mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2003, 18:40 
Cytuj  
Ta gra juz byla wspominana zdaje mi sie ale nikt chyba jej nie testowal, co ?

Ja dzis sobie ja zciagnolem i pogralem troche. Musze przyznac ze jak na bete to ma bardzo ladna animacje ( rodzaj Jap Anime ).
Muzyka i grafika niestety nie poratuja grywalnosci tej gry. Sama walka przyprawia mnie o bol glowy. Trzeba ciagle klikac na potwora (przewaznie zajace albo muchomorki typu Pokeman) by ciagle zadawac ciosy. Nie ma PvP chociasz slyszalem ze jest mozliwosc wlaczenia walki z druga osoba. Jak narazie mam lvl 7 wizarda.

Polecam ta gierke milosnika Anime ktorym nie przeszkadza sterowanie postacia typu Shadowbane ani zabijanie tysiecy niewinnych krolikow :smile:
Jesli ktos ogladal Jap anime series o nazwie ./HACK to napewno im sie zpodoba klimat w grze.

Moj char to : ShadowCrawler lvl 7 mage.

P.S.
1.Jest to beta wiec gra jest za friko. Pozatym caly klient warzy 375MB wiec nie tak zle ( porownujac do np. PlanetSide 1.2giga )
2.Jesli kogos urazilem powtarzajac ta gierke to przepraszam :smile:

Official Site: http://eng.pristontale.com/index.asp
Good fan site with lots of info:
http://www.ptprophecy.tk

EDIT: Przyznam sie, pisalem o tej grze nie grajac zbytnio. Po graniu kilka dobrych godzin zrobilem luczniczke lvl 10.
Kilka tip-ow dla startujacych.
Robcie postacie na ALPHA a nie beta. Czemu? pytacie. Jest mapka alpha-y i pozatym nie ma tych kruliczkow i innych takich jak sa na beta mapie.
AI mob-ow jest bardzo prosty. Luk albo cos co razi na odleglosc bardzo sie przydaje. Wszystkie moby ( poza tymi co strzelaja w ciebie jak impy czy skeleton archers) nigdy nie beda ciebie gonili odrazu ( na przyklad DAOC,UO,SB,EQ...). O co mi chodzi, pytacie. Mozna strzelac w mob-a po czym uciec kawalek i strzelac dalej. Mob zblizy sie do ciebie ale nigdy nie bedzie ciebie gonil ciagle jak w innych grach :smile:

Jesli macie jakies pytania to bardzo prosze msg-a na ICQ: 102250848


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Luki dnia 2003-05-27 17:05 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2003, 09:15 
Cytuj  
Hmm strona glowna nawet mnie przerazila ;] ale spojrzalem na screen trailera wiec moze to jadalne bedzie ;]

P.S. .hack// nie ./hack ;]

[update]: chociaz jak spojrzalem na wiecej screenow to mi sie nie dobrze robi, lepiej se sciagnij ragnaroka, lepszy i bardziej czuc .hack//

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ashton dnia 2003-05-27 10:17 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2003, 14:29 
Cytuj  
Ja tam czuje .smrod// jak patrze na screeny z Ragnaroka i Priston tale.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2003, 14:36 
Cytuj  
to sa spoko gierki :razz: "darmowe mmorpg"


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.