mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 13:21 
Cytuj  
Kupować x360 dla gierek ala psx ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 13:28 
Cytuj  
Dla gierek z XBLArcade a tych jest tyle samo o ile nie wiecej niz na PSN.

Od siebie dodam jeszce Limbo (platformowka).

A X'a kupowac sie ofc oplaca - dostaniesz to samo co w PS3, troche taniej minus te 3-4 warte grzechu exy na Pleja.
W dodatku Sony chce sie wziasc za rynek uzywek i calkiem prawdopodobne jest ze za multi bedziesz placil tylko ze dla kazdej uzywanej gry jaka kupisz.
Tu do poczytania: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=53306

A tak na serio to sie nie oplaca kupwa zadnej konsoli - kup sobie dobrego PC. Ja tam teraz czekam tylko jak wprowadza oplate za samo wlaczanie konsoli - mysle ze niedlugo, jak nie w tej to w przyszlej generacji. :)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 13:34 
Cytuj  
Jesli lubisz pykac a arcadowki XBLA/PSN to PS3 wypada lepiej. Przynajmniej finansowo jesli znajdziesz dobra ekipe do sharingu ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 13:38 
Cytuj  
Ba, jest tu wiele innych osób co posiada więcej niż jedną konsolę ale mimo tego naturalni napinacze zawsze będą mącić w głowach innym wychwalając swoje low- ego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 13:39 
Cytuj  
'3-4 exy na pleja. ta. "

No dla mnie 4. MGS4, GoW3, Uncharted 2 i nadchodzacy GT5. Moze jeszce LBP (jedynka, dwojka juz mnie nie zachwyca). Reszte mozna sobie darowac i nie bedziesz sie czul ze opusciles w branzy gierkowej cos super waznego.
Reszta dobrych gier jest multiplatformowa.

"porownaj sobie lineup na X'a i na PS3 na nadchodzace (i kilka wstecz) miesiace."
Oba sa zenujaco slabe jak dla mnie. X ma Halo Reach i nic. A PS3 ma GT5 i sequele gier ktore mnie nie zachwycily.

"Ja w przeciwienstwie do ciebie mialem obie konsole, zostalo tylko ps3 bo xbox to niestety na ta chwile zbedny mebel jesli ma sie pc."
Tez mialem obie. A jak chcesz gadac w tym stylu to idz sie dopisz do mareczkowego threadu z zalami.

"Ba, jest tu wiele innych osób co posiada więcej niż jedną konsolę ale mimo tego naturalni napinacze zawsze będą mącić w głowach innym wychwalając swoje low- ego."

Bla bla bla......


Ostatnio edytowano 26 sie 2010, 13:41 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 13:46 
Cytuj  
Nie napinaj sie za bardzo robaczku. :)


Koles pyta o Xa to mu odpowiadam. Wy mu macicie w glowach piszac ze sie "nie oplaca".
Ok - nie oplaca sie. PS3 tez sie nie oplaca. Jest drogie, gry sa drogie, za multi prawdopodobnie trzeba bedzie doplacac za niedlugo, itd...

Dlatego moja rada - kup se PC bo obie konsole sa failem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 13:48 
Cytuj  
No jeżeli koleś celuje w takie a nie inne gry + nie ma pojęcia o konsolach i co chce z nimi robić oraz dlaczego właśnie X to też niech lepiej wywali kasę na upgrade do PC.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 14:19 
Cytuj  
8. "Moja zabawka jest lepsza niz twoja" a robaczek wyrasta na drugiego mareczka. Juz juz robaczku - dobzie, plejstejszyn czy jest najlepsie. :)

Wiedzialem ze zacznie sie sranie morda, tylko myslalem ze przybiegnie mareczek - jak widze mamy godnego nastepce.

Tak wiec jeszcze raz - kup sobie drogi kolego PC, bedziesz sobie piracil i za nic nie musisz placic, podlaczysz sobie 15 bluray'ow (bo przeciez wiadomo ze od rodzaju czytnika zalezy jakosc gier), 25 WiFi, bedziesz mial 89 exclusivow na rok plus podlaczysz sobie kamere i bedziesz mogl wejsc na czat onetu pokazac jak targasz kaczora.

Tyle w tym temacie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 14:23 
Cytuj  
kabraxis, kiedy do ciebie ty idioto dotrze ze twoja opinia nie obchodzi na tym forum nikogo poza toba.

z inteligentnym czlowiekiem da sie dyskutowac, a ty jedyne co robisz to wpierdalasz sie w kazdy thread w ktorym znajdziesz string 'ps3' i pierdolisz od rzeczy.

jestes dokladnym przeciwienstwem marka, tylko sam tego nie widzisz co czyni z ciebie wyjatkowego hipokryte.

mam nadzieje ze kiedys za twoje nedzne trolowanie dostaniesz bana i wyladujesz tam gdzie ashton.

diaf.


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 14:36 
Cytuj  
"kabraxis, kiedy do ciebie ty idioto dotrze ze twoja opinia nie obchodzi na tym forum nikogo poza toba. "
Tragedia.

"z inteligentnym czlowiekiem da sie dyskutowac, a ty jedyne co robisz to wpierdalasz sie w kazdy thread w ktorym znajdziesz string 'ps3' i pierdolisz od rzeczy. "

Akurat tutaj znalazlem string "xbox" i chcialem pomoc. I jesli napisanie ze X'a oplaca (a raczej nie oplaca) sie kupic tak samo jak PS3 nazywasz "pierdoleniem od rzeczy" to zal mi cie.

"jestes dokladnym przeciwienstwem marka, tylko sam tego nie widzisz co czyni z ciebie wyjatkowego hipokryte. "

Nie nie jestem - ja nie fanbojuje X'a. Juz. Kiedys nie zaprzecze.
BTW. Nie bedzie mi o hipokryzji mowil koles, ktory mi wlazil w dupe zeby dostac triala do EVE i byl wtedy milutki i wogole... lol.

"mam nadzieje ze kiedys za twoje nedzne trolowanie dostaniesz bana i wyladujesz tam gdzie ashton. "

Ja kurwa troluje? Ja? Nigga PLz. Napisalem JEDNO ZDANIE nie wywyzszajace zadnej konsoli a stawiajace je na rowni i zaraz przylatuje banda ludkow z wypranymi mozgami, ktorym smialem obrazic (w ich chorych urojeniach) ulubiona zabawke. Pozatym ja nie musze sie uciekac do personalnych wycieczek aby z kims porozmawiac.

"diaf."

ssij

Ogolnie zastanowcie sie nad soba bo jesli dla co poniektorych napisanie:

"Dla gierek z XBLArcade a tych jest tyle samo o ile nie wiecej niz na PSN.

Od siebie dodam jeszce Limbo (platformowka).

A X'a kupowac sie ofc oplaca - dostaniesz to samo co w PS3, troche taniej minus te 3-4 warte grzechu exy na Pleja.
W dodatku Sony chce sie wziasc za rynek uzywek i calkiem prawdopodobne jest ze za multi bedziesz placil tylko ze dla kazdej uzywanej gry jaka kupisz.
Tu do poczytania: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=53306

A tak na serio to sie nie oplaca kupwa zadnej konsoli - kup sobie dobrego PC. Ja tam teraz czekam tylko jak wprowadza oplate za samo wlaczanie konsoli - mysle ze niedlugo, jak nie w tej to w przyszlej generacji. "


To fanbojowanie X'a na poziomie mareczka i pierdolenie od rzeczy to rzeczywiscie nie podyskutujemy. Inteligencie.

A co do banow - to tacy robaczek i ty (min) juz dawno powinni od forum odpoczac, chociazby za naduzywanie slowa "idiota" i wlasnie wpierdalanie sie w takie rozmowy tylko podkrecajac i de facto trolujac.

O mialkosci rozmowy z wami i waszych "inteligentnych argumentow" swiadczy chociazby fakt ze NIKT nawet nie sprobowal skomentowac linknietego przeze mnie newsa o tym ze Sony przwdopodobnie bedzie probowac atakowac rynek uzywek i za granie w multi na uzywce trzeba bedzie (od kazdej gry) dodatkowo zaplacic. Przypuszczalnie dotknie to takze gry z PSN i "skladki" (tzn. bedzie mogla grac tylko jedna osoba w multi). Zmiast tego wolicie zapierdalac jak z karabinu "idiotami" probujac zakrzyczec cos co jest wazne i o czym moznaby pogadac - bo dlam nie to bylby kolejny mega fail. Zwlaszcza w PL, gdzie z moich obserwacji jakies wymienialnie gier i allegro jada pelna para. NIkt tez nic nie mowi o tym ze PS3 zostalo "zlamane" i moze to sporo namieszac na rynku (moze ale nei musi). Zamiast tego mamy typowe sranie geba "PS3 jest zajebiste!" -> "Xbox tez jest zajebisty!" -> "Idiota, Debil, Twoja Stara, itd....".

Kurwa. Kto tu jest hipokryta.


Ostatnio edytowano 26 sie 2010, 14:52 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 14:52 
Cytuj  
przeciwienstwem fanbojowania ps3 nie jest fanbojowanie x'a, tylko hate'owanie wszystkiego co jest z ps3 zwiazane

'inteligencie' lol..

o tym trialu eve nawet nie wspominaj bo robisz z siebie jeszcze wiekszego pajaca niz zazwyczaj.


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 14:58 
Cytuj  
To wy go jeszcze w ignore nie macie :D


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 15:00 
Cytuj  
"o tym trialu eve nawet nie wspominaj bo robisz z siebie jeszcze wiekszego pajaca niz zazwyczaj."

No z tym trialem EVE zachowales sie "nieladnie" ale nie o tym ten temat i nie o tym rozmowa. Tyle tylko mnie to nauczylo zeby nie wchodzic w zadne interesy i nie dawac nic nikomu z tego forum. Wiec wyszlo na plus mimo tego ze stracilem nieco czasu.

"przeciwienstwem fanbojowania ps3 nie jest fanbojowanie x'a, tylko hate'owanie wszystkiego co jest z ps3 zwiazane "

Ja nie hate'uje. Tobie sie wydaje i tak to odbierasz. Jakbym hate'owal to patrzac min na ta rozmowe na potrzeby tego forum wystarczyloby napisac "PS3 jest do dupy!!!11111oneone a wy jestescie debile". Efekt taki sam - niekontrolowane popuszczanie zwieraczy i sranie geba.

Roball spodziwalem sie obrazeczka i to dokladnie w tym momencie - jestes przewidywalny do bolu.

Tak wiec dzieci jak juz sobie popusciliscie to proponuje wrocic do tematu gier bo szkoda topica na takie smutne pierdolenie. Ja juz swoje zdanie (ktore jak zwykle nikogo nie interesuje i ktore jak zwykle spowodowalo lawine postow to tak BTW) na ten temat napisalem - KUP SOBIE PC.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 15:22 
Cytuj  
Nie ma co - dojebales mi w internecie.
Wlasciwie nie wiem co napisac ale nieodparcie nasuwa mi sie slowko "pathetic". Wiec pozostane zprzy tym.

Wklejaj dalej z checia poogladam bo nie spedzam calych dni przegladajac neta w poszukiwaniu "smiesznych" jpegow. Obawiam sie jedynie ze zanim zrobisz na mnie jakiekolwiek wrazenie to ci sie skonczy 4chan czy skad je tam bierzesz.

:roll: :roll: :roll:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 15:36 
Cytuj  
ALe niski poziom dyskusji!
Czas aby ktos podsumowal rozsadnie i obiektywnie ta przykra wymiane zdan:

Kabraxis jest glupim trollem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 15:38 
Cytuj  
3/10

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 18:13 
Cytuj  
omg kabraxis zajebal pol strony tekstem.
moze ktos skrocic jego wypowiedz?
a tak serio to nadal mam obie konsole i x'a odpalam zeby pograc za 'free'.
o ile pare lat temu mial zajebista przewage jesli chodzi o tytuly, to w tej chwili jest bieda z nedza.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 19:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
omg kabraxis zajebal pol strony tekstem.
moze ktos skrocic jego wypowiedz?

Proszę:
Kabraxis napisał(a):
Nigga

Kabraxis napisał(a):
ssij

Kabraxis napisał(a):
Sony

Kabraxis napisał(a):
mareczka

Kabraxis napisał(a):
trolujac.

Kabraxis napisał(a):
"Idiota, Debil, Twoja Stara, itd....".

Kabraxis napisał(a):
Kurwa. Kto tu jest hipokryta.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 19:15 
Cytuj  
hehe. dziekuje :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 19:51 
Cytuj  
Dopisze jeszcze "CHUJ" i "mendol jezd gupi!!!"

A co mi tam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.