mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2011, 21:48 
 
Duzo nowego nie pokazali, tlum to RPGowcy rodem z CoDa. KILL HORSE. WATER WATER!

Cala prezentacja to znowu ten sam rehash dokladnie tych samych scen, ktory pokazuja od E3. Nic nowego, ta sama sciezka, te same dungeony, znowu ten sam smok. Czekam na jakis leaked gameplay czy cos, bo ogladanie tego samego w kolko jest bez sensu. Ciekawe czy chca cos ukryc, czy moze nas zaskoczyc (wishful thinking, wiem).


_________________
Nestor#1522

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2011, 22:05 
 
Ja uwazam, ze mody to jedna z ciekawszych rzeczy jakie spotkala ostatnio troche zatechle srodowisko "gier komputerowych". Przy splycaniu gier, ulatwianiu rozgrywki, obcinaniu gier i wypuszczaniu platnych DLC to wlasnie mody sa czesto jedynym powodem aby siegnac po dana gre. Gry takie jak TES, Civ 4, M&B, F3 i FNV, D2, BG, JA2 zyja i maja sie dobrze tyle lat po premierze tylko dlatego, ze srodowisko fanow stworzylo do nich setki modow, czesto zmieniajacych rozgrywke nie do poznania.

Juz tak na marginesie warto dodac, ze caly ten szal masowego modowania zaczal sie chyba od czasow Construction Seta do Morrowinda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2011, 22:18 
 
Nestor napisał(a):
Duzo nowego nie pokazali, tlum to RPGowcy rodem z CoDa. KILL HORSE. WATER WATER!

Cala prezentacja to znowu ten sam rehash dokladnie tych samych scen, ktory pokazuja od E3. Nic nowego, ta sama sciezka, te same dungeony, znowu ten sam smok. Czekam na jakis leaked gameplay czy cos, bo ogladanie tego samego w kolko jest bez sensu. Ciekawe czy chca cos ukryc, czy moze nas zaskoczyc (wishful thinking, wiem).


A co, myslales, ze na E3, na Gamescom, na Quakecon i na Pax Prime bedzie za kazdym razem inne demo? Podejrzewam, ze takich dem sie w dzien nie tworzy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2011, 22:30 
 
raggnarok napisał(a):
Nestor napisał(a):
Duzo nowego nie pokazali, tlum to RPGowcy rodem z CoDa. KILL HORSE. WATER WATER!

Cala prezentacja to znowu ten sam rehash dokladnie tych samych scen, ktory pokazuja od E3. Nic nowego, ta sama sciezka, te same dungeony, znowu ten sam smok. Czekam na jakis leaked gameplay czy cos, bo ogladanie tego samego w kolko jest bez sensu. Ciekawe czy chca cos ukryc, czy moze nas zaskoczyc (wishful thinking, wiem).


A co, myslales, ze na E3, na Gamescom, na Quakecon i na Pax Prime bedzie za kazdym razem inne demo? Podejrzewam, ze takich dem sie w dzien nie tworzy.


Rozumiem ze w demie do bulletstorma pokazywali by caly czas to samo, bo maja gotowy wycinek liniowej gry, etc.

Ale "na rany chrystusa", przeciez Skyrim to open world, sandbox gra. Mogli by pojsc gdzie indziej, skrecic w inna sciezke, czy cokolwiek innego. A tu w kolko jest ten sam loch, ten sam kawalek trawy ze smokiem, ktory 'lol so randum' rzuca trollem o ziemie. Demo crysisa(1) dalo sie przejsc na kilkanascie sposobow, a tutaj nihil novi.

Chyba ze to poprostu ze wzgledow oszczednosci, zrobili jeden build 3 miesiace temu, i nie pokazuja niczego nowego, bo teraz wszyscy kranczuja zeby sie wyrobic na 11/11/11 bo bedzie mega klapa jak sie nie zmieszcza.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2011, 22:52 
 
Już tobie będą robić demo open world, spacerując 30 minut po lesie i polując na dziki.

Takie demko ma za zadanie pokazanie grafiki, mechaniki i gameplayu, dlatego wszystko jest liniowo oskryptowane.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2011, 22:53 
 
Jakąś fajną grę typu match 3 ktoś mi może polecić? Najlepiej żeby grało się na czas, było w miarę trudno i żeby dochodziły nowe kamyczki albo jakieś bonusy. No i wymagania jakieś małe. Jestem skazany na laptopa jak na razie i nie mam w co grać. "Bejeweled" znam. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2011, 23:19 
 
Nestor napisał(a):
Duzo nowego nie pokazali, tlum to RPGowcy rodem z CoDa. KILL HORSE. WATER WATER!

Cala prezentacja to znowu ten sam rehash dokladnie tych samych scen, ktory pokazuja od E3. Nic nowego, ta sama sciezka, te same dungeony, znowu ten sam smok. Czekam na jakis leaked gameplay czy cos, bo ogladanie tego samego w kolko jest bez sensu. Ciekawe czy chca cos ukryc, czy moze nas zaskoczyc (wishful thinking, wiem).


To demo bylo tworzone jeszcze pred E3 i jest bardzo pozna alfa, wg. Howarda. Jakby koles poszedl sobie gdzies w las i spotkal dziak co sie zbugowal na jakiejs skalce albo natrafilby na inney blad to bys gadal, ze gra niedopracowana, pewnie bedzie zabugowana, etc. Pokazuja ten fragment, bo nad nim popracowali, m.in. dodali pewne skrypty, ktore gwarantuja, ze sa smoki czy inne zachowanie, ktore w prawidzwej rozgrywce nie musi wcale wystepowa, a ktore chcieli pokazac.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2011, 23:56 
 
wodny napisał(a):
Jakąś fajną grę typu match 3 ktoś mi może polecić? Najlepiej żeby grało się na czas, było w miarę trudno i żeby dochodziły nowe kamyczki albo jakieś bonusy. No i wymagania jakieś małe. Jestem skazany na laptopa jak na razie i nie mam w co grać. "Bejeweled" znam. :)


Puzzle Quest (1) (2 gorsza). Gyromancer.


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2011, 00:23 
 
Nestor napisał(a):
wodny napisał(a):
Jakąś fajną grę typu match 3 ktoś mi może polecić? Najlepiej żeby grało się na czas, było w miarę trudno i żeby dochodziły nowe kamyczki albo jakieś bonusy. No i wymagania jakieś małe. Jestem skazany na laptopa jak na razie i nie mam w co grać. "Bejeweled" znam. :)


Puzzle Quest (1) (2 gorsza). Gyromancer.

A coś mniej znanego? W to wszystko dane mi było pograć. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2011, 00:43 
 
Runespell. Gyromancer to chłam.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2011, 08:55 
 
http://www.youtube.com/watch?v=ONqN6Gs1SLo ja czekam na RAGE , zapowiada sie swietnie rzeznia ,btw orientuje sie ktos co to za muzyka gra do trailera?


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2011, 09:25 
 
Dana napisał(a):
Runespell.
Dzięki, a poniedziałek w pracy miał być nudny :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 03:38 
 
Przeszedłem Assassin's Creed Brotherhood, choć za każdym razem kurwię na tę serię, że jest sztampowa i nudna, to znowu muszę przyznać, że dobra gra. Jakby olać wszystkie nudne side questy i robić wyłącznie misje na zbroję romulusa i maszyny leonarda + main quest, to gra jest dobra. Poziom trudności też poszedł w górę, więcej misji, gdzie nie można zostać wykrytym + więcej kozackich guardów, którym nie da się już najebać zwykłą kontrą. I zakończenie też świetne. Czekam na czwórkę, bo Konstantynopol moze rozpierdolić. Dwie części w pedalskich Włoszech mnie wkurwiały.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 10:42 
 
System Shock 2 HD Review (Detailed Installation Tutorial In Description)

http://www.youtube.com/watch?v=VDAp5UlGWOI

z jedynki
System Shock 1 - Top 10 SHODAN quotes
http://www.youtube.com/watch?v=PaJPX7Go ... re=related

System Shock 2 Mod Comparison
http://www.youtube.com/watch?v=sEbVtdBGveI


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 11:18 
 
Ktos gral w tego From Dust?
Tam jest same modelowanie terenu, bez walk, nie?:<

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 14:02 
 
Tak. To jest gra puzzlowo-logiczna. Masz swoją grupkę ludzików i musisz wykonywać różne zadania. A to pomóc im przejść na drugą stronę (usypać mierzeję), uratować przed potopem lawy z wulkany (wystrugać fosę). Z czasem sobie ludziki postawią wioskę, ale nadal wszystko będzie się sprowadzać do wykonywania mini questów opartych o fizykę świata gry.

Choć daleko nie doszedłem, to recenzje są zgodne w tym przypadku.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 18:05 
 
Od kilku dni jest demo Tropico 4.

http://www.worldoftropico.com/us/index.php?p=downloads

Co prawda w 3 nie grałem, ale przeszedłem to demo i zainteresowało mnie na tyle, że poszedł preorder. Fajnie relaksuje ten tropikalnych klimat :).


_________________
...

**

Posty: 261
Dołączył(a): 21.02.2010
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 18:38 
 
Ale to dalej jest na zasadzie Tropico 3, wyspa z dyktatorem?
Imo piracka wyspa z 2 > all :<.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 22:45 
 
Odpaliłem tego OFP ostatniego (Red River) i jest tragiczny, poprzednią czescia sie jaralem, zwlaszcza coopem z ziomkami, ale tutaj to tragedia jakas, debilnie suche teksty, okropna grafika, chujowa grywalnosc i w ogole w szoku, co oni zrobili z ta seria.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 sie 2011, 18:37 
 
Taki dym ostatnio na giełdzie, że aż się zainteresowałem.

Czy jest jakiś symulator giełdy, z fajnym samouczkiem. Dzieje się na rynkach i chciałbym zrozumieć mechanike giełdy bez zaglądania do literatury fachowej, tylko tak, żeby się pobawić i nauczyć, o co chodzi.
Plusem by było jakby to działało na zasadach multi.

Zna ktoś coś takiego?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.