mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 00:52 
 
Krol artur pack za 11E na steam...warto? Fajna ta gra?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 02:38 
 
Bitwy slabsze niz w Total War, ale za to mapa kampanii oraz elementy rpg zrobione super. Gdyby komus udalo sie polaczyc bitwy z Total War z pozostalymi elementami Artura to powsatalby najlepsza gra komputerowa ever :)
11E to w sumie nie duzo, warto imho kupic. Ale z 2 strony za miesiac masz Shoguna 2 :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 09:08 
 
Mnie osobiscie strasznie odstrasza wygląda bitew. Jak ktoś jest strasznym fanem i ma głoda, to może kupić.

JA bym nie brał mimo wszystko i poczekał na Shoguna 2. Ktore, może jakiś rozsądny magic-fantasy mod do niego będzie. (ehh zeby tak Creative Assembly pełne SDK udostępniła do gry..)


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 10:38 
 
Promocja w sklepie online THQ.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2011, 13:53 
 
iniside napisał(a):
Mnie osobiscie strasznie odstrasza wygląda bitew. Jak ktoś jest strasznym fanem i ma głoda, to może kupić.

JA bym nie brał mimo wszystko i poczekał na Shoguna 2. Ktore, może jakiś rozsądny magic-fantasy mod do niego będzie. (ehh zeby tak Creative Assembly pełne SDK udostępniła do gry..)


Ja nie wiem czy jest sens czekac na shoguna 2. Seria Total War od kilku czesci za kazdym razem mnie zawodzi. Empire i Napoleon byl totalnie nie grywalne jak dla mnie(szczegolnie empire) gdzie bitwy z kompem byly cholernie nudne(serio, mod do Rome - Napoleon byl jak dla mnie 10x lepszy od Napoleona w wykonaniu CA;D). Ostatnio naprawde dobrze to sie chyba w Medievalu 2 bawilem, chociaz to i tak na modach(a minusami modow jest to ze tury wykonowane przez komputer trwaja dluuuuuuuuuugo).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2011, 20:05 
 
http://store.steampowered.com/app/90800/ co to :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 00:04 
 
Obecnie w Medievala II pogrywam z modem Steinless Steel w wersji 6.4 i jest zajebiście :). Deus Lu Volt też ok ale mniej mi odpowiadał.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 00:12 
 
Empire i Napoleon dlatego bylo total failami, poniewaz seria TW nie jest stworzona pod walki ranged, tylko pod napierdalanie sie w zwarciu. Shogun 2 na szczescie wraca do tego elementu i generalnie zapowiada sie na to, ze wszystkie zjebane pomysly z Napka i Empire zostaly wywalone. Niech tylko AI bedzie na sensownym poziomie i bede happy. Ciekawe jak bedzie z SDK swoja droga, do czasu Empire CA nie uprzykrzalo zycia moderom. Miejmy nadzieje, ze w Shogunie 2 poluzuja poslady i dadza community wieksze pole manewru niz w Empire.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 00:14 
 
roball napisał(a):
Jadlem dzisiaj na obiad zupe pomidorowa i byla bardzo smaczna. :)


jutro nie zapomnij o śniadaniu! śniadanie to najważniejszy posiłek dnia.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 00:19 
 
roball napisał(a):
Jadlem dzisiaj na obiad zupe pomidorowa i byla bardzo smaczna. :)


wody to się z kranu można napić! o_o

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 11:31 
 
zaboleq napisał(a):
Obecnie w Medievala II pogrywam z modem Steinless Steel w wersji 6.4 i jest zajebiście :). Deus Lu Volt też ok ale mniej mi odpowiadał.


Obydwa sa zajebiste, praktycznie nowe gry na silniku Medka 2. Ale czas trwania tury poprostu niszczy;D

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 11:42 
 
raggnarok napisał(a):
Empire i Napoleon dlatego bylo total failami, poniewaz seria TW nie jest stworzona pod walki ranged, tylko pod napierdalanie sie w zwarciu. Shogun 2 na szczescie wraca do tego elementu i generalnie zapowiada sie na to, ze wszystkie zjebane pomysly z Napka i Empire zostaly wywalone. Niech tylko AI bedzie na sensownym poziomie i bede happy. Ciekawe jak bedzie z SDK swoja droga, do czasu Empire CA nie uprzykrzalo zycia moderom. Miejmy nadzieje, ze w Shogunie 2 poluzuja poslady i dadza community wieksze pole manewru niz w Empire.

No problem w tym, ze do tej pory nie bylo zadnego SDK do Total Warow. Wszystko jest homebrew. Włącznie z o zgrozo! Edytorami map..

Szkoda, ze CA tak rzuca kłody pod nogi w sumie. Fani muszą robić reverse engineering, zeby zacząć modować gre i w końcu im się udaje.. Tylko, że w tedy na horyzoncie jest już kolejny Total Wari cała robota poszła sie jebać.

Mnie sie akurat Napleon i Empire podobały ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 14:39 
 
Ha, wczoraj wieczorem odnalazlem cos takiego jako PCSX2 :) Wygrzebalem nigdy nie zaczete Dragon Quest VIII i wlasnie zaczalem zabawe :)

Obrazek

W koncu zagram w te imba gry z PS2 :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 15:21 
 
a sa jakies fajne rpg czy cos? tylko zeby nie wygladaly jak flashowe..


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 15:32 
 
Czy sa jakies fajne rpg na PS2? Hihihihi, uznam, ze pytania nie bylo... :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 15:40 
 
Ja gram obecnie w FF9 na PSP.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 15:59 
 
Dla hardcorów jest mod/patch do final Fantasy tactics na psx i psp. Gra dzięki temu staje się ultra trudna. jak ktoś lubi taktyczne rpg to polecam.
http://www.moddb.com/mods/final-fantasy-tactics-13
Iso bez problemu mozna zaciągnąć z sieci.

A co do rpgów na ps2 jest tego multum i szczerze jak do tej pory biją nawe te pozycje z ps3 czy pc ta. Większośc tych gier wygląda przyzwoicie, a ich najwiekszą zaletą jest to,że nie da się ich skonczyć w parenascie czy paredziesiat godzin. Pozatym fabuła, klimat miażdży.
Osobiscie polecam wszystkie Finale, Wizardy, Arc the lad, suikodeny, gladius ... jest tego sporo. Filmiki z ps2 rpgów możecie se zlukac grafike:
http://www.youtube.com/watch?v=Y4OCo4TZmDY
http://www.youtube.com/watch?v=EXZPlrC5 ... re=related

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 16:50 
 
Dragon Quest jeden znajlepszych rpgow, klimat combat swiat , postacie muzyka, grafika wieczna , naprawde polecam.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 17:08 
 
roball napisał(a):
Jadlem dzisiaj na obiad zupe pomidorowa i byla bardzo smaczna. :)


murzyni nie jedza zupy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2011, 17:30 
 
warhameron napisał(a):
Dla hardcorów jest mod/patch do final Fantasy tactics na psx i psp. Gra dzięki temu staje się ultra trudna. jak ktoś lubi taktyczne rpg to polecam.
http://www.moddb.com/mods/final-fantasy-tactics-13
Iso bez problemu mozna zaciągnąć z sieci.

A co do rpgów na ps2 jest tego multum i szczerze jak do tej pory biją nawe te pozycje z ps3 czy pc ta. Większośc tych gier wygląda przyzwoicie, a ich najwiekszą zaletą jest to,że nie da się ich skonczyć w parenascie czy paredziesiat godzin. Pozatym fabuła, klimat miażdży.
Osobiscie polecam wszystkie Finale, Wizardy, Arc the lad, suikodeny, gladius ... jest tego sporo. Filmiki z ps2 rpgów możecie se zlukac grafike:
http://www.youtube.com/watch?v=Y4OCo4TZmDY
http://www.youtube.com/watch?v=EXZPlrC5 ... re=related


Grafike mozna calkiem niezle podciagnac tym emulatorem. DQ8 wyglada naprawde bardzo ladnie. A rpgow i generalnie zajebistych gier na PS2 jest tyle, ze mozna w nie grac latami... Generalnie ten emu = pure win! Do tego jest bardzo latwy w configuracji, wszystko zajmuje 15min.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.