mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 8
Dołączył(a): 3.10.2011
Offline
PostNapisane: 3 paź 2011, 17:18 
Cytuj  
Okey, rozmawiałem z nim twarzą w twarz:) Wszystko wygląda tak: porty są odblokowane, on sam nigdy niczego nie blokował - potwierdził też, że faktycznie może przekierować ruch na mojego kompa.

Poza tym dopiero teraz zauważyłem, że nasz natura mojego problemu jest nieco inna. I rozwiązanie chyba pojawiło się samo: po prostu zmienił mi się status na stronie "Test details". Od soboty do dzisiaj miałem pustą stronę z napisem "error", a przed chwilą pojawił się info

Congratulations! You have been selected to participate in the Star Wars: The Old Republic Game Testing Program!

Once you’ve accepted the test invitation, make sure you download and update the Star Wars: The Old Republic game client.

Your feedback on everything in the game is appreciated. We want to hear your thoughts on everything in the game, from Crew Skills to and Advanced Classes to Missions and PvP, and even Space Combat. Please play as much of the game as you can, try to complete the storyline for at least one class, and group up with other players to tackle challenging Missions.

During the test, please visit the Game Tester Forum (only accessible after you accept the test invitation) to discuss the game with other testers. You can also find additional information here such as our Play Guide. As a reminder, everything associated with this test (game information, process, forums communication, etc.) is confidential and may not be discussed outside of the Game Tester forum. Additionally, your participation in the Game Testing Program is subject to the Game Testing Agreement.

We look forward to hearing your feedback. Thank you for helping make Star Wars: The Old Republic a success!


Być może miałem po prostu zablokowany dostęp do serwerów? Tak czy inaczej nie sprawdzę tego póki co, bo musiałem znów rozpocząć pobieranie clienta (partycja wczoraj wieczorem mi padła, heh). zostało jeszcze jakieś 7,5 giga downloadu.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2011, 17:30 
Cytuj  
wiadomo kiedy następne invite będą rozsyłać?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2011, 17:35 
Cytuj  
Sproboj, ja status mam in progress

W pracy moglem sie zalogowac ... w domu ni chu chu :(


_________________
Obrazek

Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 paź 2011, 17:47 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
wiadomo kiedy następne invite będą rozsyłać?

Jesli to jest ta weekendowa beta to w srode/czwartek zazwyczaj wysylaja.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2011, 17:56 
Cytuj  
Nie wiem czy taka weekendowa, cały czas można się logować i grać, chociaż weekend dawno się już skończył, nawet w Ameryce ;).


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 3.10.2011
Offline
PostNapisane: 3 paź 2011, 18:01 
Cytuj  
Compton napisał(a):
Sproboj, ja status mam in progress

W pracy moglem sie zalogowac ... w domu ni chu chu :(


No ja też mam in progress + tę wiadomość. Mam nadzieję, że faktycznie było tak, że dostałem betę ale jeszcze nie wyświetlało mi serwerów, bo miałem inny status. Z drugiej strony wczoraj też wyświetlało mi "in progress", ale po wejściu w "my testing details" pojawiał się opisany wcześniej błąd. Cholera wie, przekonam się jutro. Dobrze chociaż, że pobiera się z pełną predkością (mam tylko albo i aż 256kb/s), więc nie jest źle;) W każdym razie wydaje mi się, że gdyby był to problem z blokowanymi portami, to w ogóle nie dostałbym się do gry, ew. sama gra wyświetliła by mi jakiś komunikat. Z drugiej strony sprawdzałem porty aplikacją http://canyouseeme.org/, która i tak pokazuje wszystkie porty zablokowane - nawet te, które po wejściu w cdm.exe wyświetlały mi się jako otwarte:P Trzeba się uzbroić w cierpliwość, ale szlag mnie trafi jeśli się okaże, że nie uda mi się przetestować gierki. Szansa jedna na milion a tu taki zonk...

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2011, 18:04 
Cytuj  
@UP

Ja uzeram sie z problem od czwartku :P Spedzilem na probie jego rozwiazania dobrych kilka godzin

Anyway, gdybys nie byl w becie nie moglbys podgladac forum ani zalogowac sie do launchera :)

IMO, 256 Kb/s to nie wiele ... do zasaczenia jest nieco ponad 20 GB :)

EDIT#1

Niestety przekierowanie calego ruchu na konkretny IP nie pomoglo :/

Ehh ... nie mam juz pomyslu. Czekam az provider odblokuje (jesli) porty 12003 i 12004


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 14:08 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 8
Dołączył(a): 3.10.2011
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 14:39 
Cytuj  
Odpisuję dopiero teraz, bo - jakby było mało - net mi wczoraj padł:D Cóż... rozmawiałem dzisiaj z jednym znajomym, który twierdzi, że może być mały problem. Porty, które powinny być odblokowane WYSYŁAJĄ sygnał, ale mają problem z odbiorem sygnału zwrotnego. Jest to związane z budową sieci, po prostu wszystkie osoby u tego providera łącza się z netem przez jego bramę, która sygnały zwrotne rozdziela do wewnętrznych adresów IP (lanowskich). Adres IP w necie mamy niby jeden, przydzielony przez jego bramę. W momencie gdy server gry zadaje przez poszczególne porty pytanie, to gubi się i nie wie skąd ma nadejść odpowiedź. Tak to zrozumiałem:P Nie wiem teraz czy provider może mi dać jakiś osobny adres IP, czy też nie;/

Edit: od czwartku będę miał osobny, własny zewnętrzny adres IP. Będzie mnie to kosztowało 10zł co miesiąc, ale przynajmniej nie będzie kłopotów z grą. A jeśli to nie pomoże...:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 15:08 
Cytuj  
Gowno nas to obchodzi, tbh. To thread o SWTOR a nie o twoim zjebanym ISP.


Posty: 8
Dołączył(a): 3.10.2011
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 15:19 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Gowno nas to obchodzi, tbh. To thread o SWTOR a nie o twoim zjebanym ISP.


Rozumiem, że podawanie możliwych rozwiązań problemów, które związane są z beta SWTOR nie należy do tematu dyskusji?
I kogo masz na myśli mówiąc "nas"? Jak na razie tylko Ty masz z tym jakiś problem. Skoro Cię to "gówno" (jak dosadnie to określiłeś) obchodzi to, Twój komentarz jest raczej zbędny:)

*

Posty: 58
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 15:49 
Cytuj  
A tak po za tym to serwery leżą czy co ? - "This environment is currently unavailable for play"
Edit : już można zrobić play ale klient pada- z tego co na forum pisza to chyba u wszystkich


_________________
http://zezem.salon24.pl/312090,ubu-roi-ou-les-polonais
Hic amor, haec patria est

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 16:36 
Cytuj  
A to nie mialby byc weekend beta events?

*

Posty: 58
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 16:51 
Cytuj  
Nie - week event. Po prostu nowe patche zamieszały :)


_________________
http://zezem.salon24.pl/312090,ubu-roi-ou-les-polonais
Hic amor, haec patria est

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 17:22 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Gowno nas to obchodzi, tbh. To thread o SWTOR a nie o twoim zjebanym ISP.


Jak nie masz nic sensownego do dodania ... MILCZ

Moj provider odblokowal mi niby porty ... niestety wysypal mi sie klient ( error po patchu ) Ehhh

Cale szczescie ze na drugim kompie mam BACKUP :)


_________________
Obrazek

Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 17:47 
Cytuj  
Chcialbym dostac odpowiedzi na swoje pytania z poprzedniej strony :<

Cytuj:
I jak to jest dokladniej? Tzn. cos w stylu WARa? Jedna zonka na ktorej questuja dwie frakcje z jakimis outpostami z guardami ktorzy cie one-hituja, outposty mozna zabijac, czy w ogole jest sens zabijania graczy czy to zabijanie dla samego zabijania, czy jakis exp, random drop.
Plus jakies info nt. contested planet z objectivami, co tam zapowiadali ze bedzie "podobne" do battlefronta 2?


Plus moja oferta tymczasowym zaopiekowaniem sie kontem jest caly czas aktualna, hehe :wink:

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 19:15 
Cytuj  
http://massively.joystiq.com/2011/10/04/star-wars-the-old-republic-increases-invitations-to-this-we/

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 19:26 
Cytuj  
Weles napisał(a):
Nie - week event. Po prostu nowe patche zamieszały :)


http://www.swtor.com/news/news-article/20111004

Beta Testing Weekends for Star Wars™: The Old Republic™ began earlier this month and during our first weekend, we invited more players into testing than we’ve ever invited before in a single weekend! Now we’re getting ready for another Beta Testing Weekend, starting on October 7th and finishing on October 11th. With increased invite numbers from the first weekend, even more of you will get to play The Old Republic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 19:37 
Cytuj  
No mam nadzieje ze dostane keya i zobacze czy to dobry shit.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 21:45 
Cytuj  
iniside napisał(a):
No mam nadzieje ze dostane keya i zobacze czy to dobry shit.


patrząc po tym co się dzieje tutaj raczej nie mamy szczęścia do kluczyków bo dostają je tylko randomy


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.