mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 05:44 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=LkQ-AFC_XXk :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 05:47 
Cytuj  
@Ravushimo
Podobne informacje o tym jaki to BF3 nie jest świetny - Były przed betą. Od klanów, od devsów, od prasy etc. Ja chce, DLA SIEBIE aby było jak w poście który przytaczasz. Ale wole dmuchać na zimne. Poprawią bugi etc - Kupie. Chce mieć casualową "modern warfare'ową" strzelaninę na konsole, a CoD mi poprostu nie leży.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 05:50 
Cytuj  
Ta jasnne, klany na pewno są zachwycone :p


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 05:52 
Cytuj  
Ja tam w DICE wierze, nie sa moze expertami w optymalizacji, fixowaniu bugow (ej no kurde BF2 do tej pory ma takie bledy ze oczy szczypia :D), ale zawsze z pecetowych battlefieldow mialem kupe funu, byle by faktycznie byly poprawione te psujace rozgrywke bledy z bety i bede sie cieszyl... a i normalne dolaczanie do skladow bo nawet w tym poprawionym buildzie nie jest to zrobione jak nalezy tbh.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 05:53 
Cytuj  
Ładne serduszka.

No, jak dostali early acces, to pewnie musieli tonąć w zachwytach etc. Ja nie miałem powodu aby im nie wierzyć, aż nie zagrałem w betę ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 06:40 
Cytuj  
http://www.imgftw.net/img//402965493.jpg - staty z bety

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 07:57 
Cytuj  
gra i tak pobije rekordy popularnosci.
niestety wiekszosc ludzi jednak nie zwraca uwagi na bledy i shity, ktore wyszl y w becie a sugeruje sie trailerami.
a szkoda, bo niestety sami uczymy lenistwa devsow.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 12:06 
Cytuj  
Może niech płaczki poczekają na finalny produkt i potem płaczą?? Na ten moment graliście w BETE a nie w full release. Jak wyjdzie full to wtedy możecie płakać. Bo robi sie topic jak w D3...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 19:01 
Cytuj  
mendol, chyba wyroslismy juz z tego, ze jak gra bije rekordy popularnosci to jest 100% zajebista...

A przy starcie bf3 i tak bedzie płacz nawet jak błędów nie będzie, ale zaprawde powiadam wam, będą ;)

ja pierdohle, jak sweetaśnie ;<


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 19:14 
Cytuj  
Mi gra podoba się na tyle, że walą mniej te bugi w sumie. Dla funu mi styka, do pogrania ze znajomymi etc. A jak komuś się nie podoba to niech nie kupuje - proste?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 19:15 
Cytuj  
zaboleq chyba nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy.
tlumaczenie sie beta, w przypadku tego (jesli jest prawda) co dice odjebalo w bf3 (kod sieciowy) jest moze dobre dla takich jak ty.
ja nie jestem jakis pro fps graczem ale pewnie high tez podobnie na to patrzy.
jesli do release rozwiaza te problemy, poprawia wiekszosc rzeczy to ok, szczerze im tego zycze.
ale jakos w to nie wierze.

troche ci zazdroszcze zaboleq, ze ciagle potrafisz cieszyc sie jak dziecko i bronic wlasna piersia kazdej gry, ktora ma wyjsc.

ty z tym kupowaniem to na serio?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 19:34 
Cytuj  
ee nie trzeba byc ekspertem, starczy spojrzec na kazda gre w dniu premiery, pamieta ktos gre ktora NIE miala problemow? Nawet osłabła tzw. "jakość blizzarda" osławiona jakiś czas temu.

Mnie wkurza, że z jednej strony dostajemy niby jakieś nowe ficzersy, a te stare oklepane czy po prostu standardowe są jakby wycofywane i są później takie twory jak przeglądarka serwerów w przeglądarce www, DLC zamiast free map i modów itp. Jeśli chodzi o sprzedaż, to ktos był geniuszem. Ale sami gracze imo cierpią.

Leje z podejścia "jeśli tego ficzersa nie używałem, to mi i innym niepotrzebny". Przez takie coś już nie ma gier w które się gra latami. BF wkrótce będzie wychodził jak taka masówka, jak cod, więc ludzie muszą szybko zapomnieć o poprzedniej wersji i kupić nową, ulepszoną o wow nowy system acziwów.

Po prostu upraszczają nam gry.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 19:36 
Cytuj  
Przeciez poza stress testem serwerow nikt powazny nie traktowal tego jako normalnych beta testow. I to jest troche niepokojace - bo jak to mozliwe, ze te liczne bledy przeszly przez sito wewnetrznych testow gry?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 19:50 
Cytuj  
kupcie sobie symulator BF3 :)

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... QR49JGySTM

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 21:38 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
zaboleq chyba nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy.
tlumaczenie sie beta, w przypadku tego (jesli jest prawda) co dice odjebalo w bf3 (kod sieciowy) jest moze dobre dla takich jak ty.
ja nie jestem jakis pro fps graczem ale pewnie high tez podobnie na to patrzy.
jesli do release rozwiaza te problemy, poprawia wiekszosc rzeczy to ok, szczerze im tego zycze.
ale jakos w to nie wierze.

troche ci zazdroszcze zaboleq, ze ciagle potrafisz cieszyc sie jak dziecko i bronic wlasna piersia kazdej gry, ktora ma wyjsc.

ty z tym kupowaniem to na serio?



Nie, ja to rozumiem - ale ja tych bugów nie miałem albo były to takie pierdoły, że nie przykuły jakoś mojej uwagi i tyle. Która gra nie ma bugów? Nawet WoW ich miało sporo po premierze, BC2 i BF 2 też. Więc po co to bicie piany? Skoro kolesie mówią, że kod w becie był stary to ja im na tą chwilę wierzę - dla mnie gra jest grywalna. Możecie wymagać dużo więcej i też macie takie prawo. Niestety reszty to nie obchodzi, gra sprzeda się dobrze i dzisiaj to się liczy.

Co do Netcode - z tego co czytałem to największe bolączki poprawili. Nie ma dowodu na to, że tego nie zrobili więc trzeba będzie poczekać z oceną do premiery.

Dziwię się, że o RAGE tutaj tak nie psioczycie a to gówno jakich mało ostatnio o dziwo. ID Software nie popisało się. BF3 przy Rage wygląda na naprawdę dopracowany produkt.. Rage to hmm dupa a nie gra(delikatnie mówiąc)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 19 paź 2011, 09:24 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 21:50 
Cytuj  
NIe widzialem tu zbyt duzo pozytywnych opiniii o rage, a patrzac na Twoje ostatnie zdanie to... zdecyduj sie ;)


_________________
.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 21:52 
Cytuj  
Też nie wiem o co come on. Pod koniec bety nie było już wcześniejszych irytujących glitchy. Jeśli faktycznie poprawili insta death bug plus parę balansujących rzeczy to jak dla mnie jest win.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 22:38 
Cytuj  
bo to jest roznica pomiedzy 'napalencami' a ludzmi grajacymi z doskoku viracept :)
TY nigdy nie bedziesz wiedzial, albo bedziesz udawal, ze nie wiesz o co inni sie czepiaja. przeciez to jest taka ZAJEBISTA gra :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 23:05 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ee nie trzeba byc ekspertem, starczy spojrzec na kazda gre w dniu premiery, pamieta ktos gre ktora NIE miala problemow? Nawet osłabła tzw. "jakość blizzarda" osławiona jakiś czas temu.

Ze niby dawniej bylo lepiej? Daggerfall/Morrowind? Fallout 1/2? Kazdy Championship/Football Manager? W tej oslawionej 'jakosc blizzarda' imo nigdy nie chodzilo o brak problemow bo czy to po premierze pierwszego Diablo czy Starcrafta szybko okazywalo sie ze gry maja calkiem sporo konkretnych bledow, masa exploitow itd.
Ja wiem ze nostalgia swoje robi, widzi sie swoje ulubione tytuly jako idealne twory itd. ale bez przesady. PC nie wyrobily sobie opini o tym jak to trzeba bawic sie sterownikami, gry sa zle optymalizowane bo mozna patchowac itd. dopiero w ostatnich latach, ale duzo duzoooo wczesniej. Dopoki gra nie formatuje dysku (ilez to gier bylo z takimi bledami...), i mozna sobie w miare spokojnie bezstresowo grac to imo nie jest tak zle. Mozesz sobie ofc dalej dorabiac ideologie ze takim dzialaniem rozleniwiam developerow... tylko w takim razie co powiesz o stadzie baranow ktore co kilka miesiecy lata po nowego CoD'a od Infinity Ward/Treyarch - technicznie przeciez jest to cacuszko, znikoma ilosc bledow... ale 10 lat robienia gier na tym samym enginie robi swoje. :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 23:16 
Cytuj  
kupilem black ops, niby cacuszko technologiczne, ale uwierz mi, dziala jak gowno i zupelnie nie wiem dlaczego. O ile ilosc bugow itp. potrafie wybaczyc to brak mozliwosci gry na starcie juz nie bardzo, a czesto sie tak zdarza. BC2 beta dzialala w miare ok, premiera - 2 tygodnie z glowy. Teraz bedzie podobnie, włączą PB ktore w becie bylo wylaczone, przeciążenie serwerów EA itp. Problemy zwiazane z optymalizacja, wydajnoscia to masakra -> black ops, red orchestra 2, brink, - pierwsze lepsze z mojego doswiadczenia. A rage, heroes 6 itp itd.

sry jednak uwazam, ze wczesniej bylem bardziej pewien, ze gra bedzie mi smigac.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.