mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 29 sie 2010, 11:24 
Cytuj  
W przeciągu kilku dni planuję kupić coś na PS3. Co polecacie? Tak naprawdę gatunek bez znaczenia, byleby był fun z gry.


_________________
...

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 sie 2010, 11:45 
Cytuj  
RDR

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2010, 11:51 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
W przeciągu kilku dni planuję kupić coś na PS3. Co polecacie? Tak naprawdę gatunek bez znaczenia, byleby był fun z gry.


Cofnij się parę stron było wałkowane 100 razy.

Tego jest od groma począwszy od mgs4, u1, u2 a kończąc na RDR czy Demons Souls.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2010, 11:55 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
RufeN napisał(a):
na sprobowanie fps na ps3 lepsze bedzie killzone czy MAG?


Roball chyba ma na sprzedaz mag. Killzone 2 jest bardziej solo, mag multi.

wiem,ze roball maga ma, cenowo podobno stoja, wiec sie zastanawiam co kupic. raczej single mnie interesuje.


No to jak single to pewnie ze killzone 2

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2010, 09:28 
Cytuj  
czy ktos kupowal cos w play.com w uk z dostawa do polski?
ewentualnie moze polecic jakis inny sklep w uk gdzie mozna kupic gry/muzyke z dostawa do polski?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2010, 09:43 
Cytuj  
zavvi.com ma wysylke do polski za 1gbp

game.co.uk - tez zamawialem, bez problemow


_________________
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2010, 10:30 
Cytuj  
A nie lepiej pojsc do jakiegos sklepu z grami i wymienic te gierki na cos innego? No, chyba ze koniecznie potrzebujemy kasy.

Ja kupilem ostatnio Naruto I i powiem szczerze, ze dynamika walki rozklada na lopatki. Oczywiscie grajac w scenariusz (czy jak to tam nazwac) poczatkowe walki sa banalnie proste ;) A przy trzecim akcie no juz mialem calkiem spore problemy ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Os1-agbYkLs


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2010, 10:34 
Cytuj  
ja nie chce wymieniac, tylko kupowac :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2010, 10:39 
Cytuj  
@Shador - jak wygląda sprawa z wyborem języka tekstu/głosów (tak, w obu przypadkach interesuje mnie japoński ;)?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2010, 10:57 
Cytuj  
Keii napisał(a):
@Shador - jak wygląda sprawa z wyborem języka tekstu/głosów (tak, w obu przypadkach interesuje mnie japoński ;)?


Mówiony Japoński/Angielski, tekst tylko Angielski (chociaż jest jakaś opcja wyłączenia włączenia tekstu). Sprawdzę to w domu, na pewno mówiony jest japoński bo sam go mam włączony :)

Ogólna recka gry to:

Podobno bazuje on całkowicie na scenariuszu jak Naruto jest małolatem. Rozpoczyna się gdy staramy się dostać do szkoły ninja. Gra jest można powiedzieć podzielona na dwie rozgrywki. Jedna to miasto, które możemy eksplorować, kupować różne przedmioty i wcinać makarony. W mieście od czasu do czasu pokazują się npc którzy dają różne zadania. Po każdej wykonanej misji, czy to pobocznej czy to głównej, pojawiają się różne przedmioty które do których musimy dojść, doskoczyć, wspiąć się itp.

To co mi się nie podoba to jest sposób w jaki rozwiązali rozpoczęcie misji. Wchodzimy w menu, zakłądkę misji i tam mamy do wyboru odblokowane misje poboczne i misje główne. Aby wykonywać misje główne musimy zbierać doświadczenie z misji dodatkowych (to doświadczenie nawet nazywa się missions xp). W menu odpalamy jakąś misję, wyskakuje nam ekran łądowania i... mamy misje. Nie są to tylko misje w stylu sklep mu/jej ryja, są ciekawe typu wbiegnij w pionie na drzewo (ew. ścigaj się z jakimś ninja), dogoń psa w lesie itp. ogólnie pare miłych ciekawostek jest w tej grze których nigdy nie widziałem wcześniej w żadnej grze :)

Co do samych walk, muszę przyznać, że dynamika walki od 1/10 to jest grube 9/10 :) Postacie posiadają ekwipunek czy to do shurikeny, bomby wybuchajace czy tez jakies inne ciekawostki (np. makaron ktory zwraca nam chakre (mane)) Walka moze odbywac sie albo na ziemi... albo na scianie ;) Co bardzo utrudnia rozgrywke bo zmienaja sie kierunki ktore musimy wciskac na padzie ;) Wiekszosc walk walczymy sami (w scenariuszu) w zwyklych bitwach mozemy sobie wybrac dwie postacie supportujace ktore beda posiadaly jedna ze specjalnych umiejetnosci czy to ofensywnych czy defensywnych (np. gdy przeciwnik wystrzeli nas w powietrze nasz support powstrzyma nas od bolesnego upadku) albo gdy my przeciwnika wywalimy w kosmos to support wywali mu pare ciosiow w powietrzu ;)

Fajna jest sprawa, ze sa misje w ktorych nie gramy tylko Naruto ale tez innymi postaciami ktore znaczaca wplywaly na akcje w kreskowce. Tak wiec mozemy walczyc starym ninja ktory opiekuje sie wioska liscia czy tez trenerem Naruto, dlugo by wymieniac.

Kolejna fajna sprawa jest to, ze po pokonaniu przeciwnika odblokowuje sie on nam i mozemy go wybrac jako supporta :)

Oooo... i trzeba na pewno wspomniec o gigantach z ktorymi od czasu do czasu walczymy... ale to trzeba samemu zobaczyc ;)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 00:46 
Cytuj  
2 informacje, obie niezbyt wesołe.
Primo, Europa nie dostanie Castle Crashers dzień po USA (czyli jutro), tylko "w najbliższym czasie". Jakieś cyrki z certyfikatami.
Po drugie, próbowałem stworzyć konto EU, żeby tam nabyć wyżej wspomnianą grę i okazało się, że faktycznie, Sony wprowadziło zabezpieczenie. Polega ono na tym, ze podając billing address, nawet przy zaznaczeniu, że różni się od adresu zamieszkania, na sztywno wbite są Stany jako kraj.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 14:37 
Cytuj  
http://www.playmobile.pl/pl/play-abonam ... index.html ...

Hyhyhyyy. Moze byc problem z nawiazaniem polaczenia ;P ...

T.


_________________
Templair_@PSN

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 15:21 
Cytuj  
demo Vanquish bardzo mnie nakręciło na retaila, wydaje się ciekawsze od Lost Planet 2 - są mechy, jest szybka akcja i efekciarska rozpierducha, mi do szczęścia więcej nie potrzeba 8)


_________________
you are already dead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 15:35 
Cytuj  
Ano, Vanquish okazał się tak dobry, jak oczekiwałem. Nie mogę się doczekać premiery i mam tylko nadzieję, że całość nie będzie krótka.
Przeszedłem demo drugi raz i czas spadł mi z 16 do 11 minut. Ponoć rekord twórców do niecałe 7 :D

Co do Castle Crashers - na pewno będzie w EU, ale dopiero za bliżej nieokreślone kilka tygodni.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2010, 15:45 
Cytuj  
http://exophase.com/ps3/ps-jailbreak-cl ... -17947.htm

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 08:55 
Cytuj  
w najnowszym psn+
5 episodow Sam & Max
Oddworld z psone
vector td (minis)
echoes (minis)
mgs za 18zl
warhawk za 34.50zl

calkiem fajny deal z tym Sam & Max, tylko grac nie ma kiedy w to wszystko ;/

btw jakbym wymienial dysk w konsoli na wiekszy to moge przegrac z tego, ktory mam atm wszystko na ten nowy? nie chcialbym potracic save i gier.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 10:10 
Cytuj  
mozesz, robilem to pare miesiecy temu - wszystko dziala.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 12:53 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
http://exophase.com/ps3/ps-jailbreak-cloned-ported-to-teensy-usb-chip-17947.htm

Ehehe piraci okradają piratów lolz :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 12:59 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
w najnowszym psn+
5 episodow Sam & Max
Oddworld z psone
vector td (minis)
echoes (minis)
mgs za 18zl
warhawk za 34.50zl

calkiem fajny deal z tym Sam & Max, tylko grac nie ma kiedy w to wszystko ;/

btw jakbym wymienial dysk w konsoli na wiekszy to moge przegrac z tego, ktory mam atm wszystko na ten nowy? nie chcialbym potracic save i gier.


W morde jakie perelki :)

Oddworld, Sam & Max, najlepszy td jaki powstal... kusi, kusi :)

Sam & Max to pierwsze epizody?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2010, 20:35 
Cytuj  
Trailer nowego Deathspanka.
Biorę w ciemno, poprzedni mnie rozbawił.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.