mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1368 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 69  Następna strona

Czy kupisz Wiedźmina 2?
Ankieta wygasła 26 lut 2011, 14:44
Tak 49%  49%  [ 38 ]
Nie 51%  51%  [ 40 ]
Liczba głosów : 78
Autor Wiadomość
****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 00:36 
Cytuj  
EH, teraz gra sie nie chce aktywowac, w ogole czemu po reinstalu musze ja aktywowac znowu, przeciez juz to zrobilem;/

*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 00:51 
Cytuj  
a na plikach gog 1.0 i tak smiga lepiej +5 fps ... jak sie balansuje na granicy 30 - 40 klatek to te 5+ robi roznice. ...... coz moze na 1.2 bede mogl normalnie pograc, ale gdzie tu sens ... po usunieciu drm i tak kazdy to "spiraci" (czyt. uzyje takiego *.exe na ktoryym bedzie mu najlepiej smigalo)

a zupelnie z innej beczki, to sie wieslaw 2 musial sprzedac niezle skoro zdecydowali sie na totalne usuniecie zabezpieczen, teraz juz od kwestii sumienia zalezy czy wspomoc CDPR czy zassac sobie z torrentow, wszyscy od patcha 1.1 maja legalna kopie gry, troszke to nie fair w stosunku do tych ktorzy wspomogli konto CDPR.

najwazniejsze, ze nauczylismy sie juz produkowac gry miazdzace jadra zachodnim tytulom z najwyzszej polki, wydawac je.... tez sie kiedys nauczymy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 01:03 
Cytuj  
Bez rejestracji nie zassasz dlc.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 01:28 
Cytuj  
Yarrow - ee? wha? Wyjaśnij mi co się dokładnie zmieniło? Jak ktoś miał pirata wcześniej to grał i żadne zabezpiezcenie mu straszne nie było.
Zarejestrować się nie mógł i dalej nie może, także jesszcze raz gdzie ty różnice widzisz teraz po paczu?

Nic się nie zmieniło.
Przecież drm był tylko po to ,żeby piratów przzed premierą się nie dało odpalić.(+ cholera wie czy Atari i inni wydawcy może nie chcieli też) CDPR mówił to wiele razy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 01:34 
Cytuj  
Ta to wymog wydawcow atari/namco, w rosji wiedzmin ma starforce na plytce. Ogolnie debilizm z tym drm. Wszystkie dlc mozna recznie sciagnac, troll juz jest w patchu 1.1.

*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 01:39 
Cytuj  
Cytuj:
Instalator zapyta o numer seryjny, jednakże z uwagi na fakt, że zabezpieczenia zostały usunięte, poprawność wpisanego w tym miejscu kodu nie jest wymagana. Procesy instalacji oraz aktualizacji zakończą się samoistnie. Nie będą wymagane jakiekolwiek dodatkowe czynności związane z aktywacją gry.


... czyli w doslownym tlumaczeniu "w zyci mamy ze posiadasz cd-key"

ja wiedzmina kupilem na geamecodes, dostalem klucz z nielimitowana iloscia uzyc i ktywacji na nielimitowanej ilosci kompow, wiec nawet gdyby sprawdzilo sie to co mowisz to, jakikolwiek tluk garmazeryjny, posiadajacy taki klucz udostepni go publicznie gdziekolwiek, udostepni "legalna" kopie gry wszystkim.

imo bardzo zla polityka, w tydzien po premierze :P

a fakt jeszcze jest 2- gi kluczyk do rejestracji gry na stronie cdprojekt, ktory nie daje nic procz tych ich smiesznych punktow....

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 02:10 
Cytuj  
Boshysz... to ze skopiujesz sobie kluczyk od kogos z internetu nie znaczy ze nie piracisz danego tytulu, szczegolnie ze przeciez posiadajac klucz do aktywacji nigdzie legalnie gry nie sciagniesz i tak potrzebujesz kopie z torrentow. CDP od poczatku chcialo wydac wieska bez drmu, ale dodanie aktywacji wymusilo na nich Atari. Kto chcial to piracil, kto kupil ten ma teraz ladnie wydana gre, nie wiem czemu mam sie teraz czuc oszukany bo wywalili niepotrzebny drm, szczegolnie ze bog wie jakich pieniedzy wiesiek nie kosztowal.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 02:28 
Cytuj  
lubisz miec zbierajace kurz pudelko na polce, masz osobna polke na zbierajace kurz pudelka, gry na cd-r/dvd zabezpieczone starforce czy innymi tego typu wynalazkami, ktore porysowaniem nosnika rownowaza zrezygnowaniem z danego tytulu, badz kupnem kolejnej kopi.. spocz przychodza kumple "zwiedzac" twoja kolekcje zakurzonych pudelek... ludzie maja rozne upodobania, zbieraj co tam chcesz, znaczki, liscie do zielnika, biedne gadzety dodawane do pudelkowych wersji gry, kurz na tych pudelkowych wersjach.....

odkad wprowadzono cyfrowa dystrybucje, ja preferuje ten model zakupow, mniej zachodu , wszystko w 1 miejscu, mniej elementow wymagajacych odkurzania....

tak czy siak, CDPR mowi dzisiejszym patchem "niewazne jaka wersje kupiles, niewazne nawet czy kupiles, wszystko od teraz nalezy do ciebie"

.. a jeszcze jedno .... legalna kopia gry to wlasnie klucz, cd-key, dolaczona do bezurzytecznej makulatury i plytki kombinacja literek i cyfr, ktora mozna dzisiaj kupic bez zbednego balastu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 07:32 
Cytuj  
Yarrow napisał(a):
.. a jeszcze jedno .... legalna kopia gry to wlasnie klucz, cd-key, dolaczona do bezurzytecznej makulatury i plytki kombinacja literek i cyfr, ktora mozna dzisiaj kupic bez zbednego balastu.

Dorabiaj sobie filozofie jaka chcesz, ale masz licencje na uzywanie danego softu jak za niego zaplacisz, a nie ukradniesz/znajdziesz w necie. Dwa to co ci da sam klucz do wiedzmina? Nie aktywujesz gry na steamie, gmg, gogu czy d2d... dalej musisz sciagnac kopie z torrentow.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 08:21 
Cytuj  
Yarrow napisał(a):

... czyli w doslownym tlumaczeniu "w zyci mamy ze posiadasz cd-key"

ja wiedzmina kupilem na geamecodes, dostalem klucz z nielimitowana iloscia uzyc i ktywacji na nielimitowanej ilosci kompow, wiec nawet gdyby sprawdzilo sie to co mowisz to, jakikolwiek tluk garmazeryjny, posiadajacy taki klucz udostepni go publicznie gdziekolwiek, udostepni "legalna" kopie gry wszystkim.

imo bardzo zla polityka, w tydzien po premierze :P

Zła polityka?! Ehh jak wezmiesz klucz z neta udostepniony przez kogoś to i tam to bedzie piracka gra. Nie ważne ,że z orgynialnym cd-key.

Prosze cię , powiedz mi po co kupiłeś oryginał? Dlatego, że zrobili zajebistą gre i warto za nią zapłacić może?

Bo niezaleznie od tego czy zostawili by drm czy nie i tak bez zadnego problemu mozna sobie pirata sciagnac z wszystkimi dlc. I cdp o tym przecież wie.

Usuniecie drm jest świetnym posunięciem , imho ukłonem w strone graczy tych co kupili lub kupią orygniał. Polepsza to performance gry i usuwa problemy. Nie wspominając, że syfiastego drm-a nie bedziesz musial mieć na kompie.
Imo zajebiste zachowanie ze strony cdprojekt. Z mojej strony wielki szacun dla cdp.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 14:12 
Cytuj  
Dobra mam problem z teksturami, jak wczytuję sejwa albo odpalam nową grę to zamiast tekstur jest jedno wielkie pomaranczowo-różowe tło, costam się dzieje, moge sie poruszac, ale nie widać NIC, ni chuja. Przeinstalowałem grę - nic. Odinstalowałem stery i zainstalowałem nowe - nic.

wyglada to dokladnie tak:
http://imageshack.us/photo/my-images/847/witcher2.jpg/

ja pierdole, jedyna opcja jaka znalazlem w necie to ustawic catalyst center na domyslne, zrobilem tak - zalt+tabowalem spowrotem do W2 i zadziałało, odpaliłem od nowa i cały czas jest tak samo, WTF

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 15:03 
Cytuj  
Trochę przypomina pępek. :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 16:48 
Cytuj  
Pytanie :

Czego chciał dziki gon od geralta i yenefer?? Dopiero zaczynam książke czytać - jeśli dowiem się tego w książce to mi nie piszta :F. Chyba, że w książce tego nie ma;p


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 16:51 
Cytuj  
W książce od Geralta i Yennefer nic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 18:50 
Cytuj  
SPOILER


A w grze?? W sumie nie zrobiłem tego miecza, więc nie wiem dokładnie o co chodziło ale geralt mówił, że "może się tylko domyślać i nie powie Letho o co chodziło"


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 23:59 
Cytuj  
Pobawilem sie Witcherem 2 i rzeczywiscie az mozna byc dumnym ze to Polacy stworzyli taka gre

z paczykiem chodzi plynniutko na high :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 06:21 
Cytuj  
a na jakim sprzęcie grasz? ja mam wrażenie, że mój komp to stary rzęch


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 07:40 
Cytuj  
c2d @3.5 , 2 gb ram 5770 stock


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 08:03 
Cytuj  
W sumie ja nie widzę różnicy między cieniami na medium a high. Liczba świateł medium -high też jakoś nie powala na kolana w sumie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 10:58 
Cytuj  
Przeszedlem wieska "stroną Iorwetha" (niezle story, trzeba przyznac:)) przy okazji testujac drzewko znakow. IMHO troche to srednie, znak heliotrop zanim sie naladuje to juz jest niepotrzebny, jednak finishery z sworda sa bardziej przydatne. Wiedzmin z duza iloscia pkt wigoru i napakowanym igni to chodzacy miotacz ognia zmieniajacy wiekszosc walk z trashem w nude. Jedyne co jest warte uwagi i imho moze byc swietnym dodatkiem do swordfight to wymaxowany znak quen, zarowno moc jak i to ze "dzieli" sie obrazeniami.

Sprawdzal ktos drzewko alchemii?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1368 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 69  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.