mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 14:40 
Cytuj  
Dla mnie tez nie jest ok - tzn solo i malej grupie moge grac w ultra z cieniami ON ale przy wiecej niz 10 osoabch spamujacych spelle wydajnosc klienta spada DRASTYCZNIE. Musze ciac ustawienia - i to mocno.

BTW. Nyx testowales jak TERA sie zachowuje przy 500 osobach w zonie, w tym 100 w zasiegu wzroku walczacych z boss mobkami i kilkudziesiecioma nieraz mobami elite naraz? :)

"A wybacz, nie gralem w Tere, nie dostalem kluczyka do bety a na kr nie chce grac. Mi na medium lub high detalach nie tnie gra, ew jak na high tnie to na medium trzeba zmienic - np jak wpadlem do miasta to widzialem 3-6fpsow czasem ." I to jest dla ciebie OK? Mi jak spada ponizej 25 to juz sie wkurwiam. :)


Ostatnio edytowano 15 sty 2011, 14:41 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 14:41 
Cytuj  
Z beta weekendu na beta weekend poprawiają performance, więc myślę że przy premierze będzie dużo lepiej niż teraz.


_________________
Obrazek

*

Posty: 61
Dołączył(a): 13.01.2011
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 14:42 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Dla mnie tez nie jest ok - tzn solo i malej grupie moge grac w ultra z cieniami ON ale przy wiecej niz 10 osoabch spamujacych spelle wydajnosc klienta spada DRASTYCZNIE. Musze ciac ustawienia - i to mocno.

BTW. Nyx testowales jak TERA sie zachowuje przy 500 osobach w zonie, w tym 100 w zasiegu wzroku walczacych z boss mobkami i kilkudziesiecioma nieraz mobami elite naraz? :)

"A wybacz, nie gralem w Tere, nie dostalem kluczyka do bety a na kr nie chce grac. Mi na medium lub high detalach nie tnie gra, ew jak na high tnie to na medium trzeba zmienic - np jak wpadlem do miasta to widzialem 3-6fpsow czasem ." I to jest dla ciebie OK? Mi jak spada ponizej 25 to juz sie wkurwiam. :)


Kabrasiu ja testowalem tere bardzo lubie pedofilskie gry .

Napisac ci cos ?


_________________
http://www.youtube.com/watch?v=9EfdiKz-z8U!
Moim marzeniem jest dostac sie do elity pve
OnlyPRO
kabras,murdol,upside,błądleaf i emo tomus

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 14:45 
Cytuj  
Kaba tego mi jeszcze nie dane bylo sprawdzić, ale nigdzie nie widzalem posta gdzie by ktos narzekał na wydajność. Poza tym koreance znani sa z pisania wydajnych kodow gry

@up Huragan ma znowu zabawe


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead


Ostatnio edytowano 15 sty 2011, 14:46 przez Nyx, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 14:46 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
I to jest dla ciebie OK? Mi jak spada ponizej 25 to juz sie wkurwiam. :)


Wiesz, jak mialem 3-6fps to sie wkurzalem bo tnie jak cholera ale na medium juz bylo ok - 10-15 wiecej. Ogolnie nie moze wymagac niewiadomo czego od lapka, szczegolnie ze juz pare miesiecy ma.. Jak mi pokazywalo przy Riftach 12-15fps to dla mnie bylo ok - nie widzialem sciec ani takich... A tak w ogole to dziwne, na ultra ustawieniach mialem 12fps a na medium 14 :D.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 14:47 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jak jestes nolifem to w tydzien zrobisz maksymalny 50 level jaki jest przewidziany :) , gracze w weekly event robili 27 ,nawet inside :wink:

jak grasz jak normalny czlowiek to w miesiac moze zrobisz 40 :)


ale co gram, bije moby non stop czy questy? a jak questy to dominuje polowanie na dinozaury i zbieranie napletkow?

ja to obecnie chcialbym jakis middle age mmo z krzyzakami, krucjatami itp. bez magicznych wodotryskow i fireballi, takiego mount & blade online.


_________________
.


Ostatnio edytowano 15 sty 2011, 14:51 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 14:48 
Cytuj  
Z tą ładnoscia to często gusta, Tera wygląda akurat kiepsko ale to taki styl niestety, same detale świata nie robią szału, takie mam gusta że nie lubie koreańskiego stylu.
Dla mnie najładniejsza grafika była w AoC i DFO, Rift ma grafe przyjazną dla oka, jednak detale świata na domyślnym ultra są słabe, dopiero włączenie wszystkiego na max daje lepszy efekt, a wyłączenie blura daje naturalny efekt.
Sama wydajność taka sobie, z tego co widzę to kolejna gra gdzie super karty graficzne mają kłopoty w porównaniu ze starym 8800/9600gt.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 14:50 
Cytuj  
Embe ja nie mowilem o stylu tylko o zaawansowaniu silnika graficznego. Bo co do stylu to nie powiem jak na nasze standardy EU jest kontrowersyjny.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 14:51 
Cytuj  
wystarczylo, ze wylaczylem shadows i moglem grac bez problemow z performance, nawet przy duzych riftach.
nie sadze, zeby byli to w stanie jeszcze lepiej zrobic niz bylo w ostatniej becie.

*

Posty: 61
Dołączył(a): 13.01.2011
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 14:53 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
wystarczylo, ze wylaczylem shadows i moglem grac bez problemow z performance, nawet przy duzych riftach.
nie sadze, zeby byli to w stanie jeszcze lepiej zrobic niz bylo w ostatniej becie.


Coz zec tylko PRO tak maja !!! Az nie jestem wstanie uwierzyc.

Murdolku przyjmij mnie do swojej grupy jestes taki inteligentny :/


_________________
http://www.youtube.com/watch?v=9EfdiKz-z8U!
Moim marzeniem jest dostac sie do elity pve
OnlyPRO
kabras,murdol,upside,błądleaf i emo tomus


Ostatnio edytowano 15 sty 2011, 14:54 przez WesolyRomek, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 14:54 
Cytuj  
Ja mysle ze sie da bo w koncu, az tyle fajerwerkow tam nie ma. Client obsługuje dx9 czy dx10? Bo jak 9 to tym bardziej maja nad czym pracowac


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 15:02 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Aldatha napisał(a):
jak jestes nolifem to w tydzien zrobisz maksymalny 50 level jaki jest przewidziany :) , gracze w weekly event robili 27 ,nawet inside :wink:

jak grasz jak normalny czlowiek to w miesiac moze zrobisz 40 :)


ale co gram, bije moby non stop czy questy? a jak questy to dominuje polowanie na dinozaury i zbieranie napletkow?

ja to obecnie chcialbym jakis middle age mmo z krzyzakami, krucjatami itp. bez magicznych wodotryskow i fireballi, takiego mount & blade online.


robisz questy , od 10 lev wpadniesz na wf od czasu do czasu , questy sa generic , przynies podaj pozamiataj , czasem sie trafi jakis ciekawszy ale nieczesto :) , co nie znaczy ze ziewasz podczas levelowania pierwszy raz , raczej przy robieniu X alta bedzie doznanie kurwy na mysl robienia tych zamych q jeszcze raz - zony startowe sa tylko 2

performance na moim sprzecie jest ok jak sie wylaczy cienie , jakosc grafiki mocno wtedy spada i okolica staje sie pustawa ale ja i mendol gralismy tak na naszych mid-end maszynach i grac sie dalo w tych 30-60 fps

ale szczerze to mogloby chodzic duzo lepiej , ta gra katuje strasznie procki , GPU chodzi na polgwizdka , taki urok gamebryo :) , fpsy potrafia zleciec o 70% przy 3 postaciach wiecej na ekranie , ale wazna cecha jest to ze ta gra sie nie zatyka , czyli nie ma freezow i majac nawet 15 fps spokojnie sobie odbiegniesz , c2d 3,5 ghz i 5770 , bylem na evencie z bossikiem na ktorym siedzialo w pizde ludzi ok 200 na bank , fpsy na poziomie 15-20 , wiekszosc ludzi w raidach mialo 7 i gralo :) , to swiadczy o tym ze nawet przy jednocyfrowych wartosciach masz ciagle poziom kontroli nad toonem , cos o czym mozesz zapomniec w WoW , WaR i innych mmogach

to jest n1 do poprawy , ilosc bydla na launchu bedzie przerazajaca , przy obecnym performance kurwienie bedzie straszne


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 61
Dołączył(a): 13.01.2011
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 15:04 
Cytuj  
przy obecnym performance kurwienie bedzie straszne

Nie martw sie kabras,murdol,upside,błądleaf i emo tomus to zalatwia w trymiga bo s Elita PVE


_________________
http://www.youtube.com/watch?v=9EfdiKz-z8U!
Moim marzeniem jest dostac sie do elity pve
OnlyPRO
kabras,murdol,upside,błądleaf i emo tomus


Ostatnio edytowano 15 sty 2011, 15:30 przez WesolyRomek, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 15:05 
Cytuj  
Co do lvlowania, to tradycyjnie questy, wspomagane wf ale jakby to była jedyna forma lvlowania to bym nie czekał już na kolejna betę, dla mnie inwazje, rifty i eventy dają więcej zabawy w lvlowaniu.

edit: to faktycznie Huragan :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 61
Dołączył(a): 13.01.2011
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 15:08 
Cytuj  
a kto to jest huragan ?


_________________
http://www.youtube.com/watch?v=9EfdiKz-z8U!
Moim marzeniem jest dostac sie do elity pve
OnlyPRO
kabras,murdol,upside,błądleaf i emo tomus

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 15:09 
Cytuj  
WesolyRomek napisał(a):
a kto to jest huragan ?


twój stary


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 61
Dołączył(a): 13.01.2011
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 15:09 
Cytuj  
Niah napisał(a):
WesolyRomek napisał(a):
a kto to jest huragan ?


twój stary


serio a twoj kto ?


_________________
http://www.youtube.com/watch?v=9EfdiKz-z8U!
Moim marzeniem jest dostac sie do elity pve
OnlyPRO
kabras,murdol,upside,błądleaf i emo tomus

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 15:16 
Cytuj  
o, a czesto sa takie eventy, inwazje, rifty itp? Rozumiem, ze mozna w tym brac udzial niezaleznie od lvla.

dzieki za odpowiedzi, na tyle dobre dla mnie, ze postaram sie obczaic RIFTa

wesolyromek, nowa osoba w ignorowanych.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 15:18 
Cytuj  
Hehe jak juz high bedzie w rifta gral to przewiduje pewny win ^^


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 15:20 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
o, a czesto sa takie eventy, inwazje, rifty itp? Rozumiem, ze mozna w tym brac udzial niezaleznie od lvla.

dzieki za odpowiedzi, na tyle dobre dla mnie, ze postaram sie obczaic RIFTa

wesolyromek, nowa osoba w ignorowanych.


Inwazje sa praktycznie caly czas. A eventy takie na cala kraine to zobaczymy jak wyjdzie gra.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.