mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 769 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2011, 23:11 
 
Sobtainer napisał(a):
Ale podnieta poszła, przypominam że Oblivion również zapowiadał się rewelacyjnie a był tragiczny, do tego też bym podchodził sceptycznie. Trailer to nie wszystko, niech pokażą gameplay konkretnie.

Oblivion mial zjebany watek glowny. Reszta gry byla swietna.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 lut 2011, 23:12 
 
A tam, Oblivion nie był taki tragiczny. Oczywiście nie ma startu do Morrowinda, ale mi jakiś tam fun dawał. Fakt, że dopiero z moddami było sens grać, bo po wyjściu był raczej irytujący.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2011, 23:20 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Oblivion mial zjebany watek glowny. Reszta gry byla swietna.


Dokładnie. Na szczęście naprawili to panowie od Nehrima i stworzyli cRPG roku 2010. :)

(Moja skromna opinia)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2011, 12:36 
 
Sobtainer napisał(a):
Ale podnieta poszła, przypominam że Oblivion również zapowiadał się rewelacyjnie a był tragiczny, do tego też bym podchodził sceptycznie. Trailer to nie wszystko, niech pokażą gameplay konkretnie.


Twoja stara zapowiadała się rewelacyjnie a była tragiczna, więc do twojej siostry też podchodził bym sceptycznie. Trailer to nie wszystko, niech pokażą gameplay konkretnie.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2011, 13:05 
 
mi sie oblivion podobal i spedzilem przy nim wiecej czasu niz przy poprzedniej czesci :)


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 25 lut 2011, 13:48 
 
W tamtych czasach oblivion byl naprawde niezla gra na tle innych cRPGow , ludzie sie gubili (konsolowcy i wiekszosc dekli) w calym tym sandbox'sie , engine byl piekny w tamtych czasach ,-byly animacje i troche schematyczna walka ,reszta byla super gralem z pol roku robiac wszystkie zadania dla gildi itd.

Trailer wypierdolil mnie w kosmos ,miazga ;d

i wkoncu bedzie RPG w klimatach vigingow, sniegu itd. czego odczasow RUNE nie pamietam

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2011, 14:00 
 
Oblivek byl fajny, poza zjebanym main questem :(

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 26 lut 2011, 07:29 
 
to fakt, bo najfajniejsze qesty to byly poboczne...

ale nie oszukujmy sie oblivion byl najwiekszym i najlepszym cRPGiem nawet chyba do tej pory...

chodzi mi o sandoxowe rpgi ,jezeli bylo cos lepszego to mi powiedzcie :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2011, 08:22 
 
Pocieszny napisał(a):
ale nie oszukujmy sie oblivion byl najwiekszym i najlepszym cRPGiem nawet chyba do tej pory...


LOL
Pocieszny napisał(a):
chodzi mi o sandoxowe rpgi ,jezeli bylo cos lepszego to mi powiedzcie


Arena, Daggerfall, Morrowind. A to tylko ta sama seria. :)

Obek byl zjebany nie tylko dlatego ze mial ujowy main quest ale rowniez dlatego ze mial skopany, z dupy wziety lvl scaling. GLOWNIE DLATEGO. Sorry ale dla mnie Obek byl niegrywalny w momencie premiery. Chujowy klimat fairylandu, brak duzych miast i malo ciekawe i niespektakularne Imperial city, mnostwo okrojen w stosunku do Morrowinda, zjebany lvl scaling, malo ciekawe questy (wiekszosc), swiat gry w 90% wygenerowany random (porownajcie sobie swiat Obka i Nehrim (juz nie mowiac o Morrowindzie, ktory jest masterpiece "handcraftingu") chociazby jak to wyglada). Dopiero z OOO dalo sie jako tako pograc. Teraz sie gra fajnie jak sobie dorzucisz Shivering Isles i 4 GB modow.

Oceny po 9/10 i 10/10 dla Obliviona uwazam osobiscie za jeden z najwiekszych faili branzy recenzenckiej. No ale rozumiem - zachwyt grafika byl itp...

Mam nadzieje ze Beth nie zrobi Oblivion 2.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 26 lut 2011, 09:06 
 
jednak ile ludzi tyle opini , hate'rzy zawsze sie znajda :)

w tamtych latach nie gralem w nic lepszego , gdzie niewazne o ktorej godzinie sie wbilo to bylo co porobic i co pozabijac ,engine w tamtym czasie tez wymiatal

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2011, 12:46 
 
Kabraxis napisał(a):
Pocieszny napisał(a):
ale nie oszukujmy sie oblivion byl najwiekszym i najlepszym cRPGiem nawet chyba do tej pory...


LOL


+1

Nie rozumiem jak można się podniecać Oblivionem, chyba - że wcześniej nie grało się w Morrowinda który też w momencie wyjścia zachwycał grafiką (dzisiaj ciężko w to uwierzyć, ale gra czarowała wyglądem).

W dodatku Main quest był zajebisty i niesamowicie klimatyczny, świat w przeciwieństwie do Obliviona był bardzo oryginalny i niepowtarzalny. Samo Vvardenfell znacznie większe od Cyrodil przedstawionego w Obku.

Na Morrowinda przepadło około 400 godzin z mojego życia, tyle trwało robienie większości questów, zbieranie większości artefaktów, zwiedzanie ruin i czytanie książek (część z nich na prawdę wciągała).

Ogólnie rzecz biorąc Oblivion grą złą nie był, ale przy Morrowindzie wypadał niesamowicie słabo.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 1 mar 2011, 10:52 
 
http://www.youtube.com/watch?v=c9eGtyqz4gY

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2011, 12:44 
 
było już ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2011, 13:34 
 
Odpalilem sobie Obliviona na modzie Obscure cos tam. Glownie zmiany to likwidacja level scaling i... musze powiedziec ze gra sie zajebiscie. Gierka stala sie przez to w pizdu trudna. Czesto musze odpuszczac questy na jakis czas bo poprostu nie mam szans pokonac jakiegos przeciwnika. Przed glupim ogrem spieprzalem z 15min tlukac w niego flarami. Z tego co zauwazylem spowalania przyrost skilli, co jest sporym minusem i znaczaca utrudnia gre. Podejrzewam ze po wbiciu jakiegos 5lvlu gierka stanie sie znacznie latwiejsza, ale poki co, po jakis 3h gry(malo walki, co trzeba zaznaczyc) ciagle gnije na 1lvl i jestem ledwie w polowie drogi na 2lvl:P.

Musze dorwac tylko jakosc sciezke questow sensowna. Bo narazie musze mocno szukac zeby znalezc zadanie na moj ulomny poziom:P

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2011, 19:43 
 
Razoth napisał(a):
Nie rozumiem jak można się podniecać Oblivionem, chyba - że wcześniej nie grało się w Morrowinda który też w momencie wyjścia zachwycał grafiką (dzisiaj ciężko w to uwierzyć, ale gra czarowała wyglądem).

W dodatku Main quest był zajebisty i niesamowicie klimatyczny, świat w przeciwieństwie do Obliviona był bardzo oryginalny i niepowtarzalny. Samo Vvardenfell znacznie większe od Cyrodil przedstawionego w Obku.

Na Morrowinda przepadło około 400 godzin z mojego życia, tyle trwało robienie większości questów, zbieranie większości artefaktów, zwiedzanie ruin i czytanie książek (część z nich na prawdę wciągała)

+20
Morrowind byl mega. Nie jestem pewien czy go w ogole kiedys ukonczylem, ale spedzilem mnostwo czasu na chociazby bezcelowym bieganiu tu i tam. Jedyny sandbox jaki mnie kiedykolwiek wciagnal w sumie. Ze juz nie wspomne o tej miodnej wowczas grafice...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2011, 22:51 
 
oblivion do tych starych wersji to byl malutki bodajze ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 02:15 
 
Tez tak macie, ze sobie ten trailerek odpalacie chociaz raz w tygodniu na poprawe humoru ta epicka muzyka? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 03:32 
 
raggnarok napisał(a):
Tez tak macie, ze sobie ten trailerek odpalacie chociaz raz w tygodniu na poprawe humoru ta epicka muzyka? :)


nie

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:20 
 
raggnarok napisał(a):
Tez tak macie, ze sobie ten trailerek odpalacie chociaz raz w tygodniu na poprawe humoru ta epicka muzyka? :)


tak, nawet częściej


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:45 
 
Ani razu nie ogladalem. :<


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 769 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.