mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 19:13 
Cytuj  
A ja się zastanawiałem dlaczego tak dawno na mmorpg.pl nic nie pisałem... no to mam odpowiedź ;)
W sumie mój błąd oczekiwać od innych skrawka inteligencji czy choćby umiejetności czytania ze zrozumieniem. Także przepraszam, naprawdę.

Ps. Osoby, nie spełniające w/w warunku nie muszą się czuć urażone.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 19:15 
Cytuj  
Do embe:

No ale o co ci chodzi teraz? Dokladnie to samo pisalem wtedy co teraz.

Jak gram w MMO dla funu, nie dla uj wie jakich wyimaginowanych wymagan i marzen "co to ta nastepna gra nie bedzie zajebista".

I fun aktualnie znajduje w RIFT tak jak kiedys znajdowalem w WOW (to ze go juz tam nie ma to inna sprawa).

I jest tak ze ja sobie gram i sie bawie i jaram (co mi daje fun) a tobie i podobnym zostalo smutne pierdolenie na forum jak to kolejna gra "zawodzi".

90% postow "narzekaczy" na tym forum wynika z wypalenia sie gatunkiem a nie z samej chujowosci gier. Oprocz sylvana - on jest za bardzo proplayerem linejdza zebygrac w takiego prostego grindera ze sticky targetem jak RIFT. :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 19:18 
Cytuj  
Inwazja byla zajebistym eventem. Dawno nie czulem takiego sensu ze robie cos po cos. I dawno nie czulem takiego czegos, ze swiat gry jest w stanie wojny (chyba podobne emocje wywolywaly we mnie rajdy na relic w daocu).
Wiec gre na stowe kupuje :) I tez czekam na zapruszenie :)

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 19:21 
Cytuj  
ktory level trzeba zrobic zeby moc brac udzial w evencie?
i czy to prawda, ze warrior - champion jest calkiem ok do pvp?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 19:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ktory level trzeba zrobic zeby moc brac udzial w evencie?
i czy to prawda, ze warrior - champion jest calkiem ok do pvp?

6. (musisz wyjsc z noobzony).

A co do PvP, IMO ciezko teraz o czyms dyskutowac, bo kazda klasa ma PvP Soul, ktory swoimi talentami, po prostu miazdzy.
A i ciezko powiedziec jak to bedzie faktycznie wygladc na 50lvl, wiele fajnych elementow mozna odblkowac dopiero po wydaniu jakis 30 punktow.

Zreszta i tak mozna miec wszystkie subklasy w odrebie danej klasy, wiec nie ma problemu ;p.

Ale jak ktos chce sie ATM bawic to polecam clerica/warriora.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 19:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ktory level trzeba zrobic zeby moc brac udzial w evencie?
i czy to prawda, ze warrior - champion jest calkiem ok do pvp?


W sumie od 10, ale sam odpowiedz sobie na pytanie czy jest sens - gdyż moby 20 levelowie biegają. Ja na 12 próbowałem cośtam podziałać i nawet mi szło, mimo że gram meele klerykiem (shaman) i obrywałem od AoE. Mimo wszystko eventy bym sobie darował, raczej skupił na riftach, questach - you know.

Champion, to taki Two Hand rozpierdalator - najciekawsza dla mnie opcja grania warriorem, czy dobry do PvP - nie mam pojęcia, trzeba to będzie sprawdzić. W każdym razie jak ci się nie spodoba zawsze możesz zmienić klasę na inną w obrębie warriora.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 19:27 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Mendol napisał(a):
ktory level trzeba zrobic zeby moc brac udzial w evencie?
i czy to prawda, ze warrior - champion jest calkiem ok do pvp?


W sumie od 10, ale sam odpowiedz sobie na pytanie czy jest sens - gdyż moby 20 levelowie biegają. Ja na 12 próbowałem cośtam podziałać i nawet mi szło, mimo że gram meele klerykiem (shaman) i obrywałem od AoE. Mimo wszystko eventy bym sobie darował, raczej skupił na riftach, questach - you know.


Wiesz. Ciezko sobie darowac Event (ktory zajmuje cala zone ;p). W momencie w ktorym sie on rozpoczyna albo bierzesz w nim udzial albo stoisz z boku i nic nie robisz.
Zawsze warto potluc te moby w wiekszej grupie, bo cos expa wpada, nawet jak niewiele robilismy.

Cytuj:
Champion, to taki Two Hand rozpierdalator - najciekawsza dla mnie opcja grania warriorem, czy dobry do PvP - nie mam pojęcia, trzeba to będzie sprawdzić. W każdym razie jak ci się nie spodoba zawsze możesz zmienić klasę na inną w obrębie warriora.

Riftblade to rozpierdalator. Niekonczaca sie energia, cirty na 1lvl za 100, a na 8 za 400.. i to 1h z tarcza ;p. Do tego jeszcze moze spamowac fajerballe.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 4 sty 2011, 19:29 przez iniside, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 19:28 
Cytuj  
no w poprzednim evencie zrobilem level 4 wiec nie rozumiem o co chodzi z tymi riftami (taa jestem za leniwy zeby poczytac).
ale jesli w ten weekend maja testowac pvp to jestem jak najbardziej za :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 19:29 
Cytuj  
Teoretycznie - siodmy level. Do szostego jestes zamkniety w instancjonowanej, tutorialowej mini-zonie. Potem hulaj dusza.... mozesz robic co chcesz.

Do PvP to nie wiem co jest dobre ja gralem Rogue kombinacja Nightblade/Saboteur/Rifstalker i bylo spoko. Potem przerobilem sie na Marksman/Ranger/Rifstalker i tez bylo spoko (Rifstalker dla "zeropunktowego" Blinka - swietna rzecz). :)

Podobno najbardziej OP jest caly calling Clericow. Chain armor + dobre DPS soule + support Soule + rozbudoany heal = masakra. Podobno. Jesli wierzyc whinom na forum.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 19:30 
Cytuj  
Cytuj:
Podobno najbardziej OP jest caly calling Clericow. Chain armor + dobre DPS soule + support Soule + rozbudoany heal = masakra. Podobno. Jesli wierzyc whinom na forum.

Jesli wierzyc whinom na forum to:
a) powinni wyjebac PvP Souls (chociaz nikt nimi nie gral)
b) Ograniczyc liczbe Souls na klase do 4-5..
Wiec. Geez ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 19:31 
Cytuj  
Do Kabraxis:

Czepiam się wyłącznie twojego i inisida podejścia do gry na beta testach, o samej grze napisałem tyle ile można wyciągną po paru godzinnym gameplay, a wy się szamotacie cały czas że pisze źle o grze, przecież ja nie wytykam grze tylko wam bo dodajecie od siebie za dużo wyssanych z palca rzeczy lub lekko podkoloryzowanych.

Rift, ma spoko devsów, w miarę dobrze dopracowany od strony działania silniczek gry, graficznie nie odstaje od gier nawet z planem wydania w późniejszych terminach, mechanika gry jak od wielu lat w innych tego typu grach.
No i na tym by można poprzestać i czekać spokojnie na więcej gameplaya w becia, co też robię ale ile można czytać to co piszecie w dwójkę o tej grze ?

To że się pisze że to klon, że typowy themepark, że standardowo odbywa się lvlowanie i walka itp to jest wymienianie tego co jest, może to zalety tej gry, jednak wy natychmiast odbieracie to jako atak.
Sam jak zauważyłeś miałem ponownie epizod w WoW głównie dla tego że grają znajomi, że gra dopracowana, że jest dużo contentu itd. i nie widzę nic złego by wytykać jak ktoś o tej grze pisze brednie mimo że gra jest tyle lat na rynku.

Dyskusja już dawno zeszła na prześciganie się kto ma lepsze gusta, a o tym podobno się nie dyskutuje.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 19:33 
Cytuj  
Co do PvP souls to sam nie jestem pewny czy to dobry pomysl. Ale powstrzymam sie z komentarzem do przetestowania. W sumie moga byc - zawsze to dodastkowa dusza i wbrew placzkom na forum one imho wprowadza jeszce wiecej kombinacji a nie je zmniejsza.

co do zmniejszenia liczby dostepnych souli na chara - N/C.
Wlasnie to mi sie zajebiscie podoba - 4 alty i masz dostep DO KAZDEJ KLASY W GRZE. Choc i tak 4 alty to pewnie w chuj grania zeby je wylewelowac i wygearowac. Przykladowo w WoWie musialbym miec altow 9 chyba zeby moc pograc tym czym akurat mam ochote w danym momencie. O takim EQ2 z 2kilkoma profesjami nawet nie wspomne. A tu moge je jeszce prawie dowolnie mieszac. : )


PS. Dobra spoko embe - peace. Pozatym tylko ze nic z moich wrazen nie jest podkoloryzowne, poprostu to co zobaczylem do tej pory mi sie bardzo podoba. Plus ja mam taki styl pisania ze "troche sie jaram" (co mozna zobaczyc min. w tym poscie z 2005). A wszytkie info inne, ktore tu postowalem jest ogolnodostepne na necie i oficjalnym forum a nie wymyslone przeze mnie (o ilosci dungeonow, zon, dlugosci levelowania, raidowych riftach itd....).
Oczywiscie ze nie widzialem ze nie widzialem tego na wlasne oczy wszytkiego ale to co jest w pierwszych 20lvlach spelnia wszytkie devsowe "obiecanki" dla tych 20lvli (plus zone-wide eventy - O TYM NIKT NIE WIEDZIAL PRZED PIERWSZA BETA). Czyli dostalem nawet wiecej.
W zwiazku z tym nie wiedze powodu aby nie dac troche wiary devsom z Trionu. To ze wiekszosc ostatnich MMO to fail nie ma tu dla mnie nic do rzeczy. Jak mowilem ja sie jeszcze gatunkiem nie wypalilem. :)


Ostatnio edytowano 4 sty 2011, 19:42 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 19:40 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Co do PvP souls to sam nie jestem pewny czy to dobry pomysl. Ale powstrzymam sie z komentarzem do przetestowania. W sumie moga byc - zawsze to dodastkowa dusza i wbrew placzkom na forum one imho wprowadza jeszce wiecej kombinacji a nie je zmniejsza.

Dla mnie pomysl ok. Mam tylko nadzieje ze nie wpadna na genialne pomysly typu pvp-staty na itemach, bo w tedy napewno juz w to nie bede gral. Sa jakies granice tbh.

Przegladalem te drzewka jest tam sporo naprawde fajnych umiejetnosci, ktore moga byc uzyte nie tylko w PvP. Typowo do PvP to jest raptem pare (takie gdzie jest napisane ze dziala wylacznie na graczy).
Reszta moze byc spokojnie uzyta do PvE. Doatkowym CC, immunities, itd. raczej nikt nie pogardzi ;d.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 19:42 
Cytuj  
ok a ktos moglby wyjasnic dokladnie o co chodzi z tymi soulsami? :)
jak rozumiem mam jedna glowna klase (warrior) i moge sobie w niej dobrac 3 podklasy?
a te pvp souls?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 19:48 
Cytuj  
Jak ktoś chce bardziej obiektywne opinie to zawsze polecam siebie. Od czasu wyjebania bez wazeliny i mydła przez devsów WAR jestem maksymalnie ostrożny i staram się przypierdolić do każdego gówna w grze w którą gram. Nie oszczędzam devsom "ciepłych" słów gdy na to zasługują, a ich zapewnienia co do tego jak będzie wyglądać gra wkładam zawsze między bajki.

Po RIFT nie oczekuję rewolucji, tylko poprawnego wykonania tego co próbowano zrobić w poprzednich MMO a co tak okrutnie spierdolono. Jak na razie - jest dobrze, a po poprawieniu wydajności będzie bardzo dobrze.

Od momentu skończenia gry w WoW (niecały miesiąc po wyjściu BC, od tamtej pory nie grałem w tą grę nawet przez sekundę) do rozpoczęcia gry w becie RIFT lałem ciepłym moczem na PvE. (No może jakieś public questy w WAR ale to rzadko). Tutaj miło się zaskoczyłem, ale biorę poprawkę, że to były przecież tylko 3 dni. Czekam na więcej i lepiej, na razie jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiony.

No i animacje mi się podobają, dosyć szokujące tbh.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 19:48 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ok a ktos moglby wyjasnic dokladnie o co chodzi z tymi soulsami? :)
jak rozumiem mam jedna glowna klase (warrior) i moge sobie w niej dobrac 3 podklasy?
a te pvp souls?


Masz jeden Calling (czyli bazowa klasa) i dla niej jest dostepnych 8 souls + pvp soul.
Naraz mozesz miec zaekwipowane 3.
Masz 4 sloty na swoje wlasne kombinacje (kazdy slot to trzy drzewka). Pomiedzy slotami mozna sie przelaczac w dowolnym momencie.


A PvP souls. Kazdy Calling ma jedna. Mozna je kupic u vendora w Meridian albo Sanctum za 2500 punktow (to jest malo. Biorac pod uwage ze highlevel itemki kkosztuje kilkanacie razy tyle ;p).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 19:51 
Cytuj  
Mendol len. :)

http://www.youtube.com/watch?v=VtL8_TkpGtE

http://www.youtube.com/watch?v=NB1moIKLMQM
http://www.youtube.com/watch?v=fcYb7gxV ... re=related

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 20:03 
Cytuj  
no napisalem, zem len :)
dzieki inside

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 20:05 
Cytuj  
Retail and Digital Pre-Order Start Today

REDWOOD SHORES, Calif. – January 4, 2011 – Trion Worlds, a global publisher and developer of premium online games, today announced that the upcoming MMORPG Rift™ is scheduled to launch in North America on March 1st and in Europe on March 4th. Today also marks the start of the game’s pre-order program through both digital and retail channels.

“The launch of Rift is the culmination of our tireless efforts over the past several years to bring players the most complete, full-featured, and dynamic online game they’ve ever experienced,” said Lars Buttler, CEO of Trion Worlds. “Through the dedication, creativity, and incredible track record of our veteran development team, we’ve been able to create an exceptionally polished and immersive online world filled with adventure, surprise, and beauty. We can’t wait to share Rift with players around the world.”

Beginning today, customers who pre-order Rift receive their choice of one-of-three exclusive in-game pets, and are eligible to participate in the head-start period anticipated to begin February 24th. Pre-order customers will also be granted access to play in all remaining closed-beta events. Beta details, including a regularly updated event schedule, are available at http://www.riftgame.com/beta.

Available for purchase online and at select retail outlets, the Standard, Digital Collector’s and Retail Collector’s Editions of the game will sell for $49.99, $59.99 and $79.99 USD, respectively. The standard monthly subscription rate for the game will be $14.99 USD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 20:07 
Cytuj  
hmm czyzby rift byl pierwszym mmo, w ktorym pure mag nie jest op? :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.