mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 21:20 
Cytuj  
Nie ma to jak pisac Bf2>Bf3, po zagraniu w gowniana alphe, na gownianej mapie, zrobionej pod marketing, zeby sciagnac grajace ADHD scierwo z coda do gry.

GG

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 21:31 
Cytuj  
To mi napisz czym ta gra sie bedzie roznic gameplayem infantry miedzy beta a fullem? Potrafisz mi to wyjasnic? nie dosc, ze bc2 feeling to jeszcze bardziej pod moh...

Sry, ale napierdalam w wiekszosc fpsow jakie wychodza, Ty natomiast spuszczales sie nad bc2 na konsole. ADHD cod? nie osmieszaj sie, to quake czy cos to chyba na oczy nie widziales.

Biore pod uwage cos wiecej niz grafe. I mam prawo do wlasnej opinii.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 21:46 
Cytuj  
Najwidoczniej to co ty bierzesz pod uwage inni maja w dupie, sądząc po zainteresowaniu RO2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 21:51 
Cytuj  
Dla mnie jest fajny klimat, czuć konflikt. ;> A feeling jest zadowalający, jak ktoś się chce męczyć to niech pogra w ro2 albo idzie do wojska. :D

Szukacie na siłę minusów, bf3 ma być z założenia dobrą grą i taką będzie, przełomu tutaj nie ma, bo chyba nie zapowiadali niczego z czym by się ta beta nie pokrywała.

Siła bf tkwiła w dużych mapach i to mi wystarczy, ja z kumplami vs mass zerg i jest fun. A, że przy okazji gra wygląda "OSOM" to już inna sprawa. ;>

Btw jak wróciło czołganie to znowu jest maga campa, dlatego właśnie wolę mapy typu heavy metal, gdzie snajpy mają przejebane. :] W bc2 może grałem w 2-3 mapy non stop, reszta mnie nie interesowała. Jak ktoś lubi mniejsze w stylu cod to też będzie zadowolony, dla każdego coś miłego.


Btw latał ktoś czopem na joyu? Jest pełen support czy taki sam jak w bc2?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 21:57 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Szukacie na siłę minusów, bf3 ma być z założenia dobrą grą i taką będzie, przełomu tutaj nie ma, bo chyba nie zapowiadali niczego z czym by się ta beta nie pokrywała.

zapowiadali mega duzo rzeczy, prawdziwa rewolucje. od rozbudowanej walki wrecz po (pelna?) destrukcje otoczenia konczac.
wyszedl bc2 na sterydach, czyli przyjemna gra na puby :)


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 22:04 
Cytuj  
Nie moge sobie sciac drzewa na PS3!!!oneoneoneeleven :<<< ...

A na powaznie to pogralem troche na PS3 (bo do mojej karty graficznej jeszcze nie wyszly sterowniki, ktore moglyby obsluzyc BF3. Najnowsze stery sa za stare i gra nie chce sie uruchomic \o/). Feeling jest MoHowy. Kampa w krzakach tez jest. Graficznie troche lipa. Imo KZ3 wyglada lepiej i graficznie i gameplayowo. Niech dadza mape gdzie bede mogl na kogos zawalic dom lub przyjebac mu z helikoptera. Poki co ta mapka gra sie identycznie jak CoD:BO ...

P.S. Ib4 "to beta czarnuchu". Tak wiem, ze to beta ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 22:12 
Cytuj  
Ok, odpaliłem u siebie.

Muszę powiedzieć że jestem pozytywnie zaskoczony optymizacją silnika. Chodzi mi lepiej niż BC2. Szału nie ma, ale udało mi się zająć pierwsze miejsce z kd ratio 12/5. Na metrze oczywiście, caspian to pewnie inna para kaloszy będzie.

Ale ta przeglądarkowa wyszukiwarka to tragedia.


Ostatnio edytowano 29 wrz 2011, 22:13 przez Dana, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 22:12 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
Atherius napisał(a):
Szukacie na siłę minusów, bf3 ma być z założenia dobrą grą i taką będzie, przełomu tutaj nie ma, bo chyba nie zapowiadali niczego z czym by się ta beta nie pokrywała.

zapowiadali mega duzo rzeczy, prawdziwa rewolucje. od rozbudowanej walki wrecz po (pelna?) destrukcje otoczenia konczac.
wyszedl bc2 na sterydach, czyli przyjemna gra na puby :)


Tylko to miało być w sp czy mp ? :>

Dana napisał(a):
Ok, odpaliłem u siebie.

Muszę powiedzieć że jestem pozytywnie zaskoczony optymizacją silnika. Chodzi mi lepiej niż BC2. Szału nie ma, ale udało mi się zająć pierwsze miejsce z kd ratio 12/5. Na metrze oczywiście, caspian to pewnie inna para kaloszy będzie.

Ale ta przeglądarkowa wyszukiwarka to tragedia.


To ciekawe, że bf3 śmiga lepiej niż bc2. ;>
A przeglądarkowa szukajka mi się podoba, bo wreszcie działa jak powinna, dobre obsługa, fajne statystyki itp. A, że gra się wrzuca do okienka, żeby zapodać szukanie to mi nie przeszkadza. Mogli dać ja w grze faktycznie, ale wolę tą niż obecną z bc2 jeśli już wybierać.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 23:15 
Cytuj  
Wiecie moze gdzie w wersji PS3 jest opcja mute all? ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 23:24 
Cytuj  
Tak sobie teraz obejrzałem wszystkie unlocki w pojazdach, jest w czym wybierac o_O

Caspian border mnie znisczyl, zniszczyl mnie ogrom mozliwosci jakie daje ta mapa

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 00:16 
Cytuj  
A jak sie wbiles na caspian border? Ja nie moge bo same zajete servery albo password.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 00:17 
Cytuj  
pw: shoppingcartsareagoodride i spamuj join server button


Piekna sprawa wilkie pole, m14 z zoom x4 + bipod i radosne strzelanie przed siebie bedac schowanym w trawie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 01:23 
Cytuj  
EA/DICE wypowiada się na temat wzrostu wydajności w wersji finalnej?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 05:22 
Cytuj  
lolz, bynajmniej nie chce by bf3 byl jak ro2, tylko, żeby był bardziej jak bf2. Ro2 to gra bardzo specyficzna, malo pod publike, wiec nie ma takiego zainteresowania. Zapowiadali "osom" mega niewiadomo co, a nic takiego nie widze, inni podobnie. Zreszta co, "wszystkim" sie podoba to mi tez musi? Ło jaaa unlocki, o ja pierdole, nowe czapki ;d I sry przestancie pierdolic o ro2 jak nawet gry nie macie, tu nie ma co porownywac.

Co do bety bf3, nie jest tak, że poziom destrukcji w becie jest mniejszy? A full bedzie w retailu? Przynajmniej taka plotke slyszalem.

Gra na puby by wyjebac po miesiacu? :< Czy ktos juz fruwal?


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 05:42 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
EA/DICE wypowiada się na temat wzrostu wydajności w wersji finalnej?


Tak na ultra bez 2x gtx580 nie pograsz :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 06:49 
Cytuj  
a po co sie gra w bety/triale itd.? :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 06:50 
Cytuj  
Kurwa co za debil wymyślił że po skończonej walce nie można zmienić serwera tylko trzeba czekać aż się załaduje nowa gra żeby zrobic quit...

Prone jest przegięte w uj w obronie.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 07:31 
Cytuj  
Co do fruwania to jest mega ciezko bo kazdy inzynier moze miec Stingera/Igle, ktore (chyba) maja 100% celnosc. Mozna sobie pozniej odblokowac flary lub trudniejsze namiezanie, ale to nie to. System zniszczen nie jest taki ze mozna sobie spokojnie latac majac nadal 1%. Po kilku trafieniach nasz samolot/heli "trudniej sie prowadzi" az nie da sie nim latac i trafiamy w ziemie.
W heli mamy nieograniczone ammo a koles na dzialku nie ma zooma + nie ma nic poza dzialkiem (dokladnie jak w BFBC2 a nie BF2).
Kolejna glupota jest taka, ze te wyrzutnie nie dzialaja jak sie nie namierzy czegos latajacego (nie da sie strzelac bez namierzenia).
Aha bym zapomnial, sa pojazdy AA, ale one nie maja rakiet tylko dzialko.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 07:50 
Cytuj  
Pograłem na Caspian - zajebiste :E. Rozpierducha na całego po prostu. Tylko grafę zmienie na 5850 żeby wszystko fruwało w tych 60 Fps a nie 35.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 08:01 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
lolz, bynajmniej nie chce by bf3 byl jak ro2, tylko, żeby był bardziej jak bf2. Ro2 to gra bardzo specyficzna, malo pod publike, wiec nie ma takiego zainteresowania. Zapowiadali "osom" mega niewiadomo co, a nic takiego nie widze, inni podobnie. Zreszta co, "wszystkim" sie podoba to mi tez musi? Ło jaaa unlocki, o ja pierdole, nowe czapki ;d I sry przestancie pierdolic o ro2 jak nawet gry nie macie, tu nie ma co porownywac.

Co do bety bf3, nie jest tak, że poziom destrukcji w becie jest mniejszy? A full bedzie w retailu? Przynajmniej taka plotke slyszalem.

Gra na puby by wyjebac po miesiacu? :< Czy ktos juz fruwal?


Może nie ma mega rewolucji, ale gra się bardzo fajnie i mi to wystarczy. ;> Jest masowy rozpierdol, piękna grafika, fajny gameplay, dobrze, że chociaż to, bo w czasie obecnych gniotów ciężko jakimś tytułem przyciągnąć uwagę. A jak ktoś czeka na rewolucję to sobie poczeka, może do śmierci. ;>

Akurat w ro2 grałem z użyczonego konta i jak na "only-pc" zapowiadany tytuł to wygląda i chodzi jak nędznej jakości port z konsoli.

Gadajcie co chcecie, hejtujcie, ale pewniakiem bf3 będzie mega popularny, nie wiem czy nie bardziej niż bc2. Wiadomo, że nie każdemu dogodzi, ale i tak 3/4 os będzie się bawiła wyśmienicie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.