mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 17:44 
Cytuj  
wodny napisał(a):
dirtytricks napisał(a):
to ja bym życył sobie żeby gra za 300 baniek zielonych dawała cos więcej niż 200h gry a potem nuda...

200 godzin na klasę postaci! 8 klas x 200 godzin = 1600 godzin! :lol:

Tylko ciekawe czy każde z tych 200 godzin będzie różniło się na tyle by komuś chciało się przechodzić grę wszystkimi klasami bez kręcenia paszczą.

Kazda z klasa mi inne storyline i zarazem questy, w zaleznosci jak tam bedziemy rozmawiac z NPC zmieniamy swoj bieg histori.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 18:01 
Cytuj  
kapra L napisał(a):
wodny napisał(a):
dirtytricks napisał(a):
to ja bym życył sobie żeby gra za 300 baniek zielonych dawała cos więcej niż 200h gry a potem nuda...

200 godzin na klasę postaci! 8 klas x 200 godzin = 1600 godzin! :lol:

Tylko ciekawe czy każde z tych 200 godzin będzie różniło się na tyle by komuś chciało się przechodzić grę wszystkimi klasami bez kręcenia paszczą.

Kazda z klasa mi inne storyline i zarazem questy, w zaleznosci jak tam bedziemy rozmawiac z NPC zmieniamy swoj bieg histori.

Faktycznie fascynujaca rzecz w przypadku MMO.
No ale skoro sa ludzie ktorzy singleplayery przechodza kilka razy :roll:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 18:02 
Cytuj  
troll mode

Cytuj:
i jest 300 solo instancji ! :lol:


Nie ma co się podniecać i sprzeczać. Wyjdzie zobaczymy i się quitnie po tygodniu.
Na razie mamy serwowaną samą sieczką i wywiady z fanboyami.

Na pewno będzie finansowy win, bo przyciągną nowych ludzi do mmo jak blizzard.

Równie dobrze te 300 h to może być x questów get 30 slain xyz i pewnie tak będzie :] . Tylko pytanie czy będzie to po raz kolejny do zdzierżenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 18:24 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Równie dobrze te 300 h to może być x questów get 30 slain xyz i pewnie tak będzie :] . Tylko pytanie czy będzie to po raz kolejny do zdzierżenia.


To juz ci moge powiedziec, ze tak nie bedzie. Questow tego typu w TOR jest malo, a jak juz sa to robi sie je niejako w trakcie innego q, ktory pcha fabule do przodu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 18:26 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
To juz ci moge powiedziec, ze tak nie bedzie. Questow tego typu w TOR jest malo, a jak juz sa to robi sie je niejako w trakcie innego q, ktory pcha fabule do przodu.


Poczekamy zobaczymy.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 19:20 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
White Trox napisał(a):
Równie dobrze te 300 h to może być x questów get 30 slain xyz i pewnie tak będzie :] . Tylko pytanie czy będzie to po raz kolejny do zdzierżenia.


To juz ci moge powiedziec, ze tak nie bedzie. Questow tego typu w TOR jest malo, a jak juz sa to robi sie je niejako w trakcie innego q, ktory pcha fabule do przodu.

Lol. W ostatecznym rozrachunku KAZDY quest w KAZDEJ grze sprowadza sie do tego, zeby kogos zabic, cos przyniesc, albo gdzies pojsc.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 19:32 
Cytuj  
True. Ale z tego co wiem, to chyba w TOR nie ma questow typu: idz tam i tam, i przynies mi 20 skor/oczu/nog/kopyt/ogonow etc. Wyglada to tak, ze robisz questa i po prostu wyskakuje ci w jego trakcie info - bonus quest: zabij 15 sith adeptow, ktorzy tak sie sklada stoja na twojej drodze do jakiegos npca/lokacji/etc., ktore sa czescia normalnego, fabularnego zadania. Jak ci sie chce, to mozesz ich zajebac, zgarnac bonusowe XP, ale mozesz tez zupelnie to olac. W WoW, ktory tak czesto jest do TOR porownywany bylo czasem tak, ze w nowej lokacji polowa q to bylo: idz tam, zabij 20 mobkow, a questow z jakakolwiek fabula bylo 2 na 10.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 19:50 
Cytuj  
Ale się napinacie, gry na oczy nie widzieliście a gardłujecie jakby EA wam co najmniej dziewczynę porwał i więził o głodzie i chłodzie.
Jedni lubią pomidorową a inni jak im na klatę ktoś szcza - co Wam do tego? Jak gra nie będzie mi pasować to pogram w co innego. A pomysł z graniem solo uważam za na tyle ciekawy aby go przetestować jak gra wyjdzie. W tej chwili dyskusje czy to dobre czy nie uważam za pomyłkę.


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 20:03 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
W tej chwili dyskusje czy to dobre czy nie uważam za pomyłkę.

To nie dyskutuj. Nikt cię nie zmusza.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 20:11 
Cytuj  
...ani nikt mi nie moze zabronic jesli mam takie widzimisie


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 20:12 
Cytuj  
na chuj z senexem probujesz dyskutowac?
przeciez to debil.

jesli tor bedzie jak kotor, ale zrealizowany jak ddo to dla mnie zajebiscie.
w sam raz zeby wieczorem przy piwku pobiegac ze znajomymi bez stresu i napinki.

blood pograj w ddo to bedziesz wiedzial o co chodzi :)
bo na razie to zanizasz poziom :P

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 20:14 
Cytuj  
no dokładnie tak


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 20:14 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
na chuj z senexem probujesz dyskutowac?


Ssij leszczu :lol:


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 20:16 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
...ani nikt mi nie moze zabronic jesli mam takie widzimisie


Ale przecież nikt ci nie zabrania.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 20:20 
Cytuj  
naucz sie edytowac lapsie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 20:47 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jesli tor bedzie jak kotor,


Ale nie bedzie taki jak Kotor, wiec przestan marzyc :) Wiadomo to juz od lat.


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 21:30 
Cytuj  
Huragan, forumowy wróżbita. W sumie twój nick kojarzy się z jakimś indiańskim szamanem. Btw: cool sygna.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2011, 07:15 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ale przecież to jest płacz solo pve whores co chcą stać w centrum większego miasta i błyszczeć wyfarmowanymi w samotności itemami z drop rate 0,00000001% rzucając /flex co chwilę.

W ogóle nie rozumiem dyskusji, co to ma znaczyć, że pozostawić wybór solo? wtf.

Grajcie sobie w zmodowanego obliviona :(


Nie wiem jak reszta, ale ja jeszcze nigdy nie flexowałem. Dlaczego? Ano dla tego, że nie mam czasu na wyfarmienie sobie uber klocków co zabijają moby kiedy tylko na nie spojrzą z odległości mniejszej niż 100m. Wracając do dyskusji: nie czaje ludzi próbujących innym narzucić swój styl życia/grania. Co komu przeszkadza, że ja wolę być samotnikiem w świecie MMO, z powodów jakie wcześniej wymieniłem? Jeżeli ktoś nie potrafi wyobrazić sobie gry MMO bez raidów i wielogodzinnej posiadówy - trudno. Tylko słyszałem że gry rozwijają wyobraźnię... może w większych ilościach lek staje się trucizną? :wink:

Huragan napisał(a):
Swiat zyje nie dzieki graczom a dzieki mobom. Jesli nie potrzebujesz graczy to mozna ich dla ciebie zastapic mobami i bedzie to samo


Ehhh a ile razy pisałeś o padającym MMO i pustym świecie? Przecież moby w MMO bez graczy ciągle są, dlaczego ludzie nie grają? Ile było narzekań ludzi z AOC, WHO itd ile było połączeń serwerów żeby zaludnić świat? MMO bez graczy umiera a gra bez ludzi biegających do okoła i przeszkadzających albo czasami pomagających, czy wreszcie stanowiących choć by tło dla rozgrywki jest poprostu uboższa.
Jeżeli ta gra będzie inna.. cóż czas pokaże. Jednak ten segment rynku nie jest jeszcze nasycony i mają szansę być pierwsi, którym otworzyły się oczy. Bo myślę że po świecie sporo takich jak ja, miłośników MMORPG na emeryturze się szlaja a po MMORPG już ciężko zainteresować się singlem. :roll:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2011, 07:30 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
blood pograj w ddo to bedziesz wiedzial o co chodzi :)
bo na razie to zanizasz poziom :P


Oj tam, oj tam, bo przestanę bułki piec !

Nie moja wina że padł mi pc :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2011, 08:22 
Cytuj  
huragan a skad wiesz, ze nie bedzie?
i skad wiesz co mialem na mysli? :)
pozyjemy, zobaczymy

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.