mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 08:40 
Cytuj  
W sumie.... pewnie będę was o coś pytał jak wyjdzie kolejna część ;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 09:11 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nienawidze tej gry.

Jestem w miejscu, gdzie ta gra juz nie jest trudna, ona mnie z premedytacja trolluje kurwa.


czyli gdzie dokladnie? ;]


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 09:17 
Cytuj  
Im dłużej gram, tym częściej ginę z głupich powodów, a z mobami / bossami daję radę. Kwestia przestawienia się na inny styl gry niż naciskanie jednego guzika i "byle do przodu" ;)

Nie pamiętam, czy grałem wcześniej na konsoli w tak długi tytuł. Mam już jakieś 32 godziny gry, a dopiero drugi dzwon zaliczony. Co chwile odkrywam coś nowego w miejscach, gdzie już dawno byłem i teoretycznie wszystko zrobiłem.

Pytanie do ludzi posługujących się bronią dwuręczną:
Dobiłem wymaganą ilość siły, żeby nosić broń. Ma przypierdziel, ale jest strasznie wolna. Czy rozwijanie dalej siły sprawi, że będzie szybsza albo nie warto już więcej ładować?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 09:58 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Im dłużej gram, tym częściej ginę z głupich powodów, a z mobami / bossami daję radę. Kwestia przestawienia się na inny styl gry niż naciskanie jednego guzika i "byle do przodu" ;)

Nie pamiętam, czy grałem wcześniej na konsoli w tak długi tytuł. Mam już jakieś 32 godziny gry, a dopiero drugi dzwon zaliczony. Co chwile odkrywam coś nowego w miejscach, gdzie już dawno byłem i teoretycznie wszystko zrobiłem.

Pytanie do ludzi posługujących się bronią dwuręczną:
Dobiłem wymaganą ilość siły, żeby nosić broń. Ma przypierdziel, ale jest strasznie wolna. Czy rozwijanie dalej siły sprawi, że będzie szybsza albo nie warto już więcej ładować?

no nie mow,ze wbiles 46str dla demon hammera ;d


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 10:01 
Cytuj  
ja mam 20h i zaliczony pierwszy dzwon :)
ale jaka radosc jak w koncu ubilem te gargulce :)

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 10:11 
Cytuj  
@up

Z drake swordem padly za pierwszym razem, nawet toporek wypadl :) zajebiscie mi sie podoba flavor w tej grze, np. przy mocnym zamachu tym toporkiem wygina sie jak ogon :lol:

Ja mam na liczniku okolo 25 godzin, dzwon rozbity, wczoraj mialem isc na vagina dragon ale w koncu zaczalem farmic na klucz do drzwi w Darkroot Gardens. Pomogl mi w tym jakis koles ktory invidowal ktory dropnal 6k souli i jeden humanity. Gorzej bylo pozniej gdy wlazlem za te drzwi i ktos sprytnie mnie wtedy napadl, nie dalem rady wytankowac mobkow i gracza :D Adrenalinka skoczyla.

W 25 godzin zabilem cme, byka, tego pierwszego minosa, grubasa w asylum, zwiedzilem pokazna czesc katakumb, darkroot gardens, wlazlem do drake valley, spierdolilem z miasta duchow ;) Gierka jest zajebista. Jezeli tu mi nie pasuje to ide gdzie indziej, wyfarmie sie i wroce tam, jasne ze dostane w pizde ale bedzie bit latwiej :)

Dzisiaj wieczorem wyfarmie 20k souli, wymaksuje sobie zbrojke, dark knight sworda... i pojde na vagina dragon!

Masakra, gra jest zajebista.

btw. Koles ktory mnie invidowal mial zbroje taka jak by w kolcach, wtf?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 10:31 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
no nie mow,ze wbiles 46str dla demon hammera ;d


nie, 32 str na Dark Knight Greatsworda ;)
205atk + 105 bonus.
Ma mega przypierdziel, ale jest wolny bardzo.
Zastanawiam się, czy ładowanie dalej w str przyśpieszy obsługę tej zabawki ;)

Jak dobrze kojarzę (nie mogę sprawdzić, jestem w robocie), to demon hammer nie miał bonusów. (to ten z gaping dragona?). Wbijając na niego tyle siły będę miał większe obrażenia z mojego greatsworda, który ma bonusy str "B".

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 10:34 
Cytuj  
10:50 jest Dark Souls.

Zamówiłem wczoraj o 16 w gramie. Nic kurwa, tylko pogratulować szybkości działania ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 11:12 
Cytuj  
roball napisał(a):
@goki: bylem w Anor lando, zabilem assasina i nie dropnal mi armora i nie moge wskrzesic fire keepera w firelinku. Anor Lando boss nie jest do zrobienia solo (szczegolnie jak gram melee only) a nie mialem humanity wiec polazlem do lasu gdzie mnie wpierdolila kotonutria bo zignorowalem przeciwnika.

Chyba musze dzisiaj odpoczac od tego.


moze uzyles jej soula do upgrade'a estusa? ;] jej soul powinien dropowac na 100%
armor sie pozniej dostaje (na jakims corpse w anor londo lezy)

ja wczoraj zaczalem anor londo, ale w trakcie poszedlem do painted world of ariamis i sie teraz bujam z occult claymore +3, szalu nie ma tho :|
no i wczesniej wrocilem i zabilem stray demon w asylum ;]
cel na dzis: zabic smough i ornstein w anor londo, solo.


_________________
Obrazek

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 12:33 
Cytuj  
@up tip :)

W Darkroot jest pare tajnych przejsc :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 12:38 
Cytuj  
Co wy gadacie Anor Londo bez problemu zrobiłem :) Gorzej z biblioteką i lokacją kryształowa, tam dopiero ginę ....

W anor jest taka naprawdę powalona sytuacja gdzie idziesz na gzymsie, i w tm samym czasie strzelają w ciebie z jakichś super łuków, jak cię trafi spadasz w przepaść, 30 podejść mi to zajęło....

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 13:01 
Cytuj  
jak was czytam, to ciesze sie, ze dojde tam gdzie jestescie za jakies 2 miesiace :)

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 13:03 
Cytuj  
Duo bossów w Anor się da solo, trzeba cierpliwie i tyle. Najłatwiej i chyba lepiej zabić najpierw gościa z włócznią bo w 2 fazie jak on został to mnie pozamiatał na szybko swoim unblockiem. Fatty za to jest wolny i łatwo się wszystkie jego specjale omija.

Ja teraz siedzę w crystal- to dopiero zryta lokacja, powodzenia jak ktoś gra offline bez tipsów innych graczy. Ładnie się zdziwiłem jak sobie bossa obszedłem na tył a tu jakiś curse attack i sekundę później mnie nie było :D

Ktoś wie jak wskoczyć na biblioteczkę w Archive gdzie leży skrzynka?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 13:03 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jak was czytam, to ciesze sie, ze dojde tam gdzie jestescie za jakies 2 miesiace :)


nie dojdziesz nigdy nawet do polowy tego co oni :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 13:09 
Cytuj  
za to na pewno dalej od ciebie :)

niestety ilosc opcji jest zbyt duza w tej grze.
zmienilbym sobie bron na cos innego ale sam juz nie wiem na co :)
ta dluga 'kosa' to drop czy mozna ja kupic?


Ostatnio edytowano 12 paź 2011, 13:14 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 13:13 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Duo bossów w Anor się da solo, trzeba cierpliwie i tyle. Najłatwiej i chyba lepiej zabić najpierw gościa z włócznią bo w 2 fazie jak on został to mnie pozamiatał na szybko swoim unblockiem. Fatty za to jest wolny i łatwo się wszystkie jego specjale omija.


niby tak, ale jak sie najpierw grubego zabije to zbroje tego z wlocznia mozna kupic u vendora :<


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 13:15 
Cytuj  
Havla probowal ktos zabic w inny sposob niz turlanie i backstaby?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 13:18 
Cytuj  
Blokowanie i backstaby ;)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 13:20 
Cytuj  
To ten sukinsyn co stoi na dole wiezy i laka jakas wielka palka? Miazdzy mnie mimo moich extra unikow :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2011, 13:21 
Cytuj  
ta, wczoraj sprobowalem go pizgnac to mimo bloku dostalem strzala i nara.
a cfaniak tak biega po schodach, ze nie mam jak mu dupska fireballem przyjarac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.