mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1368 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 69  Następna strona

Czy kupisz Wiedźmina 2?
Ankieta wygasła 26 lut 2011, 14:44
Tak 49%  49%  [ 38 ]
Nie 51%  51%  [ 40 ]
Liczba głosów : 78
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 22:32 
Cytuj  
E tam, 6 lat temu jak odpaliłeś WoW-a miałeś takie samo wrażenie jeżeli chodzi o las jak teraz, nie mówcie mi że nie. Zawsze wyglądał okropnie i każdy rpg to potwierdzał, że można było to zrobić lepiej.

http://lucindiya.files.wordpress.com/2008/07/2-july.jpg

Mówię o czymś takim, co kompletnie nie przypomina drzewa... nie wiem w ogóle co to jest. Najlepsze jest to, że to dalej wygląda tak paskudnie jak teraz, nic już im się nie chcę robić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 22:42 
Cytuj  
Skoro przez 6 lat silnik się nie zmienił, to jak miałoby to sprawiać inne wrażenie ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 22:46 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
E tam, 6 lat temu jak odpaliłeś WoW-a miałeś takie samo wrażenie jeżeli chodzi o las jak teraz, nie mówcie mi że nie.


Oczywiście, że nie. Odpalając WoWa po raz pierwszy 6 lat temu grafika bardzo mi się podobała, była ładna i klimatyczna. Teraz jest zjebana, ale nie ma się co dziwić.

Ciągle brakuje ci obiektywizmu, z potulnego fanboya Blizzarda stajesz się antyfanem i na odwrót.

Sobtainer napisał(a):
Dla mnie bieganie po Elwynn Forest to było coś pięknego na początku, każdą krainę w czasie levelowania 1-60 wspominam bardzo fajnie i niestety, ale większość z Was to nerdy którzy nie mają pojęcia o old school WoWie.


Weź już kurwa Sobtainer sobie daruj.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 22:48 
Cytuj  
Odkrycie roku, grafika się starzeje wraz z postepem technologicznym.

Kiedyś uważałem Mysta za grę fotorealistyczną...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 22:51 
Cytuj  
Razoth, ale ja nie napisałem, że WoW jest zły, napisałem że grafika w nim nigdy nie była ładna i chociaż próbują coś usprawniać, to dzisiaj lecąc nad Zul Gurub się za głowę złapałem jakie tam drzewa są.
Nie cytuj rzeczy nie związane bezpośrednio z tym co piszę. Zacytowałeś mnie piszącego i samej grze a nie o grafice, więc może Ty sobie daruj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 22:55 
Cytuj  
Ok czyli bieganie po Elwynn forest uważasz za piękne i niesamowicie klimatyczne przeżycie jednocześnie twierdząc że wyglądał okropnie.

Makes perfect sense, jak zwykle nie da się z tobą dyskutować za bardzo. EOT dla mnie, porównaj jeszcze las z Wiedźmina nowego do Kurast z Diablo 2 i wjedź na Blizzarda za to, będzie super.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 22:58 
Cytuj  
No już już, nie spinaj się się tak bo Ci żyłka pęknie. Nie moja wina że nie rozumiesz rzeczy które piszę. Jest też takie słowo jak przenośnia której nigdy nie rozumiesz.

Wkleiłem screen z Zul Gurub a Ty mnie męczysz z tym Elwynn Forest cały czas, weź trochę się ogarnij zanim zaczniesz pisać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 23:02 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Tutaj fajnie ktoś napisał, grafika nie jest słaba, grafika jest stara. To są dwie różne rzeczy, jak zaczynałem grać w WoW-a to była masakra, człowiek w każdej krainie oczy przecierał od klimatu. Twin Colosus w Feralas do dzisiaj na mnie wrażenie robi.


Pogrążaj się bardziej, zabawnie jest przynajmniej. :D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 23:12 
Cytuj  
Pogrążaj? ja nie traktuje tego forum jako życiowe powołanie, w przeciwieństwie do Ciebie z kolekcjonowaniem moich postów sprzed kilku lat.
Jak już napisałem, wkleiłem zdjęcie z Zul Gurub, a Ty jesteś na tyle tępy że tego nie możesz zrozumieć i wklejasz mi tutaj jakieś moje posty wyrwane z kontekstu i tematu w którym były pisane. Weź stąd idź bo Cię słuchać nie mogę. Zawsze musisz wejść tam gdzie coś napiszę i tylko mi ciśnienie podnosisz.

Grafika w WoWie zawsze była kiepska, są miejsca które swoim klimatem (tak klimatem człowieku bez mózgu który tego nie może pojąc - klimat to nie tylko grafika, ale też dźwięki, kompozycja kolorystyczna, questy itd.) gniotą do dzisiaj i jest to na pewno Twin Colosus w Feralas, ale są też miejsca jak to cholerne Zul Gurub które do dzisiaj wyglądają żałośnie. Więc przestań już pisać skoro Twoja głupota nie może tego zrozumieć i idź w Tomb Raidera pograć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 23:25 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Pogrążaj? ja nie traktuje tego forum jako życiowe powołanie, w przeciwieństwie do Ciebie


Mam dwa razy mniej (no może nie do końca) postów niż ty przy podobnej dacie rejestracji, nie wyszło ci.

Sobtainer napisał(a):
wklejasz mi tutaj jakieś moje posty wyrwane z kontekstu i tematu w którym były pisane.


Z tematów? Owszem. Z kontekstu? W żadnym razie.

Sobtainer napisał(a):
Grafika w WoWie zawsze była kiepska


Przed chwilą wkleiłem twojego posta w którym piszesz, że grafika wcale nie jest słaba tylko stara i że przecierałeś oczy ze zdumienia.

Sobtainer napisał(a):
są miejsca które swoim klimatem (tak klimatem człowieku bez mózgu który tego nie może pojąc - klimat to nie tylko grafika, ale też dźwięki, kompozycja kolorystyczna, questy itd.)


Wszystkie twoje posty które zacytowałem odnoszą się do klimatu tylko odniesieniu do grafiki, o żadnych questach czy dźwiękach nie było mowy. A kompozycja kolorystyczna z tego co się orientuję to chyba też należy do grafiki? Ale chyba się nie znam.

Cytuj:
Twoja głupota nie może tego zrozumieć


Cytuj:
Ty jesteś na tyle tępy


Nie rozumiem, niby jesteś starszy ode mnie i to chyba całkiem sporo, większość twoich postów pisana jest z sensem ale czasem wjeżdżasz z kwiatkami w stylu porównywanie grafiki z gry która jeszcze nie wyszła do tej która ma 6 lat, przeczysz samemu sobie w dyskusji i przyprawiasz jeszcze wszystko wycieczkami osobistymi.

Tak było również w przypadku sławnego trailera ze Starcrafta 2. Dunno trochę o co biega, no ale już serio kończę. Nie chcę podnosić ciśnienia.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 23:31 
Cytuj  
Bo masz zawsze do mnie jakieś ale, wklejasz mi jakieś posty sprzed iluś tam miesięcy, jaki jest cel tego? po co wycieczki Ty osobiste robisz w tym momencie? skończmy ten temat bo psujemy fajny temat Wiedźmina :)

http://www.youtube.com/watch?v=a48PFVif ... r_embedded

Niezłe teksty im wyszły. Ogólnie mam hype taki, że bania mała ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 00:11 
Cytuj  
Swoją drogą, nie potnij się gdy ten "las" okaże się liniowym korytarzem z drzewkami rozrzuconymi tu i ówdzie. Bo tak to wygląda na filmikach z gameplayem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 00:50 
Cytuj  
Bo tak wlasnie jest. Las w W2 nie jest jedna wielka otwarta przestrzenia, a seria korytarzy tworzacych niejako labirynt. Pisal o tym koles w preview na Eurogamerze zdaje sie.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 14:17 
Cytuj  
jakim sposobem w temacie o Wiedźminie 2 pojawił się flame nt. WoWa?
aż się dziwie że nie ma tego w tematach typu "jak poprawić sobie kondycje"

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 14:46 
Cytuj  
Magia Internetu. ;)

Anyway jeszcze tylko 19 dni do premiery, yeah.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 14:59 
Cytuj  
Muszę w końcu przejśc 4 i 5 akt w Wiedźminie 1 :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 15:54 
Cytuj  
AZ 19 dni :( Szkoda tez ze wyjscie Wieska 2 oznajmi poczatek sezonu ogorkowego - potem jeszcze tylko Herosi VI, 3 dni hype'a z E3 i do konca sierpnia pustynia :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 15:57 
Cytuj  
Czemu, Dungeon Siege III jeszcze w czerwcu jest, też fajne może być.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 16:01 
Cytuj  
Brink, Hunted, DNF, Alice, DS3, Fear3, Wh40k Space Marine, SotS2. Z pamięci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 16:23 
Cytuj  
Brink - multi shooter, naaaah, Hunted - gra robiona pod coopa, naaaaaaah, DNF - przewiduje total faila, Fear 3 - srednia gra to bedzie, tak jak DNF, Space Marine - to nawet nie ma oficjalnej premiery :), SotS2 - co to?, DS3 - mam zle przeczucia co do tej gry. Generalnie szalu nie ma. Licze po cichu na Brinka, ze bedzie 1a gra, ktora zacheci mnie do grania w shootera online.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1368 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 69  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.