mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 00:05 
Cytuj  
Jestem ciekaw czy healer może rywalizować z dps/tank na riftach i mieć z tego coś więcej niż satysfakcje ?

Pierwsza sprawa, jeśli chcą by to co jest w grze miało sens musza nagradzać za uczestnictwo bo inaczej cześć contentu będzie martwa jak w warhammerze, ludzie nie mają w zwyczaju robić coś dla samej gry/funu.

Druga sprawa to mentalność graczy, jest niestety kiepsko, ludzie przyzwyczajeni do jedynej słusznej gry nie potrafią i nie maja cierpliwosci poznawać nawet drobnych odmiennych rzeczy.

Trzecia sprawa, sporo ludzi nie do końca wie co się dzieje wokół nich i nie uczestniczą w inwazjach i riftach, zaczyna się nawet omijanie tego by sobie questowac spokojnie.

Czwarta sprawa, dwie frakcje i balansowanie tego jest najgorsza rzeczą, mam obawy że skończy się to jak w innych grach kolejkami jednej ze stron na wf i ownowaniem przez bardziej liczebna w terenie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 45
Dołączył(a): 31.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 00:05 
Cytuj  
Ja mam problem, to już 2 zaproszenie do bety. You are not authorized to play this game.

Piszę w tym temacie, przyłączcie się jak ktoś ma taki sam problem.

http://forums.riftgame.com/showthread.p ... post419218

Na starym routerze to samo, na nowym to samo. Windows 7 to samo, Windows XP to samo.

Proxy wyłączone. Zmiana hasła z 4 razy, nic... EULA zaakceptowana i dalej to samo.

Na samym początku, przy poprzedniej becie nie mogłem się wogołe zalogować do tego klienta co pobiera grę. Miałem wygaszone pola logowania.
Dopiero gdzieś wyczytałem w pomocy na stronie gry odnośnie zupełnie innego problemu że trzeba było zmienić DNSy w konfiguracji połączenia i to zadziałało. Natomiast zawsze pojawia się ta blokada i niestety nie widziałęm tej gry na własne oczy co mnie bardzo boli. Dwa zaproszenia i wiele godzin spędzonych na kombinacjach żeby się dostać, nistety. Pozostaje wielki żal.

Polska wg producenta nie należy do krajów Europy, to już tak na marginesie gdzieś zauważyłem. Więc wysłałem im mapę i powiedzieli że to poprawią.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 sty 2011, 00:13 przez Ferago, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 00:12 
Cytuj  
imo ludziom ktorym to nie bedzie odpowiadac zwyczajnie ragequita zrobia,be eventy i inwazje przeszkadzajace w questowaniu sa i beda.

A z tego co zauwazylem, to po poprawkach system radzi sobie z nagradzem za healowanie, wiec nie ma problemu.

Ehh swoja droga.. zaczal sie event znowu, zespanowal sie boss majacy 660k HP jebiacy atakmi za 6k (!!) i walacy AoE za 1.5k, a do tego zajmujacy pol ekranu. To sie kurwa nazywa PvE ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 00:50 
Cytuj  
moglby ktos opisac jak robil tego preordera w funtach?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 01:07 
Cytuj  
iniside napisał(a):
zespanowal sie boss majacy 660k HP jebiacy atakmi za 6k (!!) i walacy AoE za 1.5k, a do tego zajmujacy pol ekranu. To sie kurwa nazywa PvE ;p.


i latales 30 minut z resa do bossa i spowrotem :) to sie nazywal kurwa PvE :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 01:32 
Cytuj  
30minut? mi sie jeszcze nie zdarzylo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 01:41 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
iniside napisał(a):
zespanowal sie boss majacy 660k HP jebiacy atakmi za 6k (!!) i walacy AoE za 1.5k, a do tego zajmujacy pol ekranu. To sie kurwa nazywa PvE ;p.


i latales 30 minut z resa do bossa i spowrotem :) to sie nazywal kurwa PvE :)


To ze ty nie ogarniasz i biegales to nie znaczy ze kazdy nie ogarnia i biega. :)
A nawet jesli ginie z=sie 15 razy to i tak te eventy sa fun w chuj. Koniec. Kropka.

W zonie 20+ jeszcze eventu nie widzialem ale dzis robilem w Silverwood. Co prawda mialem lvl 22 (event jest na lvl 20) ale wiekszosc mobow to i tak elite i w gore (boss). Opis:

1. Questuje sobie w Gloamwood i widze na chacie ze cos sie dzieje w noobzonie.
2. Soul Recall, prosba o invite do jakiegos raidu.
3. Szybkie zkumanie gdzie sa kolesie, przegrupowanie i jedziemy.
4. Zamknelismy w uj riftow, zabilismy w uj invazji, zniszczylismy pierdyliard footholdow.
5. Zabilismy 2 raid bossy
6. Nafarmilem 260 Mote Of Sourcestone (tylko po to zeby sie okazalo ze wyjebali mozliwosc wymiany na wyzsze - FAIL!) plus dostalem epicka kulke. :)
7. Zginalem raz - przez swoja nieuwage.
8. Wszystko trwalo kilkadziesiat minut i bylo to zajebiste PvE. Bardzo mila odskocznia od siedzenia w zonie i klepania questow. Szybko, milo, dynamicznie i "z pierdolnieciem" i wszytko OUTDOOR co sie dla mnie osobiscie najbardziej liczy.

Wiec huragan nie troluj juz tu plz. A jesli wydaje ci sie ze te eventy (bo co do tego ze zadnego nie widziales na wlasne oczy jestem pewien) to 30 minut stania w miejscu i napierdalania bossa to nawet nie wiesz jak daleki jestes od prawdy. :)


Ostatnio edytowano 9 sty 2011, 01:46 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 01:44 
Cytuj  
Ta, Huragan co raz częściej troluje na siłę.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 07:22 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
moglby ktos opisac jak robil tego preordera w funtach?


Ja przez D2D.uk kupiłem ale billing plan juz w EUR jest.

Lol server message:

Guardians! The time has come for you to defend one of your own villages! Meet at Gloamwood Pines. You have 10 min to prepare!


A ja mam za niski level :P


EDIT:

Shriek slowly become louder as the moment draws nearer. Tick-Tock Tick-Tock you have four minutes left!


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 08:52 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Mendol napisał(a):
moglby ktos opisac jak robil tego preordera w funtach?


Ja przez D2D.uk kupiłem ale billing plan juz w EUR jest.

Lol server message:

Guardians! The time has come for you to defend one of your own villages! Meet at Gloamwood Pines. You have 10 min to prepare!


A ja mam za niski level :P


EDIT:

Shriek slowly become louder as the moment draws nearer. Tick-Tock Tick-Tock you have four minutes left!

No GM to oni maja epickich imo ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 09:24 
Cytuj  
Szkoda tylko że ludzie w dużej części to wowkidsy i potem na czacie leci

Po co ja mam tam iść ?
Nie mam teraz czasu bo robię questy.

Itd,itp...


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 09:28 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Szkoda tylko że ludzie w dużej części to wowkidsy i potem na czacie leci

Po co ja mam tam iść ?
Nie mam teraz czasu bo robię questy.

Itd,itp...


Mozna miec nadzieje, ze wowkidy nie kupia tej gry, albo ze odejda po darmowym miesiacu..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 09:44 
Cytuj  
Ferago napisał(a):
Ja mam problem, to już 2 zaproszenie do bety. You are not authorized to play this game.

Piszę w tym temacie, przyłączcie się jak ktoś ma taki sam problem.

http://forums.riftgame.com/showthread.p ... post419218

Na starym routerze to samo, na nowym to samo. Windows 7 to samo, Windows XP to samo.

Proxy wyłączone. Zmiana hasła z 4 razy, nic... EULA zaakceptowana i dalej to samo.

Na samym początku, przy poprzedniej becie nie mogłem się wogołe zalogować do tego klienta co pobiera grę. Miałem wygaszone pola logowania.
Dopiero gdzieś wyczytałem w pomocy na stronie gry odnośnie zupełnie innego problemu że trzeba było zmienić DNSy w konfiguracji połączenia i to zadziałało. Natomiast zawsze pojawia się ta blokada i niestety nie widziałęm tej gry na własne oczy co mnie bardzo boli. Dwa zaproszenia i wiele godzin spędzonych na kombinacjach żeby się dostać, nistety. Pozostaje wielki żal.

Polska wg producenta nie należy do krajów Europy, to już tak na marginesie gdzieś zauważyłem. Więc wysłałem im mapę i powiedzieli że to poprawią.


mialem to samo poki nie zakceptowalem tego regulamiu Eula gdzie byl odnosnik w mailu przy zaproszeniu.


Wracajac

Ja naprawde nie wiem czym ludzi sie podniecaja !? Bieganie za losowym riftem w kolko jest dobre na chwile nie mowiac o performance.
Jest Hype bo cos nowego ( zerzniete po trochu z wara) ale za miesiac-dwa wszyscy beda tym zygac.

No i mieliscie racje, gra wlasciwie rozpoczyna sie od 10 lvl a wczesniej mozna sie zniechecic.

Aktualnie gram z kombinacja assasin/marksman/riftstalker

Dzis stestuje pvp


ps.Czy mi sie wydaje czy barda skasowali !?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 09:55 
Cytuj  
Jak gralem wieczorem to byl :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 10:07 
Cytuj  
Ehhh... z 15 elit 13lv... i tylko ja bym je rozniusl ^^. To chyba end q na dzisaj rano.. w ogole sam z 3 inwazje musialem zrobic, no jeszcze pozniej pomoglem w kilku ale to tez byly 1-2 osoby.. widac malo osob gra rano albo malo osob gra w noobzonach.

@down

Ja tam bede czyscil na max lv z raz na tydzien cale freemarch. :)


Ostatnio edytowano 9 sty 2011, 10:14 przez Thou, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 10:08 
Cytuj  
Blood na szczescie wowkidsy w pewnym momencie tez beda musialy sie ogarnac zeby robic swoje quesciki :)

no wlasnie zastanawia mnie co bedzie z inwazjami w noob zonach po 2-3 miesiacach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 10:20 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Mozna miec nadzieje, ze wowkidy nie kupia tej gry, albo ze odejda po darmowym miesiacu..


i zostanie wtedy pusty server... gratz :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 10:31 
Cytuj  
nie sadze, biorac pod uwage, ze wieczorem grali kolesie z daoca, warhammera.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 10:48 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie sadze, biorac pod uwage, ze wieczorem grali kolesie z daoca, warhammera.


Kilka lat temu grałeś w wowa czy to oznacza, że i dzisiaj się zalogujesz?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 10:53 
Cytuj  
do rifta juz sie zalogowalem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.