mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 08:14 
Cytuj  
Zbugował mi się black knight ten koło świni - zbugował znaczy zniknął. Poszedłem go ubić, zginąłem wróciłem a kolesia brak. WTF?
Przez przypadek jakoś zabiłem smoka na moście - dokąd prowadzi to wejście za smokiem?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 08:40 
Cytuj  
goki: no wlasnie widzialem, ze dragon sword na poczatku to pikus przy tej tarczy.

eh mi sie smok nie chce zabic ;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 14:07 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Zbugował mi się black knight ten koło świni - zbugował znaczy zniknął. Poszedłem go ubić, zginąłem wróciłem a kolesia brak. WTF?
Przez przypadek jakoś zabiłem smoka na moście - dokąd prowadzi to wejście za smokiem?


za smokiem jest skrót do świnki

a BK żałuj bo dropuje fajny shit, ale jest kilku innych jeszcze, najbliższego masz przed schodami do taurusa na dole

PS. guide zamówiony, dopiero dzisiaj pojawiły się dostawy w sklepach bo wszędzie (thehut, sendit.com, amazon) był sold out :) musi mieć wzięcie


_________________
you are already dead

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 14:14 
Cytuj  
redruM napisał(a):
Neonin napisał(a):
Zbugował mi się black knight ten koło świni - zbugował znaczy zniknął. Poszedłem go ubić, zginąłem wróciłem a kolesia brak. WTF?
Przez przypadek jakoś zabiłem smoka na moście - dokąd prowadzi to wejście za smokiem?


za smokiem jest skrót do świnki

a BK żałuj bo dropuje fajny shit, ale jest kilku innych jeszcze, najbliższego masz przed schodami do taurusa na dole

PS. guide zamówiony, dopiero dzisiaj pojawiły się dostawy w sklepach bo wszędzie (thehut, sendit.com, amazon) był sold out :) musi mieć wzięcie


envy :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 14:17 
Cytuj  
gdzie zamiawiales redziu? kurde szkoda, ze sie nie zgadalismy, jak jestes z okolic łodzi to bym podjechal i odebral swoja :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 14:23 
Cytuj  
tego koło taurusa zabiłem dropnął jakiś shit do upgr armora


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 14:30 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
tego koło taurusa zabiłem dropnął jakiś shit do upgr armora

hoho znam ten bol - na knightcie ubilem w sumie 5ciu i nic nie padlo poza stuffem do upgrade, pyro zebral za to (majac 0 humanity!), komplet dropow z tej ekipy;) tak to jest z %drop


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 14:35 
Cytuj  
W Kiln Black Knights się normalnie respawnują i można sfarmować z nich komplet broni, przy okazji rzucają też chunki w różnych kolorach. Uwaga tylko na chodzenie w ludzkiej formie bo to lokacja gdzie PvP jest non stop.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 14:42 
Cytuj  
BK - rzucają oni jakieś speary? Bo zauważyłem, że tym rodzajem broni mi się najlepiej gra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 14:44 
Cytuj  
a wlasnie, odnosnie pvp - faktycznie sa tylko okreslone buildy, ktore maja sens pod pvp?
ja w sumie zrobilem pyro ale nie wiem w co isc na 40 levelu.
czy w faith czy int czy pakowac teraz sile.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 14:46 
Cytuj  
Dramat napisał(a):
BK - rzucają oni jakieś speary? Bo zauważyłem, że tym rodzajem broni mi się najlepiej gra.

swordy,greataxe i halabarde.
mendol po co faith? z int na S sie zwieksza dmg pyro na ulepszonej rekawicy


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 14:49 
Cytuj  
bo jest pare fajnych miracli.
z tego co czytalem int nie zwieksza dmg pyro (chyba, ze rekawica atakujesz melee :) ).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 15:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
gdzie zamiawiales redziu? kurde szkoda, ze sie nie zgadalismy, jak jestes z okolic łodzi to bym podjechal i odebral swoja :)


z sendit.com uk sklep, szybko mi zawsze dochodzilo, thehut tez polecam


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 18:00 
Cytuj  
dzienkx, tez sobie sciagne :)

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 18:22 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a wlasnie, odnosnie pvp - faktycznie sa tylko okreslone buildy, ktore maja sens pod pvp?
ja w sumie zrobilem pyro ale nie wiem w co isc na 40 levelu.
czy w faith czy int czy pakowac teraz sile.


Na czymś się warto skupić ale warto mieć jakąś alternatywę jeśli główny skill nie działa. Jak miałem tylko Fire Zweihander+5 i great combustion to każdy z większym fire resistem automatycznie miał większe szanse wygrać, teraz dołożyłem Lightning Avelyn i sprawdza się znakomicie na lubiących czarować z daleka, kolesi w pełnym havlu czy innych jeśli fajnie wyjdzie strzał zaraz po ich rollu.

Btw nie wiem czy wiecie ale pierścionek pozwalający na robienie backflipów ma ukryty efekt- jeśli tylko waga przedmiotów nie przekracza 49,9% to pozwala nam się poruszać tak jakby waga nie przekraczała 24,9%.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 18:45 
Cytuj  
Znaczy się biegasz i robisz przewrotki jakbyś był tylko minimalnie obciążony (np. equip load 24,9 na 100, z ringiem możesz mieć do 49,9 na 100 i dalej będziesz sprintował tak jakbyś był na golasa).
Ring wypada z pomocnika ninja, który pilnuje sprzedawcy w Blighttown (ten pojawia się tylko wtedy jak dołączymy do Hunter Covenant).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 20:36 
Cytuj  
eh 40lvl zrobilem i jakos tak rozwalilem te statsy troche bez sensu.
no i nadal nie wiem w jakie statsy isc.
ale chyba optymalnie bedzie jednak faith plus enchanty divine/occult.

czemu ta gra musi byc kurwa taka skomplikowana :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 21:02 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
eh 40lvl zrobilem i jakos tak rozwalilem te statsy troche bez sensu.
no i nadal nie wiem w jakie statsy isc.
ale chyba optymalnie bedzie jednak faith plus enchanty divine/occult.

czemu ta gra musi byc kurwa taka skomplikowana :)

ja wbijam endu by popierzac na tanka w stone armor, do tego mam spory dmg z pyro, bronie bede bral,co sie nie scaluja ze statami (w te sie moze w NG+pobawie) i jest zabawa, widzialem niektore miracle - rzeczywiscie masakra, czy ten co "odbija huge dmg" czy jakos tak o ile odpowiednio rzucilem okiem na dzialanie dziala na bossow i jakies ich criticale makabryczne? ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 07:50 
Cytuj  
Ja wczoraj przysiadłem, poszedlem na Scallesa i... dwa razy curse. Podziekowalem. Poszedlem do Ruins of New Anor Lando, spuscilem wode, znalazlem kaplana i jestem w kropce.

Moze mi ktos skrobnac co dalej? Wchodze do jakiejs wiezy, schodze na dol, na dol i death. O co chodzi?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 07:59 
Cytuj  
Dramat napisał(a):
Ja wczoraj przysiadłem, poszedlem na Scallesa i... dwa razy curse. Podziekowalem. Poszedlem do Ruins of New Anor Lando, spuscilem wode, znalazlem kaplana i jestem w kropce.

Moze mi ktos skrobnac co dalej? Wchodze do jakiejs wiezy, schodze na dol, na dol i death. O co chodzi?

Pewnie wchodzisz do Abyss. Aby tam nie zginac trzeba miec Covenant of Artorias zalozony na paluch. Ring zdobywasz zabijajac Sifa.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.