mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2011, 20:21 
Cytuj  
Pytanie odnosnie konta na bnecie:

Nie gralem z pol roku w sc2 ani w wowa, teraz chcialem pograc w to pierwsze, ale zapomnialem hasla do zalogowania sie, chce w zwiazku z tym przypomniec sobie hasło na stronce - wpisuje maila i imie i nazwisko jakie mam przypisane do tego konta (nie moje wlasne, tylko jakies fejkowe) i teraz mi wyskakuje ze nie pasuja do siebie, im like wtf

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2011, 21:51 
Cytuj  
hmm generalnie to ostatnio bylo jakies zmienianie hasel, w kazdym razie ja takiego maila dostalem, ze mam zmienic, po kliknieciu linku z maila przeszedlem do jakiejs stronki i zmienilem.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2011, 06:58 
Cytuj  
nie bylo zadnego zmieniania... o_0


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2011, 07:55 
Cytuj  
no to tylko ja mialem ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2011, 10:20 
Cytuj  
lul, jakie zmienianie haseł? :) High no wiesz, plebs bym o takie pierdoły podejrzewał że zrobią, ale że Ty :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2011, 11:38 
Cytuj  
No takie zmienianie hasła z wow.admin.xxx ja też dostaje co jakiś czas propozycję, ale nie korzystam z promocji. ;D


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2011, 13:32 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
lul, jakie zmienianie haseł? :) High no wiesz, plebs bym o takie pierdoły podejrzewał że zrobią, ale że Ty :]


jakis tam szajs, ze ze wzgledow bezpieczenstwa zebym zmienil haslo, mozliwe ze z powodu logowania sie roznych ip, czy pozyczania komus konta ;p


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2011, 18:22 
Cytuj  
A to w sumie moze byc prawda, bo raz juz tak mialem gdy zalogowalem sie z kompa brata w innym miescie na zupelnie innym ipeku to po probie zalogowania sie na battle.net czy do gry po kilku dniach wywalilo mi ze musze podac te secret answer czy cus i wprowadzic calkiem nowe haslo.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2011, 18:45 
Cytuj  
No ja tak miałem ze steamem, ale z battlenetem nie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2011, 19:44 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
lul, jakie zmienianie haseł? :) High no wiesz, plebs bym o takie pierdoły podejrzewał że zrobią, ale że Ty :]


jakis tam szajs, ze ze wzgledow bezpieczenstwa zebym zmienil haslo, mozliwe ze z powodu logowania sie roznych ip, czy pozyczania komus konta ;p
stawiam że dołączysz do osób które mają "HACKED" account i piszą "ale jako to ?" :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2011, 19:46 
Cytuj  
niet, ale ogolnie mam wrazenie, ze ktos probowal sie na mnie logowac i mi przyszlo, zebym zmienil haslo ;]

ale jak to, to pisalem w rifcie :P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2011, 19:54 
Cytuj  
Po 1 jak przychodzi maila od blizza to jest "Hello, -twoje imię-" a zawsze przychodzą bez imienia, no i mam BN na pl ustawiony a przychodzą po angielsku i to w dodatku na US.battle.net


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2011, 19:56 
Cytuj  
taki mail, 100% blizzowy...

Cytuj:
Due to suspicious activity, the Battle.net account [email protected] has been locked. To restore access to this account, please follow these steps:

Step 1: Secure Your Computer

In the event that your computer has been infected with malicious software such as a keylogger or trojan, simply changing your password may not deter future attacks without first ensuring that your computer is free from these programs. Please visit our Account Security website to learn how to secure your computer from unauthorized access.

Step 2: Secure Your E-mail Account

After you have secured your computer, please create a new password for your e-mail account since it may also be compromised. Be sure to check your e-mail filters and rules and look for any e-mail forwarding rules that you did not create. For more information on securing your e-mail account, visit this Support page.

Step 3: Choose a New Password

You must change your password in order to resume using this Battle.net account. Please click this link to choose a new password:

https://www.battle.net/account/support/ ... reset.html

*Note that your former password no longer grants access to Battle.net account management, World of Warcraft, or any other login-protected Battle.net account service.

If you still have questions or concerns after following the steps above, feel free to contact Customer Support at http://eu.blizzard.com/support/article. ... leId=22330.

Sincerely,
The Battle.net Account Team
Online Privacy Policy


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2011, 20:12 
Cytuj  
Ja dostaje takie maile:

Dear customer,

Due to suspicious activity, your Battle.net account has been locked. You tried to login your account too many times (403). We are concerned about whether your account has been stolen. In order to guarantee the legitimacy of your account, we need you follow these steps:

Step 1: Secure Your Computer

In the event that your computer has been infected with malicious software such as a keylogger or trojan, simply changing your password may not deter future attacks without first ensuring that your computer is free from these programs. Please visit our Account Security website to learn how to secure your computer from unauthorized access.

Step 2: Secure Your E-mail Account

After you have secured your computer, check your e-mail filters and rules and look for any e-mail forwarding rules that you did not create. For more information on securing your e-mail account, visit our Support page.

Step 3: Restore access to Your account

We now provide a secure link for you to verify whether you have taken the appropriate steps to secure the account, your computer, and your email address. Please follow this site to restore the access to your account: http://us.battle.net/accountsupport.html

If you still have questions or concerns after following the steps above, feel free to contact Customer Support at http://us.blizzard.com/support/article. ... leId=20606.

Sincerely,
The Battle.net Account Team
Online Privacy Policy

---

Tylko jak najedziesz na takiego linka to pokazuje prawidzwy adres "http://blizzard.warcraft.review-information-admin-management.net/accountverify.html" albo inne chujostwo. :]


Miałem jakiś czas temu dziwną sytuację, odpaliłem sobie triala do cata i konto się zablokowało.. minute wcześniej mogłem się zalogować na BN i zarządzać grami a po dodaniu triala wywalało komunikat, że konto zablokowane.
Tylko żaden mail mi nie przyszedł, po prostu zresetowałem konto, przyszła odpowiednia wiadomość i tyle.


_________________
@polygamia

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2011, 20:19 
Cytuj  
dobra chuj, stracilem chyba nieodwrotnie konto, napisalem im maila, ze mi hackneli, podalem swoje dane to odpisali, ze nie moga ich powiazac z moim mailem, czyli juz ktos zmienil - moge jedynie dac skan dowodu, a ja mam konto na "kukurwakpi kupiafd" cos takiego a nie prawdziwe dane. w dodatku jak sie zaczalem logowac na gmaila to patrze a tam info, ze prawdopodobnie ktos z south korei mi sie logowal na niego. jebane kitajce, niech zdechnie szmata od overgaming i zupek chinskich ~~

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2011, 20:23 
Cytuj  
A czemu nie zarejestrowałeś na prawdziwe dane ? Przecież to podstawa przy odzyskiwaniu konta, za głupotę się płaci. ;]


_________________
@polygamia

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2011, 20:26 
Cytuj  
siedzielismy najebani u kumpla i to było wtedy, kiedy trzeba bylo stworzyc konto na bnecie, jeszcze za czasow jak w wowa gralismy. to powiedzialem ziomkowi zeby wpisał obojetnie cokolwiek i tak sie skonczylo ~~ plakac nie bede jakos bardzo, bo i tak w sc2 juz nie gralem praktycznie, ale kilka mapek bym se pyknął :{

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2011, 21:25 
Cytuj  
skoro topic wybumpowany to
http://www.own3d.tv/live/25/MyStarCraft.de_-_Khaldor - o 23 bedzie final mc vs kas (pvt)


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2011, 21:33 
Cytuj  
@High ja nie uzywałem konta bnet od ponad roku a nie dostałem takiego maila za to dostaje min 3-4 dziennie z "bnetu" o zmiane hasła, hacked acc itd,itp :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 05:26 
Cytuj  
1.3.3. PTR notes: Balance

PROTOSS
Archons are now a massive unit.
Pylon power radius has been decreased from 7.5 to 6.5.
Cybernetics Core
Research Warp Gate time increased from 140 to 180.
Gateway
Sentry train time decreased from 42 to 37.
Stalker train time decreased from 42 to 37.
Zealot train time decreased from 38 to 33.
Warp Gate unit train times remain unchanged.


TERRAN
Ghost
Cost changed from 150/150 to 200/100.
Salvage resource return reduced from 100% to 75%.

ZERG
Spore Crawler
Root time decreased from 12 to 6.

Bug Fixes
Fixed a bug where Ghosts could not quickly EMP the same location.
Fixed a bug where players were still able to stack flying units on top of each other.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.