mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 23:23 
Cytuj  
Czy ktoś mi powie co zrobić z tym szkieletem co jest na dole w siedzibie gildii wojowników :)?? Według quest loga jest powiązany z gildią nekromantów ale tam nie mam chyba wstepu bo nie odblokowałem jeszcze dostępu do Zamku (quest z morderstwami).


P.S

Jak ruszyć te wielkie skorpiony :F?? Mają immune na praktycznie wszystko :F??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 23:36 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Czy ktoś mi powie co zrobić z tym szkieletem co jest na dole w siedzibie gildii wojowników :)?? Według quest loga jest powiązany z gildią nekromantów ale tam nie mam chyba wstepu bo nie odblokowałem jeszcze dostępu do Zamku (quest z morderstwami).


P.S

Jak ruszyć te wielkie skorpiony :F?? Mają immune na praktycznie wszystko :F??


Do jakiego zamku ? Masz na mysli swiatynie ? Ja tam w sumie zarznelem wszystkich straznikow ;e. A z tym szkieletem to tez nie wiem ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 00:24 
Cytuj  
Szkielet w podziemiach powiazany jest bodajze z questem odnosnie kolesia, ktory nas wprowadza w szeregi gildii.

Skorpiony na poczatku sa dosyc ciezkie. Pozniej mozna je poskladac dowolna bronia. Sprawe ulatwily mi potki z poison resistem.

Ja natomiast znalazlem ksiazke, ktora uczy jak uzywac pulapek ale za cholere nie wiem jak z nich korzystac. Niby wyciagam na pasek ale jak probuje uzyc to nic sie nie dzieje : (

P.S.

2-reczny mieczyk z 600 dmgu + enchanty zmiata doslownie wszystko ; )

EDIT

Mam wrazenie, ze gra na dobre rozkreca sie w 2gim rozdziale (New Ashos). Poziom trudnosci wyraznie podskaczyl, questy sa ciekawe, mozna nawet plywac lodeczka.
Zaczalem bawic sie pulapkami (jakby ktos pytal to najpierw trzeba wejsc w "stealth mode" a pozniej dopiero mozna uzyc pulapki).

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 06:19 
Cytuj  
ja wale 2x jednoreczna i z wyjatkiem tego cyklopa tez zamiatam wszystko ;)
ps
Bre pochwal sie jak wygladasz


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 08:06 
Cytuj  
Jak licealista :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 12:06 
Cytuj  
Prosze.

Obrazek

Postnijcie screeny swoich magow bo ciekaw jestem jak wygladja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 12:21 
Cytuj  
Jak cioty - kolorowa szata i spiczasty kapelusik.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 16:11 
Cytuj  
hmm wyjasnilo sie juz jak z tym contentem?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 16:16 
Cytuj  
Jak mi się kumpel zapytał ostatnio czy można "grać laską" i powiedziałem że nie to stwierdził że fail... :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 16:24 
Cytuj  
wyjasnilo sie.
kumpel powiedzial, ze za malo im placa :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 16:48 
Cytuj  
Szkielet w podziemiach chyba nie jest powiązany z tym kolesiem z Gildi - ma wpis w quest logu powiązany z gildią nekromantów.

Ja nadal szukam w necie jakiegoś infa odnośnie tego contentu i nie mogę znaleźć...


BTW gdzie.kiedy będę mógł kupić jakiś heavy armor i kiedy mogę ruszyć na wyspę elfów bo ostatnią rune :P??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 17:07 
Cytuj  
Juz wszystko wiadomo: duza wyspa, poza tym malym obszarem na srodku, to content tylko do multiplayera.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 17:17 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Juz wszystko wiadomo: duza wyspa, poza tym malym obszarem na srodku, to content tylko do multiplayera.


Teraz niech sie tylko wytlumacza z:
1) 120h godzinne kamapni singleplayer
1a) tego ze taka informacja jest na opakowaniu
1b) tego ze wielokrotnie w wywiadach zapeniali ze przejscie calej gry zajmuje ponad 100h
2) Z tego ze zawsze mowili IZ CALY SWIAT MOZNA ZWIEDZAC BEZ PRZESZKOD.

Innymi slowy niech sie wytlumacza z tego jak ich marketing kompletnie wyruchał klientow ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 17:19 
Cytuj  
A jakiś link do oficjalnego linku :P??

Ja to chyba zacznę potem grać w G III z community patchem bo to TW II się wydaje łatwe jakoś :P. A poziomu trudności w trakcie zmienić nie można - fail :F??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 17:46 
Cytuj  
mam dosyc tych labiryntow, zostal mi jeszcze 8 grobowiec, a w 7 juz sie tak pogubilem ze wylesc nie moge ;)

Wlasnie zajebiscie ze nie mozna w trakcie zmienic poziomu trudnosci, co chcialoby sie na bossy easy, trash hard i niby ze gralem na hardzie nie ;))


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 18:04 
Cytuj  
Rejestrując grę przez net kojarzę taką opcję w menu gry jak "Aktualizacja" - kliknąłem to wtedy raz i otrzymałem informację, że klient gry jest aktualny. Teraz próbuję znaleźć tę opcję i za Chiny jej nie widzę.. Kojarzy ktoś z was to czy ja mam już omamy na starość?


_________________
For the pony!

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 19:48 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Szkielet w podziemiach chyba nie jest powiązany z tym kolesiem z Gildi - ma wpis w quest logu powiązany z gildią nekromantów.

BTW gdzie.kiedy będę mógł kupić jakiś heavy armor i kiedy mogę ruszyć na wyspę elfów bo ostatnią rune :P??


Obydwie gildie sa w tym przypadku powiazane.
Opcje przeniesienia sie na kolejna wyspe bedziesz mial po zakonczeniu watku z pierwszego rozdzialu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 00:02 
Cytuj  
pogralem 2 godzinki i w sumie to nie jest zla gra nawet...jak na crpg to obleci , grafika jak napisal mendol srednia mocno , w dodatku nie mozna wlaczyc normalnego AA ..gg mamy 2010 rok ku koncowi

fpsow duzo ale w sumie co jest tam do liczenia? , obszary sa male , wszystko przykryte hdr i post procesem

szalu nie ma , ot taka gra do popykania

chyba jednak czekac trzeba na Mass Effect 3 / DA 2 / Deus Ex 3


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 00:18 
Cytuj  
Jesli oczekujesz od tych tytulow jakiegos niesamowitego poziomu to sie raczej rozczarujesz :) Moze DE3 wniesie w zycie troche odlschoola w dobrym tego slowa znaczeniu, ale ME3 i DA2 to raczej uswpolczesnione i splycone papki - co nie znaczy, ze nie beda fajnie ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 17:18 
Cytuj  
Dostałem od jakiegoś egipto-podobnego koleśa (temu co się głowę oddaje) list, który coś mówił na temat sposobu znalezienia nekromantów - kazał szukać jakiegoś listu. Chodzę po tej gildi magów i nie mogę znaleźć listu o którym on mówił. Ten list miał mieć chyba specyficzne zakończenie... Ale zapomniałem :D


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.