mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 13:41 
Cytuj  
Niech ktoś mi to wytłumaczy jak działa summoning w tej grze?? Ja i znajomy mamy ten sam level jesteśmy w tej samej lokacji, stawiam znak i nic .... on tego nie widzi, też widzimy różne znaki od innych gracz tak jakbyśmy grali na różnych serwerach ....

Ja martwy, on żywy z +1, i inne kombinacje próbowaliśmy i nic :(

Udało nam się to zrobić 1 raz, (więc jest to możliwe) i od tamtego czasu kupa ....

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 13:47 
Cytuj  
Jakiś patch w drodze jest ??

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 15:31 
Cytuj  
co do coop znalazłem taki patent

Cytuj:
HOW TO EASILY CO-OP WITH FRIENDS

I'm not sure if many have figured this out yet, but I haven't really seen it posted here.
I was watching a stream of some dude playing Dark Souls the other day and he was constantly summoning his friend into his boss fights/areas. I asked him how he did it and he happily told me. Apparently, whenever you drop your White Soapstone, it's placed on a random server. If you drop it again, it's placed on a server different than the one it was before. So a buddy of mine thought we'd try out this guy's method of summoning his friend. My friend would drop his soapstone, and wait about 20 second, and drop it again until I told him I seen it, which I did eventually, every time. Sometimes it took five minutes, one time it took around 11 minutes, but that's because the first two times I seen his stone, he dropped another one before I told him I seen it, so the summon would fail.
TL;DR: Drop Soapstone near buddy every 20-30 seconds. Buddy should see it eventually when it lands on his server. Summon him up


_________________
you are already dead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 16:59 
Cytuj  
Jak budować thiefa? Na razie daję Dex tylko. Nie chce zwalić, bo to ciężka postać, lecz dająca w uj satysfakcji.

(Pewnie jeszcze walnę Knighta i Pyro. Jestem altoholikiem ;P)

I po raz kolejny polecam grę każdemu kto się waha, a nie miał z serią kontaktu!


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 18:08 
Cytuj  
Chyba roball ma rację.
Grałem brata thiefem, budowanym pod dex i nie mogłem się odnaleźć.
Fakt, ładne crytyki, szybki, zwinny, ale po 2 blokach nie ma staminy i jest wystawiony na śmierć.

Chociaż pewnie z drugiej strony to kwestia mojego przyzwyczajenia do gry tankiem, gdzie wszystko biorę na tarczę ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 18:32 
Cytuj  
A jak budujecie tanka? w jakich proporcjach endu do vit? no i czy dajecie coś w str? dex?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 18:46 
Cytuj  
ale jestem zly, zrobilem staty na Black Knight Halberd, poszedlem do darkroot, gdzie niby dropi na 100% z black knighta, mialem nawet na sobie humanity pare i takiego! jakies gowno do broni mi padlo, a halabardy nie ma :( :( :(

teraz dopiero znalazlem info,ze black knightci to random drop, ech. wkurza mnie taki EpicNameBro z yt, ktoremu wszystko ladnie dropi.

edit: jak jakas bronia moj char macha jak szmaciarz (w sensie machnie,ale prawie,ze sie z nia przewraca), to ten wpn tak ma, czy brakuje mi str?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 19:38 
Cytuj  
Jest jakaś opcja dual wielda 2ch broni, tak aby mieć możliwość "zbijania" ciosów? (Którą daje tarcza)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 19:58 
Cytuj  
havelek padl.

redziu jak ci poszlo z ta farma humanity ze szczurkami? (rozumiem, ze chodzi o te 3 kolo smoczka).
oplaca sie biegac do ogniska i respawnowac?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 20:02 
Cytuj  
Jest parry ale to trzeba miec mega wyczucie ;p bo saper myli sie tylko raz....

Co jest za drzwiami w ogrodzie na ktore trzeba 20k souli?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 20:03 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Jest parry ale to trzeba miec mega wyczucie ;p bo saper myli sie tylko raz....

Co jest za drzwiami w ogrodzie na ktore trzeba 20k souli?


farma souli exploitem ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 20:06 
Cytuj  
bleh. to sux ;p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 20:21 
Cytuj  
No nie mówcie mi że farmuję soule w ogrodzie tylko po to żeby dalej farmować? Ale skoro mam już 12k to powiedzcie jak :oops:


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 20:59 
Cytuj  
moze ktos ma Black Knight Halberd, nie idzie w ten typ wpn i chcialby tradenac? :]


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 22:51 
Cytuj  
jak serio to pm cene, kumpel chce.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 22:54 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
havelek padl.

redziu jak ci poszlo z ta farma humanity ze szczurkami? (rozumiem, ze chodzi o te 3 kolo smoczka).
oplaca sie biegac do ogniska i respawnowac?


teraz biegam z humanity +4 i widze róznice w dropach ; no ja tam pobiegłem 5x żeby mieć kilka pkt humanity na początek, a lepiej farmi się później w kanałach (depths) bo tam szczurków jest dostatek :lol: ale glut raz mnie tam zjadł (wiecie gdzie na pewno) to nastepnym razem wpadłem tam z firebombami

miałem też kilka niezłych akcji w kanałach, jak doszełem do bonfire to była tam masa znaków do summonowania, skorzystałem z kilku i biegałem w 3os po kilka razy, i zdarzyło się z 3x że invadnał nas też jakis black phantom, smieszna sprawa bo pojawiał się dokładnie tam gdzie my staliśmy i takie bidulki były insta gwałcone, wpada za nich trochę souli także profit :)

ale raz poszedłem do kuchni przy summonowaniu, przychodze i widze jak koleżkowie latają po sewersach jakoś tak bez sensu, okazało się ze ganiają się z phantomem, pobiegłem im pomóc i w jakimś korytarzu 2x backstab od typa z toporem większym od niego 8) tuff shit

potem invadował nas jeszcze 2x ten sam typ, ale jak nie bylismy rozdzieleni to szybko klękał

opłaca się zostawić swój znak i pomóc kilka razy z gaping dragonem (jest prostszy od taurusa), każdy win to 12,5k souli, wyszedłem z depths z 60k a spodziewałem się horroru i okropnej lokacji a wyszło że była najlepsza z dotychczasowych (odliczając bloby)


_________________
you are already dead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 23:37 
Cytuj  
To humanity ma jakieś inne zadanie poza tym że można zrobić się człowiekiem i rozniecić ogień? W ogóle jak to jest? Warto biegać jako człowiek czy jako undead?


_________________
LaMoon#2988

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 23:44 
Cytuj  
Masz lepszy droprate ale mogą cię invadeować. I ty też możesz invideować/coopować tylko jako human.


_________________
Obrazek

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 13 paź 2011, 23:44 
Cytuj  
http://darksouls.wikidot.com/warrior-of-sunlight

Effects of covenant
Players will appear as a Gold Phantom when summoned from a White Sign Soapstone.
Upon clearing a boss as a gold phantom, all members(summoning players and other phantoms) are awarded a Sunlight Medal.
Players of this covenant are matched up much more easily with other players in the same covenant during online play.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 00:13 
Cytuj  
powtorze sie z pytaniem o efekt "przewracania sie" postaci zadajacej hity jakas ciezka bronia. zrobilem sobie z ciekawosci str na 24 i zwaihander (czy jak sie to gowno zwie) ma u mnie smieszne efekty hitow - jakby postac leciala z nim do przodu tracac rownowage pod jego ciezarem. to samo zauwazylem z paroma innymi bronmi (ktorych jeszcze nie mam "sily" nosic). czy ten efekt jest celowy? - takie male ludziki nie potrafia poslugiwac sie swobodnie bronia po wielkich demonach, dark knightach, itp.
czy tez musze podniesc jakos znacznie str,endurance czy co tam innego, by moc tymi bronmi jakos sensownie operowac?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.