mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2011, 11:39 
Cytuj  
Gra prezentuje się genialnie, a CC2 pokazało że potrafi robić tytuły, w których czuje się moc postaci. Również czekam z niecierpliwością.


_________________
Obrazek

*

Posty: 92
Dołączył(a): 17.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 cze 2011, 12:00 
Cytuj  
http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-asuras-wrath/715431
http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-asuras-wrath/715433

To będzie crap z toną QTE , cutscenek i gównianą grafiką.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2011, 12:26 
Cytuj  
Ta, a ten filmik na YT mnie nawet trochę rozbawił :( Może niech jeszcze siusiakiem podtrzyma teh great finger of doom. :<

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 cze 2011, 13:33 
Cytuj  
Nowe LBP na vite jest osom :O
http://www.gamezilla.pl/content/e3-litt ... lkim-stylu


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2011, 13:42 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Niewiele się tutaj przewija, a wydaje mi się, ze warto zwrócić uwagę na to:

http://www.youtube.com/watch?v=-f3woBOc8pY

Dla mnie, obok Last Guardian - obecnie najbardziej wyczekiwany tytuł na PS3.

WTF? Rozjebal mnie ten filmik, moglby byc doskonalym pastiszem japonskich kreskowek ala smocze jadro.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2011, 19:01 
Cytuj  
Czarny deck w Duels ssie pale, a to moj ulubiony kolor :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2011, 19:10 
Cytuj  
Ogolnie sa jakies fajne decki w tym nowym Magicu czy wszystko zlozone najprosciej na kritach i direct damage?

Pytanie raczej do obeznanych w MTG. Np. czarne czy czarno/niebieskie discard-control, niebieskie controle/przewijarki biblioteki/itp.., jakies trojkolorowe combodecki, artifact decki, destroy land controle, decki oparte na jakis ciekawszych zdolnosciach kart jak Madness, Flashback, Flash, Prowl, Sotrm itd... i tym podobne rzeczy?

Ogolnie ta gra to chyba taki MTG dla ubogich wiec wole sie upewnic przed kupnem bo takie kritowe decki w stylu wyloz all na stol, dopakuj i atakuj to mi sie znudzily po paru miesiacach grania w MTG (White Weenie, Czerwone spalarki, zielone stompy). Tak mi sie wydaje ze tu sa w wiekszosci proste decki i napierdalania sie cool planeswalkerami niestety.

PS. Z jakich edycji sa karty w tej wersji? Tylko z najnowszej (Chyba MTG2011)?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2011, 19:18 
Cytuj  
btw. jest jakis tutorial w tym mtg?
czy mam pdfy czytac?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2011, 19:19 
Cytuj  
Nie powiem ci jak z tymi deckami, bo jestem noobem jesli o MTG chodzi. A karty maja oznaczenie D12. Pewnie wiesz co to oznacza :>
W sumie zastanawiam sie czy nie kupic MTG Online. Ktos tu gral i moglby opisac krotko jak to sie prezentuje - cena kart, podstawki, czy mozna pograc na samej podstawce, czy sa jakies turnieje, rankingi, etc...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2011, 19:22 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
btw. jest jakis tutorial w tym mtg?
czy mam pdfy czytac?


Napewno jest tutorial, w starej weraji byl. :) Tylko po takim tutorialu to bedzisz umial odczytac karte a o grze tyle ze trzeba wylozych potworki na stol i atakowac. :P

Ale do casualowego pogrania ewentualnie do dostania wpierdolixu online napewno tutorial wystarczy.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2011, 19:23 
Cytuj  
Skoro juz przy kartach to ponoc tutaj http://www.lackeyccg.com/ mozna sobie pograc w rozne karcianki ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2011, 19:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
btw. jest jakis tutorial w tym mtg?
czy mam pdfy czytac?


http://www.wizards.com/magic/tcg/newtomagic.aspx?x=mtg/tcg/newtomagic/learntoplay

Tu masz interaktywne demo, mini gierkę pokazującą podstawy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2011, 19:35 
Cytuj  
dzieki wielkie

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2011, 19:36 
Cytuj  
Jest tutorial mendol, sa tipsy, sa opisy poszczegolnych kart i ich zdolnosci, sa 'challenge' pokazujace w latwy sposob mechanike gry - pod tym wzgledem gra jest perfekcyjna. Generalnie Duels to swietna gra na zapoznanie sie z MTG i zlapanie bakcyla.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2011, 19:37 
Cytuj  
ah to git. dzieki chlopaki :)
moze w weekend w koncu znajde chwile na odpalenie ps3

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2011, 12:14 
Cytuj  
Kurwa. :(

Zrobiłem ostatniego side q w inFamous, zaliczyło mi q, pojawiło się 100% miasta a nie dostałem achievement :(

wtf niggers no :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2011, 12:19 
Cytuj  
Hihihi... Musi ci wystarczyc satysfakcja z takiego osiagniecia :)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2011, 09:34 
Cytuj  
Skonczylem wczoraj inFamous. 100% misji w kazdym miescie + wszystkie zebrane dead dropy. Jak dla mnie to sleeper hit. Nie spodziewalem sie, ze bedzie az tak dobrze. Ostatnia freeroamowa gra jaka przeszedlem byl GTA: Vice City i to tylko dlatego, ze lubie klimat lat 80. Na duzy plus musze zaliczyc to, ze tworcy zrezygnowali z najbardziej irytujacej opcji znanej z GTA mianowicie dojazdu na misje!. Tutaj elegancko kazda misja jest nie dalej niz kilka blokow od miejsca, w ktorym stoimy. Jasne zdarza sie, ze misje fabularne rzucaja Nas po wszystkich 3 czesciach miasta jednak po smierci spawnujemy sie praktycznie w miejscu gdzie wykonujemy zadanie. Samo miasto nie jest moze wielkie ale dobrze zagospodarowane z kilkoma naprawde swietnymi lokacjami ...
Fabula tez jest ok choc w wielu miejscach nieporadnie prowadzona i naciagana. Sa twisty wieksze lub mniejsze, przewidywalne badz nie czyli wszystko co byc powinno. Nie jest to moze opowiesc na miare KOTORA ale daje rade na tyle zeby chcialo sie grac ...
Parkour w wykonaniu Cole'a jest rowniez niezle zrealizowany. Jak juz troche ogarniemy sterowanie i pobiegamy po dachach samo przemieszczanie sie po miescie robi niezle wrazenie (static grind ftw). Czasem bohater za bardzo "klei sie" do gzymsow i barierek ale mozna sie przyzwyczaic ...
Electricfights, szczegolnie w pozniejszych etapach gry, daja zajebiscie duzo satysfakcji. Kiedy za jednym dobrym pierdolnieciem wybucha dookola 6 samochodow, wszedzie lataja ciala, a wszystko w blekitnej poswiacie, to czujemy ten power. Masakrowanie wrogow za pomoca dostepnego elektrycznego arsenalu nie nudzi sie ani troche. Moze to moje skrzywienie ale mialem "fun w chuj" ;) ...
Niestety nie wszystko w inFamous jest takie zajebiste. Zwiazany z fabula system karmy ssie kule. O ile zbieranie punkcikow karmy jest fajne i doblokowuje nowe skille co daje nam poczucie rosniecia w sile (polecam wykonywanie wszystkich misji + zbieranie shardow + leczenie przechodniow + bindowanie zloczyncow. Ostatnie misje daja mase funu kiedy jest sie prawdziwie poteznym :>) o tyle jej wpływ na fabule jest znikomy. Dodatkowo wybory moralne w koncowej fazie gry sa denerwujaco moralizatorskie, w stylu Spidermana :<, a jeden z nich szczegolnie wkurwiajacy (Kto gral ten wie. Kto nie gral to bedzie wiedzial o czym mowie jak tam dojdzie ;)) ...
O niezwyklosci gry moze swiadczyc rowniez fakt, ze jest to jedyna gra przy ktorej rozwazalem zrobienie platyny. Po przeczytaniu guide'a zrezygnowalem ;P ...
Jak dla mnie 8,5/10 (dalbym 9 gdyby nie jeden moment w fabule, ktory wkurwil mnie do granic mozliwosci). Czekam az nieSlawny 2 stanieje ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2011, 10:13 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Hihihi... Musi ci wystarczyc satysfakcja z takiego osiagniecia :)


Okazało się, że jak zrobiłem blue miesje do nowego districtu to wskoczył achievement ^^

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2011, 10:25 
Cytuj  
To jeszcze tak dla wszystkich nerwowych achivment hunterow info, ze ostatnia misje poboczna robi sie po zakonczeniu gry ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.