mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2010, 22:09 
 
http://www.youtube.com/watch?v=M4bWfGFI ... _embedded#!
gameplay z ac:b - jednym zwrotem - wtf!? czolgi, rocket launchery na lodce, srsly?!


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2010, 22:45 
 
Musialbym kurewsko wysoko zawiesic niewiare zeby grac w to cos i nie parskac smiechem co chwile, nie wspominajac o oczywistych nonsensach AI - koles zalatwia 2 straznikow dwa metry za tym inzynierem, a ten tego nie zauwaza? Gimme a fucking break...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2010, 22:49 
 
hehe+widac, ze combat chyba jeszcze bardziej zjebany jest, niz byl we dwojce ;d


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2010, 23:35 
 
Combat w tej grze przypomina walkę autystycznego dziecka z mieszkańcami domu starców.

Serio, najżałośniej zrobiona walka jaką widziałem w grze komputerowej.


raggnarok napisał(a):
Musialbym kurewsko wysoko zawiesic niewiare zeby grac w to cos i nie parskac smiechem co chwile


W sumie +1 chociaż nie znam zwrotu "zawiesić niewiarę".


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2010, 23:43 
 
A ja dalej mam hype na to ;p.

Nie wiem o co wam chodzi. Mnie sie ten gameplay podoba ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2010, 01:00 
 
juz 1ka mnie zniechecila glupota ai i tandetnymi reakcjami....

niemoglem sie zmusic by dokonczyc.. gra miala potencjal ale gowniane side questy etc niszczyly calkowicie klimat. Potem zaczeli spamowac tymi grami jakby ich sraczka wziela..


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2010, 01:16 
 
Dobrze sie sprzedaja, to tasmociagu zatrzymac nie mozna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2010, 10:00 
 
Grałem w 1 i 2. Zajebista gra, a combat mnie jebał. Ważne że mogłem skakać po dachach w Walencji koks bohaterem.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 paź 2010, 10:04 
 
Dwójka nie była taka zła, chociaż daleko tej grze do Thiefa to jednak nie uważam czasu spędzonego przy tej grze za stracony


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2010, 10:15 
 
http://www.thief4.com/ , ta, gief ;]


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2010, 10:15 
 
ac to straszny badziew. pierwsza czesc przynajmniej cos nowego, druga czesc to juz kotlet.
ciekawi mnie tylko ten multi :)


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

*

Posty: 124
Dołączył(a): 24.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 paź 2010, 10:34 
 
Sobtainer napisał(a):
Grałem w 1 i 2. Zajebista gra, a combat mnie jebał. Ważne że mogłem skakać po dachach w Walencji koks bohaterem.


QFT

Niektórzy chyba zapominają, że te gry to sandboxy. Oczywiście i w RDR i w GTA też można biegać i strzelać do wszystkich, tak samo i tu można też ściągnąć uwagę 20 strażników i po kolei ich wykańczać, ale po co ? Nie ma to żadnego fabularnego uzasadnienia. W tą grę powinno się grać jak prawdziwy asasyn, czyli skakać po budynkach, skradać się do głównego celu i zabijać go po cichu a potem uciekać przed strażnikami i gubić ich trop a nie wyżynać ich wszystkich :/

Zgodzę sie, że walka z kilkoma strażnikami naraz wygląda trochę dziwnie ale na pewno nie jest to "najgorzej zrobiony combat w historii" :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2010, 10:41 
 
dla mnie to zaden sandbox, a gra byla w cholere liniowa. AC1 kupilem oryginal, przeszedlem i sprzedalem. Skakac kurna i zbierac flagi kurna i inne bzdury...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2010, 10:46 
 
Była liniowa, fakt. Może nie raz nudna nawet, ale klimacik miała zajebisty. Były zlecenia na zabicie kogoś tam, wśród tłumu, było to fajnie zrobione - chociaż można byłoby to zrobić jeszcze lepiej.

A drugą część AC uważam za najładniejszą grę w jaką grałem na PC, oprócz Crysisa oczywiście ;P. Całą dwójkę przeszedłem z padem na TV.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2010, 10:47 
 
Makaan napisał(a):
Oczywiście i w RDR i w GTA też można biegać i strzelać do wszystkich, tak samo i tu można też ściągnąć uwagę 20 strażników i po kolei ich wykańczać, ale po co ? Nie ma to żadnego fabularnego uzasadnienia.


Skoro zwabiamy uwagę wszystkich, logiczne jest, że powinniśmy walczyć z wszystkimi, tak jak w GTA którego przykład sam podałeś (w RDR nie grałem ale domyślam się, że przeciwnicy też nie podchodzą do ciebie pojedynczo).

Makaan napisał(a):
W tą grę powinno się grać jak prawdziwy asasyn, czyli skakać po budynkach, skradać się do głównego celu i zabijać go po cichu a potem uciekać przed strażnikami i gubić ich trop a nie wyżynać ich wszystkich :/


Więc otoczenie nas przez paru strażników na otwartym polu powinno oznaczać pewną śmierć, a nie komiczną sytuację, że podchodzą do nas w pojedynkę i radzimy sobie z nimi bez żadnego problemu.

Makaan napisał(a):
na pewno nie jest to "najgorzej zrobiony combat w historii" :/


A kto napisał, że jest?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2010, 10:48 
 
graficznie jedynka byla super zrobiona.
pomysl tez super. story calkiem niezle.
niestety faktycznie po dluzszej chwili nie wiem czemu, ale robilo sie troche nudno ;/

a wlasnie ten combat psul polowe zabawy. prosty do bolu i nudny po chwili.


Ostatnio edytowano 3 paź 2010, 10:50 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 124
Dołączył(a): 24.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 paź 2010, 10:49 
 
Nie sandbox ? A czym wg Ciebie jest sandbox ? Można kłócić się czy zbieranie flag jest fajne, czy dodatkowe misje są głupie czy nie, nudne czy genialne, ale nie da się ukryć, że w każdej chwili mogłeś opuścić wątek główny i iść zbierać flagi, szukać punktów widokowych czy robić dodatkowe misje. To nie jest sandbox ?

Razoth:

"Serio, najżałośniej zrobiona walka jaką widziałem w grze komputerowej."

Ty to napisałeś.

Poza tym, ja nie mówię, że walka z kilkoma strażnikami jest dobrze zrobiona. Też uważam, że to zawsze powinno oznaczać pewną śmierć. Chodzi o to, że gra umożliwiała w takiej sytuacji po prostu uciec a nie walczyć z nimi. A ucieczka po dachach Wenecji przed strażnikami już na pewno nie była kiepsko zrobiona.


Ostatnio edytowano 3 paź 2010, 10:53 przez Makaan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2010, 10:51 
 
Pomysł był zabójczy, bo jak zaczniesz brnąć w temat to rzeczywiście w tych czasach, były klany assasynów w różnych krajach. A mit o braku palca po to, żeby nie wyróżniać się z tłumu ze sztyletem <3

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2010, 10:52 
 
no tylko wlasnie tego nie kumam.
Tenchu - zajebiste, Hitman - zajebisty. az sie chcialo grac non stop :)
a AC padalo po chwili.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2010, 10:55 
 
Nie dla mnie, tych mozliwosci bylo za malo. Tych dodatkowych misji bylo masakrycznie malo, jak komus sie nie chcialo zbierac flag. Pare razy troche pomordowac straznikow, ktorzy byli mega glupi, poskakac itp. To cale odejscie od glownego wątku konczylo sie na tym, ze bylo po prostu nudne. Do tego w kazdym miescie te misje byly prawie takie same. W takim oblivionie, falloucie to chyba jest nieco wiecej mozliwosci? Sorry to byl tylko wątek główny z dodatkowymi misjami. A nie sry, jeszcze mozna bylo poskakac z wiezy do stoku siana.

Styl grafiki i czay mi sie podobaly, reszta slabo.


Thief 3 zajebiscie mi sie podobal, ta misja "straszak", gdzie nie bylo zadnych przeciwnikow, a mimo to musialem sprawdzic kazdy zakamarek czy nic tam sie nie czai brrr


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.