mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 17:17 
 
Mi też klimat Nehrima nieco Gothic'iem zajeżdża + nieco klimatu Divine Divinity.

Jest zajebiście imo.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 17:20 
 
ja sie przesiadlem na nehrima zaraz z amnesii i szczerze mowiac o malo nie zrobilem brazowych kleksow kiedy mnie w kopalni pogonil troll :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 19:00 
 
Troche o Civ V, dwa ciekawe filmiki :)

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,8390328,Cywilizacja_V___wideo_poradnik_tworcow.html


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 19:52 
 
http://www.joystiq.com/2010/09/17/civil ... -5-review/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 22:34 
 
Naprawde taki dobry ten Nehrim? Uwielbiam serie TES, kocham czuc wolnosc w RPGach - czy to jest mod dla mnie? czy jest to na zasadzie przejdz w 20h i zapomnij czy cos ala Morrowind gdzie po przejsciu gry czules ze nawet gry nie liznlales?

Wlasciwie jedyne co mnie powstrzynuje przed zagraniem to niemieckie audio ale imho jak cos ma w nazwie TES to musi byc "glebokie", w sensie rozbudowane.

NIe wiem czy ktos kuma o co mi chodzi ale tych co czaja to zapytuje... dobry jest ten mod? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 22:53 
 
To taki Gothic na enginie Obliviona. Glowny nacisk polozony jest na fabule. Pod wzgledem sandboxowym Oblivion jest tu chyba jednak do przodu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 23:01 
 
W nehrimie nie masz setek questów czy dziesiątek questów - głwny nacisk jest położony na wątek główny ale questy poboczne (np Darius Treasure) miażdżą wykonaniem po prostu. Mie tez niemieckie audio przerażało dopóki nie zagrałem :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 23:04 
 
na starcie jest magus, ktory gada ci, ze jestes 'gifted one' i musisz wstapic w szeregi jakiejs tam organizacji magow.

nie mozesz kazac mu spadac na drzewo, rzecz jasna

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 23:09 
 
what do u mean niemieckie audio? po niemiecku to jest :|?

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 23:20 
 
Niemiecki audio + angielskie suby ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 23:23 
 
Nie tyle gifted one co po prostu obdarzonym - potrafisz władać magią/jesteś szczególnie uzdolniony ale nie jakimś tam wybrańcem. Zdradzę poniżej troche tła fabularnego co może niektórych zachęci:


Tło fabularne:

Świat Nehrim (Vyn) istniał w momencie w którym przybyli do niego tzw Bogowie - tzw ponieważ nie byli oni Bogami w pełnym tego słowa znaczeniu. Byli po prostu znacznie bardziej potężni od ludzi. Również czymś poteżniejszym od obdarzonych. Zakon, do którego wstępuje gracz postawił sobie od dawna za zadanie pokonanie bogów i uczynienia Nehrim wolnym. No i tutaj zaczyna się cała zabawa - zdrady, knowania, sojusze, dawni i obecni wrogowie etc etc. Sporo rzeczy można dowiedzieć się z książek między innymi :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2010, 00:31 
 
Pytam, zeby sie upewnic: klasy jako takiej sie nie wybiera, tak? Statystyki poczatkowe, a dokladniej atrybuty sila, zrecznosc, etc. zaleza tylko od rasy, a reszte skillujemy wedle potrzeby. Nie moge np. wybrac postaci na poczatku, ktora bedzie miala lepsze Sneaking, Security etc.?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2010, 00:49 
 
Kabraxis napisał(a):
Naprawde taki dobry ten Nehrim?


Weź kurfa, mam już prawie 30h playtime a dopiero 2 roździał, aktualnie zabrałem się za wątek główny patrząc na mapę to nawet chyba połowy nie przeleciałem.

Sam wątek główny jest wciągający - fabuła może nie rozpierdala na glebę ale jest dobra a wykonanie... Main quest z Obka (tak wiem, że jest ujowy i pobicie go nie stanowi żadnego wyzwania ;) ) może klęknąć do miecza. Questów pobocznych jest mało ale jakościowo prezentują się bardzo dobrze, widać jednak że główny nacisk kładzie się na main questa.

Napierdalamy z Zaboleqiem w to ostro, cały świat jest zajebiście pięknie wykonany w porównaniu do oryginalnego Obliviona, tak jak mówiłem - Bethesda została rozwalona pod tym względem na własnym podwórku.

Zamki, ruiny, tereny otwarte itd. wszystko to niszczy oryginał tbh, można się na prawdę wczuć. Normalnie nie lubię zapieprzać po podziemiach w grach komputerowych ale tutaj czasem można popuścić jak się wbije do jakiejś krypty ze słabym oświetleniem.

Gra trochę kuleje od strony technicznej, trzeba sobie imo wyrobić nawyk klikania w quick save ale poza tym... Warto byłoby zapłacić za tego moda imho, a że dają za free to nie ma się co zastanawiać.

A niemieckie audio tylko dodaje klimatu i wcale nie przeszkadza, no chyba, że komuś w dzieciństwie dziadek z Wehrmachtu wchodził do wanny, wtedy faktycznie może być problem.

raggnarok napisał(a):
Pytam, zeby sie upewnic: klasy jako takiej sie nie wybiera, tak? Statystyki poczatkowe, a dokladniej atrybuty sila, zrecznosc, etc. zaleza tylko od rasy, a reszte skillujemy wedle potrzeby. Nie moge np. wybrac postaci na poczatku, ktora bedzie miala lepsze Sneaking, Security etc.?


Nie wybiera się klasy bo w Nehrimie nie ma klas postaci. Później wybiera się znak zodiaku który daje ci parę specjalnych umiejętności/czarów/whatever wartych uwagi. Jest do wyboru znak paladyna, maga, złodzieja i wojownika.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2010, 01:02 
 
Uhm. Ja tam na pewno w Nehrim zagram, ale teraz na tapecie Drakensan II :)
Jeszcze takie pytanki ogolne odnosnie Obliviona. Tez tak macie czasem, glownie w pomieszczeniach/lochach, ze ekran wam raptem ciemnieje, jasnieje, jakby zrodla swiatla byly nierownomiernie rozprowadzane. Strasznie mnie to irytuje, ide sobie, spojrze w bok/gore, caly ekran robi sie ciemny, przesune z powrotem o 1cm kamere i ekran caly jasnieje. Jest na to jakis mod/rozwiazanie?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2010, 09:48 
 
Kurde, mial ktos taki blad w tym Nehrimie, ze po wcisnieciu New Game nic sie nie dzieje? Gra nadal zostaje w menu

Zainstalowalem Obka, potem tego patcha ktory kazal mi instalator Nehrima, a potem samego Nehrima. No i dupa.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2010, 09:53 
 
Oblivion.exe masz skrakowany może ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2010, 10:21 
 
Powiem to tak. Developerzy wkladajacy grube miliony w swoje produkcje powinni sie wstydzic. Ze amatorska grupa robi gre za darmo ktora jest lepsza od tego co oni potrafia zrobic ;/.

Cytuj:
Kurde, mial ktos taki blad w tym Nehrimie, ze po wcisnieciu New Game nic sie nie dzieje? Gra nadal zostaje w menu

Odpal Neherima przez launcher i tam gdzie mozna bylo zaznczyc pliki esp jakie zaladowac. New game nie dziala dlatego ze Nehrim nie jest zaladowany ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2010, 11:16 
 
Nehrim musi być załadowany w Data files w launcherze i TYLKO Nehrim.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2010, 11:24 
 
Ja teraz chodzę po jakichś bagnach i powiem wam, ze klimat tej lokacji podczas burzy po prostu miażdży.

I koniecznie wykonajcie questa Darius Treasure - po prostu masakra, takiego zonka miałem na końcu :O

Ja to w sumie dzisiaj ostro planuje przykoksać ale tak w nocy, może uciułam jakiś nowy sprzęt np!


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2010, 11:25 
 
Dana napisał(a):
Oblivion.exe masz skrakowany może ?


Mam oryginala, ale juz chyba Razoth mnie nakierowal co moglem zle zrobic


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.