mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 09:43 
Cytuj  
o lol, to niedlugo bedziemy tylko stac w miejscu a macra same beda napier.... ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 09:53 
Cytuj  
Ta, napisze sobie macro rozmawiajace z aldatha ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 09:57 
Cytuj  
Szkoda ze jest podzial na serwery pve/pvp.
IMO najlepiej bylo to zrobione w Neocronie.
Implementujac tu, mozna by tak zrobic ze kazdy serwer jest pvp, z tym ze kazdy gracz dostawalby cos, np pierscien niewrazliwosci. Do lvl 10 nie mozna go zdjac, a powyzej 10 zalozyc. Czyli jak raz zdejmiesz to koniec kropka jestes pvp i koniec.
W Neocron style penalty za bycie pvp-resistant bylo to ze po pierwsze tracisz 1 slot na item, bo zajmuje go ten pierscien, a po drugie dostajesz tylko 66% exp i 66% kasy z pve, nie tyczy sie questow.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 10:12 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Dobre macro:

#show WHATEVER THE SPELL NAME IS
cast @mouseover WHATEVER THE SPELL NAME IS

heale na mouse over <3 <3 <3 <3.
Ogolnie ez jest z macrami bo mozna dodac /wait czyli cale lancuszki skilli zmacrowac.


wait juz w l2 bylo ale nie zdawalo egzaminu ;/

btw szybciej tu sie tworza podstrony niz sie nadaza czytac. niech ktos w koncu zrobi dzial dla rifta.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Ostatnio edytowano 11 sty 2011, 10:16 przez Piszpan, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 10:13 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
o lol, to niedlugo bedziemy tylko stac w miejscu a macra same beda napier.... ;p


A ty myślałeś że wcześniej było inaczej?:) Wszyscy makrują tylko że inni udają że tak nie jest, gadają dużo na mumble udają wkurwienie, czasami przerwą makro żeby coś nie wyszło...
a inni otwarcie mówią że grają w okienku bo jednocześnie oglądają serial i grają w coś innego (np sapera)....


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 10:21 
Cytuj  
A zapytam z innej beczki wie ktoś może na jakiej zasadzie działają skille Barda?

Np wybrałem w drzewku że skill Cadence healuje mój team za 100% damagu zadanego, na skillu jest opis że zadaje wepon damage + 21-24 life damage, oglądałem sobie combat loga i leczyłem tylko za 24 punkty więc co z tym weapon damage i wogóle który weapon, bow? mieczyki? :P

Mnie wali racial kelari mi się najbardziej Eth spodobały i pedalskie ;) elfy po stronie guardians i tak znając zycie skończy się na Eth.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 10:45 
Cytuj  
Też jestem za działem dla Rifta, sam ten temat ma 100 postów mniej niż dział STO.


_________________
Obrazek

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 10:52 
Cytuj  
Odczepcie sie od STO ! wywalcie FF bo ma 2 dzialy nie wiem po co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 11:04 
Cytuj  
hehe no a to dopiero beta :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 11:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hehe no a to dopiero beta :)


bo tak naprawde nie ma w co grac i praktycznie na kazda nowa produkcje ktora potrafi cie przyciagnac na troche dluzej ludzie sie rzucaja. a rift potrafi przyciagnac i to ladnie ja swoje pierwsze spotkanie z riftem zakonczylem o 3 w nocy.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 11:27 
Cytuj  
Ja tyle w bete nie gram, wole sobie dawkować i poczekać na retail :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 11:33 
Cytuj  
noo ten filmik z opvp, ktory wkleil Nyx wyglada calkiem fajnie :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 11:34 
Cytuj  
Dawno nie widziałem tyle pozytywnych topicow na temat gry i to w fazie beta na jej własnym forum.

Jest szansa, że Rift w końcu przełamie debilny trend wydawania niedopracowanych gier w EU i da blizzardowi po nosie:)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 11:36 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Np wybrałem w drzewku że skill Cadence healuje mój team za 100% damagu zadanego, na skillu jest opis że zadaje wepon damage + 21-24 life damage, oglądałem sobie combat loga i leczyłem tylko za 24 punkty więc co z tym weapon damage i wogóle który weapon, bow? mieczyki? :P


Ale to chyba robiac dmg promieniem takich leczysz dookola. Nie gralem, ale widzialem bardow wyciagajacych chory healing. Co takiego powinien miec justicar, pod warunkiem, ze pozwoli mu sie bic w melee.



Dawno nie widziałem tyle pozytywnych topicow na temat gry i to w fazie beta na jej własnym forum.
Jezeli cos podoba sie mendolowi to musi byc wybitne.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 11:38 
Cytuj  
ej ej. ja nie mowie, ze mi sie podoba ;P

ale to fakt, ze pomimo wczesniejszego psioczenia, ciesze sie, ze dalem sie namowic (o zgrozo Kabraxisowi) do przetestowania.
tylko, ze niestety pamietam, iz podobny fun byl w becie warhammera...
a potem wszystko sie posypalo przez chore pomysly mythica, niedopracowanie, brak balansu miedzy stronami.
nie zapominajmy, ze w warze do 20 levelu tez bylo zajebiscie.
a tutaj niewiele mozemy powiedziec o tym jak gra wyglada na 40-50 levelu.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 11:41 
Cytuj  
Tez jestem za dzialem Rift-a... 3 miesiace po premierze sie go najwyzej zamknie, a przynajmniej w newsach przestaniecie spamowac;)


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 11:53 
Cytuj  
Mi bardziej chodzilo o forum Triona, ale tu tez najwieksze marudy o dziwo graja i sie im podoba :>


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 11:54 
Cytuj  
Ja tam w sumie zalozylem konto tutaj tylko aby pisac w tym temacie wiec dla mnie dzial Rifta byl by ok.

Ja chyba odpuszcze reszte eventow, PvE mi sie podoba, PvP tez nawet (przynajmniej na wf... nabilem sobie ponad 5tys favora :P). Insta mi sie podobala pierwsza. Jakos tak nie lubie robic postaci, grac nia iles czasu a pozniej od nowa. Szczegolnie ze na eventach gralem na roznych kontach i na jednym 19lv a na drugim 21 i juz robiac druga postac nie chcialo mi sie robic niektorych questow.

Skoro Ubisoft jest wydawca Rifta w Europie wiec licze ze bedzie mozna juz pod koniec lutego kupic w Polsce.

Ktos moze gral rogue nightblade aby zadawal sensowny dmg? Na 19lv zadawalem okolo 300dmg max z crita a widze ze niektorzy po 800 bija kilka lv wyzej.

Anyway w klasie mam niezlych wowowcow :D Juz slysze rozmowy jakie to oni insty nie robili, jaki to im itemek nie dropna... nie rozumiem jak mozna sie tym tak podniecac tyle czasu... dodatkowo graja na privach co dla mnie jest bezsensowne.

Ale Rift musi miec taka sama grafike jak WoW, typek, jak mialem w pon laptopa, spytal mnie sie czy to nie jest WoW (Rift na high detalach).


Na gry w ktore chcial bym zagrac w 2011 to GW2 i Blade&Soul... na TERE sporo znajomych sie napalilo ale jakos nie podchodzi mi, combat system bardziej mi sie podoba z b&s.

Nie bede wymienial wad Rifta poniewaz... nie widzialem go calego, narazie to co jest to mi sie wszystko podoba. No moze tylko to mi sie nie podoba ze jak rano wchodzilem to bylo malo osob a elitek na swoim lv za nic nie zabije.

A i przydala by sie gildia miedzynarodowa czy polska - bez roznicy,byle by na serwerze RPPvP :)

No i najwazniejsze, mogly by wyjsc (chyba ze juz sa), ksiazki z Rifta... chyba z Dragon Age sa w Empiku i bym przeczytal sobie jakas ze swiata Rifta ktory byl by jakos polaczony z fabula gry. Calkiem fajna sprawa i dodatkowe $.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 12:32 
Cytuj  
Mlodszy brat nokiusia?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 12:33 
Cytuj  
blizniak.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.