mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2010, 19:06 
 
Ooo, czego nie przetlumaczyli? :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2010, 19:38 
 
Nazw ras, notatkę po niemiecku znalazłem, i jakiś element zagadki z zębatkami też. Na razie tyle :D

Tak czy siak, wyszedłem z zony startowej i OMG, przecież ten mod miażdży Obliviona w przedbiegach. Wszystko, grafika, bogactwo wykonania lokacji, system rozwoju, mapa świata jest GIGANTYCZNA etc.

Ściągać bez wahania.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2010, 20:10 
 
Ale niemiecki VoiceOver........ Da się to znieść jakoś?? Pozatym jak nie przetłumaczyli wszystkiego to raczej dupa - jak można wypuścić niekompletne tłumaczenie??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2010, 20:14 
 
Juz sie zabieralem za sciaganie, ale... niemiecki voiceover?? Yyy, jak ja nie znosze tego jezyka ;P. Mam nadzieje, ze z czasem zrobia to w jakims bardziej cywilizowanym jezyku.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2010, 20:17 
 
rfactora instalnałem z f1 2009. MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ;P szkoda że ociupinke grafika nie jest lepsza, ale jeszcze wiekszy hype mam na ft 2010 ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2010, 20:18 
 
nie znam sie, ale rfactor jest mocno modowany, grafe tez napewno powiekszyli.

A zabolequ to debil, dal mi ignora i chyba tez musze.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2010, 20:22 
 
Highlander napisał(a):
nie znam sie, ale rfactor jest mocno modowany, grafe tez napewno powiekszyli.

A zabolequ to debil, dal mi ignora i chyba tez musze.


A wcale Ci ignore nie dałem, teraz np Cie nie mam na Ignore ale kiedyś miałem - pewnie za to, że wpierdalałeś się w nie swoje sprawy:F?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2010, 20:35 
 
no bo oddalbys ten kabel i bylby spokoj, nie podoba mi sie to i nie zamierzam tolerowac. A to "kiedys"to bylo bardzo niedawno.

i jak widze te twoje ............ ??????? to... a mogli nie wypuscic pelnego tlumaczenia, bo to nie komercyjna produkcja tylko mod.

gral ktos w Men of War? i czy moge polecic fanowi strategii co lubi gry w stylu: panzer general, medieval, europa universalis, sudden strike (a raczej nie w strone starcrafta)


_________________
.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2010, 20:44 
 
moj stary katowal panzer generale wszystkie, potem sudden strike'i a tera men of war, czyli jak najbardziej

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2010, 20:59 
 
zaboleq napisał(a):
Ale niemiecki VoiceOver........ Da się to znieść jakoś?? Pozatym jak nie przetłumaczyli wszystkiego to raczej dupa - jak można wypuścić niekompletne tłumaczenie??


Ta, wszystkie kwestie mówione są po niemiecku, z angielskimi napisami. A co do tłumaczenia to jest to ledwie parę rzeczy które znalazłem, nic co by się rzucało w oczy albo przeszkadzało.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2010, 21:04 
 
a na yt widzialem trailera calkowicie po angielsku, szkoda.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2010, 22:01 
 
Highlander napisał(a):
no bo oddalbys ten kabel i bylby spokoj, nie podoba mi sie to i nie zamierzam tolerowac. A to "kiedys"to bylo bardzo niedawno.

i jak widze te twoje ............ ??????? to... a mogli nie wypuscic pelnego tlumaczenia, bo to nie komercyjna produkcja tylko mod.

gral ktos w Men of War? i czy moge polecic fanowi strategii co lubi gry w stylu: panzer general, medieval, europa universalis, sudden strike (a raczej nie w strone starcrafta)


Ku twej świadomości to sprawa kabla już dawno została wyjaśniona z osobą, której ten kabel się należał. Więc nie rozumiem, czego ktoś się w takie sprawy wpierd**a po prostu. Rozumiem, jakby sam właściciel się żalił...

A moje GOTY Obka ma CRC na jakimś tam pliku więc i tak sobie nie pogram :F....Póki co


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2010, 22:38 
 
Dana napisał(a):
mapa świata jest GIGANTYCZNA etc.


http://www.sureai.de/wiki/images/b/b4/NehrimMap.jpg ?

Jeśli to faktycznie mapa z Nehrim to.. no.. spora jest :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2010, 00:06 
 
Hm, zacialem sie juz :) Na q z przyniesiem z kopalni czegos do wzmocnienia bramy. Znalazlem kilka cegiel, ale bez efektu.

Nvm, dalem rade.


Ostatnio edytowano 13 wrz 2010, 02:18 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2010, 01:57 
 
Szpadelki, zawsze przecież marker jest :D

Żadnego errora na razie, tylko mi się na alt+tab wysypuje, w przeciwieństwie do Oba.

Robo napisał(a):
Dana napisał(a):
mapa świata jest GIGANTYCZNA etc.


http://www.sureai.de/wiki/images/b/b4/NehrimMap.jpg ?

Jeśli to faktycznie mapa z Nehrim to.. no.. spora jest :D


Dla porównania, to jeziorko na północ od napisu "Faltrindtal" jest dłuższe od Lake Rumare w Oblivionie (na tzw. oko).

http://www.shamusyoung.com/twentysidedtale/images/oblivion_map.jpg

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2010, 02:23 
 
Hm, pierwsze wrazenie: po pograniu w Obliviona z OOO i kilkunastoma innymi modami Nehrim jest niesamowicie latwy. Walka jest zdecydowania mniej satysfakcjonujaca (Deadly Reflex mod > all). Na plus na pewno oprawa - zdecydowanie ladniej niz w vanilli (az musialem detale obnizyc), ale chyba wroce do gry w Obliviona z modami, ktory pod wzgledem fabularnym tez jest juz mocno zmodowany (Lost Spires chociazby) na plus.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2010, 05:34 
 
Ale powiem Wam, że posiedziałem w tym rfactorze dobrą godzinę, i w Hungary pojechałem 1-szę okrążenie w ponad 3 minuty. Jak mi się demko zaczęło kończyć, to miałem na stoperze 1:28 ;P. Zrobiłem jakieś 30 okrążen w sumie.

I wcale nie jest ciężko, miałem ustawioną realistykę na poziomie experta, generalnie zasada wchodzenia w zakręt z lewej na prawą przez szykanę + umiejętne naciskanie gazu, bez tzw. buta bo dupą za bardzo rzuca i można wypaść z toru. Ale jest moc, czuć że to bolid a nie zwykły samochód jak w Shifcie chociażby, w którym mały błąd na zakręcie i lecisz. Tutaj trzymasz się drogi, no i ten dźwięk przy >10k obrotów <3

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2010, 07:28 
 
Dana napisał(a):
Nazw ras, notatkę po niemiecku znalazłem, i jakiś element zagadki z zębatkami też. Na razie tyle :D

Tak czy siak, wyszedłem z zony startowej i OMG, przecież ten mod miażdży Obliviona w przedbiegach. Wszystko, grafika, bogactwo wykonania lokacji, system rozwoju, mapa świata jest GIGANTYCZNA etc.

Ściągać bez wahania.


Ściągam z filefronta, faktycznie zupełnie inny transfer ale mimo wszystko odpalę dopiero po pracy.

System rozwoju jest inny niż w Oblivionie? To ciekawe. Wielkość świata też ma znaczenie, Oblivion był trochę klaustrofobiczny w porównaniu np do Morrowinda.

Edit: Jeszcze pytanie - po instalacji gołego Obliviona wrzucać po kolei oficjalne patche czy nie trzeba?


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2010, 10:43 
 
A jest ten cholerny system skalowania potworkow z Obka? Sam go nie cierpie bo uwazam, ze calkowicie zabiera fun z levelowania swojej postaci.

Za jezykiem niemieckim nie przepadam, mimo 10 lat nauki, ale musze przyznac, ze przy odpowiednim klimacie jest niezlym tlem. Tzn jakims mrocznym, bo nie wyobrazam sobie biegajace kroliczki, tecze i teksty po niemiecku. Mam nadzieje ze w nehrimie da sie to przebolec :E


Z torrenta idzie calkiem niezle tak btw.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2010, 11:09 
 
Ja wczoraj około 23 puściłem z torrentów to szło praktycznie max.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.