocku" jest niestety mniej.

Więc z jednej strony żal trochę podwodnego miasta ale z drugiej - na prawdę nie mam za bardzo pomysłu co mogliby zrobić devsi aby przyciągnąć nas do tego miejsca po raz trzeci. Latający odpowiednik wygląda kusząco ale mam nadzieję, że będziemy mieli okazję obserwować to miasto o każdej porze dnia i nocy (preferuję więcej nocy/zachodu ;) ) by nie było za bardzo cyrkowo-cukierkowo.

Fajnie jakby wrocili to pierwotnego konceptu, niemieckiej bazy, eksperymentow itd. Co prawda na sama mysl o 2WS w grze chce mi sie rzygać, ale to mi sie automatycznie kojarzyło z takim klimatem Wolfensteina a tym nigdy nie pogardze ;p.

Cytuj:
A APEX na ktorym opieralo sie 3/4 trailerow to taki fail i przereklamowany, nic nie robiacy syf ze wogole bym sie bal to do gry wstawiac i jeszcze robic z tego pierdyliard t

Dajcie juz sobie spokoj. W Batman Arkham Asylum był duzo bardziej inenstywnie wykorzystywany i co ? I chuj, i działało zajebiscie. Chyba mi nie powiecie ze peleryna, latajce truoy, wybuchajce sciany etc nie robili wrazenia no to gg ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 22:53 
 
Prosze cie - moze ma mozliwosci ale nie okupione trzykrotnym spadkiem FPSow. Tak bylo w Batmanie tak jest i w Mafii. W czasie premiery AA nawet GTX260 (najmocniejsza wtedy karta) nie zapewnial 30fpsow z PhysX na High wiec wiesz. Benchmarkow sobie poszukaj na necie.
Z tego co czytam na forach to Mafia z APEX na High czy nawet medium tez jest srednio grywalna bez dedykowanej karty wiec jeszcze raz... kk thx bye.
Juz nie mowiac ze to gowno jest totalnie niegrywalne na kartach wiodacego producenta na rynku atm (tak ATI w koncu wygrywa!).

Chwala ci panie ze to tylko opcja. :) A lepsze efekty sa tak czy siak w 3letnim Crysisie, grafika tez lepsza i performance o niebo lepszy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 23:01 
 
Kabraxis napisał(a):
Prosze cie - moze ma mozliwosci ale nie okupione trzykrotnym spadkiem FPSow.

Ja tam nie wiem o ilemi FPS spadaly w batmanie, wiem ze mialem wszystko na full, działało ładnie i spokojnie dało się grać ;o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2010, 01:18 
 
No ja jakos wierze bardziej im niz tobie - sorry.

Artykul: http://www.tomshardware.com/reviews/bat ... ,2465.html

Platformy testowe: http://www.tomshardware.com/reviews/bat ... 465-3.html

Wyniki bez karty specjalnie dedykowanej PhysX: http://www.tomshardware.com/reviews/bat ... 465-7.html
Gra wlasciwie niegrywalna na niczym oprocz GTX260 a i tak nie trzyma 30fps.

Wyniki z dodanym GTX260 z PhysX jako druga karta:
http://www.tomshardware.com/reviews/bat ... 465-8.html
Jak widac duzo lepiej.

Pierdole cos takiego. To raz. Dwa - ty masz oczywiscie inne zdanie i inne doswiadczenia z PhysX niz 99% swiata, ktora twierdzi ze to syf (ze wzgledu na performance hit). Trzy jakby to bylo tak zajebiscie cudowne to by bylo w prawie kazdej grze tak jak Havok naprzyklad.
Sorry ale dla powiewajacej fajnie peleryny i paru odlamkow szkla w Mafii nie bede kupowal drugiej karty albo gral w 20fpsach, pomijajac juz fakt ze od paru latek jade na Radeonach tak czy siak. Swoja droga w Mafii ten plaszcz i tak fajnie powiewa nawet bez PhysX a we swpomnianym Crysisie da sie robic podobne rzeczy rowniez bez niego.

Dla mnie to przereklamowany crap nVidii - jeden z wielu zreszta.

PS. Juz zreszta sa tutoriale na necie jak to gowno w demku modowac i jakie pliki kasowac aby np wylaczyc sama symulacje ubran czy inne pierdoly - podobno po zabawie z pliczkami nawet demko jest grywalne z APEX na High ale i tak trza mocny sprzet miec. A grafika jakas super hiper cudowna nie jest - nawet z tymi pierdolami APEX.

Wniosek - dla mnie to zdecydowany przerost formy nad trescia i koniec na ten temat. Mam nadzieje ze takie cuda i wymysly nie beda wchodzic do gier jako standard zanim zostana dopacowane i zoptymalizowane - bo toto nie jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2010, 01:36 
 
Naprawde klocicie sie o ficzersa, ktorego mozna wlaczyc/wylaczyc? :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2010, 06:13 
 
Sam pamiętam jak przyniosłem do domu Mafię 1 za namową kolegi, który stwierdził, że trzeba być skończonym frajerem nie grać w tą grę. Grałem na okrągło, a Mafia wciągnęła mnie od pierwszych minut jazdy taksówką z gangsterami.

Mafię 2 kupuję w ciemno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2010, 07:32 
 
Kabraxis napisał(a):
No ja jakos wierze bardziej im niz tobie - sorry.

A czy ja mowie ze masz mi wierzyć ? ;o. Po prostu stwierdzam, ze Batman chodził iu mnie ładnie i dało sie spokojnie grac. A to ze zamiast 80fps miałem np. 40 ? Who cares ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 104
Dołączył(a): 12.03.2009
Offline
PostNapisane: 13 sie 2010, 07:59 
 
Nie bylem pewien gdzie to wrzucic, zdecydowalem ze tutaj.

Na pewnym forum znalazlem topic z fanartami z roznych gier komputerowych.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=356361

Polecam, mozna znalezc pare ciekawych grafik.

UWAGA! sporo mangowego szajsu, ale na szczescie nie tylko

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2010, 08:37 
 
Oyci3C napisał(a):
Sam pamiętam jak przyniosłem do domu Mafię 1 za namową kolegi, który stwierdził, że trzeba być skończonym frajerem nie grać w tą grę. Grałem na okrągło, a Mafia wciągnęła mnie od pierwszych minut jazdy taksówką z gangsterami.

Mafię 2 kupuję w ciemno.


tez pamietam jak dalem kumplowi mafie , nie dalo sie go nawet pozniej wyciagnac na bro , bo musial przechodzic gre lolz , a typ byl z gatunku ktorego nie trzeba bylo namiawiac na piwo , wystarczylo pokazac gdzie jest :)

mafia to perelka , pobiera mocno godfathery czy inne chujstwa

kabraxis z twoja stara bym sie szybciej dogadal niz z Toba , chociaz nie...moze to po niej jestes takim malkontentem :) , mnie wystarczylo te 10 min ingame i soczysty trailerek na koncu ktory ogladalem jak film ...niektore misje beda zrywac peruke


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2010, 13:09 
 
szkoda tylko ze moj 4ghz, 2gb ramu i gf8600 to juz stara rura jest i mi na low sie tnie konkret :{{

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2010, 13:48 
 
ale 8800GTS jest znacznie lepszy od 8600...


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.