mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 14:42 
Cytuj  
wystarczy tak jak ja wysłać wiadomość na gg oycu


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 14:44 
Cytuj  
nie wystarczy :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 14:51 
Cytuj  
no to w takim razie mnie lubi a was nie


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 14:53 
Cytuj  
akurat nie o to chodzi.
bardziej o totalny brak czasu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 14:59 
Cytuj  
WesolyRomek napisał(a):
Mendol napisał(a):
w aiona pogralem godzine i mialem dosc. w rifta jakos gralo sie bez stresu i z przyjemnoscia w miare.


Mydol w aiona grales aha to z tad ten nick japonskiej grupy emo

http://wiki.d-addicts.com/Mendol

Rozumiem ze jestes fanem i dlatego taki nick ok.

Przepraszam a znasz Tokyo Hotel moze bys mi cos napisal .


A wesoły romek to kto? Ego Roballa czy kogoś innego? Kiepsko trolluje...Nie dorasta mi do piet :F


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 15:18 
Cytuj  
Przeciez ty nigdy nie awansujesz na trolla, juz dawno dorobiles sie stalej metki.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 61
Dołączył(a): 13.01.2011
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 15:30 
Cytuj  
Tomus i mydol wrocil kupiliscie juz mounta i baga ?

Tomus odpowiesz na pytanie czy jestes emo chlopakiem ?

Aha chcialbym zastosowac build kleryk/kapucyn/tank czy bede dobry w pve ? ? ?


_________________
http://www.youtube.com/watch?v=9EfdiKz-z8U!
Moim marzeniem jest dostac sie do elity pve
OnlyPRO
kabras,murdol,upside,błądleaf i emo tomus

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 16:14 
Cytuj  
z forum Rift
Cytuj:
Rift Pre-Order FAQ- UPDATED

Hi, All-

Here are the answers to a lot of the questions I have seen on the forum since pre-orders for Rift have become available. I'll be watching this thread for further questions and will do my best to keep you updated!

Where do I find my VIP code after I pre-order Rift? How do I apply it to my account?
When you pre-order through Trion, your account is automatically entitled for VIP access.

If you ordered through a partner, you need to:

1. Go to https://account.riftgame.com to login or create a new account
2. Click “Apply Code” on the left-hand navigation bar and enter your pre-order code.

I pre-ordered earlier from a partner and still have not received a code to enter on my account. When do I get that?
Our partners will be sending the codes out for their own orders. You should receive a code from the merchant directly.

Will other methods of payment (PayPal, for example) are offered for pre-orders?
We accept Visa, Mastercard, Discover, and American Express. We are actively working toward providing PayPal as well. Game Time Cards will be available from major retailers by March 1st.

Do the in-game pre-order rewards apply to only one character on the account, or all characters?
They apply to all characters you create.

What if I already pre-ordered RIFT via a local retailer, or wish to pre-order RIFT via a retailer? Will I still get VIP access to upcoming beta events and the Head Start?
Yes. Once you apply a pre-order code to your account, you’ll receive an invitation to each beta event a few days before it begins.

Will the RIFT Collector’s Edition be available at European retailers?
Yes.

Why is RIFT being released on different dates for North America (March 1st) and Europe (March 4th)?
Typical retail releases days are Tuesdays in North America and Fridays in Europe.

Is the start-date for the head-start period (February 24th) the same for every region?
Yes.

If I purchase a digital copy of RIFT but live in Europe, will I be able to play on the North American servers on March 1st?
Yes.

Will our closed-beta characters be wiped for the Head Start and launch of RIFT?
Yes

I have purchased my pre-order. How do I access the beta?
Invitations with info on downloading the beta client will be sent right before each event. We will inform you here on the forum when invitations start going out.

Updated to address more questions:

Will Retail CE pre-orders access the head start the same way we accessed beta through a download, or will we receive the physical game early?
Beta and Head Start are two different clients; each will require their own download. As long as you have applied a pre-order key to your account, you'll be able to download the launch client and play in the Head Start. We'll post more information about downloading the launch client in the coming weeks.

Will pre-order items be available during beta or Head Start?
No. Pre-order items will not be available until the game is released.

Do I have to pre-order to get the Founder's Subscription pricing?
No. In order to receive Founder's Pricing, you must choose a plan before March 15th. See www.RIFTgame.com/subscriptions for more information.

Do the pre-order codes serve as both VIP key (for betas) and Head Start access?
Yes.

Can I order a retail Standard Edition or retail Collector's Edition box directly from Trion?
No, Trion sells only the digital versions.

Will there be a grace period where pre-order customers can continue playing after launch?
No, there is not a grace period. On 3/1, players on North America servers must apply a retail key (from either the Standard or Collector's Editions) to continue playing. On 3/4, players on European servers must apply a retail key to continue playing.

Can I play RIFT on both European and North American servers?
Yes. We want you to be able to play with family and friends, no matter where in the world they live.


Where are the servers located?
North American servers are located in Dallas, TX and European servers are in Amsterdam.


**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 16:22 
Cytuj  
Ehhh Ubisoft milczy a ja bym kupil pudelko... A ta strona http://www.riftrolebuilder.com/ kijowa jakas :) nie ma obrazkow a ja jestem wzrokowcem ;p headstart jest 24 lutego - bede sie smial jak 4marca beda juz 40-50lv.

Co do Ubisoftu... ma zamiar zwlekac do marca z wydaniem Rifta w europie? -.-

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 16:27 
Cytuj  
no pewno beda mieli.
a potem bedzie placz na forum, ze nie maja co robic, ze dungeonki za trudne, ze opvp nie istnieje.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 16:27 
Cytuj  
Cytuj:
Rift Pre-Order FAQ- UPDATED

To wyjasnia wszystko. Pytanie czy juz kupowac przez D2D czy czekac na jakas promocje przed najblizsza beta.


_________________
Kleiv - [Warcry]
De Marquiz / Marquis Blackk [Spain] - Potbs
Cereminretus - EvE - frozen.

Obrazek

*

Posty: 61
Dołączył(a): 13.01.2011
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 16:28 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no pewno beda mieli.
a potem bedzie placz na forum, ze nie maja co robic, ze dungeonki za trudne, ze opvp nie istnieje.


Mydolku bedziesz plakal na forum ?


_________________
http://www.youtube.com/watch?v=9EfdiKz-z8U!
Moim marzeniem jest dostac sie do elity pve
OnlyPRO
kabras,murdol,upside,błądleaf i emo tomus

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 16:38 
Cytuj  
Thou napisał(a):
Ehhh Ubisoft milczy a ja bym kupil pudelko... A ta strona http://www.riftrolebuilder.com/ kijowa jakas :) nie ma obrazkow a ja jestem wzrokowcem ;p headstart jest 24 lutego - bede sie smial jak 4marca beda juz 40-50lv.

Co do Ubisoftu... ma zamiar zwlekac do marca z wydaniem Rifta w europie? -.-


Ubisoft zawsze jakieś takie opóźnione jak by im zwisało czy zarobią czy nie.
Tu masz http://rifts.ru/tallents/index.html chyba lepszy planer.
Koksy wbija szybko lvl jak zawsze i albo będzie płacz albo druga postać.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 17:41 
Cytuj  
http://www.viddler.com/explore/massively/videos/262/0.32/ filmik ze zmianami souli do konkretnych zadań itp.
Ci co mają płatności w ojro - było nie pluć na hamburgery, Trion to agenda wewnętrzna CIA i was tak załatwili :lol:


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 23:18 
Cytuj  
Ciekawe czy są filmiki z klasami innymi niż warrior


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 01:07 
Cytuj  
Ponoć mając 50 lv można za 40k plat czy ileś kupić w stolicy inny calling, ktoś o tym słyszał?
Soulless napisał(a):
Ciekawe czy są filmiki z klasami innymi niż warrior

Na razie nie, pewnie będą systematycznie dodawali.

http://www.incgamers.com/Previews/238/r ... on-preview


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 02:09 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Ponoć mając 50 lv można za 40k plat czy ileś kupić w stolicy inny calling, ktoś o tym słyszał?


Nie. Nie pamietam tez zebym cos takiego czytal na forum czy w jakiejkolwiek zapowiedzi. Skad to masz?

W sumie nie bylby to taki zly pomysl - 40000 platyny to chyba jakas horrendalna suma bo mounty na max lvl kosztuja <50. :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 03:26 
Cytuj  
Znajomy mi dziś mówił, że w stolicy znalazł takiego NPCa. Zweryfikować będzie można za 10 dni.

Edit:
O, Trion rozsyła linki do oficjalnej ankiety, w której można ponarzekać na poszczególne aspekty gry i podrzucić swoje pomysły.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 09:59 
Cytuj  
Cytuj:
I will change my race instantly if they change the racial bonuses and abilities.Again i say ,i dont care about the lore or how the characters look,only the success in my wars and battles is important ,dont you get it ??


Ehhh... albo mi sie wydaje albo tylko ja nie lubie takich graczy... Grac tylko po to aby byc najlepszym, nie dbac o nic innego... Nie interesuje go kim gra, jak wyglada, czemu jest taki a nie inny... dla mnie MMORPG a dokladnie RPG oznacza ze gram w jakims swiecie i cala zabawa jest aby poznac swiat, zrozumiec a PvP jest dodatkiem abym sie nie nudzil przed kolejnym dodatkiem...

A ja nie dostalem linku od Triona :< Nie lubia mnie...

Anyway:

Cytuj:
You are purchasing...
Product
RIFT Digital Standard Edition ($49.99)


A kraj ustawiony na Polske :P.


Ostatnio edytowano 15 sty 2011, 10:03 przez Thou, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 10:03 
Cytuj  
tez nie dostalem ankiety ;/

tu nie bardzo jest co lubic badz nie. kazdy gra tak jak lubi. czesc zeby cos osiagnac i flexowac pod bankiem, czesc chce tylko wygrywac.
tylko w przypadku tego kolesia mam troche wrazenie, ze nieodpowiednia gre wybral.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.