mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 10:50 
 
W pomieszczeniach jest trochę słabo, ale tragedii nie ma.
Dobija mnie stosunek walki do bezsensownych gadek z handlarzami itp
Na dwie godziny gry stoczyłem dwie mini potyczki.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 10:58 
 
Tym wlasnie rozni sie cRPG od H&S ;).
Jak dla mnie Drakensang jest bardzo solidna gra, z grywalnoscia o wiele lepsza od czesci pierwszej.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 11:28 
 
Razoth napisał(a):
Pierwsze wrażenia dotyczące Nehrima:

Pierwszy minus za tragiczną muzykę podczas instalacji której nie można wyłączyć (a instalacja trochę trwa).

Gra zaczyna się idiotycznie, grupa ludzi dostaje listy niewiadomego pochodzenia w których napisane jest by udali się do mrocznej kopalni (praktycznie labiryntu) bez żadnego logicznego uzasadnienia (później dowiadujemy się, że jest uzasadnienie bo poznajemy treść listu - jeżeli nie pójdziesz do kopalni czeka cię zagłada, oh fucking wow).

Gracz wciela się w rolę debila który w świecie fantasy pełnym różnych stworzeń lubiących zabijać wszystko co się rusza udaje się na miejsce wspomniane w liście i kończy uwięziony w pułapce.

Początek jest strasznie suchy, przemierzamy kopalnie wraz z innym inteligentem który postanowił udać się na miejsce spotkania i wcale nie pomyślał, że coś może być nie tak, pomaga nam w walce z pierwszymi monstrami jednak nie zawsze ma ochotę atakować wroga i zdarza się, że po prostu sobie stoi kiedy my zbieramy baty. W kopalniach nie towarzyszy nam żadna muzyka, z jednej strony to źle bo jest nudno w ch... a z drugiej to jak sobie przypomnę instalację moda...

No nic, gramy dalej, początek można śmiało uznać za tragiczny. Zero klimatu.

Edit: wychodzi na to, że ja wcalę nie mam muzyki w grze, Porażka totalna, nie widzę sensu grać. :/

Edit2: poradziłem sobie z brakiem muzy, jak by ktoś miał podobny problem to:

CODEC Reset Utility v4.1
by nightmare2013



Może w ogóle w to nie graj jak Ci się nie podoba?? Mi jakoś fabuła bardziej odpowiada niż kolejne "save the world"...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 12:37 
 
Buffchef napisał(a):
W pomieszczeniach jest trochę słabo, ale tragedii nie ma.
Dobija mnie stosunek walki do bezsensownych gadek z handlarzami itp
Na dwie godziny gry stoczyłem dwie mini potyczki.


Prawdziwa walka zaczyna sie jak wyplyniesz z 1 miasta. W kwaterze mytnikow walczy sie juz naprawde duzo - przynajmniej taka jest jedna z opcji :) Mi sie Drakensang na razie bardzo podoba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 13:00 
 
Perrin napisał(a):
Tym wlasnie rozni sie cRPG od H&S ;).
Jak dla mnie Drakensang jest bardzo solidna gra, z grywalnoscia o wiele lepsza od czesci pierwszej.


Ja bym sobie pograł w rpga, który ma system walki bez spacji. Czyli, instant skille, no caster miał by cast jakiś, ale melasy nie. W DA takie coś było, chociaż było trochę za wolno jeszcze, dosłownie coś ala WoW z zajebistą fabułą bez zamulania i rozmawiania zbyt dużo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 13:10 
 
No możesz grać bez spacji, ale to i tak jest mega zamuła i nuda


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 13:15 
 
No dokładnie, taki h&s ale w trybie DA ;P takie coś give.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 13:44 
 
Pytanie do tych co grają w Nehrim i może zabrnęli dalej niż 1 rozdział :P.
Czy ktoś wie w co i jak pakować - widać w grze wprowadzono system ala Gothic jednak tutaj też widać magusów z mieczami co daje trochę do myślenia... A trzeba sobie jakoś poradzić w tym świecie. Ja obecnie mam 30 pkt do rozdania i nie za bardzo wiem w co pakować - jestem w drodze do 'Sanctum"...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 15:16 
 
Sobtainer napisał(a):
Perrin napisał(a):
Tym wlasnie rozni sie cRPG od H&S ;).
Jak dla mnie Drakensang jest bardzo solidna gra, z grywalnoscia o wiele lepsza od czesci pierwszej.


Ja bym sobie pograł w rpga, który ma system walki bez spacji. Czyli, instant skille, no caster miał by cast jakiś, ale melasy nie. W DA takie coś było, chociaż było trochę za wolno jeszcze, dosłownie coś ala WoW z zajebistą fabułą bez zamulania i rozmawiania zbyt dużo.


Ja tam z checia poprowadze jakas ciekawa sesje w Warszawie ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 15:42 
 
Sobtainer napisał(a):
Perrin napisał(a):
Tym wlasnie rozni sie cRPG od H&S ;).
Jak dla mnie Drakensang jest bardzo solidna gra, z grywalnoscia o wiele lepsza od czesci pierwszej.


Ja bym sobie pograł w rpga, który ma system walki bez spacji. Czyli, instant skille, no caster miał by cast jakiś, ale melasy nie. W DA takie coś było, chociaż było trochę za wolno jeszcze, dosłownie coś ala WoW z zajebistą fabułą bez zamulania i rozmawiania zbyt dużo.


Nooo, gra single player z walka z WoWa by rzadzila. Ale AI musialoby stac na wysokim poziomie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 15:55 
 
nie. porzygalbym sie jakbym zobaczyl single player wow'a

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 16:56 
 
Mowimy o mechanice combatu, nie o swiecie, grafice, etc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 17:51 
 
Najlepszy bylby systrem walki ala Mass Effect 2. Do kazdego RPG ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 17:58 
 
ja tez o tym mowie.
system z ddo jest o wiele fajniejszy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 21:06 
 
zaboleq napisał(a):


Może w ogóle w to nie graj jak Ci się nie podoba??


Prosiłem o porady z dupy? Nie? To stfu.

A co do Nehrima, to dzień drugi z tym modem jest już zdecydowanie przyjemniejszy z racji wyjścia na otwarty teren.

Ponad 6 godzin na karku, dotarłem do Sanctum, przeszedłem "próbę" (fajny motyw z teleportem btw) i zwiedziłem dopiero mały kawałek kontynentu patrząc na mapę.

Co by nie mówić o wątku głównym (który na razie jeszcze się nie wyklarował za bardzo) to wykreowany świat rozpierdala Obliviona na kawałki. Gramy dalej.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2010, 08:25 
 
Razoth napisał(a):
zaboleq napisał(a):


Może w ogóle w to nie graj jak Ci się nie podoba??


Prosiłem o porady z dupy? Nie? To stfu.

A co do Nehrima, to dzień drugi z tym modem jest już zdecydowanie przyjemniejszy z racji wyjścia na otwarty teren.

Ponad 6 godzin na karku, dotarłem do Sanctum, przeszedłem "próbę" (fajny motyw z teleportem btw) i zwiedziłem dopiero mały kawałek kontynentu patrząc na mapę.

Co by nie mówić o wątku głównym (który na razie jeszcze się nie wyklarował za bardzo) to wykreowany świat rozpierdala Obliviona na kawałki. Gramy dalej.


No mnie dalsze q w Sanctum (w sumie drugi quest) rozpierdolil pomysłem i wykonaniem:)

BTW wie ktoś gdzie znaleść trenera od heasvy armor i kupić runki teleportu??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2010, 08:50 
 
KOTOR na Steam za 9zl.

ninjah-edit:

Chcialem byc uczciwy, kupilem KOTORa, system platnosci na steam sie sypie, i dostalem go za darmo. Ehh. Jak czlowiek chce to nie moze a jak niechce to musi ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2010, 12:14 
 
zaboleq napisał(a):

BTW wie ktoś gdzie znaleść trenera od heasvy armor i kupić runki teleportu??


Runki teleportu to chociażby u tej pani w Sanctum co kręci się koło obserwatorium, ta co nam zleciła pierwszy quest i zarazem próbę (albo u kogoś innego w tych okolicach, tam pełno jest handlarzy magicznym towarem).

A trenera Heavy Armora to sam szukam i alchemika przy okazji.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2010, 12:23 
 
iniside napisał(a):
KOTOR na Steam za 9zl.

ninjah-edit:

Chcialem byc uczciwy, kupilem KOTORa, system platnosci na steam sie sypie, i dostalem go za darmo. Ehh. Jak czlowiek chce to nie moze a jak niechce to musi ;/.

jak kupowac za free? nowa civke bym sobie preorderowal hehe


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2010, 13:02 
 
Razoth napisał(a):
zaboleq napisał(a):

BTW wie ktoś gdzie znaleść trenera od heasvy armor i kupić runki teleportu??


Runki teleportu to chociażby u tej pani w Sanctum co kręci się koło obserwatorium, ta co nam zleciła pierwszy quest i zarazem próbę (albo u kogoś innego w tych okolicach, tam pełno jest handlarzy magicznym towarem).

A trenera Heavy Armora to sam szukam i alchemika przy okazji.


Jakbyś znalazł to byłbym wdzięczny za podzielenie się tą informacją - obecnie pogram dopiero wieczorem i mam nadzieje, że będę coś wiedział

BTW jeśli chodzi o lelev upy - jeśli nabijesz np sporo skilli powiązanych z siła jak miecz, blok i podobne to przy awansie dostaje się bonus właśnie do siły - tak samo jest z magią np.

P.S
Właśnie znalazłem książke, w której koleś opisywał jak to się zapuścił do grobowca jakiejś rodziny w poszukiwaniu magicznej broni - dość klimatycznie opisane. Jak się podkoksam to tam idę :D



P.S 2 - może to już było:
http://www.youtube.com/watch?v=x2ncmwgJzqw

Szkoda, że ten Iphone taki drogi...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.