mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 10:35 
Cytuj  
pacher sciaga 118805.55mb :) ale jest to chyba blad bo po calym procesie gra ma 28 GB
dostalem wczoraj o 18.30

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 11:29 
Cytuj  
kapra L napisał(a):
pacher sciaga 118805.55mb :) ale jest to chyba blad bo po calym procesie gra ma 28 GB
dostalem wczoraj o 18.30



Napisz do mnie w grze jak już zainstalujesz, nick taki sam. Pomogę Ci jak coś na początkowych instach.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 13:00 
Cytuj  
Armagin napisał(a):
http://e3.gamespot.com/video/6317278/

Ale dno. To znaczy animacja spoko, grafików mają dobrych.
Z tym ,że fabuła i zwroty akcji w filmiku jak u Disneya. Pierwszy trailer(taki na jakiejś planecie ) był tu nieco lepszy.

Ja wiem, że gra ma być kwintesencją mainstreamu i być przeznaczona również dla bardzo młodych graczy, ale hmm trochę odrzuca mnie osobiście.
Nie do końca umiem to wytłumaczyć ,ale to tak jak stara trylogia a nowa trylogia (tzn. filmy nie setting)mimo, że przeznaczone dla prawie wszystkich grup wiekowych różnią się diametralnie. Nowa była dużo bardziej disneyowska, inflntyflna i przez to nudna dla mnie.

Tak samo narazie odczuwam swtor na podstawie tych trailerów.
Obym miał zły odbiór , bo grę obserwuje, mimo, że wygląda na wtórną i uproszczoną - to z braku laku nie przekreślam jeszcze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 13:09 
Cytuj  
sula napisał(a):
Armagin napisał(a):
http://e3.gamespot.com/video/6317278/

Ale dno. To znaczy animacja spoko, grafików mają dobrych.
Z tym ,że fabuła i zwroty akcji w filmiku jak u Disneya. Pierwszy trailer(taki na jakiejś planecie ) był tu nieco lepszy.

Ja wiem, że gra ma być kwintesencją mainstreamu i być przeznaczona również dla bardzo młodych graczy, ale hmm trochę odrzuca mnie osobiście.
Nie do końca umiem to wytłumaczyć ,ale to tak jak stara trylogia a nowa trylogia (tzn. filmy nie setting)mimo, że przeznaczone dla prawie wszystkich grup wiekowych różnią się diametralnie. Nowa była dużo bardziej disneyowska, inflntyflna i przez to nudna dla mnie.

Tak samo narazie odczuwam swtor na podstawie tych trailerów.
Obym miał zły odbiór , bo grę obserwuje, mimo, że wygląda na wtórną i uproszczoną - to z braku laku nie przekreślam jeszcze.


Nie prawda. Nie ma Trogutan. Jak miliony fanów będą mogły zrobić Ahsoke ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 13:17 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Nie prawda. Nie ma Trogutan. Jak miliony fanów będą mogły zrobić Ahsoke ?


Zrobia sobie Twileka i nazwa Ash00ka ;P ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 13:30 
Cytuj  
Intro samo w sobie jest świetnie zrobione i jest wyjebane.
Problemu można się doszukiwać w tym że że nie ma nic wspólnego z grą, odczuwam taką samą irytacje jak z grami na atari czy innymi wieloma produkcjami nawet od blizza, gdzie intro do gry nie ma nic wspólnego z grą.

Oczywista oczywistość że gra jest skierowana do najmłodszych, dlatego animkowe klimaty sw jak i w serialu, dla mnie niestety, dla przyszłego klienta może i dobrze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 7 cze 2011, 13:38 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 13:34 
Cytuj  
Naprawdę nie wiem do czego wy sie przyczepiacie w tym trailerze CGI. Zostal zrobiony na podobnej zasadzie co intro do WoW, czyli fabularny pokaz kilku klas, ktore zobaczymy w grze (smuggler, trooper, jedi). IMHO trailer jest genialny i fajnie wprowadza w klimat gry.

Komentarzy o tym, czy gra jest mainstreamowa, dla dzieci, smierdzi kupa czy jest zajebista juz nawet mi sie nie chce komentowac. Moze najpierw zagrajmy, co?

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 15:19 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Naprawdę nie wiem do czego wy sie przyczepiacie w tym trailerze CGI. Zostal zrobiony na podobnej zasadzie co intro do WoW, czyli fabularny pokaz kilku klas, ktore zobaczymy w grze (smuggler, trooper, jedi). IMHO trailer jest genialny i fajnie wprowadza w klimat gry.


Dokładnie, jakieś tam migawki wszystkiego po trochu z gry czyli trailer jak to trailer, nie się czym podniecać. Nie zgodzę się, że to maiło jakiś klimat, nie znam ani trochę świata Secret World mimo to większość ich filmików klimatem bije ten trailer na głowę.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 15:44 
Cytuj  
No niestety, jak ktoś patrzy tylko na grafika in-game i ficzery to ciężko żeby taki trailer wkręcił w klimat co jest imho podstawą w każdej grze -rpg, od karcianek po mmo

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 16:04 
Cytuj  
Podstawa gier MMO, jest koks.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 16:12 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
No niestety, jak ktoś patrzy tylko na grafika in-game i ficzery to ciężko żeby taki trailer wkręcił w klimat co jest imho podstawą w każdej grze -rpg, od karcianek po mmo


Juz mnie WAR trailerem wkrecil w klimat i teraz za kazdym razem jak patrze na pudlo edycji kolekcjonerskiej to mnie chuj strzela :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 16:16 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Enderhawk napisał(a):
No niestety, jak ktoś patrzy tylko na grafika in-game i ficzery to ciężko żeby taki trailer wkręcił w klimat co jest imho podstawą w każdej grze -rpg, od karcianek po mmo


Juz mnie WAR trailerem wkrecil w klimat i teraz za kazdym razem jak patrze na pudlo edycji kolekcjonerskiej to mnie chuj strzela :< ...

T.


mnie także strzela, aż muszę ubierać luźniejsze spodnie :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 16:20 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Juz mnie WAR trailerem wkrecil w klimat i teraz za kazdym razem jak patrze na pudlo edycji kolekcjonerskiej to mnie chuj strzela :< ...

T.

No drugi cinmatic trailer Warhammera miażdzył, naprawde kawał dobrej roboty był, za to dla równowagi pierwszy był słabawy tylko ostatni fight priesta z chaos warriorem dawał radę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 16:25 
Cytuj  
Trailery takie jak ten ogląda się raz, może dwa.Z grą nie mają praktycznie nic wspólnego, kosztują za dużo i zazwyczaj służą wyłącznie do podkręcenia atmosfery. Ten konkretnie -return- jest zrobiony w dodatku kiepsko. Gunsliger lezie jak rambo, trooper jak obozowa oferma, a złe dżedaj i dobre dżedaj zachowują się jak idioci. Przelot statkiem nie jest ani trochę emocjonujący. Zero napięcia, za mało patosu i za mało epicko.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 18:10 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Trailery takie jak ten ogląda się raz, może dwa.Z grą nie mają praktycznie nic wspólnego, kosztują za dużo i zazwyczaj służą wyłącznie do podkręcenia atmosfery. Ten konkretnie -return- jest zrobiony w dodatku kiepsko. Gunsliger lezie jak rambo, trooper jak obozowa oferma, a złe dżedaj i dobre dżedaj zachowują się jak idioci. Przelot statkiem nie jest ani trochę emocjonujący. Zero napięcia, za mało patosu i za mało epicko.


mam dziwne wrażenie, że oglądaliśmy nie ten sam cinematic


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 18:22 
Cytuj  
Ponoć sztuka mieszka w oku obserwatora.
Dla mnie SW to epickość i patos. Tu epickość ogranicza się do wyrojenia floty, a patos do:
-Uciekaj.
-okej, będę cię wspominała mastah.(roni łzę)
Phi.
Najlepszy moment, to ucięcie głowy sith lorda. Szkoda, że tak cholernie przewidywalne. I szkoda że nowy lord jest taki mhoczny po tym.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 18:24 
Cytuj  
Nie obciął głowy. Nic nie odleciało.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 18:25 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Ponoć sztuka mieszka w oku obserwatora.
Dla mnie SW to epickość i patos. Tu epickość ogranicza się do wyrojenia floty, a patos do:
-Uciekaj.
-okej, będę cię wspominała mastah.(roni łzę)
Phi.
Najlepszy moment, to ucięcie głowy sith lorda. Szkoda, że tak cholernie przewidywalne. I szkoda że nowy lord jest taki mhoczny po tym.


No ja pierdole, czlowieku, a czego sie spodziewales? To sa kurwa Sith, tak dzialaja. Mial go kurwa utulac i powiedziec, ze wszystko bedzie dobrze? Czy ty w ogole jestes fanem SW czy po prostu pierdolisz dla samego pierdolenia?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 18:31 
Cytuj  
pierdoli tylko dla czystego pierdolenia i +1


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 18:45 
Cytuj  
A co, fanboy albo spadaj?
Zresztą chyba wyraźnie napisałem, że to najlepszy motyw cinematica. Wkurwia mnie tylko przewidywalność ,że jak sith lord, to musi go uczeń sztachnąć. Ciemna strona jest ponoć nieprzewidywalna.
Wygląda ładnie, nijak ma się do wyglądu gry, a klimat podkręca nie za bardzo - może dlatego że nie jestem fanbojem, SW to film i doprawdy nie obchodzi mnie jakie oznaczenie kodowe ma "sokół millenium", czy coś tam. KOTOR też jakoś super mocno mi się w pamięć nie wbił. Gra jak gra, film jak film, trailer kiepski.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.