mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 17:21 
Cytuj  
Soulless napisał(a):
Aż się prosi o rozwój gry poprzez dodatki zawierające nowe callingi.
I to niekoniecznie symetryczne.
Mogłyby to być na przykład jakiś rodzaj inżyniera u defiantów i inkwizytora u guardianów ;)

IMO nie ma sensu dodawac nowych callingow, bo obence pokrywaja z grubsza pelne spektruym tego co mozna chciec. Wystarczy dodawac nowe dusze do wyboru dla istniejacych ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 17:23 
Cytuj  
Nowe caliingi nie bo jest juz "swieta czworka" archetypow. Cokolwiek by dodali jako glowny calling byloby "na sile".

Ale inzynier u defiantow? MNIAM. Z checia powitalbym Soule specyficzne dla danej frakcji.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 17:23 
Cytuj  
iniside napisał(a):
IMO nie ma sensu dodawac nowych callingow, bo obence pokrywaja z grubsza pelne spektruym tego co mozna chciec. Wystarczy dodawac nowe dusze do wyboru dla istniejacych ;p.


Dokładnie, inzyniera można spokojnie np. pod rogue podczepić, inkwizytora pod kleryka np.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 17:27 
Cytuj  
No to jeszcze shapeshiftera brakuje


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 17:33 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
inkwizytora pod kleryka np.


Już to zrobiono.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 17:33 
Cytuj  
Jak dla mnie ilosc callingow jest przytlaczajaca. Dobrze że majac jedna postac mozna sobie dowolnie zmieniać 3 callingi u trenerow, ale mozliwosc zmiany ich instant w ramach roli to już przegiecie .To co jestem rangerem lucznikiem ,i nagle w oka mgnienu zmianiam sie w zabojce barda?? Gdzies ktoś zatracił cały sens rpg. A swoja droga o co chodzi z tymi kasami typu infiltrator ,jak je sie zdobywa?


_________________
Kleiv - [Warcry]
De Marquiz / Marquis Blackk [Spain] - Potbs
Cereminretus - EvE - frozen.

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 17:34 
Cytuj  
i kosmitów :]
i półbogów :)
i bene gesserit :D
i ludzi z wszechświata równoległego z uzi, bazooką i bombą atomową :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 17:38 
Cytuj  
Kleiv napisał(a):
Jak dla mnie ilosc callingow jest przytlaczajaca. Dobrze że majac jedna postac mozna sobie dowolnie zmieniać 3 callingi u trenerow, ale mozliwosc zmiany ich instant w ramach roli to już przegiecie .To co jestem rangerem lucznikiem ,i nagle w oka mgnienu zmianiam sie w zabojce barda?? Gdzies ktoś zatracił cały sens rpg. A swoja droga o co chodzi z tymi kasami typu infiltrator ,jak je sie zdobywa?

Grasz ascendentem. Czy to wystarczy za tlumaczenie dlaczego mozesz sobie zmieniac swoje moce jak ci sie podoba ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 18:07 
Cytuj  
No ok wydluzanie moze nie jest jakies super ale co maja dac w nowych krainach? Nowe questy - taki 50lv moze powiedziec ze po co ma je robic skoro i tak mu nic nie dadza procz zastrzykiem golda. Po drugie beda coraz lepsze itemy aby ludzie chodzili do nowych instancji.. nie chcial bym chodzic na WF na 4x lv vs jakas kox 50 ktora ma najlepszy set z 5 dodatku. Nawet jesli WF bedzie tylko dla 50lv to poczatkujacy 50lv bedzie gromiony przez 50lv ktory przechodzi jeszcze lepsze instancje ktore dodali w 3cim dodatku.

Takie glupie pytanie.. jak dodac sobie avatar? -.- nigdzie nie moze znalezc takiej opcji..

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 18:11 
Cytuj  
Callingi to archetypy (tank,heal,ranged i meele dps) a soule to te drzewka, tak żeby uściślić ;)
A cały ten system ma służyć temu, żeby nie trzeba było tworzyć pierdyliarda altów, jak się graczowi znudzi aktualna klasa. Inna sprawa że najlepiej pewnie będą się sprawdzały w swoich zadaniach odpowiednie callingi - rogal nie potankuje tak jak warrior, ale na jakiś niezbyt wymagający inst pewnie wystarczy.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 18:13 
Cytuj  
Thou napisał(a):
No ok wydluzanie moze nie jest jakies super ale co maja dac w nowych krainach? Nowe questy - taki 50lv moze powiedziec ze po co ma je robic skoro i tak mu nic nie dadza procz zastrzykiem golda. Po drugie beda coraz lepsze itemy aby ludzie chodzili do nowych instancji.. nie chcial bym chodzic na WF na 4x lv vs jakas kox 50 ktora ma najlepszy set z 5 dodatku. Nawet jesli WF bedzie tylko dla 50lv to poczatkujacy 50lv bedzie gromiony przez 50lv ktory przechodzi jeszcze lepsze instancje ktore dodali w 3cim dodatku.

Takie glupie pytanie.. jak dodac sobie avatar? -.- nigdzie nie moze znalezc takiej opcji..

Mozna dodac alternatywne drogi rozwoju. Np. zdobywanie bonusowych punktow talentow do rozdania poprzez robienie questow.
Nowe itemy nie musza byc silniejsze od starych, moga byc poprostu inne. Moga miec proce, inaczej zbalansowane statystyki, albo poprostu lepiej wygladac niz stare. Wbrew pozrom duza czesc graczy ma w dupie jakie staty ma item, tylko jak item wyglada. Hardcory ktore wrzeszcza na forach, ze staty te same, to malutki % grajacych..

Po drugie 50lvl beda walczyc tylko z 50lvl na WF. Akurat tego jestem pewny.

Jest naprawde duzo mozliwosci rozowju gry, bez jej rozjebanie (podwyzszenia level capa). Jak ktos uwaza, ze nie ma, albo ze jest to najlepsza droga, to znacy ze gry z ostatnich 10 lat juz mu totalnie mozg wypraly.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 18:20 
Cytuj  
Wiesz wyjadly albo po prostu nie mam duzo stycznosci z MMO... ja wolalem pograc w gry typu Crysis, Dragon Age czy wiedzmin, jakies cRPG tez ujdzie.

MMO... stycznosc, z 5lat temu Silkroad Online, potem dlugo nic, Runes of Magic, Allods, powrot do Runes of Magic, pozniej Guild Wars po ktorym nastal czas na MOBA (lol a niedlugo mam zaczac koxac w honie :)) i pozniej znowu Runes of Magic.. A czemu do niego wracalem? Znajomi, nowe lv, nowe insty, nowe staty... a glownie znajomi, tylko dla nich wrocilem 2x do RoMa. No ale pozniej krotki epizod w WoWie gdzie tak mnie zniechecila grafika ze no przyznam nie wytrzymalem dlugo :).

Rift to gra na ktora czekalem (ok czekam na BnS i na GW2 ale jakos tak mi sie nawinela ta gra przez curse.com :p) i mam nadzieje ze mi starczy na dlugo.

@2UP

Wybacz ale jak zobaczylem tego posta to mi sie to wyobrazilo :D

Obrazek

EDIT

Co do dodatkowych pkt to wg mnie zly pomysl.. czemu? Bo np robiac Rifstalkera/Rangera/Assasina moge byc tanko rozpierdzielatorem w jednym majac wiekszosc skilli itp.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 19:44 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Neonin napisał(a):
iniside napisał(a):
Nie ma czegos takiego jak za duzo mozliwosci tbh.


I tu się mylisz wszystkim mi się gra dobrze (warior, healer, mag, rouge) i nie wiem czym grać - za dużo możliwości ...

Nie watpie ze niektorych to moze przerastac. Dla mnie moze byc, ale wiecej bym nie pogardzil. Jakby tak jeszcze dodac po kolejnych 8 souli ehh. Pewnie w dodatkach.


A to już fanboizm w czystej postaci. Get a life inside a nie marudź.
Pamietaj że przysłowia mądrością narodów więc:
1. Co za dużo to nie zdrowo
2. Osiołkowi w żłoby dano...
A z dwojga złego wolę za dużo niż za mało - ale przegięcie w żadną stronę nie jest dobre.

I jeszcze ninja edit zebys zrozumial o co mi chodzi z tym fanbojem:
używasz personalnych wycieczek żeby uargumentować swoją "rację" to zupełnie jakbym na Twój tekst "Dzięki unikalnemu systemowi souli rift jest zajebisty" odpowiedział: "A Twoja stara jest tak głupia że wpadła pod zaparkowany samochód"... gdzie tu argument? nigdzie ale od razu lepiej się czuję.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Ostatnio edytowano 17 sty 2011, 19:52 przez Neonin, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 19:50 
Cytuj  
na levelu 17 fajnie sie gralo i punktow nie bylo za duzo.
i to, ze moge sobie zmienic dowolnie role w zaleznosci od tego czy robie solo pve, czy w grupie, czy gram wf czy opvp jest zajebiste.
nie musze levelowac 4 postaci zeby miec fun z kazdego aspektu gry.
a dla osob, ktore nie beda napierdzielac po 12h na dobre w rifta, jest to super rozwiazanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 19:54 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
iniside napisał(a):
Neonin napisał(a):
iniside napisał(a):
Nie ma czegos takiego jak za duzo mozliwosci tbh.


I tu się mylisz wszystkim mi się gra dobrze (warior, healer, mag, rouge) i nie wiem czym grać - za dużo możliwości ...

Nie watpie ze niektorych to moze przerastac. Dla mnie moze byc, ale wiecej bym nie pogardzil. Jakby tak jeszcze dodac po kolejnych 8 souli ehh. Pewnie w dodatkach.


A to już fanboizm w czystej postaci. Get a life inside a nie marudź.
Pamietaj że przysłowia mądrością narodów więc:
1. Co za dużo to nie zdrowo
2. Osiołkowi w żłoby dano...
A z dwojga złego wolę za dużo niż za mało - ale przegięcie w żadną stronę nie jest dobre.


Fanoizm ? Nie. Zawsze sobie ceniłem gry w których mam duże możliwośći rozwoju swojej postaci. To poniekąd tłumaczy dlaczego od paru lat w żadna gre nie grałem dłużej niż godzina-dwie. (z małymi wyjątkami).

Pozatym nie wiem w czym zbyt duże możliwości mogą przeszkadzac ? Jak ktoś jest leniwy to i tak będzie leechował buildy od innych.

Wyobraź sobie GW, gdzie masz ponad 2k skilli, a na postać przypadka ich ponad 200. I z tego musisz wybrać 8. To sie dopiero nazywa mordęga i kombinowanie!.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 20:04 
Cytuj  
Za dużo możliwości oznacza ze pewnie bede robil wariora maga healera i rouge co oznacza ze za miesiac quitne gre w ktorej prawie nic nie widzialem bo nie będzie mi sie chcialo lvlowac. Gdyby podobal mi sie tylko 1 "typ" to przynajmniej miałbym szanse zobaczyć end game a tak...


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 20:08 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Za dużo możliwości oznacza ze pewnie bede robil wariora maga healera i rouge co oznacza ze za miesiac quitne gre w ktorej prawie nic nie widzialem bo nie będzie mi sie chcialo lvlowac. Gdyby podobal mi sie tylko 1 "typ" to przynajmniej miałbym szanse zobaczyć end game a tak...

Zastosuj moja metode. Wybierz typ ktorym zawsze grasz w grach. ;p. Ja zawsze gram magami i chociaz rogue i warek mi sie w sumie bardziej podoba to i tak bede gral magiem.
Pozatym skoro kazda klasa jest fajna, to nie widze problemu. Wylosuj ktoras.
No i skad masz pewnosc ze bedzie tylko miesiac gral ? ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 20:19 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Zastosuj moja metode. Wybierz typ ktorym zawsze grasz w grach. ;p. .


Ja zazwyczaj gram ranged lub klasami z petami to co mam wybrac :p


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 20:22 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
iniside napisał(a):
Zastosuj moja metode. Wybierz typ ktorym zawsze grasz w grach. ;p. .


Ja zazwyczaj gram ranged lub klasami z petami to co mam wybrac :p

Maga.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 17 sty 2011, 20:24 
Cytuj  
Moze grac tez rogue.. ma peta? Jest ranged? Najlepiej niech napisze na kartkach 4 klasy i losuje :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.