mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 18:00 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Jak można w ogóle biegać charem w MMO który ma 1m klocek w tyłku, dla mnie to jest nie pojęte.


Mam w dupie DFO i ogólnie recki Sobka na podstawie 30 sekund gry ale zdanie powyżej prezentuje się na prawdę komicznie, biorąc pod uwagę, że zostało napisane przez osobę która grała ileśtam lat w WoW'a postacią Male Human.

Hipokryzja.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 18:03 
Cytuj  
No żeby graficznie porównywać darkfalla z wow i jeszcze pisać że wow wygląda lepiej to trzeba być co najmniej ślepym. Ogólnie pro recejzna ;)
embe napisał(a):
Ten co lubi to by się bawił w craft, a alt = drugie konto.
Nigdy się nie dowiemy jakby było, więc nie ma co gdybać, ja pisze czego brakło w wizji devsów i co przyczyniło się do takiej, a nie innej syatacji jaka jest w grze, koniec kropka.

Żeby się dowiedzieć wystarczy spojrzeć na EVE, która jest doskonałym przykładem jak ludzie radzą sobie z ograniczeniami skillowymi + przy okazji można zobaczyć jak kończy się oddanie polityki w ręce graczy ;).
Zgadzam się z tym że craft w dfo jest średni. Patrząc na takie UO szedłem sobie do kopalni, kopałem ileśtam rudy, przy czym z setki liczyły się tylko max 2 najlepsze. Na koniec robiłem sobie jakiś mieczyk i jazda na pvp, tu w zasadzie jest to samo. Był swego czasu topik na forum o crafcie, gdzie wychwalano vanguarda. Craft był ok tylko za cholerę nie sprawdziłby się w darkfallu, bo w tej grze nie sprawdzi się żaden crafting który wymaga długiego ślęczenia.


Ostatnio edytowano 9 kwi 2011, 18:13 przez Havok, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 18:09 
Cytuj  
Havok napisał(a):
No żeby graficznie porównywać darkfalla z wow i jeszcze pisać że wow wygląda lepiej to trzeba być co najmniej ślepym. Ogólnie pro recejzna ;)


ogólnie patrząc na same animacje wow/dfo, to tak jak porównywać mercedesa do hulajnogi

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 18:14 
Cytuj  
Darkfall to nie jest gra dla WoW/Rift kidsow.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 18:14 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Jak można w ogóle biegać charem w MMO który ma 1m klocek w tyłku, dla mnie to jest nie pojęte.

Mam w dupie DFO i ogólnie recki Sobka

Havok napisał(a):
Ogólnie pro recejzna ;)


To nie była recenzja, ta gra nie zasługuje na nią a tymbardziej na to, żeby marnować mój czas.
A teraz idźcie pograć piwipi kuleczkami zielonymi i niebieskimi i postrzelać sobie z łuku w trybie FPP.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 18:15 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
A teraz idźcie pograć piwipi kuleczkami zielonymi i niebieskimi i postrzelać sobie z łuku w trybie FPP.


a ty idz farmowac 20 swinek w Rifcie :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 18:17 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
A teraz idźcie pograć piwipi kuleczkami zielonymi i niebieskimi i postrzelać sobie z łuku w trybie FPP.


a ty idz farmowac 20 swinek w Rifcie :)


Wytrzymałem 17 leveli tankiem w becie :) preorder sprzedałem ciut przed premierą.

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 18:17 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Żadna z tych gier nie przykuła mojej uwagi na tyle co WoW.


Respect.


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 18:26 
Cytuj  
sobtainer nie oceniaj innych na podstawie wlasnych doswiadczen ze swoja zona. to, ze cie napierdala i ci nie daje to tylko i wylacznie problem twojej zjebanej osoby :)
moj komp daje rade i na nim gra wyglada dobrze.
to, ze ty masz jakiegos zloma i dfo wyglada zle, to tez tylko twoj problem.
oceniles gre po 30sec i ok, masz do tego prawo. ale przestan zachowywac sie jak wyrocznia w tej kwestii bo nie masz zadnego pojecia o tym jak wyglada swiat i jak zmienia sie podejscie do gry po tym, jak wezmiesz udzial w jakiejs walce.
i zgodze sie, ze wiekszosc rzeczy, ktore napisales na tym forum byly warte twojego czasu. ale tylko i wylacznie twojego.

i widzisz, tu jest roznica pomiedzy nami. ja cie nie wyzywam od wowkidsow, od osob, ktore graja w gry, ktore nie wymagaja zadnego skilla.
a to ciagle tylko piszesz jak ci mnie szkoda :)
serio mate, moj gust, moja kasa - gram w to co mi odpowiada - w duzej czesci dlatego, ze mam z kim grac.
ty nie masz kolegow, nikt z toba nie gra - dlatego zostaje ci tylko wow :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 18:34 
Cytuj  
No już już, wystarczy tych podjazdów i dopierdalania. Bawi Cię granie w DFO to graj sobie, tylko jak mi się nie podoba ta gra to nie wyzywaj mnie od WoW kidsów bo mam inne zdanie od Twojego. To ty zacząłeś podjazdy do mnie jakiś czas temat w kwestii DFO, nie ja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 18:46 
Cytuj  
nie, ja tylko napisalem, ze dfo nie nalezy oceniac po filmiku sprzed 2 lat :)
i wlasnie nie 'wyzywalem' cie, za to ty probowales sie czepiac :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 19:09 
Cytuj  
sob za ta kase co wydales na kompa mialbys stado dziwek :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 19:49 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
sob za ta kase co wydales na kompa mialbys stado dziwek :wink:


A skąd wiesz, że nie mam + komp? :)))

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 19:53 
Cytuj  
bo jak marudzisz tak jak na forum, to musialbys tajki na wlasnosc kupowac ;p
dziwki by cie nie chcialy ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 20:46 
Cytuj  
Bo Sob juz przestal ogarniac fpsy odkad byl pro w quaku 3 ;p

CS 1.6 tez pewnie uwaza za gowno, bo jak w to mozna grac w ogole och ach.

DFO jednak daje graczom cos innego, bo obecnie wszystko jest prawie jak wow.


_________________
.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 15:38 
Cytuj  
Podczas gdy animacje i wyglad samych postaci pozostawia wiele do zyczenia to grafika lokacji, otoczenia jest bardzo przyzwoita. Moim zdaniem na tej plaszczyznie z DFO jest podobnie jak z wowem. Grafika moze nie jest najwyzszych lotow ale jest na tyle specyficzna i klimatyczna, ze nie starzeje sie w zastraszajacym tempie.
Ci co wychowali sie na FPS'ach pokroju q1-q3 wiedza, ze grafike w takich grach dostosowuje sie w taki sposob aby byla jak najbardziej przejrzysta. Dokladnie to samo jest w DFO dlatego tez ludzie nie graja na shaderach 3.0 tylko 1.1 a o wlaczonych cieniach juz nie wspomnie. Gdyby byla taka opcja to i picmipa bysmy zmieniali.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 15:48 
Cytuj  
bre napisał(a):
Ci co wychowali sie na FPS'ach pokroju q1-q3 wiedza, ze grafike w takich grach dostosowuje sie w taki sposob aby byla jak najbardziej przejrzysta. Dokladnie to samo jest w DFO dlatego tez ludzie nie graja na shaderach 3.0 tylko 1.1 a o wlaczonych cieniach juz nie wspomnie. Gdyby byla taka opcja to i picmipa bysmy zmieniali.


No akurat to jest słabe porównanie, bo picmip ma na celu zwiększenie i wyostrzenie najważniejszych rzeczy in game.
W grach MMO to ja chcę odgrywać swoją postać i wczuć się w klimat świata, a takie coś niestety odstrasza mnie po włączeniu DFO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 15:51 
Cytuj  
bre napisał(a):
a o wlaczonych cieniach juz nie wspomnie.


powiem wiecej, cienie Darkfallowi by zaszkodzily, bo nie widzialbys skradajacego sie przeciwnika :)

Sobtainer napisał(a):
W grach MMO to ja chcę odgrywać swoją postać i wczuć się w klimat świata,.


przestan pieprzyc :>


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 15:56 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
W grach MMO to ja chcę odgrywać swoją postać i wczuć się w klimat świata,


to ja myslalem, ze tak tylko graja na RP serwach. W wow wczuc sie w swiat?

Jak sie troche postac ubierze i podskilluje to zle nie wyglada. A podmaxowane postacie nie wygladaja zle.


_________________
.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 16:07 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
bre napisał(a):
Ci co wychowali sie na FPS'ach pokroju q1-q3 wiedza, ze grafike w takich grach dostosowuje sie w taki sposob aby byla jak najbardziej przejrzysta. Dokladnie to samo jest w DFO dlatego tez ludzie nie graja na shaderach 3.0 tylko 1.1 a o wlaczonych cieniach juz nie wspomnie. Gdyby byla taka opcja to i picmipa bysmy zmieniali.


No akurat to jest słabe porównanie, bo picmip ma na celu zwiększenie i wyostrzenie najważniejszych rzeczy in game.
W grach MMO to ja chcę odgrywać swoją postać i wczuć się w klimat świata, a takie coś niestety odstrasza mnie po włączeniu DFO.


Nie bedziemy sie rozwodzic nad tym czym jest picmip.
Zwrocilem tylko Twoja uwage na to, ze dfo nie jest gra MMO w standardowym tego slowa znaczeniu.
Z drugiej strony smiem twierdzic, ze sa ludzie ktorzy w DFO bawia sie doskonale nie skupiajac sie w 100% na pvp.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.