mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:42 
Cytuj  
Ale fakt że jak po 60 stronach w temacie nikt nie zwracał uwagi na wygląd armorów i broni to oznacza że jest w miarę akceptowalny, nie jest to dziwolągowate jak w koreańcach ani śmieszne jak w wow, więc ok.

Co do samego grania i grywalności to myślę że gorzej w moim przypadku jak w wow-cata nie będzie, po dwóch tygodniach wymiękłem ale jakoś mnie to nie zdziwiło.
Podobnie w Rift jeśli gra się znudzi to będzie inna, nie ma co płakać i przywiązywać się do gry bo jest i będzie tego sporo zawsze.

Zawsze najgorsze jest wbijanie do gry z hypem własnym lub zrobionym przez fanbojów, wtedy oczekuje się nie wiadomo czego i po pewnym czasie szybko się nudzi.
Dlatego wytykałem tu w temacie by podchodzić bez napinki i nie koloryzować wszystkiego bo to potem źle odbija się na grze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:42 
Cytuj  
bo jedyny sluszny kolor to blue.
marzy mi sie malowanie armorkow i kolorki jak w daoc'u.

nie sadze aby bylo dobrym pomyslem tworzenie gildii z tego forum ;)
zamiast grac to bysmy obrzucali sie na /guild.


ja probowalem pograc rok temu w wowa i nie dalem rady po godzinie.
w rifta gra po prostu troche wiecej znajomych wiec i lepiej te questy ida jak sie gada jednoczesnie.
gra nie jest powiewem swiezosci, pvp jest troche na odczepnego ale w grupie da sie pograc.
no system klas jest fajny.


Ostatnio edytowano 11 sty 2011, 20:45 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:45 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
bo jedyny sluszny kolor to blue.
marzy mi sie malowanie armorkow i kolorki jak w daoc'u.

nie sadze aby bylo dobrym pomyslem tworzenie gildii z tego forum ;)
zamiast grac to bysmy obrzucali sie na /guild.

Nie jest tak zle. Spora czesc ludzi bluzga sie tu tylko na forum ;e, poza zachowuje sie juz bardziej przyziemnie :e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:46 
Cytuj  
bez urazy inside, ale zona by mnie wyjebala z domu, gdybym pil codziennie zeby moc z toba grac :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:47 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ale fakt że jak po 60 stronach w temacie nikt nie zwracał uwagi na wygląd armorów i broni to oznacza że jest w miarę akceptowalny, nie jest to dziwolągowate jak w koreańcach ani śmieszne jak w wow, więc ok.



Nie obrazaj smiesznego, sety w wow sa tragiczne. Postaci w nich wygladaja jak transformersy

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:48 
Cytuj  
niech trion sie skupi najpierw na grywalnosci, contencie, poprawnym dzialaniu.
na poprawe wygladu ubranek przyjdzie czas. tak jak w dfo po pewnym czasie zaczeli poprawiac/zmieniac wyglad przedmiotow, swiata.
jak gra sie bedzie jebac, bedzie w uj bugow to i ludzie beda zwracac wieksza uwage na kolor i wyglad cizemek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:50 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
niech trion sie skupi najpierw na grywalnosci, contencie, poprawnym dzialaniu.


Ano. Performance to numer 1, bez względu na wszystko.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:50 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Jestem za stworzeniem gildii ale.. nie ma szans na polish only. Chyba ze sie podepnie pod wlasnie warcraje i inne rojal legiony.

My nie będziemy tworzyć gildii w tej grze, zresztą nikomu się nawet nie chce zajmować organizacją i grafikiem dla graczy specjalnej troski :)

Z tego co wiem RL ostro napina sie na Rifta, ćwiczą na becie i przygotowują się poważnie jak do Aiona, nie chce tu wywoływać dramy ale chyba trzeba będzie obserwować jaki wybiorą serwer by...

Jeśli ma powstać gildia jakaś to trzeba zacząć od tego by mieć 2-3 zapaleńców, którzy nie ukrywajmy tego będą nolifować na tyle by zajmować się organizacją, inaczej nie ma to sensu bo po pewnym czasie napinacze będą szukać PRO gildii i się posypie wszystko.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:55 
Cytuj  
tak sie nie da embe. i tak beda napinacze, ktorzy beda chcieli raidowac dungeonki po seciki codziennie od 20 do 23. a jak sie nie stawisz to bedzie placz i drama.
niestety pewnie nadal jest niewiele osob, ktore chca po prostu 'popykac' ze znajomymi - zrobic questy, zrobic jakis dungeon, skoczyc na male pvp - ale bez spinki i kurwienia

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:55 
Cytuj  
Ja chętnie bym dołączył do forumowej gildii, ale może dlatego, że planuję brać sobie to raczej na spokojnie i nie mam ciśnienia na bycie najlepszym etc.
W CoVa fajnie się pykało casualowo z tomu, Swengiem i paroma innymi osobami ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:56 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
bez urazy inside, ale zona by mnie wyjebala z domu, gdybym pil codziennie zeby moc z toba grac :)

Niegralbys ze mna. Tylko z gildia ;p.

Cytuj:
Z tego co wiem RL ostro napina sie na Rifta, ćwiczą na becie i przygotowują się poważnie jak do Aiona, nie chce tu wywoływać dramy ale chyba trzeba będzie obserwować jaki wybiorą serwer by...

a) Niewybrac tego samego
b) wybrac ten sam z przeciwna frakcja niz oni.

Cytuj:
Jeśli ma powstać gildia jakaś to trzeba zacząć od tego by mieć 2-3 zapaleńców, którzy nie ukrywajmy tego będą nolifować na tyle by zajmować się organizacją, inaczej nie ma to sensu bo po pewnym czasie napinacze będą szukać PRO gildii i się posypie wszystko.

Napinacze niech spierdalaja.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:56 
Cytuj  
o dokladnie.

chociaz nie powiem, poru.... bym RL ;) tylko trzeba sie dowiedziec po ktorej stronie beda grac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
niestety pewnie nadal jest niewiele osob, ktore chca po prostu 'popykac' ze znajomymi - zrobic questy, zrobic jakis dungeon, skoczyc na male pvp - ale bez spinki i kurwienia


This. Dlatego tak lubię bety - graczy dla których liczy się tylko zabawa jest więcej i zajebiście gra się takie spontaniczne raidy na rifty/graczy/inwazje. Ludzie nie zamykają się w instancjach, świat żyje. Chciałbym, żeby chociaż część tego została w retailu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 20:58 
Cytuj  
@embe/iniside/czy tam inne:
Moze zostawcie juz sprawy gildiowe na boku, bo tylko sie kwasy zoladkowe produkuja jak sie czyta o WC/RL.


Keii, jak beda ludzie to sie pogra na luzie, to zawsze dziala.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 21:58 
Cytuj  
Wiadomo nie od dzisiaj, że normalnych w RL to ze święcą szukać, inna rzecz jak wróciłem...na chwilę do WAR to poszedłem do nich (enklawa quitneła i poszła grac w allods sic!!)i nie było przez ten krótki czas jakoś źle.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 22:00 
Cytuj  
jakas enclava gra w rifta.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 22:01 
Cytuj  
Może to oni, podobno jedna z lepszych gildii pvp w WAR.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 22:04 
Cytuj  
hm nie spotkalem ich nigdy chyba.
ale moze, sa na tym filmiku, ktory chyba nyx wklejal z opvp pare stron wczesniej.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 22:06 
Cytuj  
Jak pisałem parę stron wczesniej o gildii z ludzmi z forum to ... :p
w WAr grało sie przyjemnie szkoda że był zjebany w paru sprawach ( np doprowadzające do szaleństwa AI przy pecie white liona ) ale miło było poznać paru ludzi z forum bo okazali sie zupełnie inni niz na forum :)


Mystical Awakening czy jakoś tak tez gra z tego co pamiętam to była w większości Polska gildia z WARa i nie tylko


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2011, 22:07 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Wiadomo nie od dzisiaj, że normalnych w RL to ze święcą szukać


O kurde, a ja w RL...
To straszne ze sie zna niektorych ludzi z RL z rl :D
Za nolifa sie nie uwazam, za proplayera pvpera, koxownika tez nie...
Ludzie sie licza, a nie nazwa na dropsie.
I pamietajcie, to ze teraz jest cezar August, a za rok bedzie Oktawian niewiele dla was zwyklych zolnierzy znaczy. Dla was liczy sie kto bedzie waszym dziesietnikiem i kolega po lewej i prawej, bo to z nimi bedziecie na codzien :D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.