mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2011, 14:20 
Cytuj  
Dana napisał(a):
W Wurmie są dwa serwery, jeden jest darmowy, z małą mapką, ale pozwalającą się zapoznać z featursami i gameplayem, drugi serwer ma "w chuj duży" świat, ale musisz mieć premium.

Takie coś tutaj byłoby nie do pogardzenia.


No wlasnie, takie rozwiazanie jest idealne dla gier sandboxowych. Darmowi gracze nie przeszkadzaja tym platnym, nie psuja ekonomi na serverze a kazdy ma mozliwosc wyprobowania gry.


_________________



*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2011, 14:48 
Cytuj  
Brał ktoś udział w jakimś pvp w tej grze? Albo widział gdzieś to udokumentowane? Na yt słabo z filmami gdzie jest jakaś walka, a same simsy nie są wystarczające jak dla mnie.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2011, 15:16 
Cytuj  
Podoba mi sie koncept. Nawet bylbym sklonny wybulic to 40$ ale hmmm nie wiem jakos firma z chatki z Nevady nie wyglada przekonujaco :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN


Posty: 24
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2011, 18:25 
Cytuj  
chatka w Nevadzie ,ale połowa załogi z Nowosybirska

informacje o twórcach :
http://xsyonwiki.com/w/Category:The_Developers

*

Posty: 88
Dołączył(a): 12.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2011, 20:35 
Cytuj  
jest jakiś Polski tribe? bo chętnie bym dołączył do jakiegoś.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 lut 2011, 20:45 
Cytuj  
http://www.xsyon.com/forum/showthread.p ... on-Updates


V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2011, 00:44 
Cytuj  
Dana napisał(a):
W Wurmie są dwa serwery, jeden jest darmowy, z małą mapką, ale pozwalającą się zapoznać z featursami i gameplayem, drugi serwer ma "w chuj duży" świat, ale musisz mieć premium.

Takie coś tutaj byłoby nie do pogardzenia.

ma wlasnie niedlugo powstac trialowy serwer
wiec kazdy sobie obada

odnosnie updatu co wkleil Viracept wstrzymuja narazie powstawanie Europejskiego serwera - chyba ze ten im sie przepelni - w reakcji na negatywna reakcje wiekszosci community
ale jesli powstana - oby nie - bedzie mozna grac na obu

odnosnie pvp to sama walka jak dla mnie wystarczajaca
parowanie i blokowanie kierunkowe - imo to sie nie sprawdza
i nawalanie lpm i ppm odpowiednio lewa prawa reka
niektorym sie nie podoba - fakt nie jest cudowna ale niektorym wystarcza
ale ciezko powiedziec lada dzien najprawdopodobniej beda zmiany w combacie - sami devsi pisali ze nie sa do konca z niego zadowoleni

jesli chodzi zas o same zasady pvp z czasem sie mocno zmienia
gra jest podzelona na fazy
teraz bedzie faza rozbudowy i wiekszej cerberowni

a w zalozeniach ma wygladac tak:
http://www.xsyon.com/forum/showthread.p ... -Decisions

ale czas pokaze co z tego wszystkiego wyjdzie

karloss_g napisał(a):
jest jakiś Polski tribe? bo chętnie bym dołączył do jakiegoś.

http://www.sandboxy.pl/forum/
Polanie

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2011, 10:30 
Cytuj  
Cytuj:
ma wlasnie niedlugo powstac trialowy serwer
wiec kazdy sobie obada


No i dobrze, keep me posted, jak to sie mówi.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2011, 12:25 
Cytuj  
Trial server? Dobra idea. Wstrzymam sie z kupowaniem ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2011, 14:00 
Cytuj  
Trial serwer to najlepsze wyjście bo po darkfallu i tym bardziej morlal online chyba już nie ma na tyle zapaleńców by kupili snadboxa w ciemno.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 lut 2011, 16:28 
Cytuj  
A ja się skuszę na dniach i zdam relację.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2011, 18:20 
Cytuj  
Napisz, napisz bo jak narazie ich forum przypomina bardziej shard UO niz platne mmo na tydzien przed release ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2011, 20:51 
Cytuj  
Ja wczoraj zakupiłem, póki co pozytyw. 120zł to nie majątek tym bardziej że dwa miechy free grania. Ogólnie chodzę po śmieciach i crafce jakieś badziewia aby zdobyć jakieś porządne recepty. Dziś znowu wipe więc od początku. Ja zostaję tutaj chyba na dłużej:)

Jako były gracz wurma jestem mile zaskoczony, większa dynamika plecaki ikonki itp itd ładne menu. Animacje trochę kuleją ale da się wytrzymać...

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2011, 21:36 
Cytuj  
Zrobiłem dziś pre order, ale los niestety nie okazał się łaskawy i na moim "sprzęcie" mam 10-15 fps z low detalami, co mnie trochę zdziwiło, bo gra nie wyglądała na taką z dużymi wymaganiami... Jakby ktoś więc chciał konto z kupioną grą(2 miechy abonamentu wliczone) to się chętnie pozbędę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2011, 21:02 
Cytuj  
haralord napisał(a):
Zrobiłem dziś pre order, ale los niestety nie okazał się łaskawy i na moim "sprzęcie" mam 10-15 fps z low detalami, co mnie trochę zdziwiło, bo gra nie wyglądała na taką z dużymi wymaganiami... Jakby ktoś więc chciał konto z kupioną grą(2 miechy abonamentu wliczone) to się chętnie pozbędę.

beda robili optymalizacje pod kiepskie laptopy
oczywiscie zjechales z detalami na max?
cienie strasznie duzo zjadaja fpsow
noby gra nie ma duzych wymagan
ale swiat jest dosyc mocno dynamiczny
w wiekszosci gier caly swiat jest preloadowany
tutaj raczej tak nie jest otoczenie caly czas sie zmienia - lacznie z uksztaltowaniem terenu jak ktos sie bawi w terraforming

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 09:44 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
haralord napisał(a):
Zrobiłem dziś pre order, ale los niestety nie okazał się łaskawy i na moim "sprzęcie" mam 10-15 fps z low detalami, co mnie trochę zdziwiło, bo gra nie wyglądała na taką z dużymi wymaganiami... Jakby ktoś więc chciał konto z kupioną grą(2 miechy abonamentu wliczone) to się chętnie pozbędę.

beda robili optymalizacje pod kiepskie laptopy
oczywiscie zjechales z detalami na max?
cienie strasznie duzo zjadaja fpsow
noby gra nie ma duzych wymagan
ale swiat jest dosyc mocno dynamiczny
w wiekszosci gier caly swiat jest preloadowany
tutaj raczej tak nie jest otoczenie caly czas sie zmienia - lacznie z uksztaltowaniem terenu jak ktos sie bawi w terraforming

Zjechałem wszytsko jak sie tylko dało, w oknie, na full screenie itd. W zasadzie zmiana ustawień na gorsze zmieniła u mnie tylko wygląd na gorsze, a fpsów tyle samo.


Posty: 2
Dołączył(a): 17.02.2011
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 15:12 
Cytuj  
Witam

Wszystkich którzy rozważają zakup i grę w Xsyona chciałbym poinformować, iż powstała polska gildia o nazwie Polanie. Kilka słów o nas:

"Plemię „Polanie” zostało założone przez grupę graczy posiadających bogate doświadczenia w różnych grach typu sandbox. Podstawowym celem jaki stawia sobie nasza ekipa, jest dobra zabawa w gronie kulturalnych ludzi.

Na chwilę obecną jesteśmy gildią polskojęzyczną o casualowym podejściu do gry. Naszą społeczność tworzą ludzie dorośli, którzy mają swoje życie w realu a grę traktują jako rozrywkę i sposób spędzania wolnego czasu, w towarzystwie osób podzielających nasze sandboxowe zainteresowania. Od nikogo nie wymagamy zaangażowania w wymiarze przekraczającym jego możliwości, aczkolwiek najaktywniejsi gracze zostaną w sposób stosowny wyróżnieni.

Preferujemy styl gry typu empire building. Najpierw chcemy zbudować jak najlepiej rozwiniętą i zabezpieczoną przed wrogami osadę, która pozwoli kontrolować najbliższe terytorium i złoża surowców. Od początku będziemy starali się nawiązać współpracę z plemionami prowadzącymi politykę zbliżoną do naszej i stworzyć silny alians, który zabezpieczy nasze państewko przed potencjalnymi wrogami.

Plemię Polan posiada swoją strukturę organizacyjną ułożoną zarówno pod kątem pełnionych funkcji jak i statusu gracza w naszej społeczności. Będziemy starali się zapewnić każdemu możliwość rozwijania interesujących go umiejętności aczkolwiek zawsze na pierwszym miejscu stawiać będziemy dobro Plemienia jako ogółu. "


Zainteresowane osoby zapraszam do odwiedzenia naszego forum:

http://sandboxy.pl/forum/viewforum.php?f=26

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 14:51 
Cytuj  
To o północy zaczynamy. Po 2 dniach gry jestem wielce ciekaw jak gra się rozwinie w przyszłości. Jak narazie widać tony potencjału jeśli przymkniemy oko na animacje i combat. Na pewno Xsyon jest skoncentrowany na budowaniu/craftingu a pvp jest traktowane po macoszemu na chwilę obecną.

Za to większość rzeczy z http://www.xsyon.com/features jest już w grze bądź ma być wprowadzone najpóźniej 1 marca. Jak dla mnie całkiem nieźle.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 17:27 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
To o północy zaczynamy. Po 2 dniach gry jestem wielce ciekaw jak gra się rozwinie w przyszłości. Jak narazie widać tony potencjału jeśli przymkniemy oko na animacje i combat. Na pewno Xsyon jest skoncentrowany na budowaniu/craftingu a pvp jest traktowane po macoszemu na chwilę obecną.

Za to większość rzeczy z http://www.xsyon.com/features jest już w grze bądź ma być wprowadzone najpóźniej 1 marca. Jak dla mnie całkiem nieźle.

V.

ano czas pokaze
a tak odnosnie combatu to nie do konca po macoszemu - jakos tez na dniach chyba (tygodniach) maja wprowadzic poprawiony combat
sama walka przypomina ta z DFO tylko w wersji odchudzonej
nie ma masy speli itp
ale bieganie obowiazuje - ba jest nawet troche bardziej rygorystyczne
hitbox to jest postac i praktycznie nie wystaje poza nia
z tego co mi sie wydaje nawet jest przerwa miedzy nogami uwzgledniona - wiec nalezy mocno celowac
ciosy sa mocne wiec pare hitow i ktos sie sklada
no a same zasady PvP w przyszlosci zapowiadaja sie na dosyc rozbudowane i prawie napewno nie bedzie gank festu a'la DFO
a bycie REDem bedzie raczej dla macho ;) a nie byle chlopkow
co ma zreszta na celu przyciagniecie graczy PvE i crafterow

*

Posty: 150
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2011, 14:29 
Cytuj  
Tribe Abaddon szuka graczy !

Jesteśmy grupą kumpli którzy poznali się w różnych grach , w większości w Wurmie i szukamy nowych polskich , ogarniętych graczy, którzy cenią sobie wolność wyboru , swowodę wypowiedzi i dobre , nie zawsze trzeźwe ,dojrzałe towarzystwo

Nie tolerujemy dramatu , wieloosobowych sporów i gówniarstwa, przyjmujemy ludzie którzy są w stanie opłacić sobie grę z własnej kieszeni , nie ważne czy ja ukradłeś , porwałeś pociąg czy się puszczasz , ważne żebyś był:

-samodzielnym indywiduum(1000k gold Please!)

-zdolnym do interakcji międzyludzkich,( czytaj: nie używał rożowych żyletek do cięcia się )

-nie był pokemonem trawiastym ( przyjmujemy tylko ogniste!)

-był w miarę ogarnięty i nie zadawał w kolko tych samych pytań o grę ( yyyyyyy a jak tooooo się robiło? )

-miał jakikolwiek poziom aima aby obronić się samemu przed pkerami póki kawaleria nie przybedzię(bo w grze walka polega na celowaniu + spamowaniu LPM i RPM)

-zdolny do braku współczucia komuś kto napluł ci na buty i nie wytarł ich swoją głową w przeprosinach( pek pek pek )

- był zakręcony jak ruski termos :P



Zasady Tribe'u:


-szanujesz ludzi spoza trib'u zawsze i wszędzie

- nie wdajesz się w żadne spory czy to prywatnie czy na naszym kanale z innymi członkami trib'a

- szanujesz innych i ich prace tak samo jak inni twoja

- będziesz online przynajmniej te 2 h dziennie( jak nie możesz tego dnia to trudno ale przynajmniej wpadnij na ts'a się przywitać i zaczerpnąć najnowsze wieści ) i robić cokolwiek uważasz za stosowne , ale preferujemy gre w grupie i pomaganie sobie, wspólne wypady ,itd

- urlopy większe niż dożywotnie zgłaszamy liderowi żeby wiedział czego ma się spodziewać

-każdy orze jak może ( czytaj stara się, nie slackuje, entuzjazm ble ble ble )

- jeżeli ktoś z naszych jest atakowany przez jakakolwiek osobę/grupę , wszyscy rzucają to co robią i idą mu na pomoc , jeżeli nie zdąża na czas to przynajmniej pomścić członka tribu( jeden za wszystkich wszyscy za jednego , w miarę rozsądku )

-najważniejszy jest scenariusz !( to dla wtajemniczonych w wiedzę o drzemie )

- Każdy z członków ma dostęp do 32-osobowego prywatnego serwera teamspeak 3 i będziemy go namawiać do siedzenia na nim w czasie grania , a nawet po jeżeli się chce

- Każdy z członków ma prawo do budowania i kształtowania terenu według uznania i w miarach zdrowego rozsądku z zastrzeżeniem ze jeżeli większości nie będzie się podobało co dana osoba zrobiła na terenie tribu , będzie musiała to odkręcić do stanu zbliżonego do pierwotnego , dlatego najpierw lepiej jest poznać opinie o tym czy warto postawić ten piękny nowy sracz , który właśnie nauczyłeś się robić pod totemem Triba





Teraz bardzo ważna sprawa , jesteśmy jak narazie względnie małym tribem gościmy u siebie zarówno hardkorowych grinderow jak i casualowych carebearow , także wszystkich pomiędzy nimi , nie posiadamy stronki ani forum i nie będziemy mieli zamiaru ich posiadać .Jest to strata czasu i kasy zarówno dla nas jak i dla was , jako ze nie musisz przegrzebywać się przez dziesiątki stron różnych topicków itd aby znaleźć informacje o tym co się dzieje albo czy ktoś walnał dzisiaj kloca przed południem czy po południu i nie trzeba tego opłacać/składać się na hosting ( darmowy i tak by nie wchodził w grę ) Wszystkie ważne informacje czekają na ciebie w grze lub na Team Speaku , my potrafimy oddzielić prawdziwe życie od wirtualnego i nie wymagamy żadnych kont , logowania się na stronki czy nawet przeglądania tego co ktoś wyskrobał bo mu się nudziło, ponieważ uważamy ze życie życiem a granie graniem a czym mniej czasu poświęcasz na przeglądanie stronek tribowych tym więcęj czasu poświęcasz sprawom ważnym, jaki i rozrywce. Za hosting servera TS3 place ja , z własnej kieszeni , nie wymagam ani nie namawiam nikogo do żadnych zapomóg socjalnych na moja osobe , chyba ze zacznę bankrutować gdy będzie potrzebny większy server


Jeżeli macie jakiekolwiek pytania piszczcie PM'a na forum lub napiszcie tutaj to udostępnie adres i pass do TS'a i pogadamy

aha prosiłbym o nie dyskutowanie na temat tego posta , nie ma to sensu, napisałem go tak a nie inaczej itp itd...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.