mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 458 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 27 lip 2010, 19:11 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nie, nie bylo takiej gry. WoW wymyslil cc, pozycjonowanie, switchowanie targetow i movement w czasie walki. Wczesniej tylko sie stalo i wciskalo guziki na tury. A teraz BLC zerznal to wszytko z WoW'a. Zadowolony?

No to juz wypierdalaj i nie psuj topica.


nawet czytac ze zrozumieniem nie potrafisz, pajacu. ignore

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2010, 19:16 
Cytuj  
siled napisał(a):
pytam poraz kolejny - w ktorej grze mozna spotkac areny, gdzie mechanika jest podobna do tych z wowa czy do blc? mam na mysli wlasnie movement, cc, switchowanie targetow, pozycjonowanie. i nie, na pewno nie GW. a co pisaly wowkidsy xx lat temu mam w glebokim powazaniu.

Areny - GW, movement - GW, cc - GW (coz mozna polemizowac, ale uciszanie monka pod to moze podejsc), switchowanie targetow - GW, pozycjonowanie - GW.
A teraz Ty mi powiedz co wprowadzil blizzard - tylko bez tego ze char moze skakac...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2010, 19:25 
Cytuj  
@up

World of Warcraft data wydania -> USA NZL CDN AUS MEX 23 listopada 2004
Guild Wars data wydania -> 28 kwietnia 2005

OWNED


_________________
Obrazek

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2010, 19:26 
Cytuj  
a czy nasz nowy dziennikarz wie kiedy wprowadzono areny? :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2010, 19:27 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
a czy nasz nowy dziennikarz wie kiedy wprowadzono areny? :)


Uhhh... dobrze, odpadaja areny co z reszta...

edit:

Zreszta, przed arenami world pvp bylo jak najbardziej si... wiec chybiony IMO argument.

edit2:

Arena przy Booty Bay od zawsze byla, od zawsze mozna tam bylo walczyc, to sie liczy? Eh... to ze nie bylo aren nie oznacza, ze nie bylo pvp bo tak to zabrzmialo. Spytaj kogo kolwiek kto gral w wowa przed arenkami, ba nawet przed bg to ci powie ze gra byla o wiele bardziej wciagajaca pod wzgledem jakosci i ilosci pvp.


_________________
Obrazek

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 27 lip 2010, 19:53 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
Areny - GW, movement - GW, cc - GW (coz mozna polemizowac, ale uciszanie monka pod to moze podejsc), switchowanie targetow - GW, pozycjonowanie - GW.
A teraz Ty mi powiedz co wprowadzil blizzard - tylko bez tego ze char moze skakac...


w moim odczuciu movement i pozycjonowanie z GW znacznie rozni sie od tego z wowa czy blc. wszystko jest bardziej dynamiczne, a line of sight, filary itp, mniejszy rozmiar aren temu sprzyja. uciszanie? afaik w GW sa tylko interrupty (moge sie mylic, dawno nie gralem). co do switchowania - zgodze sie. chociaz gild lorsowe spajki wygladaja troszeczke inaczej niz zwyczajny swap w wow.

kazdy kto gral arenil w wowie i gral w blc dostrzeze podobienstwo, ktore jest ogromne. roznica jest tylko w grafice i 'targetowaniu'; i nie ma zadnej innej takiej gry, ktora jest do blc czy wowa podobna pod tymi wzgledami wbrew temu co twierdzi szanowny Quetzacotl czy Kabraxis-zjadlem-wszystkie-rozumy.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2010, 21:20 
Cytuj  
siled napisał(a):
kazdy kto gral arenil w wowie i gral w blc dostrzeze podobienstwo, ktore jest ogromne. roznica jest tylko w grafice i 'targetowaniu'; i nie ma zadnej innej takiej gry, ktora jest do blc czy wowa podobna pod tymi wzgledami wbrew temu co twierdzi szanowny Quetzacotl czy Kabraxis-zjadlem-wszystkie-rozumy.
przestań sie ośmieszać, sami devsi napisali, że inspirowali się głównie GW i tym http://dsu.iki.his.se/web/index.php?id=313.
A positioning, cc, target switching etc. był obecny jak Ciebie jeszcze na świecie nie było.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 27 lip 2010, 22:31 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
przestań sie ośmieszać, sami devsi napisali, że inspirowali się głównie GW i tym http://dsu.iki.his.se/web/index.php?id=313.
A positioning, cc, target switching etc. był obecny jak Ciebie jeszcze na świecie nie było.


pewnie dlatego stronka, na ktorej przesiaduja topowi gracze pvp wowa (arenajunkies) zainteresowala sie wlasnie tym tytulem. dziwne, nie?
mow co chcesz, bloodline champions przypomina mi w pewnym stopniu areny z wowa i moze ci sie to wyda smieszne, glupie, cokolwiek - nie interesuje mnie to.
tyle z mojej strony, wynosze sie z tego topicu, bo wieje starymi ludzmi~~

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 16:21 
Cytuj  
jeżeli ktoś ma zamiar wystartować w Bloodline Champions Beta Championship to w tym filmiku macie wszystko wyjaśnione

http://www.youtube.com/watch?v=hdSu2Yw-rxw


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2010, 10:04 
Cytuj  
jak ktoś chce to rozdają kluczyki memberom WCM

http://www.warcraftmovies.com/contest.php


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 16:58 
Cytuj  
ktos stad gra jeszcze i chce zlozyc jakis sensowny team? bo shp jest cienki i lami we wszystko a icek chodzi ciagle pijany:(


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 17:54 
Cytuj  
siled napisał(a):
Quetzacotl napisał(a):
przestań sie ośmieszać, sami devsi napisali, że inspirowali się głównie GW i tym http://dsu.iki.his.se/web/index.php?id=313.
A positioning, cc, target switching etc. był obecny jak Ciebie jeszcze na świecie nie było.


pewnie dlatego stronka, na ktorej przesiaduja topowi gracze pvp wowa (arenajunkies) zainteresowala sie wlasnie tym tytulem. dziwne, nie?
mow co chcesz, bloodline champions przypomina mi w pewnym stopniu areny z wowa i moze ci sie to wyda smieszne, glupie, cokolwiek - nie interesuje mnie to.
tyle z mojej strony, wynosze sie z tego topicu, bo wieje starymi ludzmi~~
Kogo kurwa obchodzi, ze przesiaduja ludzie z jakiejs kurwa stronki ? Ja pierdole. Jak wiesz lepiej od developerow czym sie inspirowali to idz ich wyprowadz z bledow. Bo smuty pierdolisz straszne.

Areny z WoW sa zerznietym pomyslem z GW. To sa fakty. Blizzard jak zwykle podpatrzyl, ze Areny okazaly sie chwytliwym pomyslem i postanwowil je wprowdzic u siebie. Tak jak jebane w dupe 99% innych rozwiazan ktore sa w WoW.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 18:39 
Cytuj  
Q_Q


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 27 sie 2010, 17:28 
Cytuj  
Mam 2 zaproszenia do wysłania, pisać na pm dołączając maila.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 27 sie 2010, 17:32 
Cytuj  
Oho, GW2 na horyzoncie i zacznie sie wysyp zhypowanych fanow, ktorzy zaraz beda twierdzic, iz czlowiek chodzi na dwoch konczynach bo najpierw tak bylo w GW.

Nigga plz.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 12:53 
Cytuj  
Ktos jeszcze sie w to bawi ?

*

Posty: 116
Dołączył(a): 3.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 20:12 
Cytuj  
bre napisał(a):
Ktos jeszcze sie w to bawi ?

tak.
btw vod ze steelseries cup z ubieglej niedzieli:
http://www.own3d.tv/video/32048/Bloodli ... p__part_I_ + reszta w related
komentuje 2GD rozpoznawalny moze ze sceny quake i wow

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2010, 08:52 
Cytuj  
Pytania przy zapisie do bety niszcza :DDD

How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
:D

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2010, 10:12 
Cytuj  
czy od czasow poczatkow closed bety zmienili jakos engine tak by chodzilo na slabszych maszynach? Nawet na megalow i klatkuje... a tak bym wam wpierdol spuscil :D


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 116
Dołączył(a): 3.12.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2010, 14:06 
Cytuj  
mi nigdy nie zacinalo wiec ciezko stwierdzic ale afair cos kiedys w patch notach bylo o optymalizacji.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 458 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.