mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 23:47 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Hm. Jak sie wybiera preorder przez strone Trion to zdaje się, że płaci w USD. No w kazdym razie subskrypcje w USD, więc gra chyba też ?


Jaki sobie kraj ustawisz w opcjach konta taka waluta zaplacisz. Ja dzis zamawialem znajomemu, zalozylem nowe konto, jako kraj podalem UK i placilem w funtach. Za kolekcjonerke wyszlo ~185 PLN. Za zwykla wyjdzie pewnie ze 160.

W dolarach i funtach wychodzi mniej weicej to samo. Tylko w Euro jest mega drogo. Ja wybralem funty bo wolalem nie przeginac placac polska karta na koncie opisanym jako USA, wiec wybralem UK jak "mniejsze zlo". Jak wybierzesz Polske to bedziesz placil w Euro wiec no thx. Blizzard na takie cos reaguje dosc alergicznie z tego co pamietam ale tu i np. w LOTRO przeszlo bez problemu (w LOTRO zmieniajac kraj konta na UK zaoszczedzilem chyba 150pln na Lifetime). Jak ci zalezy na prawdziwych danych na koncie to po zakupie mozesz sobie "odmienic" kraj na Poland.

PS. przy preorderze od razu wybierasz plan subskrypcji wiec przy wyborze np. 6-months masz zabawe z kontem i krajami na 8 miesiecy z gowy. :) A cena tez dobra.

PS2. Sybskrypcje tez przeliczylo na funty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 23:59 
Cytuj  
hahahah
Ja ustawiłem polskie. Widać dla amerykanów to jednak jest Stan w USA :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2011, 00:36 
Cytuj  
Nie po to Bush mówił "You forgot 'bout Poland" żebyśmy w eurosach płacili - bo z jakiej racji ?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 sty 2011, 01:12 
Cytuj  
Pre order kolekcjonerki wyszedł mi dokładnie 160,56 pln, cena w dolarach, kraj rejestracji Polska.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2011, 01:22 
Cytuj  
Kufa to po co jak tak kombinowalem lol. Coz... chytry dwa razy traci. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2011, 01:46 
Cytuj  
Wygląda na to, ze cena w EU dotyczy tylko krajów gdzie jest euro -;-. No. Wkońcu ktoś pomyslał.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2011, 04:49 
Cytuj  
Fajny artykul, fanbojowaty ale niestety brutalnie prawdziwy. Mnie jako Vanilla WoW loverowi az sie lezka w oku zakrecila. Warto przeczytac.

http://horrifticintentions.wordpress.co ... ft-a-shot/

Az sie zastanawialem czy tego nie postnac w dziale WoW'a bo ostatnio (czasy WOTLK i CATA) tam sporo nostalgii odchodzi ale jako ze ja to ja (No1 WoW hater na forum yeah!) to ilosci flamu na mnie chyba by przebily flames. :) Mimo ze artykul bezlitosnie pokazuje jaki jest WoW AD 2011.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 sty 2011, 06:41 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
fanbojowaty ale niestety brutalnie prawdziwy.


lol

Kabraxis napisał(a):
Vanilla WoW loverowi az sie lezka w oku zakrecila


lol x 2


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2011, 07:35 
Cytuj  
Czyli rejestrując się z naszego pięknego kraju płacimy w $ ?

Kupowaliście z ich stronki?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2011, 08:30 
Cytuj  
o, przyszedl invite do eventu weekendowego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 6 sty 2011, 11:11 
Cytuj  
Taaa ja widzialem jakie osoby dostaly inv do eventu 3ciego... ciagle flame na temat ze to kopia wowa - ze tylko stracili godzine, gra beznadziejna... Skoro WoW jest taki fajny to nie wiem po co sie w ogole rejestrowali...No i dochodzi do tego ze Closed Beta jest aby pograc i raportowac bugi a to raczej mniej niz 50% tych osob robi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2011, 11:30 
Cytuj  
Ta to jest zadziwiajce. Najpierw chca dostac drugiego WoWa, kiey go dostaja, tylko troche innego to hejtuja forum, ze nie jest to kopia 1:1. Ja pierdole, powinni ich wszystkich zbanowac.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2011, 11:38 
Cytuj  
Chyba nikt tu nie piał w temacie że chce mieć kopie wow-a, dopiero devsi wyjechali w ostatnim filmiku o wow i rozkręcił się temat o gromieniu wow-a przez ta grę co jest bzdurą.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2011, 11:42 
Cytuj  
embe napisał(a):
Chyba nikt tu nie piał w temacie że chce mieć kopie wow-a, dopiero devsi wyjechali w ostatnim filmiku o wow i rozkręcił się temat o gromieniu wow-a przez ta grę co jest bzdurą.

Nie. Na forum rifta juz na dlugo przed ta reklama bylo to widac.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2011, 13:07 
Cytuj  
I znow sie niezdrowo nahypowalem. Zamowilbym nawet ale bez sprawdzenia performance na moim lapie to bez sensu :<. Ktos bez preordera dostal juz moze klucz? ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 6 sty 2011, 14:10 
Cytuj  
Ja wlasnie mysle czy kupic digital czy nie.. W sumie za 250zl tak wolal bym pudelko z artami itp. ale z drugiej strony nie ma planow wydania w Polsce. I mnie zastanawia jeszcze jedno - powiedzmy ze na dzien dziejszy maja gre, do marca bedzie jeszcze kilka bet a ostatnia konczy sie 24 lutego. Wiec plyty beda nagrywac 24-25 luty czy to co maja powiedzmy teraz a pozniej bedzie trzeba patchowac.

Ale w sumie za kupowaniem teraz digital wersji jest tylko to ze bede mogl grac we wszystkich betach. A i to ze - ja dobrze zrozumialem - bede mogl wczesniej grac o kilka dni, chyba od 24 lutego, co wg mnie jest glupota a z drugiej strony rozluzni sie troche na poczatku.

No tak to jest z premierami - jak bedzie pierwszy dodatek czy drugi pewnie duzo latwiej bedzie mozna zakupic w naszych sklepach jak np Empik.

A tak w ogole to wydaje mi sie ze widzialem pre-order GW2, a i data wydania - jesli wierzyc jednej ze stron sprzedajacymi ow pre-ordery - to 11 marzec. A i jeszcze czekam na b&s a jej wydanie nie wydaje sie tez zbyt odlegle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 6 sty 2011, 16:28 
Cytuj  
zrobiłem wlasnie pre-order standardowej wersji digital. W dolarach na polskie wyszlo 143zł.

Mam nadzieje, ze zalapie sie jeszcze do tych jutrzejszych testow, bo na razie nic nie dostalem w tej sprawie...

Co mnie przekonalo do kupna? I to jeszcze akurat dzisiaj? Wlasnie porownanie tej gry do Vanilla WoW...zajebisty artykuł.

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 6 sty 2011, 17:32 
Cytuj  
Z tego co wiem to jak sciagna kase z twojej karty to automatycznie jestes VIPem i masz dostep do bet i mozesz uczestniczyc w tym wczesniejszym starcie 24 lutego.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2011, 20:02 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
http://horrifticintentions.wordpress.com/2011/01/05/why-should-a-wow-player-give-rift-a-shot/

IMHO troche zabawny tekst. Szczegolnie akapit o tym jak to od czasu wprowadzenia Dungeon Findera w wow jego swiat poza stolicami swieci pustkami...no chyba na privach... Za to w Rifcie jest pelno, pelno graczy. Przez jaki czas....? Miesiac moze dwa...az hype minie.
Dalej, ze wow byl zrobiony na kompach z Fisher Price'a, Rift ma mega zajebista grafe z super zajebistym performance...wiec musi byc swietny. No bardzo fajne porownanie silnikow, ktore dzieli kilka dobrych lat...
"Server community in wow is not existent"-Rotfl znow chyba jakas refleksja po grze na privach... . Fakt, ze community w wow smierdzi w skali ogolu.
No i w koncu, ze to gra dla wow fanboyow,ktorzy lubili stare Azeroth...
Pograja chwile, potem stwierdza, ze maja w dupie kolejna gre gdzie trzeba wbijac levelki.
Rozumiem, ze powyzszy artykul ma za zadanie rozkrecic hype i zachecic fanow wow do zagrania w Rift. Tylko czy ma to jakis sens?

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 sty 2011, 20:13 
Cytuj  
Jak widac po tym topicu, to ma sens. Ludzie gadaja o Ritf-cie i to sie liczy. A ze engine wowa jest sprzed x lat? Who cares - liczy sie to jak gra wyglada. A wow juz NIE wyglada.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.