mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2010, 21:00 
 
Ja nie sciagalem, ale pewnie nic sie nie zmienilo od CB ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2010, 21:03 
 
Nic się nie zmieniło, może ciut lepsza grafika.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 paź 2010, 21:31 
 
Ja ściągnąłem, żeby zobaczyć jak na lapku chodzi. Pograłem 5 minut i DC. Później na żaden server wbić nie mogłem bo miałem to samo co w BC 2 (po kliknięciu Connect nic się nie dzieje).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2010, 23:14 
 
Dana napisał(a):
WinterS napisał(a):
Beta MoHa do zassania juz, 1.6gb


Chujowa ta gra strasznie.
na pierwszy rzut oka wygląda na krok wstecz w stosunku do BF:BC2
a miała być taka zajebista, beta spoko przynajmniej wiem ze nie chce jej kupić


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2010, 23:35 
 
black ops............
http://www.gametrailers.com/video/multi ... -of/705527

dobra czekam na Red Orchestra ;]


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 00:24 
 
Fajna ta kustomizacja. Troche jak LEGO. Tam tez kazdy chcial miec swojego panopka :P ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 04:57 
 
Dana napisał(a):
WinterS napisał(a):
Beta MoHa do zassania juz, 1.6gb


Chujowa ta gra strasznie.


Ta tragedia, wytrzymałem 2 minuty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 11:51 
 
Highlander napisał(a):
black ops............
http://www.gametrailers.com/video/multi ... -of/705527

dobra czekam na Red Orchestra ;]


A ja właśnie się przymierzam do kupna Black Ops. Multi w nowych Codach mi się podobał, mimo że nie najlepiej mi w nim szło.

A Modern Warfare 2 nie kupiłem dlatego że nie było trybu Nazi Zombie, w którym to spędzałem najwięcej czasu. Teraz natomiast...

Nowa Red Orkiestra ma wyjść gdzieś w Q3 2011, więc zakup jednego nie wyklucza drugiego :d

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 12:22 
 
Ta beta MoHa taka tragiczna nie jest, fajnie wygladaja postacie talibów, oops "wrogich sił" i mean, w koncu wygladaja tak jak wygladaja a nie jak muzułmanski specnaz. Grafika tez jest ładna, a reszta.... to juz tragedia, zeroooo zeroooo recoila, nie ma zadnej roznicy miedzy waleniem z biodra a z muszki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 13:07 
 
A ja postanowilem dac szanse AC2 na pieca. Sciagniete, zainstalowane, zobaczymy czy mnie wciagnie bardziej niz pare pierwszych misji na X360. Grafika na pewno ladniejsza :)

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 13:08 
 
Hm, szukam gier, niekoniecznie nowych, w klimatach steampunku, coś polecicie? Co powiecie o Damnation?


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 13:09 
 
Gameplay jest zalosny...

Co do Black Ops, tez sie zastanawiam, ale jesli kupie to zaloze osobne konto steam by w razie czego to sprzedac. MW2 bylo bardzo easy mode ;/ perki naloty itp. aimboty aka helikoptery z killstreakow, na tak malych mapach to kiszka ;/


_________________
.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 18:52 
 
Co do steampunk - tak sie zastanawialem od jakiefos czasu ale czy fallout to nie jest steampunk ? czy juz jednak nie zaliczany do gatunku.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 19:03 
 
WinterS napisał(a):
Ta beta MoHa taka tragiczna nie jest, fajnie wygladaja postacie talibów, oops "wrogich sił" i mean, w koncu wygladaja tak jak wygladaja a nie jak muzułmanski specnaz. Grafika tez jest ładna, a reszta.... to juz tragedia, zeroooo zeroooo recoila, nie ma zadnej roznicy miedzy waleniem z biodra a z muszki.


No niestety po swietnym BC2 DICE zmontowalo podrobke MW2jki, jak piszesz 0 recoila, AMG FAZD EKSZYN, jakies point streaki itp pierdoły. No i silnik bez zniszczalnego terenu, wtf. IMHO nie warto sobie zawracac glowy, lepiej odpalic BC2.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 19:25 
 
WOOOOOOOOOOOW!!
Właśnie wróciłem z partyjki w nowego NBA 2k11. Brak słów, dosłownie. Gra wgniata w fotel pod każdym względem.
Ciężko nawet coś napisać bez sporej dawki fap fap ale spróbuje;). A więc:
Gierkę można podzielić mniej więcej tak:
2/4 stanowi Gameplay, jest genialny. W poprzednich czesciach malo było mozna mu zarzucic, jednak czulo sie pewno sztucznosc w penetracjach pod kosz np, tutaj tego nie ma. Sterowanie jest skomplikowane, ciezko jest cale opanowac ale doslownie mozna zrobic wszystko z pilka, fade awaye, crossovery, wszystko wyglada poprostu pieknie, szczegolnie jak to robic taki spec od takich zagran jak Koby.
1/4 to oprawa, czuc poprostu klimat NBA, spora w tym zasluga kibicow ktorzy wygladaja jakos tak... naturalnie, kij ze jest chyba max 10 ich rodzajow i zdarza sie ze powtorkach siedzie 3-4 klonow obok siebie, ale co tam, sa idealni jak dla mnie.
Ostatnia 1/4 to komentarz. W Fifie/pesie jest sztuczny, to poprostu slychac, czesto pieprzy nie na temat. W NBA tego nie ma. Jest genialny, czujesz sie tak jakbys ogladal mecz NBA. Przyklad? Na start odpalismy z kumplem meczyk Magic vs. Heat., LeBron wjezdza pod kosz, Howard go zablokowal zajebiscie pilke zgarnal ją podajrze Miller probowal rzucic, Howard znowu. A komentator? "GREAT BLOCK BY HOWARD(na cale gardlo, AND AGAIN! Oh MY GOD HE IS AMAZING" i zaczyna nawijac o Howardzie ze to DPOY, lider tej druzyny itp;]. Od razu taki banan na twarzy sie pojawia. Druga akcja, Nelson zasuwa z kontra sam na sam z koszem, robi layupa i JEB Lebron wyskakuje jak Jordan z lini osobistych i gasi pilke od tablicy, a komentator(znowu na cale gardlo) "CHASEDOWN by Lebron James". W poprzedniej czesci z lekka to spieprzyli, bo bylo proste "block".
Czekam z ciarami az na torrentach wersja na pc sie pojawi i nikniemy z kumplem z mieszkania ze swiata na dlugie godziny:D

/fapfapfapfapfapfap

**

Posty: 261
Dołączył(a): 21.02.2010
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 19:25 
 
Huba napisał(a):
No niestety po swietnym BC2 DICE zmontowalo podrobke MW2jki, jak piszesz 0 recoila, AMG FAZD EKSZYN, jakies point streaki itp pierdoły. No i silnik bez zniszczalnego terenu, wtf. IMHO nie warto sobie zawracac glowy, lepiej odpalic BC2.





Może i lepiej, ale ile można oglądać te same mapy w BC2?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 19:27 
 
Ashton napisał(a):
Co do steampunk - tak sie zastanawialem od jakiefos czasu ale czy fallout to nie jest steampunk ? czy juz jednak nie zaliczany do gatunku.


Oczywiscie, ze nie jest. Arcanum jest steampunkowe. Nawet WoW czesciowo to steampunk, ale Fallouty to post-apoc ew. Dieselpunk (czy tez Nuclearpunk :P)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 19:44 
 
Niby tak, ale mimo wszystko cywilizacja przed wojna byla mocno zaawansowana. Dlatego glowie sie czy nie powinno to byc zaliczone do steampunk'a

Gdyby wyszla gra w swiecie fallouta dziejaca sie przed wojna zapewne bez problemow zostala uznana za steampunk


Steampunk to przedewszystkim zaawansowana rewolucja industrialna, To ze popularny jest wiktorianski styl nie znaczy ze to jest jedyny steampunk.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 19:49 
 
Fallout = postnuklearna przyszłość widziana oczami ludzi z lat 50tych, samochody napędzane fuzją, pistolety plazmowe, zmutowane gigantyczne skorpiony, żaden tam (x)punk.


Ostatnio edytowano 5 paź 2010, 19:52 przez Junkier, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 19:50 
 
svr napisał(a):
Huba napisał(a):
No niestety po swietnym BC2 DICE zmontowalo podrobke MW2jki, jak piszesz 0 recoila, AMG FAZD EKSZYN, jakies point streaki itp pierdoły. No i silnik bez zniszczalnego terenu, wtf. IMHO nie warto sobie zawracac glowy, lepiej odpalic BC2.

Może i lepiej, ale ile można oglądać te same mapy w BC2?


A moim zdaniem właśnie i to całe BC2 i to samo z MOH nowym - dla mnie jeden pies i jedno i drugie jest suche/płaskie/bez klimatu. MW ma to coś.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.