mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 16 paź 2011, 21:07 
Cytuj  
Jesli grasz na ps3 to:

Jak porownujesz ze soba bronie wchodzac do ekrany eq ktory na sobie nosisz i wcisniesz item ktory chcesz wymienic (w tym przypadku bron) to jak najedziemy na bron ktora nas interesuje i wcisniesz trojkat to zobaczysz staty broni i taki description, jak wklepiesz kwadrat to zobaczysz staty swoje... To co na niebieskie to dobre, czerwone zle.

Wydaje mi sie, ze jezeli bron zadaje normal 100 i 100 lightning to w sumie zadaje 200 dlatego, ze jak wklepiemy kwadrat to tam jest statystyka sumarycznego damage broni i wyswietla sie tam 200.

Dodatkowo bronie maja wlasnie skalowanie pod cechy postaci. Teraz tak, zaleznie od typu umagicznienia broni (lightning, enchanted, chaos etc.) zmieniaja sie, nie dosc, ze wlasciwosci to i skalowanie broni od statystyk (w oknie ekwipunku dodatkowy damage od cechy jest przypisany w nawiasie obok standardowego damage broni). Dla przykladu lightning niweluje skalowanie broni pod cechy postaci ale dodaje dodatkowo obrazenia od blyskawic (who would have known?! :D) Second, jest takie umagicznienie jak divine, ono chyba zadaje wiekszy damage demonom i undeadom dodatkowo dodaje skalowanie pod ceche faith. etc. etc. tego jest po prostu masa i nie do konca jeszcze ogarniam.

No i nie wolno zapominac tez o typie obrazen broni, klute, sieczne, obuchowe... z tego co zauwazylem na to tez mobki maja resisty :/

Na dzisiaj z DS dla mnie koniec, wlasnie zginalem przy jednym mini-pasku na scalelles dragon:/

edit:
kurew a moze by tak z tego doktorat zrobic? :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2011, 21:16 
Cytuj  
no tyle to wiem, tylko wlasnie chodzilo mi o to czy ktos testowal :)
no nic jutro pofarmie moze troche soule i zrobie upgrade astora's i porownam.
ale dzieki za info :)

no maja resisty na typ obrazen.
np. szkielety na cmentarzu ladnie sie rozwalaja jak atakuje sie je mace albo axe. tylko co z tego skoro i tak najszybciej gina od dragon sworda ;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2011, 21:56 
Cytuj  
Dramat napisał(a):
Znalazlem ostatnio black (dark?) iron armor


gdzie znalazłeś i jaka waga :) pragne to bardzo :x

ostatnio złapałem ragequit nr 1 (no dobra, było chyba jeszcze kilka) , chodze sobie po Blighttown świetnie mi idzie zbieram trudno dostępna katane, przede wszystkim nie zdycham mimo koszmarnych fpsów w tej lokacji, dochodząc w okolice bossa chciałem trochę pocoopowac no to summonuje :

pobiegałem w coopie z 3h, humanity nabite 10+ było tak przyjemnie, wszystko cacy ALE raz trafił się jakiś random koleżka który sprintował po tych kładkach jak oszalały, wiedziałem że to się szybko skończy to się nie pchałem tam gdzie on (niech sobie zdycha), no ale idę raz sobie wąską kładką zabrać itemek z tego dużego robaka którego pizgaliśmy ranged, już mam klikać loot a ten themaniac666 wbiega jakoś na mnie i mnie spycha z kładki w przepaść.

I W TYM MIEJSCU KURWA SKOŃCZYŁA SIĘ MOJA GRANICA TOLERANCJI, NO JA PIERDOLE.

kocham te grę.


_________________
you are already dead


Ostatnio edytowano 16 paź 2011, 22:07 przez redruM, łącznie edytowano 5 razy
*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 16 paź 2011, 22:00 
Cytuj  
redruM napisał(a):
Dramat napisał(a):
Znalazlem ostatnio black (dark?) iron armor


gdzie znalazłeś i jaka waga :) pragne to bardzo :x


katedra w której są ci biali goście rzucający sztyletami, w rogu lezy cialo

Wage podam jutro :)

Ciezszy niz elite knight set i lzejszy niz havel's armor.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2011, 22:16 
Cytuj  
Ok jeśli jeszcze ktoś na tym forum gra bez pomocy naukowych jak ja to może mu sie przyda poniższa informacja. Odkryłem super spocik na farmowanie humanity a i SP całkiem fajne wpada.

Trzeba zejść na sam dół Tomb of Giants i tam jest takie bagno/glina z której wychodzą szkielety dzieci. Są dosłownie na 1 strzała bo giną po klepie za 49dmg i rzucają humanity, respawnują się w nieskończoność co kilka sekund a każdy jest wart 121sp.

Spędziłem tam dzisiaj 2 godziny nabijając 80 humanity i 340k sp. Trochę sp też wpadło pewnie z pomagania innym przy Nito (17,5k od walki)

Halabarda w obu rękach, evil eye/gold serpent ringi- żyjemy wiecznie i średnio co minuta wypada nam dropik, jest tylko jeden minus, trzeba mieć refleks bo po kilku sekundach drop zapada się w bagnie (my na szczęście nie) i go już nie mamy jak podnieść.

Happy farming~!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2011, 22:50 
Cytuj  
link z rodzaju WAIT WHAT?

DkS ukonczony w 1h26min

omgwtfbbqsauce


_________________
you are already dead

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2011, 22:57 
Cytuj  
Dramat napisał(a):
redruM napisał(a):
Dramat napisał(a):
Znalazlem ostatnio black (dark?) iron armor


gdzie znalazłeś i jaka waga :) pragne to bardzo :x


katedra w której są ci biali goście rzucający sztyletami, w rogu lezy cialo

Wage podam jutro :)

Ciezszy niz elite knight set i lzejszy niz havel's armor.


http://darksouls.wikidot.com/black-iron-set dane z tego sie zgadzaja?

edit: redrum ten koles jest przegiety, nolife totalny - zlamal gre ;)

najlepsze sa komentarze w stylu:

honestly he made more progress in 10 mins than i did in 10 hours...... fml

Sen's Fortress in 30 minutes. I'm 30 hours in and havn't even beat Sif yet :L


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2011, 07:07 
Cytuj  
hehehe no to ladnie cie kolega zalatwil redziu ;)

ja wczoraj mialem pograc pol godzinki wieczorem.
no to odpalilem, polazilem, mysle sobie - wpadne do depths sie zbindowac.
ale podkusila mnie mala dziurka na poczatku lokacji...
no i tak sie wpierdolilem, ze godzine z hakiem wyjscia szukalem :)


no widac, ze koles dobrze zna gre :) ja jebie dobry as.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 17 paź 2011, 07:49 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Dramat napisał(a):
redruM napisał(a):
Dramat napisał(a):
Znalazlem ostatnio black (dark?) iron armor


gdzie znalazłeś i jaka waga :) pragne to bardzo :x


katedra w której są ci biali goście rzucający sztyletami, w rogu lezy cialo

Wage podam jutro :)

Ciezszy niz elite knight set i lzejszy niz havel's armor.


http://darksouls.wikidot.com/black-iron-set dane z tego sie zgadzaja?

edit: redrum ten koles jest przegiety, nolife totalny - zlamal gre ;)

najlepsze sa komentarze w stylu:

honestly he made more progress in 10 mins than i did in 10 hours...... fml

Sen's Fortress in 30 minutes. I'm 30 hours in and havn't even beat Sif yet :L


Ten sam set, może wrzucę screeny bo widzę, że brakuje na wiki :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2011, 07:49 
Cytuj  
Ja biegam w eastern secie:
http://darksoulswiki.wikispaces.com/Armor#Eastern%20Set

I nie wiem czy go upgreadować czy nie....
I też mam dylemat co do broni - doszedłęm do depths i nie wiem czy dalej iść z dragonem czy coś upgreadować - a jeżeli tak to co.... gdzie znaleźć można jakiś sword co daje electric dmg?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 17 paź 2011, 08:05 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Ja biegam w eastern secie:
http://darksoulswiki.wikispaces.com/Armor#Eastern%20Set

I nie wiem czy go upgreadować czy nie....
I też mam dylemat co do broni - doszedłęm do depths i nie wiem czy dalej iść z dragonem czy coś upgreadować - a jeżeli tak to co.... gdzie znaleźć można jakiś sword co daje electric dmg?


Ja powiem tak, ogólnie to bardzo się opłaca upgrejdować eq. Czy to armor czy to bronie. Armor zrób tak dla zasady do +4 za itemy które kupisz u kowala.

Pamiętaj, że możesz upgrejdować drake sword w cenie 10k souli i łuski smoka (całkiem sporo ich jest po drodze do Ash Lake).

Ogólnie stwierdzam, że drake sword na początku to był celowy zabieg, niby. że masz koks broń, rodzą się wątpliwości czy inne upgrejdować. W momencie gdy dostajemy DS upgrade czegokolwiek jest zwyczajnie drogi (i nie wiadomo w co lepiej pakować w upg czy w staty). A potem zaczyna wypadać przyzwoita ilość souli z mobków, raegenty i okazuje się, że nie taki diabeł straszny :D Wczoraj wieczorkiem jeszcze zerknąłem jakie mam itemy w plecaku:

- Lightning Spear +5
- jakiś club który wysysa życie
- z 5 crystal swordów
- magic sword

Powiedzcie please, kowal sprzedaje takie zestawy którymi można upgrejdować sobie itemy. Jak to działa? Do +4 można samemu klepnąć a dalej do kowala? Or?

edit:
Chyba nowa stronka na wiki: http://darksoulswiki.wikispaces.com/Upgrades wszystko zajebiście ładnie opisane co i jak i czym zeżreć :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2011, 08:52 
Cytuj  
chcialem przycwaniaczyc i mowie sobie:chu*** tam, tez moge zrobic speedrun po tych lokacjach co znam na pamiec (czyli do killa gargulca i capry). taurus demon padl w 10:22 od momentu klikniecia "New Game" w menu glownym gry (2x zginalem w firelink shrine). poexpie tego pyro na exploicie w lesie i w pare godzin bede mial sadze chara na podobnym poziomie i progressie co moj knight-kox, ktory ma bez sensu wrzucone w sile 40pkt prawie (nie ma wpn, ktore by mi llezaly w uzyciu i scalowaly sie ze str).

na pyro vit,att i end najwazniejsze? myslalem o uzywaniu broni, ktore sie nie scaluja ze statsami.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2011, 09:03 
Cytuj  
ja tam nie kombinuje, zajebiscie mi sie gra.
a na pyro na razie laduje w to co potrzebuje.
poza tym ja mam pyro/sorc/melee

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 17 paź 2011, 09:55 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
chcialem przycwaniaczyc i mowie sobie:chu*** tam, tez moge zrobic speedrun po tych lokacjach co znam na pamiec (czyli do killa gargulca i capry). taurus demon padl w 10:22 od momentu klikniecia "New Game" w menu glownym gry (2x zginalem w firelink shrine). poexpie tego pyro na exploicie w lesie i w pare godzin bede mial sadze chara na podobnym poziomie i progressie co moj knight-kox, ktory ma bez sensu wrzucone w sile 40pkt prawie (nie ma wpn, ktore by mi llezaly w uzyciu i scalowaly sie ze str).

na pyro vit,att i end najwazniejsze? myslalem o uzywaniu broni, ktore sie nie scaluja ze statsami.


Poważnie, chce ci sie robic nowa postac?

40 w siłce to nie jest tak dużo. Czym tam chcesz walczyć? To może coś ciekawego dla Ciebie znajdziemy? :)

Kopsnij staty swojej postaci i ogólnie pod co chciałbyś żeby było to może coś razem wyrzeźbimy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2011, 10:03 
Cytuj  
Btw jakbym chciał do swojego tanko wariora dołożyć firebala czy soul lance to gdzie mogę je kupić? (heala już sobie kupiłem)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2011, 11:21 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Btw jakbym chciał do swojego tanko wariora dołożyć firebala czy soul lance to gdzie mogę je kupić? (heala już sobie kupiłem)


Uwalniasz goscia, ktory pozniej staje sie dostepny przy pierwszym ognisku. Widzialem, ze on spelle sprzedaje. Nie pamietam gdzie siedzi :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2011, 11:31 
Cytuj  
nad ogniskiem po prawej stronie za sciana, przed wejsciem do swiatyni z woda (z ktorej w lewo idzie sie na cmentarz).

dla tanka nie wiem czy nie lepiej soul arrow - ma wiekszy zasieg zdecydowanie i latwiej sie uzywa.
fireball ciezki do uzywania w walce.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2011, 12:31 
Cytuj  
Hey, może ktoś mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie przy broni działają te literki C, D itd? I jakieś rady na capra demona? Pojebana ta walka, te psy zbijają mi blok...zresztą samo uderzenie bossa wgniata mnie w ziemię.
Mam hollow shield, który ma dobry stability, a jednak dupa.

No i gram offline, więc nie mam szans na wsparcie...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2011, 12:39 
Cytuj  
Na starcie lecisz sprintem na schody, ze schodow mozesz wez na taki waski wystep/polke/luk, bedziesz tam w miare bezpieczeny - demon Cie nie zatlucze (co nie znaczy ze nie trafi), mozesz wtedy spokojnie pieski pozabijac, a potem demona (demon na tej polce dlugo nie ustanie i spadnie nizej, mozna wtedy na niego spasc atakujac, albo spasc i zaatakowac).


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2011, 14:46 
Cytuj  
w 2.5h od 0 zrobilem 50lvl, (najgorsze bylo wyfarmienie 20k na klucz),ubilem taurusa,gargulce,capre i zlotego goscia (ring +20%staminy,hp,equip).
jak sie chce, to sie da na szybko ;)

btw. jak to jest z humanity - jak robilem run na most i do ogniska by 300soulsow zdobyc, to nie ruszalem dropa, bilem niby tylko szkielety, a 2 humanity mi sie pojawily dodatkowo na liczniku. jesli humanity dropnie,a sie go nie podniesie to i tak sie zlicza czy co?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.