mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1368 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 69  Następna strona

Czy kupisz Wiedźmina 2?
Ankieta wygasła 26 lut 2011, 14:44
Tak 49%  49%  [ 38 ]
Nie 51%  51%  [ 40 ]
Liczba głosów : 78
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 16:33 
Cytuj  
Chwila, wczoraj napisali o 17 że za godzinę powinny serwery ruszyć, że aktualizowali je itd. i każdy się spodziewał patcha. Teraz wdłg. meila zabloqa, patch będzie next week? ;P hehe, 90% ludzi na pirackiej wersji z tym pojedzie do tego patcha, a w dniu patcha nikt już w to grać nie będzie ;p

GJ. Mnie kurwica zalewa, bo kupiłem EC, jak przeszedłem grę to miałem wszystkie DLC. Przeinstalowałem grę i nie mogę nic sobie pobrać mając najbardziej wypaśną wersję na rynku. Super jest.

P.S
zabloeq to jest automatyczny meil pewno który dostał każdy, nie czuj się wyjątkowy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 16:55 
Cytuj  
No co ty, Zabolkowi odpisuje dyrektor, bo wie ze to istotny klient. I nie rzuca slow na wiatr.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 17:00 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
No co ty, Zabolkowi odpisuje dyrektor, bo wie ze to istotny klient. I nie rzuca slow na wiatr.


No no, tak jak bierzesz kredyt w banku i dostajesz podziękowania od samego dyrektora, szkoda że podpis jest skanowany ;P, ale większość ludzi się na takie bzdety nabiera.

W moim odczuciu, jako gracz który bardzo często kupuje oryginalne gry, CDPR dał kompletnie ciała z premierą i wszelkimi problemami wiedźmina. Niestety ale to jest ogromny minus, bo są tak młodą firmą i zespołem, że nie mogą sobie pozwolić na takie wtopy.
Było nawet porównanie do Blizzarda w pewnym momencie. No ale było to porównanie współgrające z odczuciami Aktu 1 i zbieraniem szczęki pod względem graficznym lasu. Po kilku dniach od tego momentu, niestety ale przejrzałem na oczy i Wiedźmin był grą fajną od strony grania, od strony technicznej to był fail nad failami i dalej jest. A brak oficjalnego forum na stronie CDPR to już w ogóle jest kompletna klapa. Minął już ponad tydzień od oficjalnej premiery a dalej go nie ma! nie wspominam o tych cholernych problemach z DLC i zarejestrowaniem gry. A koszulki noszę Atlantica, a nie jakieś badziewie z Chin z logiem Wiedźmina.

Niestety ale przeznaczę ją tylko na rowerek i to nawet nie na 100% bo nie wiem czy będzie w 100% bawełniana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 21:16 
Cytuj  
No ja nie myślę, że oni odpisali mi jako wyjątkowemu klientowi - dobrze, że odpisali w ogóle... Tydzień czasu minął przecież... ja czekam na patcha od CDP oraz na nowe stery od ATI

A, że pod względem technicznym to fail to wiadomo.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 22:31 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Niestety ale przeznaczę ją tylko na rowerek i to nawet nie na 100% bo nie wiem czy będzie w 100% bawełniana.


No coś Ty - 100% bawełna na rower to morderstwo :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 22:40 
Cytuj  
Yuurei napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Niestety ale przeznaczę ją tylko na rowerek i to nawet nie na 100% bo nie wiem czy będzie w 100% bawełniana.


No coś Ty - 100% bawełna na rower to morderstwo :)


Raz kupiłem taką "specjalną" kellys'a bo taki rower mam i myślałem że zwariuje.... wrażenie jakbym w kującym swetrze wskoczył do zimnej wody ;<

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 06:27 
Cytuj  
ale ty tak serio?

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 09:13 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
ja czekam na patcha od CDP oraz na nowe stery od ATI

Pisałeś już do ATI? Jak nie podziała wal do AMD, tam ich szefowie siedza.
Jakby coś powołaj się na Badowskiego.

;-)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 14:28 
Cytuj  
Patch 1.1 dla Wiedźmina 2 nadchodzi! Większość problemów zostanie rozwiązana!
Cytuj:
Testy patcha 1.1 są już na ukończeniu i przewidujemy, że do końca dzisiejszego dnia zostanie on udostępniony publicznie. Pamiętajcie jednak, że mimo iż robimy co w naszej mocy aby uaktualnienie było dostępne jak najszybciej, to data może jeszcze ulec zmianie. Musimy mieć 110% pewności, że patch będzie działał jak należy. Jest to o tyle istotne, że uaktualnienie to przyniesie za sobą dość spore zmiany dla większości graczy. Oto lista tych najważniejszych:

1. Łatwiejszy i bardziej stabilny system instalacji oraz aktywacji gry. Więcej szczegółów już wkrótce.

2. DLC „Kłopoty z Trollem” będzie również częścią patcha. Koniec problemów z osobnym pobieraniem tej zawartości.

3. Usunięte problemy ze ściąganiem pozostałych darmowych DLC. Launcher gry poprawnie wykrywa i uaktualnia poszczególne moduły.

4. Poprawiona wydajność. Animacja płynniejsza do 30% oraz szybsze ładowanie gry – w zależności od sprzętu gracza oraz wersji gry – właściciele pudełkowego Wiedźmina 2 zauważą największą poprawę.

5. Poprawiono błędy powodujące zamykanie aplikacji, szczególnie podczas zapisywania i ładowania stanu gry.

6. Mapowanie klawiszy ruchu – teraz można przyporządkować ruch kursorom oraz klawiszom numerycznym.

7. Dodana opcja odwrócenia osi myszy

8. Technologia nVidia surround Vision działa poprawnie

9. Poprawione auto-wykrywanie konfiguracji sprzętowej w celu lepszej wydajności podczas właściwej rozgrywki

10. Usunięty błąd w queście „Klątwa Krwi” uniemożliwiający jego zakończenie

11. Po wygraniu mini-gry z mnichem GOG.com, link teraz wyświetla się poprawnie.

12. Poprawione napisy w sekcji GOG.com

Pełna lista zmian będzie dostępna w momencie, kiedy patch ujrzy światło dzienne. Jeżeli któryś z napotkanych przez Was problemów nie znalazł się na liście, nie martwcie się. Zaczęliśmy pracować nad kolejnym patchem, który ma na celu poprawę pozostałych utrudnień oraz błędów, włącznie z tymi, które dotyczą bezpośrednio poszczególnych elementów sprzętu jak np. słuchawki Logitech g35. Możecie spodziewać się kolejnej łatki już w przyszłym tygodniu.

Patch zostanie wydany do wszystkich wersji gry, zarówno cyfrowych jak i pudełkowych z wyjątkiem wersji rosyjskiej. Jednakże zapewniamy naszych rosyjskich fanów, że jesteśmy świadomi problemów z tą wersją gry (dziękujemy za przesłane informacje!) i już podjęliśmy rozmowy z 1C na temat możliwych rozwiązań.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 18:21 
Cytuj  
Czy ktoś pamięta jaka jest kolejność wygaszania run w tej sali ze skrzynią i gargulcami?? Wciskałem chyba 16 kombinacji i nic :/. Jest tylko jakaś podpowiedź o polnych myszach... Tam jest jakiś tajemniczy manuskrypt.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 18:49 
Cytuj  
Sa 3 takie sale podobno. Ja to olalem. Jakos nie bawia mnie zagadki ktore polegaja na czytaniu solucji. Chyba ze cos kompletnie w grze pominalem...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 18:59 
Cytuj  
W inst6rukcji są małe wskazówki, chociaż ja 1 salkę zrobiłem wdłg. tej książeczki która była na stole.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 19:08 
Cytuj  
W instrukcji to chyba powinno byc jak gra dziala a nie jak rozwiazywac zagadki w grze?;o Ja tam wyczytalem o jakims ksiezycu i nadchodzacej wiosnie i jakos nic mi to nie dalo;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 19:36 
Cytuj  
Sorki, w poradniku.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 21:12 
Cytuj  
są nowe stery od ATI dla wiedzmina

w ramach tego zapytam - dlaczego przy instalowaniu obojetnie jakich sterow instalacja zatrzymuje sie na "wykrywanie sprzętu graficznego" i dalej kupa? mam R5670HD 1gb

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 21:16 
Cytuj  
A nie wyskakuje czasem jakieś okienko w którym musisz kliknąć: mimo to kontynuuj bo pisze, że stery nie są referencyjne? Ja miałem raz taki motyw przy instalacji (oficjalnych sterów - żeby nie było) i musiałem zaakceptować, żeby szło dalej.

Anyway niech ktoś napisze, czy stery coś dają. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 21:18 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
są nowe stery od ATI dla wiedzmina


Gdzie?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 21:18 
Cytuj  
Nope :{ stoi pasek od jakichs 30min i nic sie nie dzieje nawet

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 21:26 
Cytuj  
Sou napisał(a):
WinterS napisał(a):
są nowe stery od ATI dla wiedzmina


Gdzie?


nie chce mi sie tera szukac linka ale masz nazwe pliku ;)

amd_catalyst_11.5a_hotfix_8.85.6rc5_winxp_may25

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 21:42 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
Sou napisał(a):
WinterS napisał(a):
są nowe stery od ATI dla wiedzmina


Gdzie?


nie chce mi sie tera szukac linka ale masz nazwe pliku ;)

amd_catalyst_11.5a_hotfix_8.85.6rc5_winxp_may25


Nie wyglada to na oficjalne stery ATI...


EDIT:
Cytuj:
Well, it seems to solve crossfire issue for some people but instead it add problems with light sources shining in the middle of screen. Not sure what's better here ;P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1368 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 69  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.