mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 12:20 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Przy okazji. Znacie podział? W sensie jak wybór klasy definiuje dalszą grę? Jak dobrze rozumiem BH jest evil a smugg good? Trochę to kicha, bo powiny być to klasy neutral. Fajnie by było mieć podział na 3 strony konfliktu: Imperium, Rebelia i najemnicy :wink:


Jest much better. Będziesz mógł być dobry sithem albo złym dżedaj.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 12:24 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Gefaran napisał(a):
Przy okazji. Znacie podział? W sensie jak wybór klasy definiuje dalszą grę? Jak dobrze rozumiem BH jest evil a smugg good? Trochę to kicha, bo powiny być to klasy neutral. Fajnie by było mieć podział na 3 strony konfliktu: Imperium, Rebelia i najemnicy :wink:


Jest much better. Będziesz mógł być dobry sithem albo złym dżedaj.

Ryli? Sądziłem, że wybór klasy definiuje stronę konfliktu a wybór light/dark side to dostęp do określonych skilli. Jak jest jak piszesz to faktycznie git malina. :]


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 12:27 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Chyba zamiast figurki, obojętnie jak dobrej, wolałbym pendrive w ładnej obudowie.
Jak wychodził WAR to też był szał , ludki płacili po 200 za możliwość kupna CE. Po 3 miesiącach ceny mocno spadły :) coś tak czuję że z TOR będzie podobnie.


Nie będzie. Wszystkie wersje są mocno limitowane (nawet zwykła, nie wspominając o CE), większość sklepów wyprzedała już swój asortyment. Do poniedziałku nie będzie już w ogole możliwości kupna SWTOR przed premierą (i jakiś czas po premierze też, bo EA limituje sprzedaż nie chcąc przeciążać serwerów na starcie).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 12:31 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Isengrim napisał(a):
Chyba zamiast figurki, obojętnie jak dobrej, wolałbym pendrive w ładnej obudowie.
Jak wychodził WAR to też był szał , ludki płacili po 200 za możliwość kupna CE. Po 3 miesiącach ceny mocno spadły :) coś tak czuję że z TOR będzie podobnie.


Nie będzie. Wszystkie wersje są mocno limitowane (nawet zwykła, nie wspominając o CE), większość sklepów wyprzedała już swój asortyment. Do poniedziałku nie będzie już w ogole możliwości kupna SWTOR przed premierą (i jakiś czas po premierze też, bo EA limituje sprzedaż nie chcąc przeciążać serwerów na starcie).

Jesteś pewny, czy zgadujesz na bazie przesłanek?


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 12:49 
Cytuj  
To jest w ogole dziwne. U nas np. mozesz kupic na razie tylko te pre-order packi, zas sama gre za jakis czas. Na zachodzie normalnie kupuja ludzie zwyczajna gre i dostaja na maila early access code. Mam nadzieje, ze nas nie zrobia w chuja i nie dostaniemy gry dopiero jakis czas po premierze. Hm hm hm...

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 13:00 
Cytuj  
Kupując preordera masz jasno napisane, że dostajesz pewność zakupu gry przed premierą i wcześniejszy dostęp. Ja właśnie kupiłem preordera do wersji pudełkowej bo digitale wyszły... Perrin mnie wystraszył nie na żarty :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 13:14 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Kupując preordera masz jasno napisane, że dostajesz pewność zakupu gry przed premierą


Kupując preorder (digital) masz wyraźne napisane że mają ograniczoną ilość (hihi) i nie masz pewności iż grę dostaniesz.

Cytuj:
bo digitale wyszły


sic!

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 13:19 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
... przeciążać serwerów na starcie).


Developerzy cofaja sie w rozwoju. Kiedys ograniczano ilosc osob logujacych sie na server. Teraz ograniczaja nawet ilosc sprzedanych kopii ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 13:21 
Cytuj  
To całe szczęście że w pudełkową kupiłem:

Zamów pre-order pack do edycji standardowej, a otrzymasz:
1) zniżkę na edycję standardową o wartości packa czyli 19,90 zł oraz gwarancję otrzymania tej edycji (nakład będzie ograniczony)

8)

Edit: Eeeee to samo jest w digitalu. Nie ma co się bać. Masz preorder to masz grę.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 13:24 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Perrin napisał(a):
... przeciążać serwerów na starcie).


Developerzy cofaja sie w rozwoju. Kiedys ograniczano ilosc osob logujacych sie na server. Teraz ograniczaja nawet ilosc sprzedanych kopii ...

T.


Zależy od punktu siedzenia. Można przyjąć też, że idą do przodu. Sprzedają tyle kopii ile są w stanie obsłużyć, bez skazywania kupującego na nudne czekanie w kolejce :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 14:00 
Cytuj  
Ogólnie nie wiem skąd wzięła się informacja ze jak ktoś zamówił pre oder klucz na mail to preorderował grę digital. Z tego co rozumiem taki preorder można tylko na orginie zrobić. Bo tylko tam takowa wersja będzie dostępna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 14:03 
Cytuj  
Szlam napisał(a):
Ogólnie nie wiem skąd wzięła się informacja ze jak ktoś zamówił pre oder klucz na mail to preorderował grę digital. Z tego co rozumiem taki preorder można tylko na orginie zrobić. Bo tylko tam takowa wersja będzie dostępna.

Raczej nie bardzo. Preorder digital był na gram.pl i tam też gwarantują taką wersję. Chyba że piszesz o digital lux - to już inna bajka.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 14:07 
Cytuj  
To ja się już gubię zobaczymy w takim razie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 14:08 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Szlam napisał(a):
Ogólnie nie wiem skąd wzięła się informacja ze jak ktoś zamówił pre oder klucz na mail to preorderował grę digital. Z tego co rozumiem taki preorder można tylko na orginie zrobić. Bo tylko tam takowa wersja będzie dostępna.

Raczej nie bardzo. Preorder digital był na gram.pl i tam też gwarantują taką wersję. Chyba że piszesz o digital lux - to już inna bajka.

To był po prostu sam klucz, żeby nie musieć płacić za wysyłkę, a nie żaden preorder digital imo.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 14:13 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Gefaran napisał(a):
Szlam napisał(a):
Ogólnie nie wiem skąd wzięła się informacja ze jak ktoś zamówił pre oder klucz na mail to preorderował grę digital. Z tego co rozumiem taki preorder można tylko na orginie zrobić. Bo tylko tam takowa wersja będzie dostępna.

Raczej nie bardzo. Preorder digital był na gram.pl i tam też gwarantują taką wersję. Chyba że piszesz o digital lux - to już inna bajka.

To był po prostu sam klucz, żeby nie musieć płacić za wysyłkę, a nie żaden preorder digital imo.

No nie za zbytnio. Masz linkę i przeczytaj uważnie. To jest http://www.gram.pl/sk3_8A7rHeq0_Pre_ord ... nline.html preorder pack zwyklaka online/digital.
Innymi słowy można kupić wszędzie (w podanych sklepach w różnych krajach):
Prorder-pack lub Preorder na grę w wersji online/digital w wariacji kolekcjonerskiej i zwykłej i tak samo z pudełkami. Preorder digital deluxe już tylko z Origin. Oczywiście wszędzie gwarantują pełną grę.

Edit: Mówiąc inaczej: Preorder-pack to gwarant pierwokupu pełnej wersji. :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 14:20 
Cytuj  
Digital i tak się ściąga z Origin przecież.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 14:23 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news_8A3eH,62_Chcesz ... duktu.html

Mamy prawo pierwokupu takiej wersji, jaki kupiliśmy preorder, np. mamy preorder zwykły pudełkowy i będziemy mogli korzystając z niego kupić wersję zwykłą pudełkową. Cyfrowy preorder = cyfrowa wersja gry.
Wygląda na to, że tyle ile wyszło pudełek/kluczy z preorderami, tyle sztuk gier/kluczy sprzedadzą na premierę STWOR. Dokupić będzie można dopiero potem, jakiś czas PO premierze, chyba, że ktoś będzie mieć szczęście i dorwie egzemplarz gry, której nie kupił preorderowiec (a będzie tego napewno sporo).


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 14:27 
Cytuj  
Gefaran, Perrin, obaj się mylicie. Preorder "wersji" nie dzieli się na kolekcjonerską cyfrową, kolekcjonerską pudełkową, standardową cyfrową i standardową pudełkową, a jedynie kolekcjonerską pudełkową i standardową pudełkową.

Dla pewności zadzwoniłem właśnie do gram.pl i potwierdzono tam powyższe.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 14:36 
Cytuj  
Dzięki Keii tak myślałem że jest. Wydaje mi się że po prostu część puli jaką dostali przepisali klucze i tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 14:37 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Gefaran, Perrin, obaj się mylicie. Preorder "wersji" nie dzieli się na kolekcjonerską cyfrową, kolekcjonerską pudełkową, standardową cyfrową i standardową pudełkową, a jedynie kolekcjonerską pudełkową i standardową pudełkową.

Dla pewności zadzwoniłem właśnie do gram.pl i potwierdzono tam powyższe.


Nie bardzo rozumiem co sugerujesz? Wszyscy mający preorder-pack online mają prawo pierwokupu wersji pudełkowej, czy nie mają żadnego prawa do pierwokupu a na stronie okłamali ludzi?

Edit: Sam właśnie dzwoniłem do nich. Palneli byka na stronie. Kupując Preorder pack nabywamy prawo do pierwokupu wersji pudełkowej, obojętnie jaki to preorder (online czy nie) by był. :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.