mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 60  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 08:00 
Cytuj  
Co do patcha to pożyjemy zobaczymy. Jestem ciekaw czy sprawdzą się oczekiwania dotyczące amerykańskich tanków (będą imba ;) ).

Karol, Mat takiej zabawy jak ostatnim razem dawno nie miałem :) a ostatni raz we 2 wybiliśmy (mendol, szkrabek i ja) 11 tanków przeciwnika jak graliśmy jeszcze training battles ;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 08:11 
Cytuj  
to zaluj, ze cie wczoraj nie bylo.
przegralismy wszystkie bitwy, ale dawno sie tak nie usmialem :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 09:19 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Menu=>ustawienia


zakładka grafika

Antyaliasing - wyłączony
Jakość grafiki - niskie
Synchronizacja pionowa - wylaczona

Można jeszcze zmienić rozdzielczość na niższą ale jak to nie pomaga to znaczy, że już naprawdę czas na zmianę kompa :)


O tym to ja wiem :D. Liczylem na bardziej szczegolowe ustawienia. Poziom Cieni, detale terenu, pojazdow itp itd;). No nic, dzieki;]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 17:24 
Cytuj  
Powiem jedno, Pantera to zajebista maszyna, ale jak mialem 160k kasy tydzien temu, tak dzisiaj mam dokladnie tyle samo, a nic nie kupowalem...
Malym minutem moze byc tez to, ze co druga bitwe staje w plomieniach i wybucham... Przypuszczam, ze te modele tak maja...


_________________
Obrazek

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 17:33 
Cytuj  
Benzyniaki tak maja. W radzieckich ropniakach praktycznie nigdy sie nie zapalam a w takim JPz IV dosc czesto. Na szczescie zaloga 100% radzi sobie z plomieniami w 90% przypadkow.

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 paź 2010, 15:58 
Cytuj  
Tylko u mnie cos sie schrzanilo, czy gra i strona gry leza i kwicza?


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2010, 17:03 
Cytuj  
Update server is down for maintenance.
Use directly WoT.exe and all will be fine.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 14:38 
Cytuj  
http://www.mmocraze.com/forums/site-new ... tanks.html

Nowy termin patcha 6.0 to "couple of weeks"...

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 14:51 
Cytuj  
Daje lepiej linka do amerykańców bo jakoś nie mogę znaleźć.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 15:59 
Cytuj  
Wedle życzenia.

http://forum.worldoftanks.com/index.php ... can-tanks/

A jeszcze lepiej tutaj :

http://forum.worldoftanks.ru/index.php? ... %82%D1%85/

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 16:19 
Cytuj  
tankju


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 16:51 
Cytuj  
Swoją drogą to bardzo fajny guide co oznacza kolor celownika, a o czym większość osób nie wie :

http://forum.worldoftanks.com/index.php ... weakspots/

i screeniek pokazowy :

http://forum.worldoftanks.com/index.php ... ch_id=2414

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 13:51 
Cytuj  
http://world-of-tanks.pl/forum/viewtopic.php?f=24&t=572&p=7043#p7043

Troche info na temat zasad gry na "mapie globalnej"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 14:17 
Cytuj  
Widziałem to wczoraj i z naszego punktu widzenia (6-7 graczy grających w podobnej porze) ciekawą opcją jest kwestia bycia najemnikiem... bo na sprawną glidię/klan raczej nie ma co liczyć ;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 15:26 
Cytuj  
Swoją drogą to podobno ruska wersja po patchu 6.0 jest zupełnie niegrywalna ( lagi, freezy itd ) więc zapewne patch się sporo u nas odwlecze.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 15:36 
Cytuj  
Posted Today, 12:08 PM
According to our draft plans American tanks should come next week.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 15:41 
Cytuj  
Hmnnn faktycznie, jest i pełny change log :

http://forum.worldoftanks.com/index.php ... 15-update/

Z nowości to będzie nowy tier w bitwach dla t7-t10.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 16:15 
Cytuj  
nowy tier w bitwach? nie kumam?

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 16:29 
Cytuj  
- Added one more battle tier for the high tier vehicles: HT 10,9,8,7; MT 8,7; SPG 5,6; TD 7,8,9.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2010, 15:11 
Cytuj  
Amerykańskie tanki z oficjalnego forum WOT autor grefin:

1) HT tier7 czyli T29:
Moim zdaniem najlepszy pojazd tier7, tygrys i IS w porownaniu do niego wypadaja bardzo blado. Sporo lepszy pancerz niz 2 wyzej wymienione i niesamowite jak na ten tier dzialko, penetracja prawie 200, dmg od pocisku 360, czyli niewiele mniejszy niz sowieckie 122mm, za to lepsza celnosc i duzo wieksza szybkostrzelnosc. Mialem okazje postrzelac sie tym cudenkiem z tygrysami i IS. Ma sie wrazenie, ze rozbija sie czolg o tier nizszy. Zero obaw co do przegranej, po prostu egzekucja. Z wad chyba tylko srednia zwrotnosc - 25 i wielkosc czolgu. No i paskudny wyglad ale tym wszystkie amerykance nie grzesza :D

2) HT tier8 - T32:
Dzialo to samo co w poprzedniku, niestety nie ma upgradu tak jak u niemcow i sowietow, ale daje rade, jest niewiele slabsze od wyzej wymienionych. Za to pancerz ... ten pancerz, bije konkurentow na glowe ... przedni na korpusie troszke gorszy od Tigera II, ale upgradowana wieza prawie nie do ruszenia przod/boki/tyl - 298/197/152. Nie wiem czy cos jest w stanie przebic to z przodu. Dodatkowa zaleta troche mniejszy i żwawszy od poprzednika.

3) HT tier10 - T30:
Pancerz slabowaty jak na ten tier, ale na wiezy obracajacej sie z predkoscia 36, z pancerzem przednim 279 zamontowane dzialo prawie identyczne jak siejaca zniszczenie 152mm BL10 z ISU152. Takie ISU na sterydach z oborotowa wieza i 2250hp. Cudo.

Tier9 pominalem celowo, nic szczegolnego, chyba bedzie najslabszy z trojki.

4) HT tier 5,6, sporo szybsze od serii KW, ze slabszymi pancerzami z bokow i tylu na korpusie i z dzialkami z czolgow srednich. Ciekaw jestem jak to sie sprawdzi w pojedynkach z KW i KW3 i w walce z cala reszta ferajny z tych tierow. Najwieksza zagadka dla mnie jest najlepszy 960 konny silnik dla tych 2 czolgow. Wynalezienie go kosztuje 19800 expa i nie jest konieczne do przejscia wyzej. Nie jest tez uzywany w zadnym innym pojezdzie. Daje sporego kopa ale koszt pewnie spowoduje, ze ludzie chcacy tylko przejsc wyzej oleja go.

5) MT tier 6, czyli ulepszona wersja Shermana - M4A3E8. Bardzo sympatyczny pojazd, duzo szybszy i zwrotniejszy niz by sie wydawalo po sprawdzeniu parametrow i obliczeniu stosunku mocy do masy. Dosc celne - 0,34 i bardzo szybkostrzelne dzialko, okolo 19. Z penetracja 128 i 115 dmg. Ludzie na rosyjskim forum bardzo na nie narzekaja, a mi sie gralo nim bardzo przyjemnie. Moze dlatego, ze moim ulubionym sprzetem do zarabiania jest T34 z dzialem 57mm. Shermanek bedzie takim przypakowanym T34 tier wyzej, rowniez z przyzwoitym pochylym pancerzem.

6) MT tier 8, T23. Wiem, ze wiele osob czeka na ten czolg i zastanawia sie czy bedzie cos wart. Bedzie. To jest taka hybrydka T44 i Pantery, troszke mniej zwrotne od T44, zawracanie 40 zamiast 45. Dzialo bardzo dobre, wystarczajaco celne, zeby pobawic sie w snajpera 0,33. Szybkostrzelnosc podobna jak u konkurencjim dmg 240, penetracja 160. Wlasnie, tylko 160. W moim odczuciu jednak dzialko da rade, nawet strzelajac w przedni pancerz Tigera II wiekszosc pociskow mi wchodzilo. Kwestia szczescia albo recznego celowania.
Najwieksza zaleta - silnik. Odczuwalnie lepsze przyspieszenie niz u konkurentow i najwieksza predkosc - 56.
Najwieksza wada - pancerz. Chyba najslabszy, boczny tylni mniej wiecej to samo co w panterze. Przedni najslabszy z calej trojki, korpus 76, wieza 89, na szczescie pochylony i costam odbije czasami. Zycia 1100.
Dodatkowy bonus, stojac zawracanie w miejscu, co przy tych gasiennicach i silniku odbywa sie blyskawicznie i czasem ratuje dupe jak wpadniesz nie tam gdzie bys chcial.

Tier 7 (T20) to taka troche gorsza wersja T23. Troche mniej zycia, gorszy silnik, slabiej skreca. Dzialo to samo, pancerz praktycznie to samo.

I na koniec 2 ciekawostki:
Artyleria M41, czyli odpowiednik Hummela i SU8. Dzialo jakby zywcem wziete z Hummela, pare setnych lepsza szybkostrzelnosc, reszta taka sama. Zwrotnosc jak SU8. Posiada 2 zalety:
1. Predkosc maksymalna - 56, w polaczeniu z przyzwoitym silnikiem moze byc wykorzystane.
2. Bardzo niski profil pojazdu. Mam wrazenie, ze cos porownywalnego z JagdPzIV. Chcialbym uslyszec opinie artylerzystow czy tak niski profil moze byc z powodzeniem wykorzystywany do ukrywania sie w krzaczkach i za malymi wzniesieniami. Na tych 2 mapkach gdzie testowalem niestety krzakow prawie nie bylo, wiec ciezko stwierdzic czy bedzie sie chowal tak skutecznie jak JagdPzIV.

Druga ciekawostka:
MT tierIV - M3 Lee. Wlasciwie bardziej TD. Bo mimo posiadania wiezyczki i zamontowanego na nim dzialka, strzela drugim dzialem ktore jest umieszczone z prawej strony korpusu. Parametry dosc dobre jak na ten tier + mozliwosc schowania sie calemu za budynkiem i wystawienia tylko prawego, przedniego rogu z lufa. Bardzo sympatyczny pojazd

źródło http://forum.worldoftanks.com/index.php ... ie-czolgi/


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.