mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2011, 15:32 
Cytuj  
Chodzi o Might&Magic Clash of Heroes? ;) To ja bardzo chetnie.
2/5


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2011, 18:42 
Cytuj  
roball napisał(a):
To chyba jest 3/5.. zaraz zrobie nowe konto i kupie


jak macie jeszcze miejsce to ja tez


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 07:45 
Cytuj  
Moje wrazenia po spedzeniu polowy weekendu z wersja legalna inaczej Mortal Kombat (PS3).

KUPUJTA KURWA!!!!! hehe

Gra jest genialna. Nie wiem jak ja przyjmie scena turniejowa ale dla casualowego fana bijatyk to bardzo dobra gra a juz dla fana serii to istne cudo.

Ladna grafika (zwlaszcza miejscowek w ktorych walczymy - postaci gorzej ale daja rade), animacja na poziomie, klimat 3 pierwszych czesci MK az sie wylewa z ekranu, mnostwo sekretow i rzeczy do odblokowania i odkrycia.
Fajny Story Mode (o niebo lepszy niz w starych mortalach czy MKvsDC - imho to najlepsze story w bijatykach ever).

Zapomnialem o czyms? a tak! Finishery! Powiem krotko - gra chwilami naprawe ociera sie o brak dobrego smaku. :) Juz widze te artykujy o brutalnosci po premierze....Linkne tylko dwa moje ulubione w wykonaniu Sektora i Shao Kahna (tak bossowie maja fatality). Sektora za klimat i pomysl a Shao za... sami zobaczycie. :) Enjoy.

http://www.youtube.com/watch?v=lSEQWMJyZbk
http://www.youtube.com/watch?v=cal89Iz59RQ

PS. Jedyna skaza na krystalicznie czystej powierzchni nowego MK jest Kratos, ktory jak sie okazuje ni uja nie pasuje do reszty teamu, jest slabiutki (lowtier zdecydowanie) ale za to ma ladny stage i bardzo pomyslowe stage fatality. :)

Warto bylo czekac te x lat aby podobnie jak w przypadku Street Fightera w koncu zobaczym MK takim jakim powino byc juz dawno.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 09:49 
Cytuj  
Ja odkurzyłem PSa i zakupiłem Demon's Souls, miazga, żałuję, że dopiero teraz to kupiłem
A wczoraj dokupiłem Dungeon Hunter Alliance, nie sprawdziłem jeszcze multi, ale to bardzo udany klon Diablo, polecam.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 13:37 
Cytuj  
Ten numer z polygamii dziala jeszcze? Wygrzebalem paragon na KZ3 i zakupilbym Mortala :> ...

P.S. Tam trzeba wysylac paragon poczta czy scan? oO ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 14:00 
Cytuj  
Skan albo zdjecie na maila XD

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 14:01 
Cytuj  
ma ktos jeszcze jakis wolny paragon? :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 15:36 
Cytuj  
dobre opinie o MK zawsze cieszą, Kabraxis napisz czy jest klej tzn czy chce się w to grać "ok jeszcze jedna rundka" (i mija 15min i mówisz to samo) i kto wydaje ci się mocny/przegięty

BTW pojawiło się ciekawe info o multiplayer becie Uncharted 3 dołączanej do Infamous 2 - więcej info + mp vid

+ u3 mp reveal


_________________
you are already dead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 08:43 
Cytuj  
Wideorecka MK. Faktycznie zapowiada się super (lol @ babality Kratosa na końcu).

I jako bonus, pierwsza z dwóch części MK Retrospective.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 11:04 
Cytuj  
Ha dostałem zniżkę za paragon na którym jest konsola i dwie gry z 2008r. :)


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2011, 10:18 
Cytuj  
przyszedl przed sekunda kurier ze znizkowym MK, Cenega zalozyla mi friendship czy co ? 8) swieta przyszly wczesniej...dobra ide bo juz mi sie rece trzesa z podniecenia jak seryjnemu mordercy

fatality lives!1111


_________________
you are already dead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2011, 10:27 
Cytuj  
Wat? Dzwoniłem tam przed chwilą i mówili, że dziś powinien być wysłany x.x

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2011, 10:33 
Cytuj  
ja od tygodnia mam Zamówienie przyjęte do realizacji :-?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2011, 10:37 
Cytuj  
Mi się chyba wczoraj/dziś zmieniło z "zaakceptowane" na "przyjęte do realizacji".
redruM, Ty masz tam "wysłane", czy coś? ;d

Edit:
O, właśnie mi zmieniło status zamówienia na "Zrealizowane", a pod linkiem do śledzenia przesyłki kurierskiej widać, że wysłali grę już wczoraj.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2011, 11:03 
Cytuj  
no mam to samo - kurier powinien wkrotce byc :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2011, 13:19 
Cytuj  
wczesniej wisialo 'zamowienie zaakceptowane' or smt, jesli masz 'zrealizowane' na stronie tzn ze kurier juz do ciebie jedzie

co do samej gry - jest kapitalna, naprawde godny Mortal, no fatality lives no :) czuć moc ciosów, combosy wchodza jak w masło jak w starych mortalach, znowu trzeba sie uczyc całej gry a szczególnie speciali wszystkich charów bo jak jakiś typ wjechał we mnie Ermaciem online to nie wiedziałem co sie dzieje (Ermaca niezle dopompowali btw)

sprawdziłem online i netcode im nawala albo to chwilowe problemy ale np na king of the hill na 8osób wyrazny delay i nie gra sie tak komfortowo jak 1vs1 z jakims nubowatym niemcem, na razie polecam wbic na niemieckie lobby i katowac niemiaszkow, ludzie na razie nie potrafia za dobrze grac takze mozna sie wyżyć bez konsekwencji chociaz czasem zdarzy sie jakis ogarniajacy to juz trzeba wcisnac blok czasem :>

juz wiem ze gra ma głębię, na pewno pozwala mieć własny styl gry, mozna turtlowac w rogu i czekać na otwarcia, grać na dystans (mój fav Cyrax to potrafi świetnie z siatką i bombkami), ale ofkors gra zachęca do ofensywnego stylu gry bo każdy ma szeroką gamę speciali, jest tego aż za dużo tbfh ; jest sporo mieszania w samych combosach, pasek X też nie jest jakimś gimmick dodatkiem, bo jak widzisz że ktoś ma nabity to może cię zaskoczyć breakerem podczas twojego comba i wyjechać ci z własnym 2x mocniejszym (Ermac online mnie właśnie tak zaskoczył bo tylko czekał na moje comba), do tego X-raye które kasują pół kreski hp...jest dużo wariacji i nie ma nudy nigdy

a Shao niezle gniecie w zwyklym ladderze, jak go zbić to ja nie wiem na razie :oops:

generalnie nie ma lipy i opierdalania sie, jest siła i Mortala trzeba mieć, ja jestem bardzo zadowolony że im się udało wskrzesić ten kultowy brand.

dzisiaj ma być flood recenzji, jak trafi się jakaś niska to wyruszam na drogę krzyżową.


_________________
you are already dead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2011, 13:47 
Cytuj  
Fakt, gra daje radę. Ja na razie spróbowałem wszystkich Test your [...] i przeszedłem laddera na medium. Przy walce z Kintaro przypomniały mi się stare dobre czasy, kiedy to udało mi się go pokonać 2 razy (a grałem chyba ponad rok), a Shao w MK3 zbiłem może raz.
Cieszy podwyższony w stosunku do dema poziom trudności - na Medium parę razy przegrałem (nie licząc Kintaro/Shao)< ale koniec końców udało mi się przejść po 40 minutach zabawy ;d

Edit:
Szkoda, że na stronie coś im się psuje i nie można Kombat kodu z gry podlinkować, żeby spamować fb/twittera :<

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2011, 14:24 
Cytuj  
Kintaro trzeba uciekać spod stompa i bić jak zaczyna być cocky z tym swoim tauntem, ale Shao to ja nie wiem jak ruszyć bo bije mnie tym młotkiem jak bura suke

BTW kod na DLC Reptile muve dośle mailowo jutro

fajny link z unlockami z Krypt, żeby nie walić Kredits na jakieś bzdury to macie ładny spis

Krypt unlockables


_________________
you are already dead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2011, 14:42 
Cytuj  
Shao na medium ma tak z 3 razy więcej Tauntów niż Kintaro, więc wystarczy trzymać dystans i go disable'ować/atakować ranged. Lepiej jednak to pierwsze z combosem, bo to też go odrzuca, a zwykłe ataki mu zadają śmiesznie mało obrażeń. Ogólnie nie podłazić i pamiętać, że pod włócznią da się kucnąć, ale nad rzucanym młotkiem trzeba przeskoczyć ;d

Edit:
Guide dla Kratosa.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2011, 21:55 
Cytuj  
Mortal wymiata, czekałem na takiego mortala z dekadę. Graliśmy z kumplami i powrócił stary dobry kilmat. Story mode rewelka, chyba najlepsze story mode zrobione w bijatykach z jakim miałem styczność (lepsze też niż w kilku przygodówkach heh).

Shao można combować po zblokowaniu jego barka w powietrze, kopnięcie i 2 hitowe combo z rąk. Po wszystkim innym counteruje nas swoim specjalem i wychodzimy na ostry minus. Grając Subem w ladderze przeskakiwałem lance i rzut młotem do przodu i robiłem wślizg (za mało czasu aby zdashować i combo bo nas czeka bolesny counter).

Generalnie lepiej od Shao się trzymać tak pół ekranu bo pasek specjala ładuje mu się jak szalony a jak nam zrobi Xraya to można położyć pada bo 3/4 paska schodzi. :D

edit: Ja na fajciki jestem chętny jak PSN wstanie, próbuję Sheevą i Jade ale na razie tylko trening na maszynie, PSN: Blademetsu


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey


Ostatnio edytowano 21 kwi 2011, 22:12 przez Targaryen, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.