mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 17:56 
Cytuj  
Ta gra nawet nie jest warta piracenia tbh.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 18:10 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ta gra nawet nie jest warta piracenia tbh.
napisz dlaczego, chce kupic na steamie

co jest hujowsze niz w DA1 ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 18:19 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
iniside napisał(a):
Ta gra nawet nie jest warta piracenia tbh.
napisz dlaczego, chce kupic na steamie

co jest hujowsze niz w DA1 ?

No dla mnie i podkresla dla mnie:
a) chujowa grafika
b) chujowe animacje
c) chujowa walka
d) gowniany rozwoj postaci
f) gowniane dialogi (nie wiem moze potem to jest lepsze)

Ogólnie to demo nie wywarło na mnie wrażenia całkokształtem wykonania. Nie po tym co widziałem w Wiedzminie i Skyrim. Żeby nie było to na filmach DA2 wygladalo rownie gownianie jak w demie. Koncept był dobry, tylko wykonanie żałosne.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 19:12 
Cytuj  
marudzisz

zyjesz pierwszym wrazeniem :) , zamiast sie otwierac ze zawsze sie moze natrafic cos/ktos fajniejszy

DA1 bylo dobre ale to juz gra stara , DA2 wnosi fast paced rozgrywke , bardziej przejrzysty skill system (srsly wypierdalac z crpg ktore maja milion spelli/skilli nieprzydatnych zapychaczy hotbara) i calkiem wyraziste postacie ktore dobrze rokuja

ja sie wstrzymam i pogram w to na PC


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 19:20 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
marudzisz

zyjesz pierwszym wrazeniem :) , zamiast sie otwierac ze zawsze sie moze natrafic cos/ktos fajniejszy

DA1 bylo dobre ale to juz gra stara , DA2 wnosi fast paced rozgrywke , bardziej przejrzysty skill system (srsly wypierdalac z crpg ktore maja milion spelli/skilli nieprzydatnych zapychaczy hotbara) i calkiem wyraziste postacie ktore dobrze rokuja

ja sie wstrzymam i pogram w to na PC




Kurwa no ja pierdole - przecież z DA 1 zrobili hack&slash bez rzutu izometrycznego, uprościli wszystko, dialogi ala ME 2 i do tego dwurakiem macha się tak szybko ja nożem do masła - no litości. I to ma być niby zajebiste cRPG?? Do tego grafika jest tak tandetna że szkoda słów. Całkowicie zgadzam się z insidem że tego nawet piracić nie warto. Zmiana enginu nie wyszła całkowicie. Życzę panow z BW aby zaliczyli mega faila - jest jeszcze bethesda i obsidian na szczęście.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 19:28 
Cytuj  
No ja sciagam ta wersje na X360, jestem ciekaw jak sie gra na konsoli. Przy tej czesci to moze byc niestety ciekawszy pomysl niz granie na PC.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 21:11 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Nie po tym co widziałem w Wiedzminie i Skyrim.


Srsly?

Grafika jako taka jest w porządku, lepsza niż w DAO. To raczej kwestia calej otoczki (wspomniany 2 metrowy noz do masla) niż samej grafiki.

Co do dialogów - ja pierdole, przecież to demo.
Większość osób interesowała różnica między w gameplayu DA1 a 2, to właśnie tam pokazali.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 21:57 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):

Srsly?

Grafika jako taka jest w porządku, lepsza niż w DAO. To raczej kwestia calej otoczki (wspomniany 2 metrowy noz do masla) niż samej grafiki.

Co do dialogów - ja pierdole, przecież to demo.
Większość osób interesowała różnica między w gameplayu DA1 a 2, to właśnie tam pokazali.

Wiesz co to twoje zdanie dla mnie grafa taka sobie co najwyżej.

Dialogi - a po czym mam kurwa dialogi oceniać jak nie po demie i filmikach z full wersji? Kupić i dopiero oceniać? Przecież tak to bym do ciężkiej cholery musiał każdą gre kupić którą bym był trochę zainteresowany w full wersji, bo przecież w full może być lepsza od dema/gameplay vids.

Ja nie widze tu potencjału widać na pierwszy rzut oka:
- uproszczony rozwój postaci
- mangowy styl z cycami jak głowa, frzyurami emo , i mieczami większymi niż bohater
- zapierdalająca walka z 2-3 krotnie większymi hordami stworków niż w DA:O , które są jednostkowo słabsze , żeby była lepsza "wyżynka"
- brak rzutu izometrycznego
- brak możliwości wyboru rasy i postaci. Jesteśmy hawkiem lub hawkową i chuj. Klase sobie możemy wybrać i imie.
- kółko z mordkami i 2-3 wyrazami 'skrótu' do wyboru w dialogu co już zupełną porażką dla mnie jest, no i zawsze 3 opcje
- wkurwiające cutscenki co chwilę

Po prostu takie ME2 w fantasy settingu , tylko bardziej hack-slashowate.

Proste po prostu nie tego kurwa chciałem ja i trochę innych ludzi. To co się dziwisz , że jedziemy po tej grze?


Imo zgadzam się z inside i zaboleq nie warto piracić nawet ani kupić na wyprzedaży za parę lat też nie.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 22:26 
Cytuj  
sula napisał(a):
Dialogi - a po czym mam kurwa dialogi oceniać jak nie po demie i filmikach z full wersji?

Nie oceniasz.
Widziałeś kiedyś recenzje filmu na podstawie traileru?

sula napisał(a):
- uproszczony rozwój postaci
- mangowy styl z cycami jak głowa, frzyurami emo , i mieczami większymi niż bohater
- zapierdalająca walka z 2-3 krotnie większymi hordami stworków niż w DA:O , które są jednostkowo słabsze , żeby była lepsza "wyżynka"
- kółko z mordkami i 2-3 wyrazami 'skrótu' do wyboru w dialogu co już zupełną porażką dla mnie jest, no i zawsze 3 opcje



Z tym się zgodzę, też mi to przeszkadza.
Grę kupię i tak i tak - ME2 mimo wielu uproszczeń nadal wciągnęła mnie na wiele godzin dzięki fabule i ciekawym świecie, chciaż Imho strasznie popsuli sprawe całym tym h'n's

btw.
sula napisał(a):
mam kurwa
sula napisał(a):
i chuj
sula napisał(a):
wkurwiające
sula napisał(a):
nie tego kurwa


nie ma to jak rzetelna ocena ;)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 23:09 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
sula napisał(a):
Dialogi - a po czym mam kurwa dialogi oceniać jak nie po demie i filmikach z full wersji?

Nie oceniasz.
Widziałeś kiedyś recenzje filmu na podstawie traileru?

Ja nie recenzuje gry , tylko oceniam dialogi i to co widze. A opinię muszę na czymś wyrobić ,żeby wiedzieć chociażby czy mam kupić czy nie.

Zresztą wiadome jest , że system dialogów będzie taki sam jak demie. Robi to ta sama firma co ME2 i nikt nie zaprzecza ,że DA2 jest inspirowane sposobem w jakim ME2 było zrobione. Uważam to za powody w zuppełności wystarczające aby nie spodziewać się lepszych dialogów/opcji dialowowych w pełnej wersji. Zresztą nawet jeżeli same dialogi nie będą takie plastikowo-drewniane jak w demie ,to i tak mojej oceny to nie zmieni gdyż dla mnie taki sposób prowadzenia dialogu jak w ME2/DA2 i tak przekreśla cały system dialogu dla mnie.


Cytuj:
btw.
sula napisał(a):
mam kurwa
sula napisał(a):
i chuj
sula napisał(a):
wkurwiające
sula napisał(a):
nie tego kurwa


nie ma to jak rzetelna ocena ;)

A tam się czepiasz wzmacniaczy. Z rzetelnością nic to wspólnego nie ma. Zresztą sam w swoim poście też jeden miałeś. :wink:

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 00:12 
Cytuj  
sula napisał(a):
A tam się czepiasz wzmacniaczy. Z rzetelnością nic to wspólnego nie ma. Zresztą sam w swoim poście też jeden miałeś. :wink:

signed

jak ktoś przeklina to znaczy że szczery jest


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 09:32 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
jak ktoś przeklina to znaczy że szczery jest
omfg dziekuje !

powiem to żonie!


_________________
psn

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 10:30 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Zychoo napisał(a):
jak ktoś przeklina to znaczy że szczery jest
omfg dziekuje !

powiem to żonie!


Nom moja dziewczyna tez sie ucieszy ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 10:34 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Zychoo napisał(a):
jak ktoś przeklina to znaczy że szczery jest
omfg dziekuje !

powiem to żonie!


Nom moja dziewczyna tez sie ucieszy ...

T.

haha na lodowce to powiesze to moze tez paru awantur unikne 8)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 13:18 
Cytuj  
http://forums.steampowered.com/forums/s ... ?t=1776730

Cytuj:
Never seen this happens before.
Of course every developer removes content from the mainganme to sell later these days.

Just feels strange to watch a DLC trailer before the game is released


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 14:45 
Cytuj  
kolejne day1 dlc.
ciekawe ile bedzie trzeba czekac, az zaczna wydawac gry gdzie zakonczenie glownego watku bedzie jako dlc? :roll:


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2011, 14:53 
Cytuj  
Pogralem wczoraj na Hardzie na X360 i po 2 wipach pod rzad na walce z Ogrem dalem sobie spokoj, jednak sterowanie padem jest troche upierdliwe + ciezko ogarnac cale pole walki bez rzutu izometrycznego, trzeba caly czas obserwowac mini mape, bo tylko tam widac kiedy pojawiaja sie nowi przeciwnicy.
Dwie sprawy sa tez lekko zenujace: zbroje naszych kompanow leveluja same, nie mozna ich zmieniac, a jedynie wrzucic pozniej jakies runy. Po drugie, alchemia, ktora dziala mega smiesznie: np. na potka potrzeba znalezc tylko 1 mushrooma do oblkowania recepty i mozna spawnowac potki w nieskonczonosc.
Generalnie, Bioware zrobilo gre dla debili, a dla tych co chca pograc na wyzszym poziomie trudnosci chujowy interfejs i combat system spowoduje pewnie siwizne po 10h gry.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2011, 11:11 
Cytuj  
Fail tego roku??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 5 mar 2011, 15:31 
Cytuj  
Miał ktos ten problem ?:
ULTIMATE EDITION and DLC unauthorized
http://social.bioware.com/forum/1/topic ... ex/5151520
gre zarejestrowałem, na lliście dlc mam all dodatki, ale gra (po zainstalowaniu dlc) nie odpala ich. Niby robiłem co zalecali, ale jedno wielkie gówno.

Jakies pomysły?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2011, 15:45 
Cytuj  
http://www.geforce.com/#/News/articles/ ... directX-11

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.